25.07.19, 16:30tomasz-sakiewicz-elekes_andor-wiki-ccbysa40.jpg

Tomasz Sakiewicz dla Frondy: LGBT szkodzi wszystkim, szczególnie osobom homoseksualnym!

Tomasz Wandas, Fronda.pl: Kto jest pomysłodawcą naklejek dodanych do Gazety Polskiej „strefa wolna od ideologii LGBT”? Dlaczego zdecydowaliście się na przedruk i poprawiliście wcześniejszą wersję niezawierającą słowa „ideologia” ? 

Tomasz Sakiewicz, szef Gazety Polskiej i Gazety Polskiej Codziennie: Z myślą o dziennikarzach i działaczach lewicowych, tam gdzie było to możliwe dodaliśmy słowo „ideologia”. Choć LGBT i ideologia LGBT oznacza dokładnie to samo, rozumiejąc braki w języku polskim lewicowych środowisk, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw dopisując słowo „ideologia”. 

Lewicowe media, zarzucają Panu i Gazecie Polskiej, że próbujecie stworzyć fałszywe przekonanie, jakoby „homoseksualizm” i „LGBT” były dwoma różnymi niezwiązanymi ze sobą pojęciami. Czy oni udają czy naprawdę jest to dla nich to samo?

Moim zdaniem jest to jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy jaką oni robią - próbują wmówić osobom heteroseksualnym, a przede wszystkim osobom homoseksualnym, że to jest to samo.

Dlaczego „przede wszystkim” osobom homoseksualnym? 

Chcą oni zmusić homoseksualistów do wyznawania poglądów, które reprezentuje środowisko LGBT. W tym momencie, ta presja na osoby homoseksualne jest ogromna i naprawdę może doprowadzić do wielu tragedii, a jak narazie większość homoseksualistów nie chce mieć nic wspólnego z tym, co robią ideolodzy LGBT. Warto zwrócić uwagę, że znaczna część ideologów LGBT jest heteroseksualna i to oni na siłę próbują narzucić homoseksualistom to, co powinni uznawać za słuszne. 

Empik oraz BP postanowiły zbojkotować Gazetę Polską. „Nie ma u nas miejsca na jawną dyskryminację i na treści łamiące prawo. Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany wszystkich traktujemy z szacunkiem” – napisano w oświadczeniu. Brzmi to ładnie, jednak kryje to za sobą nieszczere intencje, jakie są prawdziwe motywy dla których w tych miejscach postanowiono nałożyć pewnego rodzaju cenzurę oraz dlaczego gdy obraża się uczucia religijne, żadne znane sieciówki (choćby te dwie) nie wydają podobnych oświadczeń?

W przypadku Empiku, trzeba pamiętać o ich postkomunistycznych korzeniach kapitałowo-towarzyskich, z pewnością większość twórców tej firmy, zdecydowanie bliżej ma do ideologii totalitarnej. Natomiast, z BP sprawa jest bardziej złożona, gdyż wdało się ono w tej chwili w wojnę z Orlenem i Lotosem. Gazeta Polska, swojego czasu, bardzo poprała pomysł (jako korzystny dla Polski), który bardzo nie podoba się BP, bo na tym traci. W tym momencie, jesteśmy środowiskiem, które bodajże najbardziej popiera utworzenie Narodowego Koncernu Paliwowego, BP jest po drugiej stronie, walczy, by do tego nie doszło, robi co może - próbuje nawet wykorzystać do tego Komisję Europejską - by ratować swoje wpływy w Europie Środkowej. 

Niełatwo jest zorganizować akcję, która będzie komentowana przez tak wielu ludzi, czy mimo, że powstało wiele skrajnych opinii na temat tej naklejki, myśli Pan, że przyczyni się to dobru sprawy? Czy nie zostanie to jednak odczytane przez większość jako zachęcanie do dyskryminowania homoseksualistów tylko dlatego, że taka narracja będzie silniejsza w mediach?

Jeżeli lewica przekona kogoś do dyskryminowania homoseksualistów, to będzie to ktoś z jej grona - zawsze istnieje ryzyko, że lewica w Polsce wróci do swych korzeni i znowu będzie lewicą totalitarną. Trzeba pamiętać, że sojusz z postkomunistami, jest sojuszem z ludźmi odpowiedzialnymi politycznie ale często i faktycznie za akcję „hiacynt”, podczas której w latach 80’ doszło do prześladowania homoseksualistów. Moim zdaniem, zawsze istnieje ryzyko, że choćby część środowiska lewicowego postanowi wrócić do tego co było i wtedy homoseksualiści znowu będę narażeni na niebezpieczeństwo.

Dobrze, a co z prawicą? Czy ta fałszywa narracja może się tu przedostać?

Nie sądzę. Zarówno my, jak i Kościół katolicki, PiS etc., jesteśmy przeciwni dyskryminowaniu kogokolwiek, dlatego też uważamy, iż stajemy w obronie praw homoseksualistów, którym próbuje narzucać się ideologię LGBT. 

Co Was do tego skłoniło? Jaki jest prawdziwy cel tej inicjatywy?

Przede wszystkim chcieliśmy zaprotestować przeciwko wyrzucaniu ludzi z pracy, atakowaniu świątyń chrześcijańskich, narzucaniu nauczania dzieci seksuologii w wieku kilku lat bez zgody rodziców, czyli temu wszystkiem, co tworzy totalitarne elementy ideologii LGBT, które chce narzucić swoje poglądy i styl życia całemu społeczeństwu bez pytania go o zgodę. 

Co jeszcze można robić, jakie kroki można podjąć, by nie pozwolić na coraz większe wpływy środowisk LGBT w Polsce? 

Trzeba się temu zdecydowanie przeciwstawić, szanujmy homoseksualistów, szanujmy ludzi, którzy mają inne poglądy, ale nie pozwalajmy wejść sobie na głowę, nie pozwalajmy zarzucać sobie spraw, które są sprzeczne z naszym światopoglądem, przeciwstawiajmy się dyskryminacji katolików i chrześcijan. 

Wiedząc jak potężne to lobby, czy mimo wszystko uda się nam stawić mu czoła?

Nie mamy już wyjścia, doszliśmy do ściany. Jeżeli pracowników zmusza się do popierania ideologii LGBT, to co możemy zrobić? Jeszcze chwila i ludzie będą prześladowani dlatego, że chodzą do kościoła, bo zaraz okaże się, że Kościół mówiąc, że czyny homoseksualne są grzechem jest źródłem dyskryminacji i zabronią nam chodzić na mszę świętą. Trzeba powiedzieć „stop”, a w rękach Pana Boga, kto w tej sprawie wygra. 

Dziękuję za rozmowę.

Komentarze

There'sNoGodWhatsoever2019.07.27 21:03
Sakiewicz szkodzi wszystkim. W szczególności dziennikarzom i Polakom.
Teresa2019.07.27 14:01
Klikanie w łapki pod bluźnierczymi antypolskimi komentarzami zachęca ich autorów do jeszcze większej głupoty podobnie jak reakcja na psa szczekającego na łańcuchu.
Daria2019.07.27 10:41
Dlaczego państwo polskie finansuje tego grubasa przez swoje spółki ?
Teresa2019.07.26 22:23
Nie oceniamy komentarzy dewiantów, agresorów, szerzących zło. Ignorujemy ich jak psa ujadającego na łańcuchu. Oni są uwiązani na smyczy diabła.
Luzifer2019.07.27 10:48
Teresa, od diabla to sie odwal kochaniutka i nie dawaj mi tu LGBT, wlasnie twoje milosierdzie, takie ludzkie i dobre bedzie sie w smole gotowac i smazyc na wieki. Wiec uwazaj dziecko co myslisz.
lolek kremowka2019.07.26 19:20
GP szkodzi Kurierowi Wileńskiemu natomiast
skoki2019.07.26 13:42
PIS szkodzi wszystkim, szczególnie wyznawcom PiSlamu!
Foster2019.07.26 13:13
To jak to jest z tym Dragonem ?
Polak2019.07.26 10:59
Tomciu, równie dobrze mógłbyś opowiadać bajeczki jak to kościół katolicki szkodzi wszystkim, a zwłaszcza katolikom. Choć akurat w takim wypadku nie mijałbyś się z prawdą.
bea2019.07.26 10:15
wszystko o sodomitach i gender https://gloria.tv/video/7qje4DJ8nePN1HPcLMYTWBQFv
Bogo2019.07.26 8:10
A Biedroń, Czaskowski, Rabiej mówią: zakładamy stringi i idziemy na imprezę.
buciek2019.07.26 7:23
ok, to niech mi ktoś wyjaśni, na czym polega ta "ideologia lgbt"? Lol Jak z takim przekonaniem utrzymujecie, że jest ona czymś co istnieje, to wypadałoby podać przykłady xD
Joanna2019.07.27 0:02
Buciek"! Ty naprawdę jesteś Bucem! Obudziłeś się teraz?? A nie łaska sobie poczytać ! I tylko zapytać o jakieś niejasności! Za ile ci ktoś ma tłumaczyć ! Wykład cały ma być! Takiś ciemny!? Nie chce się poczytać???
zorba2019.07.26 5:59
Gazeta Polska szkodzi inteligentnym polakom
Meg2019.07.26 1:00
Pary LGBT nie mając własnych dzieci, chcą decydować o edukacji dzieci. Rodzice "heteronormatywni" według LGBT nie mają nic do powiedzenia w sprawie edukacji dzieci, co jest wbrew Konstytucji. Jak para LGBT urodzi własne dziecko, wtedy dopiero może się nazwać małżeństwem. LGBT chce zmienić znaczenie słowa "małżeństwo".
Justyna S2019.07.26 7:37
Czyli pary bezpłodne nie są małżeństwem, bo nigdy nie urodzą własnego dziecka?
Zerr02019.07.26 10:02
To wyjątek od reguły. Mogą poza tym skutecznie adoptować dzieci. Wyjątek nie zmienia faktu, że podstawowym celem małżeństwa jest prokreacja.
Joanna2019.07.26 23:57
JustynaS! Kłamiesz ! Małżeństwem w/g Konstytucji RP jest Kobieta i Mężczyzna ! A nie dwóch gei, cz 2 lesbijki! Rozumiesz??? Czy udajesz głupią!?
anonim2019.07.26 0:06
Sakiewicz to ponura ględzioła 😠
Stop agresji na Frondzie!2019.07.25 22:34
Oho, oberwało się po kieszeni, akcjonariusze niezadowoleni, to się wymyśla wroga. Z Sakiewicza taki katolik jak żelazko z puzonu.
Anna M.2019.07.25 21:36
Wolę mieć syna geja niż syna PISowca.
Prawdziwy POLAK2019.07.25 22:19
Pisowiec przynajmniej by miał przyszłość a geja kto zatrudni tylko w klubie go go dla pedałów
Papierz2019.07.26 20:11
Może zostać prezesem partii.
Alojzy Cedzidło2019.07.25 22:35
Tak może pisać tylko lezbijka . a od wibratora w ciążę się nie zachodzi .
Rozbawiony2019.07.26 7:25
A ja bym się wstydził mieć taką matkę .
Joanna2019.07.26 23:52
Anna M, Wiem ,że kłamiesz ! Popisujesz się swoim wpisem ! Ale to głupie! Kto się z toba pomieniał na rozumy! Aj, waj ! Ja mam 2 synów i nie życzę im gejostwa! A o partii sami zadecydują!
ciekawy2019.07.25 21:01
Powinno się zobowiązać do noszenia opasek na remieniu i zamieszkiwamnia w geccie aby 'PRZYZWOICI KATOLICY " NIE MUSIELI NA NICH PATRZYC iii RZESZA NIEMIECKA WRÓCIŁA
Filip 2019.07.25 19:45
Polskie BYDŁO !! Zakała Europy. Do Moskwy wam blizej niż do cywilizacji Europejskiej. Kiedy paru przygłupich mięśniaków w imię WASZYCH ideałów kopie 14-latkę, to gdzie jest Bóg, Honor albo Ojczyzna? Tak naprawdę największym stopniu wyszydzają gejów kryptogeje (na pewno wielu wśród WAS ,zwłaszcza ci w sutannach. Kaczyński karmi się nienawiścią i dzieleniem ludzi - klasyczne faszystowskie metody.jako panstwo gdzie rasizm cieszy sie ochrona panstwa. Jako panstwo antysemickie i rasistowskie.(już oficjalnie wg wszystkich krajów)..podziekujmy pisowi za taka reklame..Mam nadzieję, że Pani Komisarz weżmie szybko za mordę to pisowskie towarzystwo. To był marsz gloryfikacji kibolskiej mentalności połowy społeczeństwa (do której i WY w wielu przypadkach się zaliczacie), a nie żaden marsz równości! Tak się odradza nazizm, WY w tym pomagacie. Nie ma co owijać w bawełnę.Troche czasu uplynie zanim swiat wreszcie zrozumie ze Polska jest kontrolowana przez katolicki taliban ktory aktywizuje doliny spoleczne do manifestowania tzw wartosci katolickich (wybranych, wygodnych dla was a nie czysto chrześćjańskich) . Polska staje sie krajem bardzo niebiezpiecznym dla zycia . Przemoc fizyczna moze spotkac kazdego kto ma inne zdanie, wyraza inne poglady i chce byc slyszany. Podburzanie do przemocy fizycznej ,podsycanie do nienawisci , pobicia ,napady na ludzi sa nową twarzą Polski, kraju w ktorym sie urodzilem i wychowalem , z kraju tego wyemigrowalem 15lat temu ale nigdy nie przypuszczlaem ze ten kraj sie tak stoczy.
edi2019.07.25 22:41
siedź tam gdzie siedzisz i CZEKAJ AŻ TWOJE 4 letnie DZIECI pokażą ci jak się nauczyły w szkole masturbacji
There'sNoGodWhatsoever2019.07.27 21:04
Lepiej bym tego nie ujął Panie Filipie
WITT2019.07.25 18:07
LGBT TO JEST MOCNO PRZEMYŚLANE DZIAŁANIE CZYSTY, WYSUBLIMOWANY TOTALITARYZM. OSOBY KTÓRE SIĘ NIE ZGADZAJĄ TRACĄ PRACE, SĄ WYSYŁANE NA PRZYMUSOWE SZKOLENIA IDEOLOGICZNE, DZIECI MUSZĄ BYĆ INDOKTRYNOWANE JUŻ ZA MŁODU A ŻEBY ZAPEWNIĆ POWODZENIE INDOKTRYNACJI MUSZĄ BYĆ WPROWADZONE W STAN NAŁOGU - SEKSUALIZACJA, GDZIE OBOWIĄZUJE PRZYMUSOWA NAUKA MASTURBACJI WYWOŁUJĄCA UZALEŻNIENIE OD SEKSU. NIEPOSŁUSZNI SĄ RUJNOWANI - NIE KUPIĄ ANI NIE SPRZEDADZĄ SWOICH PRODUKTÓW - NP. GAZETA POLSKA, JAK ZA CZASÓW Z POLSKIE HISTORII WPROWADZA SIĘ PRZYMUSOWE MARSZE RÓWNOŚCI, PRZECIWNICY NIE MOGĄ SIĘ PRZECIWSTAWIĆ A CI KTÓRZY TO ZROBIĄ SĄ NAPIĘTNOWANI JAKO HOMOFOBICZNI, CIEMNI, NIENOWOCZEŚNI, FASZYSTOWSCY - W EFEKCIE SĄ CIĄGNIĘCI PRZED SĄD KTÓRY WYDAJE WYROKI - "JEDYNIE SŁUSZNE", JEDNOSTKI SĄ PODDANE PRANIU MÓZGU WYMUSZAJĄCYM POSTAWY AUTOCENZURY - TACY LUDZIE POMIMO ŻE SIĘ BUNTUJĄ WEWNĄTRZ - NIC NIE ZROBIĄ NA ZEWNĄTRZ - DOCHODZI DO AUTOCENZURY - "NIE PRZECIWSTAWIĘ SIĘ BO MNIE ZWOLNIĄ Z PRACY", "NIE ZNAJDĘ PRACY", "ZROBIĄ ZE MNIE WINNEGO"' ITD. W MEDIACH UMIESZCZONE SĄ TUBY PROPAGANDOWE KTÓRE GŁOSZĄ "JEDYNIE SŁUSZNĄ SPRAWĘ" I NISZCZĄ MEDIALNIE JEDNOSTKI PRZECIWSTAWIAJĄCE SIĘ. ŻEBY UKRYĆ PODEJRZENIA WOBEC PLANU WPROWADZENIA TOTALITARYZMU AGRESORA PRZEDSTAWIA SIĘ JAKO POKRZYWDZONEGO - "TO MNIEJSZOŚĆ", "WALCZĄ O TE SAME PRAWA", "SĄ POKRZYWDZENI", "NIE CZUJĄ SIĘ WOLNI I RÓWNI"... CZYSTY TOTALITARYZM WŁADZY MNIEJSZOŚCI NAD WIĘKSZOŚCIĄ - ZA IDEOLOGIĄ LGBT STOJĄ POTĘŻNI ARCHITEKCI IDEOLOGICZNI CZY POLACY POTRAFI Ą SIĘ PRZECIWSTAWIĆ ABY RATOWAĆ SIEBIE I SWOJE DZIECI?
edi2019.07.25 22:37
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Konstanty Ildefons2019.07.26 20:10
— Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! — raz Polak skandował i popatrzył nań Kościuszko, i się zwymiotował.
Foster2019.07.25 17:36
Sakiewicz, przed wyborami narozrabiałeś.
Ben2019.07.25 17:23
LGBT szkodzi homoseksualistom którzy są księżmi.
Joanna2019.07.26 23:42
A TY 'BEN' , CO TOBIE? Z INNYM GŁUPIM NA ROZUMY SIE POMIENIAŁEŚ? HAHAHA! NO TAK ! JEDNAK TOBIE LGBT TEŻ SZKODZI! DURNYCH NIE SIEJĄ NIE ORZĄ, TYLKO SIĘ SAMI MNOŻĄ! PRAWDA, ŻE TAK!? To widać ! ale popis! hahaha!
bogdanus2019.07.25 17:21
Tomasz Sakiewicz uderzył skutecznie w podbrzusze, czy inni pójdą w jego ślady?
skoki2019.07.25 17:36
To nie koniec problemów Sakiewicza jeszcze przyjdzie mu drogo za te naklejki zapłacić.
Papierz2019.07.26 20:08
To właśnie jego styl - ciosy poniżej pasa.
madka pOLka2019.07.25 17:14
WOLAŁABYM MIEĆ SYNA GEJA NIŻ KSIĘDZA.
JONASIK2019.07.25 17:18
Często nie ma takiej alternatywy :)
polak2019.07.25 17:21
jak wiesz pedał nie będzie miał dziecko z drugim pedałem --więc nie będziesz miał takiej alternatywy
Papierz2019.07.26 20:07
Popularna kombinacja to ksiądz gej - dwa w jednym.
Zerr02019.07.25 16:59
Kocham LGBT!
Alojzy Cedzidło2019.07.25 17:11
A to mi Pan zabił klina. Rad bym poczytać na czym ta Pana miłość polega Przecież chyba nie ,,wiosennie"
Zerr02019.07.25 18:15
Won z mojego nicka
Zerr02019.07.25 19:05
Won z mojego nicka, przebierańcu
Mahomet Himler2020.01.30 19:35
+1 Mahomet z Poznania
Ja mam! 2019.07.25 16:55
Zdążyłem kupić gazetę z naklejką zanim tęczowy sąd wydał swoje totalne orzeczenie.
Papierz2019.07.26 20:05
Nalep sobie na czole i tak chodź.
polak2019.07.25 16:54
L--dzkie G-noje B-ydlęce T-olerancje
Joanna2019.07.26 23:32
Tak durny geju, dzielnicowy! Prawdę o was napisałeś ! Nie obrażaj Polaków, bo nim nie jesteś, zmień nick!
Alojzy Cedzidło2019.07.25 16:54
To jest oczywiste jak 2+2 =4 . Tylko ślepy tego nie widzi.,,Inni " dali się wyciągnąć z intymności , a i pluć na nią. u siebie I znów ..walka ze skutkami bez analizy przyczyn . To nigdy dobrze się nie kończy . Tak to trudno zrozumieć ?
Naczelny2019.07.25 21:20
Piotrowski multikonciarzu, pisowski trollu, ktoś Cię tu jeszcze na poważnie bierze?
Alojzy Cedzidło2019.07.25 22:27
,, Naczelny " czyli zwierzu który nie zszedł z drzewa, przetrawiłeś logikę Twojego komentarza ,( jeśli ,,toto kometarzem nazwać można ) ? No bo tak . Piszesz- ,, Piotrowski ............. kto cie tu na poważnie bierze ?" Gdybyś odrobiną wysilił te rozwijające się ( dopiero) u Ciebie te szare komórki , to byś się kapnął ,że jeśli ta Fronda jest faktycznie katolicka , to wy tu jesteście nie proszonymi gośćmi . Jak kornik drukarz w lesie. Jak ,,turysta " w lesie ,który pozostawia po sobie śmieci ,Głównie butelki z taniego piwa . Czasem denatury .O odchodach na ścieżkach nie wspomnę . A ten Piotrowski . Ja to już gdzieś na dawnym Onecie czytałem . Co by świadczyło ,że to drzewo , z którego jeszcze nie zlazłeś , rosło kiedyś na Onecie .A to ,że nie zauważyłeś tematu strony , potwierdza moja rację ( z tym drzewem)
jula2019.07.25 16:54
Wielkie larum wśród lewaków,jak drukowali koszulki z napisem: Nie płakałem po papieżu to wszystko było ok.Wtedy nie sekowali a teraz poczuli się do głębi wykluczeni,sekowani,dyskryminowani,alienowani.Strasznie emocjonalnie reagują,czyżby sodomia zmieniała adekwatność reakcji?
buciek2019.07.26 7:26
Śmieszne, ciebie bulwersuje że ktoś ma czelność nie opłakiwać osoby którą ty uważasz, że każdy powinien opłakiwać - bo tak xD I jeszcze to porównujesz do ubolewania nad dyskryminacją całej grupy społecznej
www2019.07.25 16:53
http://www.renegadetribune.com/hypocrisy-music-industry-real-case-defilers-western-civilization/gay-pride-parade-2/ IDĄ ADOPTOWAĆ MAŁYCH CHŁOPCÓW. BYLIBY "IDEALNYMI" RODZICAMI.
Adaś2019.07.26 19:53
I cyk,pedały nabrały wody w usta :)
edi2019.07.25 16:46
Wiara katolicka szkodzi wszystkim, szczególnie katolom i klechom!
polak2019.07.25 17:00
jesteś skur.....nem
Joanna2019.07.26 23:26
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! "DZIELNICOWY" przecież wiem od dawna, że to ty jesteś również pod tym nickiem, vel Lechu Keller,vel "dumny gej" ! Polak nie napisałby przez małe "p" ! Zreszta , chwaliłeś się wcześniej, że to również twój nick! A potem będziesz pisał, jak to ciebie Polacy wyzywają! A nawiasem mówiąc, to prawdziwie się sam nazwałeś!
edi2019.07.25 22:45
tobie WARA OD KOŚCIOŁA - KOŚCIÓŁ ZAWSZE BYŁ JEST I BĘDZIE OSTOJĄ CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ KTÓREGO POLSKA JEST CZĘŚCIĄ
edi2019.07.25 16:42
UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT (GENDER) NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI (wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI) - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
Pisbusters2019.07.25 17:03
Jak Latwo do tego dopasować nacjonalistyczną, narodową, nietolerancyjną prawie faszyzującą ideologie pisuarowego kaczyzmu
Alojzy Cedzidło2019.07.25 17:05
Dla normalnie myślącego nie trzeba się zastanawiać . Rad bym jednak wiedzieć czy taki np,,dzielnicowy" jest w stanie to zrozumieć.On nawet tematu strony nie zauważył . Pali mnie ciekawość czy taka głupota to wrodzona czy kupiona .
edi2019.07.25 22:35
dzielnicowy - to ruski troll - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJE NA POLSKĘ I POLAKÓW NIE WARTO Z NIM ROZMAWIAĆ - on w rublach ma wypłatę
buciek2019.07.26 7:24
Punkt wyjścia: "geje powinni mieć takie same prawa jak heteroseksualiści" Punkt docelowy "ideologia, która zabiła 150 mln ludzi" Nawet nie jestem w stanie pojąć, jaką mentalną gimnastykę musiałeś wykonać, aby przemieścić się z pierszego punktu do tego drugiego