26.02.19, 20:30zdj. screen Youtube

Tekieli: Panie Rabiej, proszę trzymać się z daleka od naszych dzieci!

"Zadecydujemy o tym czy dalej będzie istniała Polska, czy Kościół nie zostanie zepchnięty do katakumb i o tym czy to rodzice mają decydować o tym czego uczone są w szkołach ich potomstwo"-pisze na TySol.pl Robert Tekieli.

Publicysta odnosi się do rządów Rafała Trzaskowskiego i jego ekipy w stołecznym ratuszu. Robert Tekieli przestrzega przed szerzeniem "postępowej" ideologii. 

"W Szkocji za głoszenie Jezusa na ulicy można być aresztowanym. Liberalny totalitaryzm krok po kroku opanowuje Zachodnią Europę. Ta Europa oszalała. Pomysł, że można zaprosić miliony ludzi obcej kultury i dalej normalnie żyć nie jest produktem zdrowego umysłu"-pisze Tekieli. 

Kolejny przykład (jeszcze dalej na Zachód) podany przez publicystę to amerykański stan Connecticut, gdzie "transgenderowy młodzieniec, który wygrywa sprinty jako dziewczynka, radzi krytykom, żeby zamiast narzekać na niesprawiedliwość takiej konkurencji po prostu „ciężej pracowali”." Dziennikarz pyta, czy dawniej, chociażby 10 lat temu, coś takiego mogłoby w ogóle przyjść komukolwiek do głowy. 

"Wśród homoseksualistów rośnie liczba zakażeń wirusem HIV - alarmuje w piątkowym raporcie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Po raz pierwszy wzywa ona mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami, do prewencyjnego przyjmowania leków antyretrowirusowych. Działacze LGBT są skazywani na bezwzględne więzienie za gwałty na nieletnich i pedofilię: Larry Birkin z Komisji Praw Człowieka w San Francisco, Stefan Johansson z Federacji Praw Lesbijek, Gejów Biseksualistów i Transseksualistów (RFSL) czy James Rennie z LGBT Youth Scotland"-wylicza Robert Tekieli, zmierzając do tzw. "Karty LGBT+", czyli deklaracji, którą 18 lutego uroczyście podpisał prezydent stolicy, Rafał Trzaskowski. 

"W ramach porozumienia władze stolicy chcą przyczynić się do zmiany postrzegania osób LGBT przez niektórych heteroseksualistów. Ta propaganda nie ma prawa wejść do warszawskich szkół. Oparta jest o standardy WHO więc m.in. zakłada uczenie 4-6 letnich dzieci masturbacji. W Polsce to przestępstwo. Zofia Klepacka nie „podburza rodziców”, jak chciałby nazwać jej działania Paweł Rabiej. Realizuje natomiast naturalne obywatelskie prawo do sprzeciwu. Również ja nie chcę wywodzących się ze środowisk homoseksualnych konsultantów w szkołach"-podkreślił Tekieli. Publicysta wskazuje, że władze Warszawy zapraszają do szkół seksedukatorów, jednocześnie walcząc z lekcjami religii. 

"A kogo nie chcą w szkołach władze Warszawy? Wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska zapowiedziała, że dyrektorzy szkół zostaną poproszeni o zredukowanie lekcji religii do jednej tygodniowo, jeśli pojawią się trudności lokalowe"-pisze. 

Zdaniem dziennikarza, obecnie w Polsce trwa wojna cywilizacji, ścierają się dwie wizje kultury, a wynik tego starcia pokażą wybory do Parlamentu Europejskiego oraz wybory parlamentarne. 

"W eurowyborach i w wyborach parlamentarnych będziemy decydować nie tylko o tym czy chcemy seksedukatora w szkole naszych dzieci, który będzie uczył je masturbacji. Zadecydujemy o tym czy dalej będzie istniała Polska, czy Kościół nie zostanie zepchnięty do katakumb i o tym czy to rodzice mają decydować o tym czego uczone są w szkołach ich potomstwo"

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Antyhomo2019.02.27 18:53
Skąd tu na forum tylu dewiantów i ich obrońców ?
ss2019.02.28 8:32
To jest strategia przecież Ci ludzie tylko tym żyją. Normalni ludzie mają inne problemy i oni to wykorzystują ,żeby pokazać pozorną popularność swoich poglądów. Ale jest rozwiązanie podpisujemy oświadczenia w szkołach ,że nie życzymy sobie homo-pseudo nauki i mają informować o wszelkich tego typu akcjach z wyprzedzeniem i jest pozamiatane(oczywiście można dopisać mowa nienawiści i około medyczne tematy które mogą wykorzystać). Jak coś pójdzie to pozew i do Sądów - kasa najbardziej boli.
anonim2019.02.27 14:17
Romuś a kogo obchodzi gdzie w niedzielę swoje pacholęta posyłasz,sekciarzu.Dzieci katolickie mają i będą miały lekcje religii w szkole.A tobie Romuś wara od nas.
Roman2019.02.27 13:46
Jako Polak niekatolik nie życzę sobie żeby moje dzieci były w szkole narażone na katolicką indoktrynację. Dzieci katolików mogą chodzić na lekcje religii do swojego kościoła, podobnie jak robią to moje dzieci, chodząc na szkółkę niedzielną. Przy okazji wpłynęłoby to korzystnie na ich uczęszczanie do kościoła, z czym jak słyszę od moich dzieciaków, jest wśród ich katolickich kolegów bardzo kiepsko.
JR2019.02.27 7:34
A może Rabiej chce zostać pionierem zmian i liczy na to, że Biedroń zrobi mu dziecko? Niech sobie mniejszości żyją swoim życiem. Nikt im pod kołdry nie zagląda ale niech nie próbują zmieniać natury. Niech nie robią z siebie wariatów w różnych idiotycznych pochodach! Na to patrzą dzieci! Na to patrzą normalni ludzie, którzy są zdecydowaną większością na ziemi. Inaczej nie byłoby życia na tej planecie, wszelkiego życia. Zwierząt, roślin. Czy ci ludzie są tak ciemni, zaryzykuję kreślenie zboczeni, że nie rozumieją tego? Muszą swoją odmienność pokazywać na ulicach? Czy to jest normalne?
toni2019.02.27 7:19
No to przechodzi wszelkie pojęcie - ,,w większości pomówienia na kapłanów a tu oficjalnie za publiczne pieniądze dobieranie się do naszych dzieci,, a w dodatku jeżeli chodzi o pedofila Polańskiego (osobę skazana prawomocnym wyrokiem) to ci sami murem staja za nim Paranoja !!!
Skorpion2019.02.27 6:12
No i proszę jak zaczęła się obrona lewactwa przez lewactwo. Na tej stronie ujawniły się najciemniejsze strony ludzkich umysłów. Trudno stwierdzić czy są to cechy wykształcone w wyniku braku odpowiedniego nauczania , błędów w nauce, czy powstały w wyniku błędów biologicznych . Uważam , że ciemnogród lewacki to wynik jednego i drugiego. Jest szkodliwy dla tego ciemnogrodu i ludzi światłych. Głównym czynnikiem powstania lewactwa jest zakorzeniony komunizm. Spowodował on umysłowe spustoszenie i brak realistycznego oceniania rzeczywistości.
Tylko prawda sie liczy.2019.02.27 6:09
Strach myslec jakie beda wyniki , kiedy Rabieje ,Trzaskowscy ,Biedronie, zaczna pakowac swe ohydne dlonie na dziecinnym lonie. I zeby nie wiadomo co mowili i pisali i tak napewno beda w ten ohydny preceder wplatani. Przy okazji Dumny gej, stale Fronde swym zboczeniem atakuje, a ja jego czolowym CHRZESCIANOFOBEM mianuje.
Quec.2019.02.26 21:57
Temu rabiemu gdyby tak tego obrzezanego wyciąc to by skówyczenie się skończyło. No to bić tukanalie i cieszcie się, że tak ładnie do was mówię!
Quec.2019.02.26 21:52
św Michale pomóż usunąć tych którz blużnia i kpią z nas Katolików: oto jeden najgorszy, usuń go na zawsze: Polak Ateista Dumny Gej 26.2.19 22:04 Egzorcyzm Prywatny Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen Po łacinie: Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen
Quec.2019.02.26 21:59
Tutaj trzepaki was brak. Święty Michał wie co zrobi!
Quec.2019.02.26 21:45
Antypolak ŻYD bezczelnie nazywający siebie "Polak". Ten tu: Polak Ateista Dumny Gej 26.2.19 22:04. Co mu chamowi czy wypierdkowi mamuciemu mówić, to po ścierwie spływa, ale przypominając i wskazując jego bydlęce pochodzenie, może zrobić cuda! WONT STĄD ŻYDZIE!
Quec.2019.02.26 21:54
Bijcie dalej łapami aż uschną tego wam życzę pedały. A czemuście nie weszli gdzie dr. Ewa Kurek o was mówi?
Stachu2019.02.26 21:12
Skoro nie ma pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli, to skąd weźmiecie pieniądze na przekupywanie wyborców: dla emerytów i "na pierwsze dziecko" ? Bo poseł Kaczyński powiedział, że 500+ ma być dla wszystkich?
Quec.2019.02.26 22:03
ŻYDOM POWINNI Z ZMUZEUM ufundowanego Żydom z naszych podatków -tobie tyż shlomo- i pieniądze będą!
Kierowca Bombowca2019.02.26 21:09
Komuniści chcieli stworzyć nowego człowieka a teraz mamy podobną inicjatywę po tęczowym sztandarem. Nowy człowiek np. w Związku Radzieckim wyszedł karykaturalnie i podobnie będzie z tęczowym człowiekiem. Taką karykaturą jest Conchita Wurst chory na AIDS. Warszawskie Lemingi wybrały tę opcję na złość PiS. Okazuje się to na złość zdrowemu rozsądkowi. Będą składać ofiary z dzieci na ołtarzu LGTB. Warszawa pokazuje, że wykształcenie nie idzie w parze z mądrością. Warszawa się zbuntuje jak zabiorą jej mieszkańcom dostęp do Facebooka.
Jack Em2019.02.26 21:04
Trzeba wyrokiem sądu sprawdzać co 2 dni Rabieja , Trzaskowskiego , Niesiołowskiego itp sodomitów czy nie są zarażeni chorobami wenerycznymi lub AIDS. !!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.26 21:04
Katole łapska precz od cudzych dzieci! Nie chcemy w Warszawie waszej zdemoralizowanej ideologii!
ZERR02019.02.26 21:20
Do twoich dzieci nic nie mamy... rób sobie z nimi co tam chcesz. Możesz im nawet zmieniac "płeć", jeśli oczywiście mają one jakąś płeć. Kłopot w tym, że ty, zaburzony, dobierasz się do cudzych, katolickich dzieci. A my na to nie pozwolimy siłą argumentów, a jakby tego było mało, argumentem siły.
www2019.02.26 21:30
Nie chcecie ideologii zdemoralizowanej, tylko wykładów z masturbacji 6-cio latków robionych przez pederastę. Jezu Miłosierny, przywróć rozum pederaście...
Quec.2019.02.26 21:40
Ty cuchnący wypierdku mamuci. Ty usmarowany do kopulacji bydlęcej w cieczce suczej. Ty żydowski diabełku. Idż precz OD POLSKI I POLAKÓW. NIECH CIĘ SZLAG TRAFI. KANALIO! No to pisz ciemniaku i swoimi "łapkami z takimi jak TY klapajcie. Ty Podły zwyrodnialcy! No to do dzieła. Tylko łapy umyte!
Quec.2019.02.26 21:55
A czy wy pedały tak się napędzacie cieczką mamuta, suki? Feeeeeee!
Alojzy Cedzidlo2019.02.26 21:53
No patrzcie państwo , 146 kciuków w górę . W tej Warszawie to juz same pedały mieszkają ?
uczciwy obywatel2019.02.26 21:56
Ty wiesz durniu co i o czym piszesz ?!
Dancer2019.02.27 5:13
Polak Ateista Durny Gej z rozwierconym parnikiem.
Alojzy Cedzidlo2019.02.27 8:50
W Warszawie jak widzę to pana ,,Dumnego " podrywają , ,,Prowincja " raczej mniej . Atak zapytam . Czy wśród ,,podrywających " ,,Dumnego" sa wyższe sfery . ? Np prezydenckie ?
Marian2019.02.27 12:55
jego ambicja jest zostac "pierwsza dama" przy Biedroniu
Kosa2019.02.26 20:58
Pederaści łapska precz od dzieci...
Stachu2019.02.26 21:13
Przestań się pederaścić to dzieci odetchną. Na początek twoje.
Skorpion2019.02.27 6:55
A ty Stachu przestałeś się już pederaścić. Odpowiedz tak lu nie.