07.10.20, 11:40Fot. Kancelaria Sejmu/Łukasz Błasikiewicz via Flickr - SEJM RP, CC BY 2.0

Terlecki wnioskuje o ukaranie posłów Konfederacji. Chodzi m.in. o brak maseczek

Chcę poinformować pana posła, że kieruję wniosek do komisji etyki poselskiej o narażanie innych osób posłów na niebezpieczeństwo” – powiedział dziś do Grzegorza Brauna wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Na początku dzisiejszych obrad poinformował, że zawnioskuje o ukaranie posłów Konfederacji, którzy łamali ustalenia Prezydium Sejmu w kwestii noszenia maseczek na sali plenarnej i ustaleń dotyczących limitu osób w trakcie posiedzenia. Maseczki nie miał dziś Grzegorz Braun.

Dodał też, że przekroczony został też limit osób przypadający na Konfederację. Na sali Sejmu obecne były dwie osoby z ugrupowania zamiast jednej.

W związku z tym będę wnioskował o ukaranie tych posłów karami finansowymi”

- zapowiedział Terlecki.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

ala2020.10.23 23:42
Proponuję, aby sceptycy typu Braun, Bosak, Mikke, Wilk z Konfederacji w sprawie pandemii napisali oświadczenie "Nie chodzę w maseczce i proszę nie stosować uporczywej terapii a moim spadkobiercą jest...." I niech sobie chodzą!!!
Anonim2020.10.8 14:41
Alez z niego prowokator, manipulator i udawacz! Coz, aktorska PRL-owska rodzina niezle go do tego przygotowala! A kiedys , dawno temu myslalem, ze cos moze z niego wyrosnie.....
Jakub2020.10.8 1:06
Kacapskie pachołki won z polskiego Parlamentu, do tiurmy za zdradę lub na drzewa.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.7 16:54
Zacieta twarz antypolskiego fanatyka.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.7 16:54
Agenturalna Konfederacje Kabotynow nalezy zdelegalizowac jako organizacje kryminalna.
Jan Radziszewski2020.10.7 16:26
Terlecki jakoby marszałek RP posłuchaj bo zdasz rachunek '+++ Teraz pomówimy o klątwie. Tak jak chciałem i była o tym mowa rzuciłeś wczoraj klątwę na Sanepid. ++ Klątwa dotknie go jako instytucję państwa/ publiczną i osoby, które będą nękać w jakikolwiek sposób sprzedawców w sklepach, kierowników tych sklepów, klientów tych sklepów a także tych, którzy będą nękać w jakikolwiek sposób weselników. Podobnie klątwa dotknie tych policjantów, którzy będą dawać mandaty, spisywać czy to w sklepach czy na weselach, czy też kierować sprawy do Sanepidu. Dotknie też w taki sam sposób bezpośrednich zwierzchników tych policjantów. Natomiast policjanci, którzy będą tylko upominać lecz nie dadzą mandatu, choć i tego robić nie mają prawa, i nie będą spisywać, inaczej mówiąc będą podchodzić do ludzi z wyrozumiałością, klątwa ich nie dotknie jak i ich zwierzchnika. Gdyby jednak zwierzchnik oczekiwał od policjantów dawania mandatów a oni by tego nie robili klątwa dotknie tylko zwierzchnika a policjanci będą od niej wolni, nadto ich zachowanie wobec oczekiwań przełożonych będzie poczytane w Moich oczach jako zasługa i będą mieli ode Mnie, Króla Polski Łaskę. To powiedziałem Ja, Jezus Chrystus. Amen.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.7 16:50
Masz kretynie ,polska krew na szponach,Synu Szatana.
Jan Radziszewski2020.10.7 16:24
Bóg Ojciec 25.09.2020 + (..) Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. +++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy żydów chazarskich, bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę. Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie.
katolik2020.10.8 8:42
To są demoniczne wizje. Zaprzestań ich proszę w imię ran Chrystusa.
Jan Radziszewski2020.10.7 15:54
Terlecki udający marszałka RP - czas bliski nie dalej jak za 3 lata diabły ciebie zabiorą ++ O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają.
Jan Radziszewski2020.10.7 15:51
Polska to nie Polin. + Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służ
Jan Radziszewski2020.10.7 15:47
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen
Jan Radziszewski2020.10.7 15:46
+++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P tzn. umrze ok 3 mln polaków >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Pablo2020.10.7 14:21
Prawds jest taka: stosowane są testy o wysoko skalibrowanej czułości, nie wiadomo nawet, czy wykrywają koronawirusa, czy np. materiał genetyczny martwego wirusa, czy tylko san zapalny. Do szpitala się wysyłane osoby nawet z najmniejszymi objawami. Skąd duża śmiertelność: sanepid robił "łapanki" w DPS-sach przez cały wrzesień, wszystkich pensjonariuszy podłączano do respiratorów, no i skutek jest taki, że ci pacjenci teraz niestety umierają. Wyborcy PIS, kto będzie płacił na wasze emerytury czy państwowe pensje, gdy znowu zamkną gospodarkę. Dostaniecie wydrukowane lub pożyczone pieniądze, a potem będą to spłacać wasze dzieci i wnuki. Ludzie obudźcie się!
Anonim2020.10.7 13:57
Od kiedy to prezydium sejmu i na jakiej podstawie prawnej może zakazać posłowi uczestniczenia w pracach sejmu . I jak może zmusić posła do noszenia obowiązkowego mundurka(maseczki).
Suweren2020.10.7 13:32
Hahahaha! Plują ludziom w żywe oczy, a ciemnylud woła "jeszcze".
"ciemnylud"2020.10.7 14:22
Możesz obywatelu oświecony napisać kim/kto jest tym ciemnym ludem? I gdzie możnaby usłyszeć wołanie "jeszcze"?
Suweren2020.10.7 15:34
A to niech ciemnylud rozwinie sobie myśl poety: "Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi."
katolicka deratyzacja Polski2020.10.7 16:51
Konfederacja Rosyjska morduje Polakow.
Konfederata2020.10.7 13:20
Вы должны носить маски, потому что вам это нужно.
Dura lex sed lex2020.10.7 13:10
Maski nosić TRZEBA.
Konfederata2020.10.7 12:53
Brak masok eto prikaz putinu! Konfiederaciju eto haroszyje paliaki. Ja głąsiju na Braunu.
Grizzly2020.10.7 12:45
Konfiedierata Brał saszoł z uma!
Michał Jan2020.10.7 12:44
Bez masek można tylko poza zasięgiem kamer i jak jest się ugrupowaniem rządzącym.
Troll2020.10.7 12:17
Czy szergowy posel Kaczynski tez bedzie ukarany za nienoszenie maseczki na zaprzysiezeniu nowego rzadu?
prezes2020.10.7 12:42
szeregowy poseł Naczelnik Państwa od wczoraj w randze wicepremiera bez obowiązków NIGDY nie zostanie ukarany a ty i owszem, jest rasa rządzących pisowskich panów i jest rasa głupich polskich gojów, w której grupie jesteś?
gleen2020.10.7 12:10
Polecam zdjęcie z 387. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski. Wszyscy biskupi bez jednej maseczki i co i nic
Natalja Siwiec2020.10.7 12:03
Terlecki tak wygląda, że nie musi chodzić w maseczce, chociaż dla celów estetycznych powinien, żeby nie gorszyć mosznami na wierzchu.
Anonim2020.10.7 11:57
Karać szurów najdotkliwiej, jak się da.