08.04.20, 11:25Fot. Wojciech Muła via Wikipedia, CC 4.0

TSUE żąda natychmiastowego zawieszenia Izby Dyscyplinarnej SN

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej podjął decyzję dotyczącą Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Zobowiązuje w nim Polskę do natychmiastowego zawieszenia stosowania przepisów dotyczących Izby w sprawach dyscyplinarnych sędziów.

Polska zostaje zobowiązana do natychmiastowego zawieszenia stosowania przepisów krajowych dotyczących właściwości Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w sprawach dyscyplinarnych sędziów”.

- pisze TSUE w komunikacie, który przekazuje Polska Agencja Prasowa.

Dodano, że podnoszone przez KE zarzuty uzasadniają zarządzenie środków tymczasowych.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

ja2020.04.9 7:34
Dlatego dzisiaj pragnę wam przekazać lekarstwo, abyście nie bali się żadnej epidemii, a we wszystkim zaufali Bogu. Przygotujcie następujący napój: suszone owoce głogu zalejcie szklanką gorącej wody. Dodajcie szczyptę imbiru oraz łyżeczkę miodu lipowego. Do tego dodajcie łyżeczkę soku z cytryny oraz łyżeczkę mocnego naparu z lipy. Podgrzejcie, ale tak, aby się cały napój nie zagotował i ciepłe pijcie rano i wieczorem. To was uchroni przed wszelkimi bakteriami.
Moly2020.04.9 3:35
Nie ma przymusu byc w EU Mozna sie wypisac Zobaczymy jakie cuda gospodarcze wtedy sie beda dzialy
ORMO2020.04.9 2:06
Obywatelu! Zostań w domu. Stój na baczność, gdy w TVP pokazują Papcia Jarka. Zainstaluj sobie wszystkie możliwe śledzące Cię aplikacje w telefonie (jeżeli potrafisz - w razie czego poproś jeżdżących ze szczekaczką). Obserwuj kościoły i donoś na policję i do Sanepidu, jeżeli doliczysz się szóstej osoby wchodzącej. Obserwuj sąsiadów - jak któryś wrócił z zakupami i znowu wychodzi - wzywaj terytorialsów. Obserwuj psy! Gdy zauważysz, że pies sąsiada wyprowadzany jest zbyt często lub przez osoby trzecie, zawiadom natychmiast policję. Gdy zauważysz, osobę biegnącą lub jadącą na rowerze z psem na plecach, zawiadom ABW. Oglądaj Szkołę TVP - rozwijaj swoje umiejętności matematyczne. Wyjdź na miasto z kamerą rejestrując osoby idące 199 cm od siebie, czynną myjnię ręczną, wymieniających opony na letnie. Gdyby zdarzył ci się jednak wyjść z domu, natychmiast donieś sam mna siebie, ew. poproś o pomoc sąsiada. Działaj! Nie zostawiaj tych spraw na potem!Bądź czujny!
hrabia Potocki2020.04.9 1:47
TSUE ---czy nie ma wiekszych problemow na swiecie?
Edmund2020.04.9 0:52
Masonerja z KE narzuca swoją władzę nie z nami POLAKAMI
KATON STARSZY2020.04.8 22:02
Powtarza się sytuacja przedrzbiorowa Polski.Prusy,Rosja i Austria nie dopuszczały zniesienia przez sejm Liberum Veto,narzędzia arcyszkodliwego dla funkcjonowania państwa.Po śmierci króla Sobieskiego,żaden sejm nie mógł uchwalić ustaw. Wystarczy sprzeciw jednego szlachetki na usługach Moskwy lub Prus i koniec z ustawami.Obecnie sędziowie/płatni przez Putina lub Merkel /też podważą każdą ustawę jako niekonstytucyjną i będą mogli brać łapówki bez obaw Destrukcja państwa.Należy jak najszybciej wystąpić z UE ponieważ historia z XVIIIw. bardzo szybko się powtórzy.Nie podniecajcie się,że UE się rozpadnie.Rozpadnie się wtedy ,kiedy ryży szczurz głupią kobyłą wygrają w Polsce wybory i przehandlują Ziemie Zachodnie i do tego będą oskarżali PIS,że doprowadził do bankructwa państwa.
ORMO2020.04.9 2:11
Popieram. Potrzebne nam to jak koronawirus. tylko kto się odważy na taki krok? Pis? Kury szczać prowadzać a nie politykę robić.
KATON STARSZY2020.04.8 21:53
Powtarza się sytuacja przedrzbiorowa Polski.Prusy,Rosja i Austria nie dopuszczały zniesienia przez sejm Liberum Veto,narzędzia arcyszkodliwego dla funkcjonowania państwa.Po śmierci króla Sobieskiego,żaden sejm nie mógł uchwalić ustaw. Wystarczy sprzeciw jednego szlachetki na usługach Moskwy lub Prus i koniec z ustawami.Obecnie sędziowie/płatni przez Putina lub Merkel /też podważą każdą ustawę jako niekonstytucyjną i będą mogli brać łapówki bez obaw Destrukcja państwa.Należy jak najszybciej wystąpić z UE ponieważ historia z XVIIIw. bardzo szybko się powtórzy.
infor2020.04.8 21:10
te lewackie smiecie z tsue mogą nas najwyżej w du.ę pocałować. Wydali wyrok do któregonie maja prawa - tylko lewacki debil może tak uczynić
POrada2020.04.8 21:06
TSUE na szczaw !
infor2020.04.8 20:11
każdy wie że śmiecie z tego trybunału nie maja takiego prawa. Trzeba ich po prostu olać
nie bądź kolejnym frajerem2020.04.8 19:28
Nie wyszedł numer z "filmami online" to teraz próbują Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji i jakieś mendy polsko-języczne wpuścić frajera w maliny inaczej. NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W TE "ZARABIANIE". OCZYSZCZĄ CI KONTA! JEDYNI CO ZAROBIĄ TO ONI, A CIEBIE WYSZYKUJĄ NA DOBRE.
gość2020.04.8 19:27
Za kimś....TSUE nie ma kompetencji do oceny, ani tym bardziej zawieszania konstytucyjnych organów państw członkowskich. Dzisiejsze orzeczenie jest uzurpacyjnym aktem naruszającym suwerenność Polski...a Giertych nie jest sędzią.
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.8 18:54
Zarabiaj w domu Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
polacke2020.04.8 17:58
Albo wszyscy sędziowie są równi albo sędziowie TSUE niedouczeni i być może mocno upolitycznieni. Obojętnie kto wybierał sędziów do Izby Dyscyplinarnej to są oni sędziami, a nie politykami. Wybieranie sędziów do Izby przez sędziów to nonsens. To jest rozwinięcie zasady "sędziowania we własnej sprawie. Pójdę dalej, twierdzę, że w Izbie Dyscyplinarnej w ogóle nie powinno być sędziów a jedynie apolityczne autorytety prawne. To gwarantuje jakąś bezstronność.Ten trybunał kompromituje się coraz bardziej i tym samym kompromituje ideę Wspólnoty Europejskiej. Sędziom wszelkiej maści zalecam wyzbycie się przekonań politycznych albo zmianę zawodu.
Glaudiusman2020.04.8 17:45
A co to jest jakiejś tam tsue ??? Do czego nam to potrzebne badziewie jakieś. Raus
Pan Student2020.04.8 17:37
Jest jeden sposób na lepszą Polskę.W czasie epidemii należy zdelegalizować wszystkie polofobiczne partie i organizacje na czele z PO,KO,SLD.
anonim2020.04.8 17:08
Czyli, ze moga krasc kielbase, spodnie, staruszce 50 zl. Wyjsc z tej podlej, bandyckiej uni.
ziolo2020.04.8 16:58
sami sie zawiescie kretyni.
Adam S2020.04.8 15:00
Pocałujcie nas w doopę, szubrawcy z Luksemburga (a należy rozumieć z Brukseli). Takie wpieprzanie się w nie wasze sprawy zasługują na kryminał.
Niepokorny2020.04.8 14:30
Olać ciepłym moczem,bo ich orzeczenie jest na tym poziomie.
anonim2020.04.8 14:28
Matka Kurka dzisiaj: "Typowy bełkot prawniczy w języku normalnego mówi, że wbrew temu co za chwilę i mimo wszystko podadzą media, TSUE nie zawiesza Izby Dyscyplinarnej, ale przepisy dotyczące właściwości Izby. Innymi słowy mamy do czynienia dokładnie z tym, co wymyślił SN, sędziowie są powołani, ale nie mogą orzekać, tutaj ID nadal istnieje, tylko nie może rozpatrywać spraw dyscyplinarnych. Ponieważ to postanowienie nie jest prawne, a motywowane politycznie to właściwa interpretacja powinna wyglądać jeszcze inaczej. KE razem z TSUE dały sobie właśnie prawo do zawieszenia funkcjonowania dowolnego organu państwa i to nie tylko polskiego, ale w całej UE. Oczywiście Niemcy i Francja się z tego śmieją i w życiu na coś podobnego TSUE nie pozwolą, pytanie co zrobi Polska?"
StanPio2020.04.8 20:17
Jak usuniemy w niebyt Gersdorf to Polski Sąd Najwyższy wyda wyrok wzywający TSUE do samorozwiązania z powodu niekompetencji i działania na szkodę państw europejskich. A w stosunku do zdrajców interesu narodowego Polski orzekniemy infamię, banicję i pozbawimy praw obywatelskich. I zażądamy odszkodowań!!! Tak nam dopomóż Bóg!
ORMO2020.04.9 2:09
To co zawsze. PiS pokrzyczy , a potem POduli ogonek. Jak zwykle w podobnych przypadkach.
heinrich2020.04.8 14:14
mam w d...tsue
Toni 2020.04.8 14:07
To co mówi i żąda TSUE to nam mężczyznom to wisi koło tuska, a kobietom to wisi koło pisi.
Na chwale ojczyzny czytaj sk syna2020.04.8 13:58
Mogą sobie gęgać a światowe sady nie będą uznawać wyroków polskich i będziemy płacić krocie za pisia pychę i bezprawie
anonim2020.04.8 14:03
Wal się, światowy sprzedawczyku lewacki.
joanna2020.04.8 13:51
A ja żądam zawieszenia TSUE!!! To hańba, by brać 40-milionowe państwo pod pantofel, zwłaszcza w chwili, gdy władze dzień i noc walczą o życie i zdrowie obywateli Polski, dając przykład i pomagając innym narodom. Instytucje unijne i około unijne zlekceważyły zagrożenie, nie udzieliły państwom narodowym żadnej pomocy, albo z pogardy dla zwykłych ludzi, albo z monstrualnej nieudolności. I w takiej sytuacji mają czelność maltretować narody, w tym Polskę, swoimi lewackimi decyzjami (vide: Izba Dyscyplinarna SN, limity uchodźców, "cenne" uwagi na temat naszych rozwiązań dotyczących walki z epidemia itp.. itd...) Unio Europejska! z tych decyzji widać, że totalnie odleciałaś; że uległaś alienacji władzy, nie dostrzegając, co się wokół dzieje; że nie jesteś w najmniejszym stopniu wspólnotą, a jedynie zadufanym w sobie uzurpatorem, kierującym się jedynie dobrem własnych - dobrze płatnych - urzędników, by nie powiedzieć funkcjonariuszy! I interesem mocarstw, które - nie wiedzieć na jakiej podstawie - uznały siebie za pępek świata, uprawniony do pomiatania innymi państwami i narodami. Urzędnicy unijni, ponieważ macie dużo wolnego czasu, poczytajcie sobie i weźcie do serca, jak zaprojektowali UE jej Założyciele, jakie cele jej wyznaczyli, jak rozumieli pojęcie "wspólnoty narodów europejskich". To cenna lektura i - jak widać niezbędna!!!
Suweren2020.04.8 13:54
A to sobie żądaj :D Ludziom ładnie się ostatnio poprzestawiało. Ledwo od garów albo wkręcania śróbek odejdzie i już żada. Bo mu się należy. Oj, ludzie...
antymarksista2020.04.8 20:04
A ty poszukujący w obłędzie, od czego się oderwałeś? Nie, ty się przylepiłeś i trwasz. Przy zboczeńcach i wrogach Polski. Zacznij myśleć.
Suweren2020.04.8 20:29
Weźże z łaski swojej człowieku, wyjdź z domu, znajdź najbliższy mur, stań w odległości 40 metrów, rozpędź się i przywal w ten mur głową. Może ci się poukłada w głowie. Można powiedzieć, że za myślenie mi płacą, także chyba nieźle z tym u mnie.
antymarksista2020.04.8 20:53
"Można powiedzieć, że za myślenie mi płacą, także chyba nieźle z tym u mnie." Mógłbyś mi to, biedaku przetłumaczyć na polski?
Suweren2020.04.9 9:30
A której części tego zdania twój lotny umysł nie chwyta?
Art2020.04.8 23:15
Ty naprawde odjechalas :) Jak mozna wypisywac takie bzdury? UE jest konstruktem polityczno-prawnym. Czy Ty naprawde myslisz, ze w TSUE zasiadaja jacys walnieci goscie o ograniczonym rozumie i robia co im sie podoba? Kobieto, to jest sad dzialajacy w ramach i na podstwie prawa, ktore Polska zreszta przyjela do swojego porzadku prawnego. I Polska ma go obowiazek przestrzegac. I nikt Polski prosil o to nie bedzie. To nie jest przedszkole. A jak nie bedzie sie stosowac do wyrokow i decyzji TSUE to sa tego oczywiste konsekwencje. Czego tu nie rozumiesz? Gratuluje braku wiedzy. Szkoda, ze musisz sie tym tak strasznie chwalic.
hrabia Potocki2020.04.9 1:53
Sluchaj glupcze to czysta propaganda co piszesz przeczytaj sobie zalozenia TSUE, wejdz na ich strone i uwaznie czytaj padalcu, sa tylko cialem doradczym, powtarzam doradczym UE , bez zadnych praw, kobieta napisala bardzo madrze , powtarzam to jest cialo doradcze
Art2020.04.9 10:54
Trudno dyskutowac z kretynem. Cialo doradcze to moze Ty jestes. TSUE jest sadem najwyzszym UE i takie ma umocowanie w traktatach. Jego wyroki sa niepodwazalne na terytorium calej Unii Europejskiej. Ja wiem, ze Ty bardzo bys chcial zeby bylo inaczej. Zyj sobie dalej w swojej rzeczywistosci. TSUE jest oprocz tego organem doradczym Unii czyli moze na przyklad dawac wykladnie przepisow. Czytaj ze zrozumieniem i wyjdz ze swojej banki, bo zyjesz w jakiejs inne rzeczywisotsci.
antymarksista2020.04.8 13:50
Nie można poddać się komunistom z Brukseli. Z inicjatywy totalnego odpadu, lewackie władze brukselskie chcą odebrać Polakom suwerenność. Nie dajmy się i miejmy świadomość, że totalne lewactwo jest wrogiem wolnej Polski. Żadnych ustępstw dla lewackiej zgnilizny totalnej.
Vivian2020.04.8 14:31
W tej chwili to raczej lewackie władze Polski bezprawnie ingerują w suwerenność polskich obywateli:) Ale w jednej kwestii masz rację: lewactwo(pis, duda itp.) faktycznie jest wrogiem Wolnej Polski.
antymarksista2020.04.8 20:47
Lewactwu jest zawsze bliżej do niekontrowanego liberalizmu (libertynizmu), niż socjalnemu wspomożeniu oczekującym, najbiedniejszym. Zatem, nieuprawnione jest określenie "lewackie władze Polski" w stosunku do rządu, który jest polski i walczy z wrogami Polski, do ktróych bezsprzecznie należysz.
Jim2020.04.8 13:47
Żąda???? Ale na jakiej podstawie prawnej???
MT(1)2020.04.8 13:33
PIS i ogromna większość Polaków bardzo dobrze wie, że rząd w sprawach reformy sądownictwa nie łamie prawa. Sądzę, że i lewactwo władające obecnie UE również to wie. Problem w tym, że za wszelką cenę obłąkańcy z Brukseli poszukują powodów do osłabienia czy nawet obalenia akurat tego polskiego rządu. Bo to rząd na wskroś narodowy. Wrzawa wokół niego jest zaś inspirowana i jednocześnie wspierana przez antypolskie środowiska tęczowych lewaków mających we krwi gen nienawiści do tego co polskie, narodowe, patriotyczne a zwłaszcza chrześcijańskie. Pandemia mocno to przewartościuje, zwykli ludzie nawet nie spojrzą na lewacko-tęczowe fanaberie. A renegaci szukać będą szczurzych nor by się schronić.
Izydor2020.04.8 13:43
PIS wie że zamach na sądownictwo łamie prawo, niestety udało im się za 500+ przekonać wielu Polaków że tak nie jest. Masz. Poprawiłem literówki.
anonim2020.04.8 14:08
Utyskujesz na polski rząd, bezdzietny dziadu, bo widocznie nic ci się z plusów nie przytrafiło.
anonim2020.04.8 15:02
Izydor "zamach" na postsowieckie sądownictwo nie łamie prawa polskiego/!/.
Vivian2020.04.8 14:35
Faktycznie, nie łamią prawa ograniczając gwarantowane przez Konstytucję swobody obywatelskie bez wprowadzania przewidzianego przez Konstytucję stanu klęski żywiołowej. Prawicowe gó*wno zamiast mózgu: przykład encyklopedyczny.
qwerty2020.04.8 19:41
Przykład encyklopedyczny to idiotka vivian
enK2020.04.8 20:18
A to dziwne, bo 1/3 wyborców PiSu uznaje, że partia nie działa zgodnie z prawem
Vivian2020.04.8 13:32
Jedyny bat na tą pisowską zarazę to w tej chwili UE oraz groźba izolacji Polski, przez co zagraniczni inwestorzy zaczną uciekać z tego kraju. Pisowskie "prawo" w pigułce: https://www.dogmatykarnisty.pl/2020/04/sankcje-epidemiczne-lamia-konstytucje/#comment-2393
anonim2020.04.8 13:52
Kim ty jesteś? Na pewno nie Polakiem.
Vivian2020.04.8 14:29
Ta, bo prawdziwy Polak to pisowski bezmózg, który wierzy w konsekrowane fiu... to znaczy dłonie kapłanów oraz sens wprowadzania przepisów, które nie tylko łamią polską Konstytucję ale są też niejasne, niczym umysł statystycznego wyborcy pisu.
Aryjczyk2020.04.8 13:31
TSUE - złodzieje bronią złodziei z kasty. Trzeba wyjść z UE . Jak najszybciej.
KRZY\305\2322020.04.8 13:29
NIECH TEN ŻYDO-KOMUNISTYCZNY TSUE SAM SIĘ ZAWIESI A JAK NIE TO POLSKA WYSTĄPI O CAŁKOWITE ZLIKWIDOWANIE TSUE I UE NA ZAWSZE.!!! A WZIĄWSZY POD UWAGĘ OBECNĄ SYTUACJĘ W UE I CAŁKOWITY BRAK ZAINTERESOWANIA UE SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ W INNYCH PAŃSTWACH CZŁONKOWSKICH I POMOCĄ DLA PAŃSTW TO WNIOSEK POLSKI O ZLIKWIDOWANIE UE I TSUE POPARŁOBY 90% PAŃSTW CZŁONKOWSKICH.
Art2020.04.8 23:09
I po co sie tak podniecasz? Przestac gadac glupstwa. Kazdy kraj moze wystapic z UE w kazdej chwili. Poza Brytyjczykami nikt sie nie kwapi. Tyle w temacie. PS. Wszystkie kraje UE musza uznawac wyroki TSUE. Inaczej kraj przestaje sie liczyc pod wzgledem praworzadnosci. To oznacza wlasciwie koniec inwestycji zagranicznych. Nie bylo jeszcze takiego mocnego.
smyk2020.04.8 13:26
To tak samo Izby Dyscyplinarne w innych krajach UE powinno to zawieszenie obowiązywać co nie.Inaczej spadajcie.
Ciekawski2020.04.8 13:16
Wreszcie TSUE broni prawdziwych Polaków przed tą bolszewicką hołotą.
anonim2020.04.8 13:53
Ty z Polską nie masz nic wspólnego, sprzedajny lewaku.
antymarksista2020.04.8 19:55
Polacy bronią się sami , a ty lewaku szukasz jakiejkolwiek możliwości, żeby Polskę sprzedać.
PO to samo zło !2020.04.8 13:14
Niedługo UE i tak przestanie istnieć . Pierwsze opuszczą ten kołchoz Włochy .
skarb2020.04.8 13:09
z lewacka miedzynarodowka kastatych niech sie zajmnie prawem a nie POlityka,prawo ich dosiegnie ale nie lewackie,POwoli swiat sie oczysci z niszczycieli PRAWA,SPRAWIEDLIWOSCI,DOBRA,NATURY MALO KORONOWIRUS,BEDA INNE SADY.opamietajcie sie dranie NISZCZACE POLSKE I TERRORYZUJECIE. POLAKOW
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.8 12:51
Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
izydor2020.04.8 12:35
Słychać wycie. Znakomicie.
M.a2020.04.8 12:30
Moim marzeniem jest aby Unia jako twór przeciwny rodzinie narodowi i prawom natury rozpadła się.
JA2020.04.8 12:54
Każdy ma jakieś marzenia. Moim jest to, aby religie upadły. Wiem, ze to nierealne, ale może na początek, przynajmniej niefinansowanie kościoła przez państwo czyli nas, podatników...
anonim2020.04.8 14:30
A moim by heretyków piekło pochłonęło,przecież tam jest ich miejsce.
JA2020.04.8 18:35
Faktycznie. Wszyscy heretycy i fanatycy religijni powinni tam się znaleźć. Katolicy również. Religie to zło.
Piotrek2020.04.8 22:31
Jaki człowiek takie marzenia.
ciekawy2020.04.8 21:14
a w jaki to sposób - lewacki głupawy śmieciu - państwo finansuje Kościół?
patrjota2020.04.9 1:42
jeb sie prawacka faszystowska szmato
lewak2020.04.8 12:21
Wypisać się z tego dziadostwa!!
Piotrek2020.04.8 19:41
I dołączyć do Ukrainy. Brawo ty!
ceramik2020.04.8 12:09
To TSUE jeszcze istnieje? Pewnie tak, jeżeli gryzie i wszczyna dywersję. Najwyższa Kasta Nietykalna. Można im kraść, rabować, chlać i jeździć, być członkami gangów. Hucpa żydowskiej spółki.
mordechaj2020.04.8 12:08
Jeśli PiS nie wykona wyroku TSUE, to następnym krokiem będzie nieuznawanie wyroków polskich sądów. A jak to nastąpi, to Polska może się pożegnać z inwestorami zagranicznymi, a swojego kapitału Polska ma za mało. Jak inwestorzy zagraniczni wycofają swoje kapitały i wstrzymają napływ nowych, to recesja będzie x 5. Czekam na wypowiedź Morawieckiego w tej sprawie. Mam nadzieję, że postawi się Kaczyńskiemu, a jak przegra, to odejdzie z funkcji premiera. Bo zarządzanie państwem ludzi w łachmanach jak w latach 30-tych, to nie jest to, co Morawiecki wytyczył sobie na ścieżce kariery zawodowej.
Toni 2020.04.8 12:20
Głupi peowiec taki sam jesteś jak KODawa Błońska. W KO sami tumany.
anonim2020.04.8 13:57
Twój komentarz dowodzi, jak wiele jeszcze w Polsce jest poprawnych politycznie idiotów.
enK2020.04.8 20:17
A taśmy z pewnej restauracji twierdzą coś innego. Przecież to Morawiecki własnie jeszcze za czasów Polski w ruinie twierdził, że z tego dobrobytu to się gdzieś Polakom poprzewracało i Polacy powinni zap (dosłownie) za miskę ryzu. A guru Jarosław wielokrotnie wspominał, że praworzadność jest mniej ważna niż "racja stanu", jakkolwiek indywidualnie rozumiana
Toni 2020.04.8 12:00
Prawdziwi Polacy maja w d....TSUE i szmbo unijne, a antypolacy z PO targowica tylko im w d.... włazi bez mydła. Miejmy nadzieję,że pajaców z TSUE koronawirus pochłonie i zaraza unijna się skończy.
trujący Kartofel z sokiem z buraka2020.04.8 11:59
sędziowie z nominacji Zoroza w TSUE - POszoł WON
znafca prawa z GW; kościelnego i ogólnego2020.04.8 11:54
poddać TSUE bezpłatnemu badaniu gleby, a Safianowi zalecić BUL LEWATYWĘ
Fergal2020.04.8 11:49
Ta władza to nic tylko demolowanie kraju i okradanie Polaków na każdym kroku... tylko koryto ich interesuje.
Paweł2020.04.8 11:53
To podaj jakieś konkrety, porównamy to z poprzednią władzą.
JA2020.04.8 12:18
PIS rozdmuchało inflację i doprowadziło do gwałtownego wzrostu cen nieruchomości = okradli mnie z moich oszczędności i z szansy na zakup własnego mieszkania. I to w okresie dobrej koniunktury.
Paweł2020.04.8 16:24
A wiesz co generuje inflację? Czy zdajesz sobie sprawę, że w gospodarce dynamicznej pewien stopień inflacji jest nieunikniony. Pojawiają się nowe obszary działalności, tworzących nowy popyt, ceny więc rosną. Dalej - wzrost PKB o 4%, bezrobocie w grudniu 2019 5,5 %, przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw 5169 zł - wzrost o 6,5 % rok do roku, do tego pakiety socjalne, rating S&P "A -" ze statusem "perspektywa stabilna - faktycznie rozmontowali konkurencję. Coś tu się nie zgadza kolego?
JA2020.04.8 18:33
Wiem co wygenerowało taką inflację. PIS swoją polityką. Pewien stopień inflacji jest nieunikniony. Ale nie taki jak zrobił to PIS, podnosząc sztucznie pensję, rozdając kasę na prawo i lewo i ścinając stopy procentowe. Ceny mieszkań w dużych miastach PIS rozdmuchał to jakiś monstrualnych rozmiarów. Tak. To zasługa tylko i wyłącznie polityki tej partii. Ja tam żadnych pakietów socjalnych nie mam. Muszę tylko pracować na to, żeby PISdał tym, którym się pracować nie chce. I nie jestem twoim kolegą.
qwerty2020.04.8 19:40
Mogłeś kupic to mieszkanie za Tuska trolu
JA2020.04.8 21:05
Jako studentka. Ciekawe jak. I kto wiedział, ze przyjdzie PIS i zrobi to co zrobił z tym z krajem? Że zeżre ludziom oszczędności i wywali w kosmos ceny mieszkań?
doradca2020.04.8 20:13
ty musisz być rzeczywiście debilem. Zamknij lepiej ryja ty debilny lewacki śmieciu
JA2020.04.8 21:07
Nie ma argumentów to zaczynają się wyzwiska?
ZEK2020.04.9 8:32
Argumenty były , dostałaś odpowiedz, To że nie rozumiesz i nie dotarło to nie jest niczyja wina. Sprawdz dane - w jakim tempie procentowo rosły ceny nieruchomości za poprzedniej włodzy PO. Nie kwotowo, ale procentowo.
JA2020.04.9 10:16
Argumenty były ale się skończyły. A jak się skończyły to zaczęło się chamstwo i wyzwiska. To jak było za poprzedniej władzy, nie zmienia faktu, że PIS doprowadził do nadmuchania bańki mieszkaniowej i rozdmuchał inflację. PS. Za poprzedniej władzy takiej inflacji nie było. Była nawet deflacja.
JA2020.04.9 11:07
Proszę bardzo: Liczymy całą kadencję PO na przykładzie średnich cen mieszkań w Warszawie: 2007: 8659 PLN/m2 2015: 8254 PLN/m2 No i teraz wchodzi PIS: 2015: 8254 PLN/m2 2020: 11360 PLN/m2 Wychodzi na to, że za PO ceny mieszkań spadły. A za czasów PIS podrożały o 35% i to w ciągu zaledwie 5 lat! Dalej będziesz twierdził, że "za Tuska" to procentowo ceny rosły bardziej?
JA2020.04.9 12:36
Dostaję minusy za przedstawienie danych. Hmmm.... Jak to rozumieć?
anonim2020.04.8 13:59
Twój mózg wyżarła hipokryzja. Dlatego nie myślisz.
profesur czerski , dr technik wartownik POparł2020.04.8 11:48
sędzia od wiertarki zażądal 2 mln odszkodowania z tarczy koronawirusowej
Adv2020.04.8 11:48
Komuchy z PiS gdzieś mają prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli... udowodnili to już wielokrotnie.
Paweł2020.04.8 11:54
To chyba oksymoron.
akk2020.04.8 13:21
nie to co Arłukowicz od likwidowania szpitali, albo Kopaczowa od podziwiania wiosny
Nemo2020.04.8 13:56
PiS gdzieś ma prawo? Likwiduje jedynie korupcję sędziów adwokatów i komorników, zdrowie? o 30 mld zł podniósł wydatki na służbę zdrowia w stosunku do biedy POwskiej, likwiduje dobrobyt obywateli?? no i.... zlikwidował biedę wśród dzieci, którą SLD, PSL i PO wprowadzało do polskich rodzin od 30 lat. A majątki i twój dobrobyt o który się tak martwisz ma się dobrze - nadal kradną VAT
anonim2020.04.8 14:01
Idiotyczny komentarz, jak przystało na niedorozwiniętego lewaka.
kazik2020.04.8 15:11
Wynocha z kraju PIS. Po ki czort tu siedzisz popłuczyno żydokomuny. Won, śmieciu.
a prezydent Filipin kazał strzelać2020.04.8 11:46
jacyś ludzie ze świeczkami i w togach- szturmują supermarkety budowlane i wynoszą materiały i narzędzia . Strażnikomk pokazują środkowy palec
Donald2020.04.8 11:42
gonić dziadów i nierobów żydowskich!
Izydor2020.04.8 13:39
Czemu każdy genetycznie polski katolik to śmierdzący antysemita?
lll2020.04.8 23:45
Ty jesteś smierdzacy
qwerty2020.04.8 11:40
Wokoło epidemoia a oni swoje chore urojenia sukin syny ale to sa polscy bandyci z PO reszta ma to w doooope
kasia2020.04.8 11:37
Mam nadzieję że polskie władze będą miały jaja i oleją tych uzurpatorów prawa
Piotrek2020.04.8 12:12
Mam nadzieję że ty również i zrzucisz się solidarnie z rządem na kary - myślę że to by było sprawiedliwe.
polka2020.04.8 17:26
PIOTRUŚ CYKOR CZY .......?
Piotrek2020.04.8 19:39
Nie, po prostu uważam że ludzie powinni ponosić konsekwencje swoich wyborów (zwłaszcza gdy od innych oczekują odwagi) - społeczeństwo obywatelskie. To wszystko.
qwerty2020.04.8 19:43
O jakich karach mówisz debilu???ty trol czy na powaznie
Piotrek2020.04.8 22:35
Pomyliłeś mnie ze swoimi znajomymi.
infor2020.04.8 21:13
problem w tym - głupawy lewacki śmieciu -że te smiecie z tsue nie mają prawa do wydawania takich wyroków. Wydali wyrok pod wpływem nalegań polactwa tzn. antypolskiego gów.a od po-paprańców i lewicy
Piotrek2020.04.8 22:26
Przepraszam, ale licz się ze słowami. Nie jesteś u siebie w domu - a wypowiadając się w taki sposób publicznie - dajesz nie najlepsze świadectwo swojemu wychowaniu i kulturze.
Grizzly2020.04.8 11:33
Bandycki TSUE pod Trybunał w Hadze!
ASTOM2020.04.8 17:13
Właśnie czytam po raz kolejny "Krzyżaków".... Może by się tak wk...rwić jak Jagiełło i powiedzieć szwabom żeby się od nas raz na zawsze odp...lili, bo nie skończy się to dla nich dobrze?
StanPio2020.04.8 20:13
Jak usuniemy w niebyt Gersdorf to Polski Sąd Najwyższy wyda wyrok wzywający TSUE do samorozwiązania z powodu niekompetencji i działania na szkodę państw europejskich. A w stosunku do zdrajców interesu narodowego Polski orzekniemy infamię, banicję i pozbawimy praw obywatelskich. Tak nam dopomóż Bóg!