09.08.20, 14:19screenshot youtube- wirtualna polska

Trzaskowski tłumaczy się … aktywistom LGBT

Aktywiści LGBT zarzucali Rafałowi Trzaskowskiemu, że nie pojawił się w sobotę na manifestacji, która była wyrazem solidarności z Michałem Sz., który został osądzony i osadzony w arszcie. W Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki odbył się w sobotę kolejny heppening, na któym zabrakło Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy postanowił się im wytłumaczyć dlaczego nie było obecny.  

Plac Defilad wczoraj był miejscem pikiety w związku z aktywistą LGBT zatrzymanym za atak na działacza pro-life oraz uszkodzenie mienia. Aktywista ten to osoba, która siebie każe nazywać ,,Margot”. W obronie ,,Margot” zamanifestowano w sobotę przed Pałacem Kultury w Warszawie. Protestujący zabrali ze sobą tęczowe flagi. Wznosili okrzyki oraz mieli ze sobą transparenty m.in. z hasłem ,, "Chrońcie ludzi, nie pomniki" . Demonstrujący po raz kolejny nie uszanowali warszawskim pomników. Do pomników Mickiewicza i Kopernika przypięto tęczowe barwy.

Manifestujący odnieśli się także do nieobecności Rafała Trzaskowskiego. Został przyniesiony jego wizerunek i skandowano hasła w jego kierunku. Padło pytanie: "Gdzie jest Rafał?" . Prezydent Warszawy postanowił się wytłumaczyć aktywistom LGBT ze swojej nieobecności. Doprowadza to do groteskowej sytuacji. Prezydent polskiej stolicy musi się tłumaczyć lewicowym bojówkarzom, że zajmował się w tym czasie dziećmi. Trzaskowski o powodach swojej nieobecności i solidarności z ,,Margot” poinformował w wpisie na Facebooku:

- Z niepokojem obserwowałem wczorajszą demonstrację przeciwko homofobii i nienawiści w Miasto Stołeczne Warszawa. Cieszę się, że przebiegła w spokojnej atmosferze, bez kolejnych zatrzymań. Moi współpracownicy cały czas monitorowali sytuację i są ze mną w stałym kontakcie. Oferujemy pomoc prawną poszkodowanym. Jesteśmy też gotowi do dalszej współpracy.

Niestety nie mogłem być w tym czasie w Warszawie. Odwoziłem dzieci na wakacje i byłem w podróży, daleko od kraju. Rozumiem i popieram głosy protestujących, którzy chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec ostatnich działań władz i organów ścigania. Podobnie jak zebrani wczoraj pod PKiN demonstranci uważam, że w sprawie Margot oraz protestujących reakcja państwa była rażąco nieproporcjonalna.”

 

rr, facebook, wpolityce.pl 

Komentarze

Azotox2020.08.14 10:42
Ten osobnik pisze: "w Miasto Stołeczne Warszawa" i daje świadectwo, że nie ma pojęcia o deklinacji, Może by tak ojciec-językoznawca (podobno) wyjaśnił synalkowi jak się pisze i mówi po polsku.
Великая Русь2020.08.12 11:40
Мы ему поможем. Он делает хорошую работу, суету и неприятности.
Kazimierzwielki2020.08.10 10:58
Zakłamany biedny człowieczek
Czarek2020.08.10 9:49
Wiadomo, Rafał na nic nigdy nie ma czasu. Odpoczywanie jest takie zajmujące i męczące... Ale w tym przypadku to popieram to lekceważenie facetów w sukienkach machających kolorowymi płachtami po całym mieście, którzy jak widać za bardzo edukowali się seksualnie żeby znaleźć czas na naukę biologii i nie zdążyli do wiedzieć się do czego służy kiszka stolcowa.
JM2020.08.10 8:28
Wywiózł dzieci za granicę! Może się przestraszył, że to jego koniec i wywiózł ich do Izraela na wszelki wypadek? Łukaszenka ponoć zwiał do Turcji?
kibic2020.08.9 20:52
"Głupi jestem, jakże głupi, Kto takiego durnia kupi. I uwierzy w nadmiar słowa, Kiedy prawdę w sobie chowam. Niby mądry, niby cwany, W wielkim świecie oblatany. Ale z gęby źle wyglądam, Już nie mówiąc o poglądach". Wiersz, autor Grand - pasuje jak ulał do Szambusia !!!
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2020.08.9 18:34
pederasta RAFAŁ poPOwski NIEUDACZNIK, niekontrolowany poSBcki wytrysk!!!! piedrdol...sie śmieciu antypolski w łeb , albo zdechnij czym predzej tym lepiej!!!
taki wysoki2020.08.9 18:29
i taki malutki
Azotox2020.08.9 17:56
On ma taki dziwny, specyficzny wyraz pyszczka.
kibic2020.08.9 17:44
Szambuś to popychadło lewactwa, normalne barachło !!!
Jahu2020.08.9 17:33
Ciotko Czaskowsko jesteście rażąco głupią, skoro faceta, który ma dowód wystawiony na nazwisko Michał Sz. uznajesz za kobietę. Facet robi sobie jaja z idiotów twierdząc, że czuje się kobietą a nowocieśni z powagą na twarzy uznają go za kobitę. Dobrze, że nie czuje się knurem bo byś go musiał umieścić w chlewie.
Koniec świata!2020.08.9 17:23
Fronda przyznała, że "Czaskoski" jest "prezydentem Stolicy".
man.of.Stagira2020.08.9 16:59
DOBRA ZMIANA Rafafali! Jeszcze Konfederacja dołączy wkrótce i Mamy To! 2 x Zdrajcy!
anna2020.08.9 16:32
do czego to doszło ,żeby Rafał Trzaskowski musiał się tłumaczyć środowiskom LGBT , tzn jak musi być uzależniony od tego elektoratu
Marek2020.08.9 16:20
Trzaskowski to typowy homofob. Z lęku przed homoseksualistami gotowy jest na wszystko.
Pokręć2020.08.9 15:46
Jeśli miałbym się ubrać w sukienkę i umalować, żeby móc bezkarnie walnąć Trzaskowskiego w szczękę - to ja bardzo chętnie.
Tylko pomyśl, TAKI PALANT2020.08.9 15:33
chciał reprezentować Polskę! ...... Dziękuję wam katole, mohery i wy moi rodacy tzw. ciemna masa!
pat2020.08.9 15:32
Katoliku, który głosowałeś na Trzaskowskiego, zastanów się, kim ty naprawdę jesteś ? Czy jesteś bezrozumny ? Albo dorobiłeś się i chcesz oszukiwać na podatku, więc oszust - prezydent z PO ci pasował ? W I-szym przypadku współczuję, w drugim - nie, bo Judasz, którego naśladujesz, nie zasługuje na współczucie.
Piotr Nowak2020.08.9 15:08
Trzaskowski skończy jak Palikot ! Fałszywy cwaniak lawirujący i kłamiący (jak wszyscy zresztą z PO), uciekający od odpowiedzi na pytania, z tylko jednym pomysłem na Polskę – powrót komunizmu połączonego z tęczową zarazą . Jakże on nienawidzi kraju w którym żyje i jakże gardzi ludzmi, którzy są obywatelami naszego kraju ! Jaki on jest mściwy, podły i obrzydliwy !! Ile w nim nenawiści i ochydy !!! Psychoog T. Jarząb postawił diagnozę: On nie zachowuje się normalnie. Wygląda jakby był nawiedzony lub opętany dwoma ideologiami. I do tego kłamie – kłamie notorycznie ! To fałszywy cwaniak, naładowany nienawiścią do Polski i Polaków. Studiował za pieniądze lewackiego żyda Sorosa. Jak myślicie – tak po prostu, tak za darmo, tak za piękne oczy mamusi Justyny ? Nie, nie – przystedł czas by wykonać zobowiązania ! Stąd projekt Trzaskowskiego wprowadzenia ideologii tęczowego komunizmu dla Polski. Podpisana karta LGBT w Warszawie, udział w marszach „równości” , zastępcą homoseksualista Rabiej, a z drugiej strony obstawienie się doradcami, generałami sowieckimi z Pytlem i Kujawą na czele, jest tego przekonującym dowodem. Wystartował do kampanii jak opętany, z wizją zwijania Państwa na rzecz sąsiadów ! Na początek ogłosił likwidacje TVP, potem wstrzymanie dużych inwestycji, w tym przekop mierzei, CPK, tunel na Wolin, zakup F35, Via Carpatia, Baltic Pipe, itd., i wreszcie szokująco agresywna zapowiedź wypalenia gorącym żelazem wszystkiego co dobre, ale zrobione przez PIS przez ostatnie 5 lat ! Ten facet to pajac i świr polityczny. I jak do tego dodamy jego żądania w UE o karanie Polski i nakładanie sankcji na Polskę – to mamy pełny obraz zdrajcy i chorego mentalnie zajoba, który chciał być prezydentem, głową naszego Państwa i zwierzchnikiem sił zbrojnych ?! Niech mnie ktoś uszczypnie, bo nie mogę uwierzyć, że to prawda. Nie pozwoliliśmy mu wykonać zobowiązań Sorosa, bo to byłby koniec Polski !!! Pomimo to jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski – rozumianym nie tylko jako ochrona nienaruszalności naszych granic, lecz także jako destabilizacji pozycji międzynarodowej Polski i jej rozwoju gospodarczego. Ten świr i oszust kpi z jego wyborców-szurystów ! Do nich nic nie dociera – jak zahipnotyzowani, a Rafau robi ich dalej w bambuko ! Ma dzisiaj prawie 49 % poparcia ?! To jakieś nieporozumienie ?! Młodzi Polacy chyba zwariowali ?!!
Reytan2020.08.9 15:07
Domagacie się równości i tolerancji, będąc nierównymi i nietolerancyjnymi ?! Przecież tym co wy wyprawiacie, utwierdzacie nas normalnych ludzi w przekonaniu, że jesteście nie tylko zboczeńcami, ale również tęczową zarazą nie do zaakceptowania !!! Wygląda na to, ze wasz ruch testuje, na ile może się posunąć (sic) w deptaniu symboliki grupy przeciwnej, bo stanęliście jako wrogowie wobec Boga, Kościoła i wiary, i sprawdzaniu reakcji drugiej strony. Uznajecie, jako wynaturzeńcy, tylko własne ustanowione samemu zasady. LGBTQ+ , tutaj znak plus oznacza np zoofili. Ci zboczeńcy dup-czą samice zwierząt – nazywając to seksem . Boże co za smród !!! Wy macie totalnie przestawiony system wartości, a jednocześnie wykazujecie potężne zaburzenia osobowości - co widać po koszmarach(!) na tzw paradach, które obiektywnie są obrzydliwe! Nie macie poczucia gustu i jakiejkolwiek estetyki, że faceci prowadzący się jak psy, ludzie traktujący się jak bydło itp. są w porządku?? Gdzie wasza godność.? Do tego nie trzeba wroga, żebyście się sami upadlali jak zwierzaki. Jesteście za aborcją na życzenie, czyli za mordowaniem nienarodzonych dzieci ! Takich zajobów nikt normalny nie zaakceptuje !!! Przecież dobrze wiecie, że tak samo jak wy robili komuniści po wojnie nienawidząc ludzi o innych poglądach i ludzi przeciwnych komunizmowi ! Czy wy będąc zboczeńcami seksualnymi jesteście również homowirusami i komunistami ?!?
na kolana i przeprosić2020.08.9 15:01
białe i czarne LGTB całego świata
chyba wdroży w życie deklarację2020.08.9 14:51
na działce zjechał na poręczy w której były gwożdzie - aj aj jodłuję
Antek z Czerniakowa2020.08.9 14:51
No i się "odsłonił" jak Ferdek Kiepski....
proszę zwracać się do mnie Rafaela Czaczkowska2020.08.9 14:47
!!!!!!!!!!!
XXXXX2020.08.9 14:46
Ratusz
Wyborca2020.08.9 14:45
A jak tam żona, kupę serducha zobaczyła i kupę zjadła. Smakowało?
Tylko pomyśl2020.08.9 14:43
i TAKI PALANT chciał reprezentować Polskę!
NaziBarbi2020.08.9 14:43
Lepiej pas cnoty mieć za brata... Niż tęczowego mieć na chłopaka, kandydata.
MT(*)2020.08.9 14:37
A w jaki inny sposób jeden paranoik może się zwrócić do hordy takich samych paranoików? I on, i oni muszą się nawzajem zapewniać, że się popierają, podpierają i są ze sobą. Normalni ludzie od paranoików trzymają się z daleka. W ewentualnych kontaktach - z uwagi na oczywiste niebezpieczeństwo ze strony dotkniętych chorobą - pośredniczyć mogą jedynie organy ścigania. No i tak się dzieje.
katolik2020.08.9 14:37
lgbtcy sa łupsi od niego , więc kupią jego wymówkę, przecież on o wszystkim wie z wyprzedzeniem, sami to ustawiają
katolik2020.08.9 14:37
są głupsi
infor2020.08.9 14:36
Niejaki trzaskowski to głupawe lewackie gówn.o, które polactwo (czyt. prymitywne polskie lewactwo) chciało na prezydenta