07.01.20, 15:15Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Tomasz Sakiewicz dla Frondy: Dymisja Tomasza Grodzkiego jest nieunikniona

Fronda.pl: Tomasz Grodzki i mecenas Jacek Dubois poinformowali dziś w trakcie konferencji prasowej, że spotkają się w sądzie z dwoma dziennikarzami oraz prof. Agnieszką Popielą. Jak pan zareagował na te słowa?

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”: To po prostu próba zastraszenia przez prof. Tomasza Grodzkiego dziennikarzy, którym udało się dotrzeć do świadków oraz samych świadków. Marszałek Senatu twierdzi, że nasi informatorzy nie mają twarzy, co nie jest prawdą. Mają twarze, podobnie jak nazwiska, pod którymi zeznają w prokuraturze czy CBA i rozmawiają z nami. Oskarżył jednak nie „anonimów”, oskarżył konkretne osoby.

Dlaczego zatem marszałek decyduje się na tego typu ruch, skoro jak Pan podkreśla, mowa nie o osobach anonimowych, bez twarzy, ale o świadkach zeznających przed prokuraturą?

Problem polega na tym, że prof. Grodzki musi pokazać, że jakkolwiek się broni. Nawet jego własne środowisko zaczyna się już denerwować i zauważać, że na tym traci. Dymisji marszałka chce aż 51 proc. Polaków. To duży problem. Opozycja nie jest jednolita i przynajmniej pewna jej część zaczyna się tej sytuacji obawiać.

W trakcie konferencji prasowej padły też zaskakujące stwierdzenia. Prof. Tomasz Grodzki podejrzewa działania obcej agentury, z kolei Jacek Dubois całą sprawę porównuje do afery „Watergate”, a teksty ukazujące się m.in. w „Gazecie Polskiej” to wg marszałka Grodzkiego atak na Senat. Jak pan ocenia te oskarżenia?

Ja w przeciwieństwie do marszałka Grodzkiego szanuję Senat. Jeśli prof. Tomasz Grodzki również go szanuje, powinien natychmiast podać się do dymisji. Naszą pracą od 30 lat jest to samo – ujawnianie zjawisk korupcyjnych w Polsce. W przypadku szpitala, w którym pracował niegdyś prof. Tomasz Grodzki korupcja jest po prostu dramatyczna. Trudno spotkać się z podobnym zjawiskiem nawet znając obyczaje, które panowały paręnaście lat temu w służbie zdrowia, ten cały system wymuszania poboru „przykrywek”. To już naprawdę była mafia.

W nagraniu, które dziś na konferencji odtworzył marszałek Senatu, słyszymy „Pana Staszczyka”, który miał być operowany przez Tomasza Grodzkiego i któremu miano oferować 5 tys. złotych w zamian za napisanie oświadczenia o przyjmowaniu przez obecnego marszałka Senatu pieniędzy na leczenie. Według Samuela Pereiry, mężczyzna to były funkcjonariusz UB ze Szczecina. Jeśli rzeczywiście tak jest, co mogłoby to oznaczać?

To by oznaczało, że marszałek Grodzki ma rację i rzeczywiście obce służby biorą w tym udział, ale w jego obronie. W końcu Urząd Bezpieczeństwa to były obce służby. Cała sprawa jest głęboko niepoważna, bo „Pan Staszczyk” mówi, że ktoś do niego przyszedł, ale on… nie wie kto.

Co w tej sprawie może się dalej wydarzyć? Jak sam Pan wskazuje, z jednej strony „Pan Staszczyk” nie wie, z kim się spotkał, z drugiej w prokuraturze zeznają konkretne osoby. Czego powinniśmy się spodziewać?

Będziemy świadkami powolnej erozji poparcia dla Platformy Obywatelskiej i reszty opozycji, bo sprawa jest na tyle kompromitująca, że tego się po prostu na dłuższą metę bronić nie da. Kolejne wymysły pana Marszałka powiedziałbym, że są zabawne, gdyby nie chodziło o tak poważną sprawę. One niczego tu nie zmieniają, raczej go pogrążają, a zasłanianie się ubekami to zupełny dramat. Jestem przekonany, że będzie następowała wspomniana erozja poparcia. Tak długo, aż inne głosy na opozycji wymuszą dymisję marszałka Senatu.

Dymisja to zatem tylko kwestia czasu?

To jest nieuniknione. Nie wiem, co musiałoby się stać, żeby ktoś taki się wybronił. Polskie standardy musiałyby zejść poniżej dna, żeby ktoś taki mógł pozostać w życiu publicznym.

Rozmawiał Damian Świerczewski

Komentarze

??????2020.01.10 12:18
Czy Pan Sakiewicz jest Ukraińcem ?
KPT WACH2020.01.9 3:57
Ja to bym zdymisjonował pierwszą żonę Sakiewicza szepcze mu do ucha jakaś zakonnica mnie powiedziała nie potępiaj biczowanej Kowalskiej....
antek.b2020.01.8 23:02
Ciekawe czy wypłacił pracownikom GPC pensje na święta?
Senior2020.01.8 19:52
Czy ten koleś w gestach i wyglądzie nie jest podobny do goebbelsa? Skoro niezależna, apolityczna, polska prokuratura bada sprawę tow. marszałka to jestem pewny, że to wyjaśnią i nie zrobią szopki i cyrku jak z Sawicką? Póki co na razie ten koleś jest niewinny?
waclaw_krol2020.01.8 12:38
Odezwało się ścierwo pisowskie dotowane z kasy pisu
adam2020.01.8 10:25
Pan Sakiewicz nie powinien tracić czasu,tudzież nie żałować środków aby po raz kolejny zbierać na to błoto którym -po raz kolejny- obrzuci Owsiaka.Dla błogosławionej Stankiewicz i niego zadanie to nader ulubione..
anna2020.01.8 10:04
Człowiek typu marszałka niestety tak szybko nie da się odczepić od stołka , on teraz wie że żyje ,serwuje nam prywatne "Szoł" i jeszcze mu za to płacą , no gdzie będzie mu lepiej "własny cyrk własne małpy".
jaro2020.01.8 7:43
Moralność Sakiewicza. https://www.youtube.com/watch?v=ts7yzRDkECU
Daria2020.01.8 1:03
Spasły wieprz z dotacjami od państwa.
oficer LWP2020.01.8 0:00
tak jak są nieuniknione medale od służb specjalnych Ukrainy i dotacje od PIS towarzyszu Sakiewicz
Rut 2020.01.7 23:42
Nie można dodać obiektywnego komentarza dopóki będą tutaj pisać takie typy I hejt , Fronda zdaje się ze nie powinna puszczać tak obrzydliwych komentarzy , to się nie mieści w głowie ze takim językiem posługują się Polacy
Grizzly2020.01.7 22:49
PO "wpisach" ruskich trolli widać, że koperciarz to ich człowiek w Warszawie!
jaro2020.01.8 2:56
Da towariszt!
Grizzly2020.01.8 7:33
cbdu!
obserwator2020.01.7 22:35
Aż zal patrzeć, jak ten rozdęty psychopata, który widzi tylko własne ego panoszy się na urzędach! Może prokuratura wreszcie znajdzie powód, by postawić zarzut łapówkarstwa i gosć zniknie ze sceny!!??
poznanianka2020.01.8 0:56
zniknie zniknie niedługo na razie straszy swoja mo rdą
Foster2020.01.7 21:53
Temu Sakiewiczowi to źle z oczu patrzy. Nir do końca mu wierzę.
Darek2020.01.8 2:46
Bo Sakiewicz to zwykły łapówkarz i łajza, a do tego esbek - są na to świadkowie, tylko nie chcą ujawnić swojej tozsamości.
Agnieszka2020.01.7 21:01
Do wszystkich, co bronią Grodzkiego i atakują władzę i ich media za jazdę po nim. Wyobraźcie sobie, że prof. Grodzki poszedł na układ z władzą, przeszedł na ich stronę i został ministrem zdrowia. Następnego dnia włączacie TVN i ... :))) Podpowiem - że "łapówkarz" to pikuś, co byście o nim powiedzieli a Banasiowi to mógłby tylko pozazdrościć, że grilowanko takie słabiutkie miał....
Berenika2020.01.7 21:28
Nie kłam szujo nigdy nikt nie proponował Grodzkiemu stanowiska mało tego juz od dawna wiadomo było ze to łapówkarz
acotomadorzeczy2020.01.7 21:48
Obok "Bereniki" to ty chłopino w życiu nawet nie stałeś. Skąd u ciebie to upodobanie do nicków o żeńskim brzmieniu? https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/610421,senat-senatorowie-opozycji-pis-grodzki-karczewski-propozycja-wybory-parlamentarne.html
poznanianka2020.01.8 0:55
a ty stale to samo wypisujesz? skąd wiesz czy jest Bereniką? a kim ty jesteś cwelu ruski?
Darek2020.01.8 2:48
Parafrazując Twoje słowa: Do wszystkich, którzy jadą po Hitlerze, Stalin był zły przecież, to znaczy że Hitler dobry skoro wypowiedział złemu wojnę. To że TVN czasem manipulował faktami i nadal to robi, w niczym nie usprawiedliwia innych któ®zy czynią podobnie lub gorzej.
Henryk2020.01.7 20:54
Podobno,...po ostatniej kurtuazyjnej wizycie ambasadora Rosji w progach marszałka senatu Grodzkiego,marszałek zmienił nazwisko na ..: Grodskij (Гродский). Pierwsza wizyta zawsze jest wskazująca lub skazująca!!!!
acotomadorzeczy2020.01.7 20:04
Na miejscu Grodzkiego postawiłbym warunek - podaję się do dymisji, w zamian za przyjęcie do PiS i stanowisko ministra zdrowia w rządzie. Czyli tak jak Nowogrodzka chciała zaraz po wyborach.
kiełbasy mają być długie a koperty grube 2020.01.7 19:30
Rejent Milczek mawiał - "nie brakuje świadków na tym świecie", ale jak widać, POKO brakuje już nawet "świadków". Niniejszym, Grodzki, a właściwie jego pijarowcy, wyciągnęli z kapelusza świadka najgorszego jakiego mogli, bo ubeka, którego wiarygodność jest odwrotnie proporcjonalna do emerytury jaką pobierał. Szkoda że za świadka nie wzięli jeszcze tego płatnego mordercy, któremu Tuleja przyznał odszkodowanie za za małą, duszną cele, skutek byłby podobny. Krótkie ławki mają już nie tylko w partii, ale we własnym elektoracie, co stwierdzić można bez większego żalu z naszej strony
satyr2020.01.7 18:06
Sakiewicz, rozliczyłeś się już z kasy za pseudoportal?
lena2020.01.7 18:00
Biedny Sakiewiczu szykuj sobie miejsce pod mostem bo niedługo PIS straci władzę.
PePe2020.01.7 17:57
He, he, ten cały Grodzki już nie jest łapówkarzem ! On jest seryjnym łapówkarzem !!! On mówi, że jak brał w gabinecie prywatnym, to to nie jest łapówka tylko prywatne porozumienie ! A w szpitalu nie brał nigdy ! To się może zgadzać, bo ta cała Sawicka brała na ławce w parku i sąd niezależny i niezawisły orzekł też, że w parku to nie była łapówka, a rodzaj ochrony środowiska. ! Natomiast bardzo ciekawym jest to czy wy Polacy wiecie jakie ryby lubi Grodzki ?! Ha, ha, otóż duuuuuże S U M Y !!!! A opozycja jest dumna z takiego marszałka ! Ja pierniczę ! Wysyłamy Grodzkiemu propozycję, aby podpowiedział nam jak to się robi, że pacjęci lub członkowie ich rodzin wpłacają pieniądze „dobrowolnie” na fundycję, a profesor jako szef tej fundacji ma takie bogactwo na kontach i w nieruchomościach ! Czekamy na udostępnienie nam tych informacji z niecierpliwością, bo biznes oparty na fikcyjnych fakturach dzięki CBA już nie działa. Są kolejne osoby , oprócz Prof. Agnieszki Popieli, potwierdzająca, że Grodzki brał łapówki w Szpitalu Szczecin Zdunowo przy ul Sokołowskiego, gdzie był wówczas ordynatorem” – to pan Guzikiewicz (dane osobowe są przekazane do CBA). I kolejni ludzie zgłaszają się, aby potwierdzić łapówkarstwo Grodzkiego ! To nie są anonimy ! Ci ludzie są gotowi zeznawać w prokuraturze !
Mirek2020.01.7 17:54
Grodzki ma poważny problem . Widocznie skala złodziejstwa była duża skoro ludzie sami się zgłaszają do prokuratury , CBA , redakcji . Tego się nie da zagłaskać . Ten facet cierpi na wyolbrzymione ego . Zachowuje się jakby był jakimś gwiazdorem . To się musi skończyć tylko źle dla niego . Gdyby siedział w tym szpitalu i robił to co do tej pory to by i tak przesiedział . Ale gdy człowiek chce brylować i wygłaszać orędzia to nie powinien mieć zaszarganej opinii . Dziwię się jego kolegom że nie zwrócą mu uwagi .
MAVERICK JONASIK2020.01.7 17:41
Generalnie odejście każdego polityka jest nieuniknione. To tylko kwestia czasu. Raz to są tygodnie, a innym razem lata. A Grodzkiemu życzę wielu lat owocnej walki o lepszą Polskę, prawą i sprawiedliwą.
soros2020.01.7 17:37
Wpisy 80% troli z PO .To oni czytaja fronde żeby bluzgać na forum.poczytajcie se onet-szko ,wp czy interie i tam bluzgajcie peowskie trole.A co do artykułu to czywista sprawa i ma rację sakiewicz.
słowiczek poznański2020.01.7 20:07
zamknij mordę jak liżesz kacza kloakę pisocwelu
poznanianka2020.01.8 0:53
Ty gnoju Poznan zostaw w spokoju
Zygfryd2020.01.7 17:32
skoro taki prawy i niewinny niech sie poda do dymisji i wyczysci swoje dobre imię , nie zrobi tego bo ma sporo na sumieniu a ten ubek w tle to tak śmierdzi kolesiostwem z PO i całym tym towarzystwem jak łajno szamborafała.
lady chapel2020.01.7 17:29
upadek bankruta GP tez (wynocha z Litwy!)
Beno2020.01.7 17:29
Grodzki już zaprosił do Polski komisję Wenecką. Po co? By go broniła. To cwany sk..wiel.
.2020.01.7 20:21
Skoro PISowki rząd działa przeciw Polsce, to trzeba prosić o pomoc wyżej. No chyba, że starym sposobem powiesić zdrajców.
Beno2020.01.7 23:04
PiSowski rząd działa z woli większości narodu, bo większość głosów otrzymał. Jest demokratycznie wybranym rządem i spełnia obietnice i oczekiwania tych, którzy na niego głosowali, więc nie działa przeciwko Polsce, a zdrajcy, to ci, którzy donoszą na Polskę i w brutalny i chamski sposób chcą uniemożliwić rządowi prowadzenia ich polityki z wolą większości. Mniejszość chce być większością - wasze niedoczekanie. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że zdradziecka, złodziejska opozycję zostanie rozliczona.
rudy2020.01.7 17:17
A pan Sakiewicz to jakiś prorok?
EWa2020.01.7 17:16
Mecenas Dubois i wszystko jasne, on wybroni nawet największego bandytę i mafiozę. Mówi się, że jest od spraw niemożliwych, co daje do myślenia...
Justyna D.2020.01.7 20:33
A ta "niemozliwość" od ilu się zaczyna zł.?
Turogniew syn Bladwinga2020.01.7 17:11
Sakiewicz — Ty lepiej zapłać pracownikom!
Kazimierz Podk.2020.01.7 16:36
Akurat !! Niedoczekanie twoje Sakiewiczu.!!! Zamknąć natychmiast tzw Gazete Polską!! Czytajcie rodacy Warszawską,która jest naprawde Polską, a nie tą proKijevską Sakiewicza GP!!
Jurekxyz2020.01.7 20:18
A Warszawska popiera Grodzkiego ?
Kazimierz Podk.2020.01.7 21:15
ja nie popieram Grodzkiego, tylko ten atak na niego jest taki prostacki i nachalny, jestem wyborca PiSu ale nie podobają mi się ich, niektóre metody działania.
Pete2020.01.7 16:22
Ruskie trole w akcji. Teraz wiecie po co było potrzebne spotkanie z ruskim ambasadorem, prośba o pomoc ruskich troli.
lena2020.01.7 17:58
To są PIS - owskie troll - e z centrali na Nowogrodzkiej.
JS2020.01.7 16:18
I po co było mu pchać się do polityki ? Lepiej by było dla niego gdyby dalej pracował w swoim gabinecie i przyjmował te swoje pieniądze, które tak lubi oficjalnie 150, 200, 500, nieoficjalnie 3000, 5000 a od których uzależnia swoją pomoc i jej kolejność. Pozdr.
Valić2020.01.7 17:14
Jaśku Sim, ty lepiej pamiętaj o 8. (9.) przykazaniu ;-]
JS2020.01.7 20:09
Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu ? Nie pożądaj żony bliźniego swego ? Wiem, że jeszcze zarzuty nie zostały udowodnione. Nie jestem sądem, jednak wobec zeznań wielu ludzi, którzy ryzykują, mogą zostać ukarani duuużą karą finansową za fałszywe a nawet prawdziwe słowa przeciwko p. Grodzkiemu, wobec takich zeznań publicznych, normalny człowiek, o prawidłowo ukształtowanym sumieniu, na stanowisku marszałka powinien odejść. Jeżeli tego nie zrobi a zarzuty zostaną mu udowodnione, wtedy dopiero odejdzie jako KŁAMCA. Ale co tam dla ludzi z KO, kłamstwo dla nich jest jak chleb powszedni. Pozdr.
Beno2020.01.7 17:34
Masz rację, ale on miał i ma ciągle mało.
jarek XXL2020.01.7 16:10
Jak prof Kopertowski powoła się na immunitet ... pocztowy oraz na tajemnicę zawartości koperty, to mu PiS skiknąc na pukiel móc będzie.
SakewyczSzukaPiSowskiegoTryzubaNaPolaków2020.01.7 16:08
Sakewycz, osobnik odznaczony medalem UPAińskich służb specjalnych. Z odrażającego zbrązowienia wokół stłuszczonej mordy widać, że tuczy się na lizaniu odbytu władzy partyjno-państwowej.
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic2020.01.7 16:02
Albert Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic pisze: - "Bo tak powiedział jakiś prawacki śmieć tytułujący się "dziennikarzem"? - "Mogę też napisać do ciebie po hiszpańsku, włosku lub duńsku." - Byle nie w takim "angielskim": -"Pytanie "have you read" zadajesz wtedy, kiedy spodziewasz się odpowiedzi pozytywnej"- !!!SPODZIEWASZ SIĘ ODPOWIEDZI POZYTYWNEJ!!! 𝐍𝐨, 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐍𝐎𝐓 𝐫𝐞𝐚𝐝 𝐢𝐭! - 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐭! - "Pytanie "did you read" zadajesz wtedy, kiedy spodziewasz się negatywnej odpowiedzi."- !!! SPODZIEWASZ SIĘ NEGATYWNEJ ODPOWIEDZI !!!! 𝐘𝐄𝐒, 𝐈 𝐝𝐢𝐝 𝐫𝐞𝐚𝐝 𝐢𝐭! - 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐭! What's it gonna be Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic?
Albert2020.01.7 16:20
Sprechen du Deutsch?
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic2020.01.7 16:46
- "Mogę też napisać do ciebie po hiszpańsku, włosku lub duńsku." - empezar con español
Albert2020.01.7 17:07
Sprechen du Deutsch? Czego nie rozumiesz katoćwoku? Proste pytanie. Użyj Google Translatora.
Justyna D.2020.01.7 20:29
No i co z tego , że tam trochę liznąłęś nauki jakichś języków! Rozumu wcale ci od tego nie przybyło ! A, szkoda ! Jak byłeś homosiem, tak nim jesteś! W dodatku z chorą kiszką, jak czytam i prblemami!
Albert2020.01.8 9:54
Nie każdy jest pedałem jak twój ojciec-ksiądz.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.7 15:57
Ciekawe, czy Sakiewicz planował wpisać w koszty firmy te 5000zł na kłamanie o kopertach dla byłego pacjenta Grodzkiego? Czy może dostał pod stołem od żoliborskiego Napoleona?
Saki Faki2020.01.7 15:45
Sądząc po upasieniu, nieunikniony to był zanik aktywności seksualnej towarzysza redaktora :-)
Normal2020.01.7 15:43
Co za niewyobrażalna podłość prawicowych fanatyków! Czasem zaglądam tutaj by zobaczyć do czego zdolny jest człowiek pełen nienawiści.. A tak na marginesie ... zawsze wydawało się że to oskarżyciel musi udowodnić winę a obwiniony nie... ale i w tym Pis wprowadza widzę inne zasady...
Abel2020.01.7 21:25
Ty tu siedzisz stale i wylewasz swój pełen nienawiści jad na PIS
Darek2020.01.8 2:43
Oj, to było jeszcze przed reformą. Teraz dowody i prawda nie mają znaczenia. Zasady PiS są jasne - jak nasz to niewinny, mógłby być nawet prokuratorem jaruzelskiego i esbekiem, jak ich to zdrajca, łapówkarz ubek i automatycznie skazany.
Urszula2020.01.7 15:42
Grillowania Grodzkiego ciąg dalszy. Możecie sakowskie i inne szczury pisać co wam się podoba to i tak jest łgarstwo. Tak postępował Stalin. Fabrykował zarzuty i na ich podstawie unicestwiał ludzi. Tylko w unii ratunek. Jeśli nie ma w Polsce sprawiedliwości to trzeba jej szukać w UE.
anonim2020.01.7 17:44
"dowody" swej niewinności, to fabrykuje ale Grodzki z byłym ubekiem, a esbeckie TVN-y i niemieckie onety to nagłaśniają, naiwniaro. Musisz być niemiłosiernym pustakiem żeby łykać takie kity, jak te zapodane dziś przez Kopercianego marszałka i ubeka ktorego pozbawiono kilku tysięce przywilei emerytalnych za wydzieranie paznokci, rujnowanie życia Polakom, z mordowaniem włącznie, szmaciaro postosowiecka, bo nie chce używać słów na K. Tak jak Stalin postępuje Grodzki wraz ze stalinowskim pachołem z UB, i esbeckimi tubami propagandowymi pozakładanymi za kase z FOZZ z TVN na czele
Justyna D.2020.01.7 20:24
Lechu/ Urszulo!/ Ty się chyba naprawdę z głupim na rozumy pomieniałeś! Gadasz od rzeczy, "jak potłuczony" !
Marycha2020.01.7 21:16
Złożymy się na bilet dla ciebie do Brukseli
Albert2020.01.7 15:40
"Dymisja Tomasza Grodzkiego jest nieunikniona" Bo tak powiedział jakiś prawacki śmieć tytułujący się "dziennikarzem"? "Polskie standardy musiałyby zejść poniżej dna," Polskie standardy już dawno pukają w dno od spodu. Mniej więcej od momentu, w którym taka jedna gnida i kanalia została rednaczem tego swojego szmatławca słynącego z publikowania kalumni, kłamstw i zwyczajnych bredni. Mam nieodparte wrażenie Sakiewicz, że tym razem zadarłeś nie z tym piechurem, co trzeba. I że wkrótce cały sufit ci się ͏s͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏i na łeb. Ale będzie potem płacz i oskarżanie wszystkich wokół...
jula2020.01.7 15:33
Osiem lat PO i teflonowego Tuska (premiera Kopacz bez znaczenia strategicznego) pokazuje , mogą trwać i trwać i trwać po kres kadencji.
antylewak2020.01.7 15:32
Jazgot i wycie kumpli Koperty na tym forum bezcenne, PO ile bierzecie????
lena2020.01.7 17:57
Na zmywaku tak dużo zarabiasz aby dać?
Aryjczyk2020.01.7 15:28
Grodzki to megaloman i głupek, ale co już PiS owsik sanhedryn zdecydował?
Dam2020.01.7 15:28
No tak, ci magiczny świadkowie. Póki co mamy: Jedną profesor, która jednak się wycofała z łapówki i stwierdziła, że operacja byłaby wykonana bez żadnych pieniędzy. Jednego radnego PiS, który przestraszył się swoich kłamstw i odszczekał oskarżenia Kilkunastu anonimowych świadków w TVP, którzy bezkarnie szczują na marszałka bez podania swojego nazwiska. Łapówka w wysokości 4 gr dana w 1994 r. (gdzie szybko nagle wersja wydarzeń zmieniła się na rok 1999) Z drugiej strony mamy: Byłego pacjenta, który pod swoim imieniem i nazwiskiem, że pracownik TVP chciał mu dać 5000 zł za fałszywe oskarżenie Grodzkiego (co prawda stary UBek, ale gdyby te zeznania złożył, to na pewno nikt by o to pretensji nie miał, PISowski komuch to dobry komuch). Jesteście żałośni.
Justyna D.2020.01.7 20:20
Dam , ale ty pieprzysz smuty, jak potłuczony !
Marycha2020.01.7 21:12
Sam jesteś żałosny!!!
jork2020.01.7 15:27
jak można domagać się od bolszewika zasad
tyle w temacie2020.01.7 15:27
Nawet takie szmatlawe godne Gebelsa akcje nie podniosą ci łachudro nakładu nawet pisie nie czytają tego SZMATLAWCA
P2020.01.7 15:26
Ten pissowski knur i oszust ma czelność się wypowiadać? Dowcipniś się znalazł. A jak tam "portal" puszcza.tv za 6 baniek? Działa jeszcze? Wszak to przekręt level pro.
Józek2020.01.7 17:30
Dziwy nad dziwami, Piotruś, wieprz dał głos.
Justyna D.2020.01.7 20:18
Piotr Nowak/ Keller/ ?! Ciebie miał pytać,czy może sie odezwać? ha ha ha ! A jaką czelność ty masz prawo się wypowiadać !? Kto ci dał prawo lać pomyje, dowcipnisiu za "dychę w kółko czesany" ?
Dumi2020.01.7 20:24
A interesowałeś się finansowaniem wybiórczej w latach 2008 - 2015??? Też tak "krzyczałeś"???
tyle w temacie2020.01.8 0:30
Piotr Nowak to knur, tyle, że dziki, dlatego cierpi na APŚ
Marek2020.01.8 11:10
A ty kim ,Nowak, śmierdząca szmato jesteś,podwiń kitę debilu i na swoje portale np. oko press wypad,
tyle w temacie2020.01.7 15:25
Sakiewicz mysli ze wszyscy Polacy to takie lachudry jak on
Andrzej 2020.01.7 18:34
TY jesteś największą łachudrą
Ciekawy2020.01.7 19:17
Ja ludziom za ich prace płace w przeciwieństwie do tego spaslaka
Grizzly2020.01.7 22:38
Łachudra to jest ten, co z ruskim ambasadorem się spotykał niedawno a następnego dnia Putin powiedział, co powiedział! Łachudra, sprzedawczyk!
V 2020.01.8 0:01
Sakiewicz – ekspert na zamówienie? Tak już jest, gdy PO przegrało wybory to Adam Michnik przeżywał, że skończyły się dochody z rządowych reklam, a teraz Tomasz Sakiewicz przeżywa, że dochody skończą się gdy PiS przegra. Nie ma co się chłopinie dziwić, musi to jakoś wszystko popychać, bo kolejna kadencja PiS-u to miliony z rządowych reklam w Sakiewicza kieszeni.