02.07.21, 07:11Instagram

Trener Węgier zakpił z Niemców, Francuzów i Portugalczyków. ,,Widzimy się na plaży''

Na Euro 2020 Węgry znalazły się w grupie śmierci - trafiły na znacznie silniejszych rywali w postaci reprezentacji Niemiec, Francji i Portugalii. Każda z tych trzech reprezentacji wymieniana była przed turniejem jako kandydat do tytułu mistrza Europy. Wszystkie trzy drużyny odpadły jednak z turnieju już w 1/8 finału, z czego zakpił selekcjoner reprezentacji Węgier.

Węgrzy co prawda nie wyszli z grupy, ale z pewnością nie można powiedzieć, że wystraszyli się faworyzowanych rywali. Mało brakowało, a węgierskim piłkarzom udałoby się doprowadzić do sensacji w postaci wyjścia z grupy i eliminacji reprezentacji Niemiec. Reprezentacja Polski powinna uczyć się od Węgrów waleczności i zaangażowania.

Francja, Niemcy i Portugalia wyszły co prawda z grupy, jednak każda z reprezentacji zakończyła już swój udział w turnieju na 1/8 finału.

Niemcy przegrali 0:2 z Anglią, Portugalia 0:1 z Belgią, a zdecydowanie faworyzowani Francuzi odpadli po rzutach karnych po dramatycznym meczu ze SZwajcarią, który zakończył się remisem 3:3.

"Widzimy się na plaży" - ironicznie napisał na instagramie Marco Rossi, trener reprezentacji Węgier. Wrzucił też zdjęcie, na którym widać gwiazdy grupowych rywali Węgier: Cristiano Ronaldo (Portugalia), Kyliana Mbappe (Francja) i Manuela Neuera (Niemcy).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marco Rossi (@mrrossiofficial)

Komentarze

Anonim2021.07.3 23:02
1 lipca weszła w życie Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/550552-prof-karski-o-edukacji-domowej-i-ustawie-zakrzewskich
Sprawdź w słowniku definicję "trenera"2021.07.2 12:19
i "selekcjonera reprezentacji" kibicu z bożego nadania.
Czego nie zrozumiałeś?2021.07.3 11:56
Pierwsza definicja z Google: definicja I - "Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej – wybrana przez odpowiednie gremium Polskiego Związku Piłki Nożnej osoba działająca w ramach struktur PZPN, odpowiedzialna za selekcję oraz powoływanie zawodników na zgrupowania kadry i mecze reprezentacji Polski, a także PRZYGOTOWANIA DO NICH". Definicja II: " selekcjoner: 1. "osoba przeprowadzająca selekcję czegoś". 2. "trener wybierający sportowców do zawodów".
Monika2021.07.2 10:55
Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89profil
zenio2021.07.2 9:21
Tyle, że Węgrzy siedzą na tej plaży nieco dłużej, z Polakami :D
wicek2021.07.2 8:07
Brawo Węgrzy!