Fronda.plAnioł
04.12.19, 09:46

Trump zapowiada nową umowę w sprawie broni nuklearnej z Rosją

Podczas trwającego szczytu NATO w Londynie, prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że Stany Zjednoczone razem z Rosją chcą nowej umowy  ws. broni nuklearnej. Jak zaznaczył, Ameryka może się dogadać z Moskwą.
 

- Szczerze mówiąc, ta cała sytuacja z bronią nuklearną nie jest dobrą sytuacją - powiedział Trump przed rozpoczęciem szczytu.

- Zakończyliśmy tę umowę, ponieważ druga strona nie stosowała się do niej. Ale oni chcą traktatu i my również, więc myślę, że byłaby to wspaniała rzecz. Sądzę, że jest to jedna z najważniejszych rzeczy, których możemy dokonać - dodawał prezydent.

Według niego, również Chiny są zainteresowane włączeniem się do rozmów na temat porozumienia nuklearnego.

- Są bardzo podekscytowani zaangażowaniem się. Pewne dobre rzeczy mogą się w związku z tym wydarzyć - dodał Trump.

bz/PAP

Komentarze

Teolog2019.12.4 10:02
Wielki ucisk zacznie się kiedy wszystkie umowy zostaną podpisane i obtrąbiony zostanie światowy pokój
robaczek2019.12.4 9:53
i teraz wszyscy podziwiamy prace naszych dyplomatołków! zakład ze nas wystawia!! bedzie zgoda na rakiety sredniego zasiegu ;] ahahahhahaha no dalej pisiurki!!!! zobaczymy zo wasz przyjaciel za pieniązki zrobi dla ukochanej Polski eh jak durni potraficie byc w tej swojej slepej wierze w PIS tylko Polski szkoda ;/ ps: jaka dziwna cisza o Banasiu tutaj ;] rozumiem ze wszystko zgodne z przekazem dnia partii!! hhehehehehhe piekne to dziennikarze na uslugach partii. ZNACIE TO PRAWDA KATOPATUSKI? ;] tesknicie za tym awszym systemem ;] prl wroc!! tylko jak to powiedziec zeby nie wyjsc na komucha ? ;] spokojnie. przeciez komucha do TK wlasnie wprowadziliscie. nie ma sie czego wstydzic. ;] toz to wlasnie wasi ludzie!!!!! brawo wy!!!! tylko Poslki szkoda ;/
Konrad2019.12.4 18:14
A ciebie co, mania niższości prześladuje, psycholu, kup se większe auto dupku z psem pogadaj i nie babraj ekranu analfabeto.