16.01.22, 11:01Fot. Aleksander Zieliński/Kancelaria Sejmu, via: Flickr CC 2.0

Terlecki: zbyt długo ustępowaliśmy. Twarda polityka wobec UE jest niezbędna

- Twarda polityka jest niezbędna, bo UE wymyśliła sobie, że na przykładzie Polski pokaże innym państwom członkowskim, że rządy prawicy są nieopłacalne, że należy je jak najszybciej zmienić; na taki sposób myślenia nigdy się nie zgodzimy - powiedział w rozmowie z "Polska Times" Ryszard Terlecki.

- Uważam, że twarda polityka jest niezbędna, ponieważ UE wymyśliła sobie, że na przykładzie Polski pokaże innym państwom członkowskim, że rządy prawicy są nieopłacalne, że należy je różnymi zabiegami jak najszybciej zmienić. Na taki sposób myślenia my się oczywiście nigdy nie zgodzimy, bo to podważanie demokracji. Będziemy przekonywać brukselskich polityków, że to kurs kolizyjny - mówił wicemarszałek Sejmu.

- Jeżeli wyobrażają sobie, że nas w jakiś sposób złamią, czy zmuszą do postępowania kontrowersyjnego, to nic przez to nie uzyskają. To jest droga donikąd. Jeżeli UE chce się dzielić, to taka UE nie ma sensu. UE powstała po to, żeby tworzyć jedność europejską, a nie dzielić na różne kategorie państw, czy oddawać władzę najsilniejszym. Długo prowadziliśmy politykę ustępstw, staraliśmy się z Brukselą dogadać, ale widać teraz, że to droga nieskuteczna i nie daje rezultatów, ponieważ UE nie zamierza zmienić swojego stosunku do Polski. Nie zgadzamy się na to, żeby UE dyktowała, jaka formacja polityczna ma rządzić w Polsce. Od decydowania o tym są polscy obywatele, którzy dokonują demokratycznego wyboru - kontynuował.

W ocenie Terleckiego unijni oficjele nie zdają sobie sprawy z tego, że twardy kurs wobec państw członkowskich szkodzi całej Wspólnocie, czego przykładem był Brexit.

- To dramat, z którego – wydaje mi się – unijni biurokraci nie wyciągnęli żadnych wniosków i postępują dalej tak samo, jak postępowali w czasach, gdy trwał spór z Wielką Brytanią. Jeżeli wyobrażają sobie, że celowe jest doprowadzenie do rozpadu UE, to trzeba tak działać, żeby przestali mieć decydujący głos w instytucjach unijnych - ocenił Terlecki.

Terlecki zastrzegł jednak, że jak dotąd Polska miała więcej korzyści niż z strat związanych z członkostwem w UE.

- Dotąd mieliśmy wciąż więcej korzyści i wróćmy do tego. Jeżeli okaże się, że członkostwo w UE Polsce szkodzi, to tę sprawę trzeba będzie bardzo jasno i bardzo mocno stawiać na forum instytucji unijnych, łącznie z decyzjami w rodzaju weta w rozmaitych kwestiach, które dla UE są ważne - wskazał.

jkg/polska times

Komentarze

mx2022.01.17 13:31
Może jakieś embargo na towary unijne? Rok i po Unii.
Anonim2022.01.17 8:51
"Twarda" polityka w wykonaniu miękiszonów - kupa śmiechu z przewagą kupy.😁😁😁
Anonim2022.01.17 8:46
Medyczna marihuana - Nie! Medyczny Butapren - TAAAAK!!!!😁😁😁
O tym nie dowiesz się z Frondy...2022.01.17 6:01
Z publicznych pieniędzy prywatne rocznice prezesa PiS stają się wydarzeniami natury krajowej. Kult rodziny Kaczyńskich zaczyna przypominać komedie okresu Polski Ludowej....Kaczyński wygwizdany w Starachowicach i żegnany okrzykami: będziesz siedział i wynocha. Czyżby schyłek nadwiślańskiego Breżniewa ? -- https://www.youtube.com/watch?v=BG_FCuSdh_w&t=183s
Czy to już jest Prezes Polski ???2022.01.17 6:22
Kaczyński tworzy śmieszny kult swojej osoby. Wymusza, żeby zajmować się nim, jego rodziną, chorobami i zgonami w jego rodzinie, robi to średnio kilka razy w miesiącu. I to wszystko za pieniądze podatników. Niedługo premier i wierchuszka będą pielgrzymować do miejsca, gdzie urodził się kot Kaczyńskiego, a potem składać wieńce na grobie jak zdechnie zwierzak...
Anonim2022.01.17 7:12
Ludzie nie wytrzymali i zbluzgali go gdy wychodził z kościoła. Oni wszystko potrafią ośmieszyć, nawet czczenie rocznicy śmierci matki...
Ela2022.01.17 7:20
To jest chore, telewizja i przemówienie na mszy rocznicowej za matkę Kaczyńskiego. W czym ona była lepsza od naszych Mam? To jest obrzydliwe, to co oni robią.
MammaMia2022.01.17 1:31
Lewicowe scierwo opanowalo prawie wszystkie media na swiecie. Dlaczego?? A no dlatego ze najwieksza i decydujaca grupa sa ludzie mlodzi a ludzie mlodzi to najbardziej podatna grupa na manipulacje i pranie mozgu. Wystarczy pisac ze sex i d..y dla wszystkich i juz poparcie rosnie. Albo ze obecnie ustalony porzadek jest do kitu. Np. taki lewacki potworek Owsiak ze swoim "robta co chceta" plus pare koncercikow i jakies wosp czy srosp i juz mlode przyglupy ida na lewa strone......To proste i lewackie scierwo to bezwzglednie wykorzystuje juz od lat......
Anonim2022.01.17 8:45
Jak jakiś "patriota" ma problem z polskimi literami, to na kilometr jedzie od niego kacapem...😁😁😁
Andy Semicki Rabin2022.01.17 1:16
Kiedy zdemoralizowani lewicowi poltycy zaczynają moralizować, to kończy się to zazwyczaj tragedią... A kiedy nasza pisowska socjaldemokracja marzy o byciu prawicą, to jest to kolejny dramat, który nazywa się komedią.
Woj2022.01.16 23:05
To państwa decydują o polityce unii,a nie elyty lewackie .Nieroby i złodzieje żyjący na koszt podatników,czerwoną kasta.
gość2022.01.16 20:14
unia nas doi na miliardy ale dla jednych to powód do radości
Anonim2022.01.16 20:11
Terlecki, Polska od dwóch lat jest ciągle chłostana przez UE(czytaj Niemcy) , oznacza to ,że Niemcy z UE to psychopaci lub chcą się nas pozbyć z UE i szkodzą nam gdzie tylko mogą , wymuszając na nas decyzję o opuszczeniu UE.
kefas2022.01.16 20:05
powiedzcie temu wąchaczowi kleju, że polska jest w UE od 2004 roku, ale to prawda, piSSowieci działają na szkodę UE i tym samym Polski.
YORK2022.01.16 19:54
Refleksja? trochę póżno.
MaxFiend2022.01.16 19:07
Terlecki chyba nie wie, że Polska to też UE :-D
pedalska kretynizacja polski2022.01.16 17:21
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to SZCZEPANY /// ~97% trupów po SARS w całej EU to SZCZEPANY. Robicie nam SZCZEPANY PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagrod pEdalow
Skrzypce na dachu2022.01.16 17:04
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to SZCZEPANY /// ~97% trupów po SARS w całej EU to SZCZEPANY. Robicie nam SZCZEPANY PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda HORBANA
Twardą to może zrobić kupę wasz wuc jarosław2022.01.16 16:59
i podać wam pisowcy do zeżarcia w postne dni
matis892022.01.16 16:55
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 16:55
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
Filip2022.01.16 16:38
Kończy się era PiS w Polsce? Koalicja Jarosława Kaczyńskiego notuje najniższe od miesięcy poparcie wyborców i niebezpiecznie zbliża się do... oddania władzy opozycji. A cóż to się wydarzyło na naszym podwóreczku politycznym? Małe trzęsienie ziemi, niezrozumienie obywateli, gospodarczy kryzys, inflacja i drożyzna? Rządzący myśleli, że gdy naobiecują Polakom pieniędzy, Polacy znów w to uwierzą i będą wychwalać ich pod niebiosa. Nie wychwalają, jest wręcz przeciwnie. Poparcie dla PiS systematycznie spada i dziś osiągnęło wynik tak niski, że Jarosław Kaczyński może dostać palpitacji serca. Nie będzie już więcej rządzenia? Skończy się (nie)dobra zmiana? Do władzy dojdzie opozycja? Albo PiS coś zrobi, albo czeka ich sromotna porażka.
Filip2022.01.16 16:28
Kończy się era PiS w Polsce? Koalicja Jarosława Kaczyńskiego notuje najniższe od miesięcy poparcie wyborców i niebezpiecznie zbliża się do... oddania władzy opozycji. A cóż to się wydarzyło na naszym podwóreczku politycznym? Małe trzęsienie ziemi, niezrozumienie obywateli, gospodarczy kryzys, inflacja i drożyzna? Rządzący myśleli, że gdy naobiecują Polakom pieniędzy, Polacy znów w to uwierzą i będą wychwalać ich pod niebiosa. Nie wychwalają, jest wręcz przeciwnie. Poparcie dla PiS systematycznie spada i dziś osiągnęło wynik tak niski, że Jarosław Kaczyński może dostać palpitacji serca. Nie będzie już więcej rządzenia? Skończy się (nie)dobra zmiana? Do władzy dojdzie opozycja? Albo PiS coś zrobi, albo czeka ich sromotna porażka.
Suweren2022.01.16 16:43
Wyskoczyłeś jak Filip z konopi... Spokojnie, gnicie ze swej natury zajmuje trochę czasu ;)
matis892022.01.16 16:11
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 16:11
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 16:03
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.16 16:03
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2022.01.16 15:57
To nic nie da, Wasze poparcie spadło z 45% na 30%
Anonim2022.01.16 15:26
W sondażach traci pisbolszewia !!!!!! Ludzie maja dość złodziejstwa i tępej propagandy !!!!!
matis892022.01.16 15:25
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 16:04
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.16 16:12
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 15:25
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 16:04
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.16 16:12
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!
matis892022.01.16 15:16
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Anonim2022.01.16 15:04
To przestancie wreszcie o tym pier....ć tylko to róbcie, bo stracicie 4 głosy mojej rodziny.
Anonim2022.01.16 16:58
A dotąd mimo tego co robi PiS ich wspieracie, sk...syny?!
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:25
POO to ZOO.
Filip2022.01.16 14:23
PiS= Pegasus i Sabotaż.
Anonim2022.01.16 14:32
Nikt więcej na świecie nie używa Pegasusa - tylko Polska jest taka straszna?
Filip2022.01.16 15:06
W Polsce rządzący używali Pegasusa do zwalczania opozycji, a nie przestępców. Dlatego władze Izraela cofnęły licencję dla naszego kraju. Komisja senacka będzie mogła się teraz zwrócić do władz Izraela z zapytaniem kogo rządzący Pegasusem podsłuchiwali.
Anonim2022.01.16 15:41
Pewno jesteś z PiS bo nic nie zrozumiałeś.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:33
PO to partia niemiecka faszystowska jak NSDAP,a Tusk to SS-msn.
Anonim2022.01.16 15:56
Ósme przykazanie Boże: „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu" To Dekalog,jak byś nie wiedział.Olewasz go moczem czy nie znasz?
Suwer2022.01.16 15:07
Patologia i Sowietyzacja.
Anonim2022.01.16 14:09
Jest gorzej bo to nie biurokraci UE, ale agentura światowego faszyzmu finansowego
Anonim2022.01.16 14:09
Tak samo twierdza w UE; "Zbyt długo ustępowaliśmy Polsce . Twarda polityka wobec Polski jest niezbędna" Kładziecie Nasze pieniądze z UE na szalę aby mieć tylko rację.
Do tego starego parcha2022.01.16 13:38
Bądź twardy Jezus czeka na ciebie już puka do twych drzwi ty biegnij go przywitać z radości serce drży
Anonim2022.01.16 14:05
jak budzisz grzeczny komuchu to może i ty doczekasz starości
Parch parcha pozna, czyż nie tak parchu?2022.01.16 14:08
Z tą różnicą, że ten parch jest czysty, dba o higienę. W przeciwieństwie do ciebie.
Do pisdzielca2022.01.16 14:48
Miał umytą dopę gdy go odwiedzałeś?
Siedzę obok niego w Sejmie.2022.01.16 15:39
A ty parchu śmierdzisz przez internet!
Kaczyński wzór Cnót Niewieścich2022.01.16 13:11
Ćpun filozof się wypowiedział na temat obowiązującego prawa w Europie, czy w tej bandzie jest ktoś normalny? Ktoś kto zna choć trochę prawo?
Anonim2022.01.16 13:35
widzisz mohery załatwiły postkomunę na cacy
Jaroslaw Kalkstein2022.01.16 13:39
Jedyne pozytywne jago cechy to że ćpun i pijus
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:32
PO to partia faszystowska.
Lachon2022.01.16 14:54
ODEZWAŁY SIĘ JEWREJE.WYNOCHA Z POLSKI.A TERAZ DO HYMNU JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI PiS RZĄDZI.
Anonim2022.01.16 13:10
Trochę późno. Ze 2 tys ustw już chyba UE nam wcisnęła.
Jarosław Kalkstein2022.01.16 13:08
***** ***
Anonim2022.01.16 12:56
Ten osobnik uważa PiS za prawicę? Głupek czy tylko cwaniak? Pisowcy to bolszewiki! Takich złodziei okladających Polaków podatkami i niszczących wolną przedsiębiorczość od Bieruta nie było! Terlecki i jego wspólnicy to bolszewiki.
katolcka deratyzacja Polsk2022.01.16 14:24
Lewicowa Chasydzka Konfederacja Rosyjska zawsze klamie i mataczy.
Filip2022.01.16 12:54
Twarda polityka wobec UE będzie oznaczała dla Polski polexit. Jeśli Zjednoczona Prawica wygra następne wybory parlamentarne, to polexit będzie tylko kwestią czasu. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zbigniew Ziobro wielokrotnie złamał konstytucyjnie określoną zasadę trójpodziału władzy i niezawisłości sędziów. Łamanie praworządności przez rządzących jest faktem, a z faktami się nie dyskutuje! W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska zapłaci olbrzymie kary pieniężne, które zostaną nam potrącone!
Anonim2022.01.16 13:11
Tak trzymać. Polexit
Suweren2022.01.16 13:15
Polexit możesz sobie już dziś zrobić choćby w Terespolu. Nawet zapłacę ci za bilet.
Filip2022.01.16 14:17
Ekspercie wyliczyli, że w przypadku polexitu i likwidacji wspólnego rynku PKB Polski spadłoby o 1/3 i chłopi straciliby dopłaty. Czy ty chcesz tego? Ponadto Rosja dyktowałaby nam warunki dla siebie korzystne, nie obawiając się nacisku innych krajów europejskich. Zjednoczona Prawica realizuje strategiczne cele Władimira Putina polegające na rozbijaniu UE.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:36
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP,a Tusk to Sturmbahnfuhrer SS.
LACHON2022.01.16 15:06
PAŁOWSKIE JEWREJE WYNOCHA Z POLSKI.JEWREJSKA UNIA JEST NAM NIE POTRZEBNA.DOŚĆ NIEWOLI RUSKO-SZWABSKIEJ.NAJGORSI JEWREJE TO ZE WSCHODU ROZMLEMNIŁY SIĘ PO CAŁYM ŚWIECIE I GNĘBIA LUDZI ZBOCZONYM LEWACTEM.
Anonim2022.01.16 12:42
Rychu głupoty opowiada. Sami pisowcy targali nas do kołchozu unijnego, zdrajca kaczyński podpisał Anschluss, głąby pisowskie p[odpisują wszystko jak leci i teraz takie kocopoły plecie? Pisowcy to zdrajcy Polski.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:37
PO to partia faszystowska.
PILNE!!!2022.01.16 12:34
maile Dworczyka pokazują prymitywizm i obłudę PiS
Anonim2022.01.16 12:48
Wiara w maile publikowane przez Rosję świadczy o mondrości.
Suweren2022.01.16 13:09
A o czym świadczy wiara w propagandę bez cienia dowodów? A nawet gdyby była to prawda, to o czym świadczy pominięcie okoliczności (złamanie podstawowych procedur i zasad bezpieczeństwa)? I jak to świadczy o służbach, które zamiast chronić obywateli, w szczególności Rząd, uganiają się za Brejzą, Giertychem i Wrzosek? Jak świadczy to o tych, którzy te służby nadzorują?
Filip2022.01.16 14:22
Dotychczas prawdziwość wszystkich opublikowanych maili zostały potwierdzone przez osoby których one dotyczyły. Zwalanie winy na Rosję przez polityków z PiS-u to są kolejne ich kłamstwa. W PiS-ie dzień bez kłamstwa to dzień stracony!
Anonim2022.01.16 15:32
mondry
Anonim2022.01.16 13:11
Głęboka jest wiara w maile
Suweren2022.01.16 13:52
Raczej głęboka jest niewiara w PiS.
Taaaaaaaaaaaaaaaaaa2022.01.16 12:30
Mateusz i Kaczyński wszystko podpisywali w Brukseli a teraz mówią że to nie oni
Anonim2022.01.16 12:45
To prawda. Tak bezczelnych kłamców jak pisowcy to nie ma. Tam się zebrały najgorsze kanalie wybrane z polskiego społeczeństwa jak durszlakiem.
Suweren2022.01.16 12:15
PiS zrobi wszystko dla władzy, więc skoro władza traci poparcie, potrzebna jest kolejna wojna. Patologia i Sowietyzacja.
Anonim2022.01.16 12:13
Mam pomysł na kampanię wyborczą: publikacja komentarzy tego zaplecza intelektualnego opozycji, które tu widzę.
Suweren2022.01.16 12:46
Opozycyjne przynajmniej można szeroko opublikować. Te propisowskie, a szczególnie pisowsko-katolickie z definicji muszą być 18+ i tylko dla ludzi o mocnych żołądkach.
EM2022.01.16 12:48
Nie zapomnijcie swoich dodać kmiotki ! Tuzy jak ,,butapren" Terlecki
Ojciec Tadeusz Złodziej z Torunia2022.01.16 12:12
Jak widać ćpanie butaprenu i "miłość" homoseksualna jakiej dopuszczał się Terlecki w latach młodości , poczyniły nieodwracalne szkody w jego mózgu !
Anonim2022.01.16 12:12
Bieda do jakiej doprowadzicie też będzie przez UNI-ę. Gdyby nie Tusk to dzisiaj nie byłoby w Polsce gazu. No ale wszystkiemu winny Tusk i UNIA, jesteście tak żałośni że nawet wasi fanatycy zaczynają to widzieć.
Anonim2022.01.16 12:32
Wielkie dzięki Tuskowi, który daje nam gazy! Niech nam świeci jak najbardziej Słońce Peru, Cesarz Ojropy, nasz umiłowany pan od niemieckiego i poezji!
Suweren2022.01.16 12:44
Lepszy Tusk jak te kołtuny z PiSu. Człowiek przynajmniej wie, czego oczekiwać kolejnego dnia. Z pisowskimi kołtunami nigdy nic nie wiadomo. PiS jest po prostu jak małpa z brzytwą. W dodatku bardzo wredna małpa.
Lachon2022.01.16 15:13
CHROŃ NAS PANIE OD FOLKSDOJCZA TUSSKA I JEGO PACHOŁKÓW W POLSCE.WOLĘ TO NIBY ZŁO PiS NIŻ BATOG NIEMIECKICH JEWROWSKICH FASZYSTÓW.
Suweren2022.01.16 16:41
Ty widziałeś chociaż Niemca w ciągu ostatnich 40-50 lat?
Anonim2022.01.16 15:56
Słońce Peru przy pisiorach to jest geniusz. PiS wszystko co dotknął to popsuł, nie mogą żyć bez intryg, podsłuchiwania i poniżania innych ludzi.
Anonim2022.01.16 12:11
Albo będziemy bronić traktatów, albo będziemy mieli gułago-kołchoz, komisarze już są, a nienawistnik Marks wiecznie żywy!
PILNE!!!2022.01.16 11:58
w starachowickim kościele ma odbyć się msza w intencji Jadwigi Kaczyńskiej. Weźmie w niej udział, jak co roku, Jarosław Kaczyński. Według nieoficjalnych informacji Onetu na miejsce pojadą aż dwie ekipy TVP, które będą relacjonować udział prezesa PiS w tym wydarzeniu.
Suweren2022.01.16 12:16
Jaki Fuhrer, taki wiec.
Andrzej2022.01.16 11:57
Tam gdzie rządziła prawica, pozostają zgliszcza, bieda i zrujnowane państwa.
Fty.2022.01.16 12:39
Kuba, Wenezuela tam zdaje się lewica nadaje ton a jak jest wiadomo.
jle_ffm2022.01.16 11:45
No jak EU zobaczy tę srogą minę Terleckiego no to na pewno ze strachu aż popuści i ugnie się wypłacając nam natychmiast kasę :)
Po 11 ...2022.01.16 11:27
Już czas aby UE zaczęła twardo traktować PiS. Koniec z tym proszeniem, rezolucjami, dyskusjami, przekonywaniem. Chama trzeba walnąć butem w czerwonego ryja. Innego języka komuchy nie rozumieją.
Anonim2022.01.16 12:36
Gdzie w traktacie jest zapis o waleniu butem w ryja? Może to jakaś nowa świecka tradycja lewactwa?
katolicka deratyzacja Polski2022.01.16 14:39
PO to niemiecka partia faszystowska.
Maciej Piwowar2022.01.16 11:23
O PiS się OBUDZIŁ?????????? Prezes i Premier NAGLE Sobie Uświadomili >>> POLSKA WOLNA>Samo-decydująca w oparciu o Konstytucje ,TK ,Polskie Prawo TO PRIORYTET.Inaczej Polska WASAL--NIEWOLNIK UE.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.16 11:20
morda terleckiego powinna być na opakowaniach z dopalaczami jako ostrzeżenie o szkodliwości ich zażywania!
Eustachy2022.01.16 11:58
Towarzyszu, dajcie sobie spokój.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱2022.01.16 12:16
Nie pouczaj mnie, Stachu.