21.07.21, 10:57fot. tt/screen

Tusk jak Donald, czy jak Ameryka? Kuriozalny wpis Gawłowskiego

W mediach został zamieszczony kuriozalny wpis nawiązujący do amerykańskiego hasła: „Nie pytaj, co Ameryka może zrobić dla Ciebie. Pomyśl, co Ty możesz zrobić dla Ameryki”. Tyle tylko, że słowo „Ameryka” zostało zastąpione słowem „Tusk”, a wpis został umieszczony przez senatora PO Stanisława Gawsłowskiego. Fala burzliwych oraz ironicznych komentarzy przetoczyła się przez media.

Gawłowski, to były sekretarz generalny i skarbnik Platformy Obywatelskiej, który jest obecnie oskarżany przez prokuraturę o korupcję.

- „Facet polityk ma nic nie robić dla Polski, a my mamy go wspierać? To on ma święty obowiązek wziąć się do roboty dla Polaków, wystarczająco już się dorobił na polityce. Teraz ma przedstawić strategię rozwoju Polski. A nie – to niech zejdzie z oczu” – napisała Aleksandra Wasilewska, była działaczka PO.

- „Warto wspierać każdego, kto odsunie największe zagrożenie dla Polski, czyli PiS” – odpisał jej Gawłowski.

- W podobnym tonie wypowiadali się kolejni internauci, którzy apelowali do Gawłowskiego, by wpis usunął i zwyczajnie się nie ośmieszał.

mp/twitter/media

Komentarze

ryszard2021.07.21 14:26
Pytanie do V kolumny.
Nie boimy się Tuska! To wina Tuska!2021.07.21 13:05
Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska! To wina Tuska!
ryszard2021.07.21 14:58
Jak się nie boicie to czemu wariujecie ze strachu aż do takiego bełkotu. Wprawdzie zdrajca i tchórz to jedno, ale może spróbujcie naprawić wasza zdradę Polski, bo to może was uratować od wariatkowa.
Anonim2021.07.21 15:02
to nie jego wina on PO prostu jest stworzony do psucia
Anonim2021.07.21 11:15
Ból du.py Pisdzielców - bezcenny!!! 😁😁😁😁😁
Anonim2021.07.21 13:00
ten POganin może mi skoczyć na kant
Rumcajs2021.07.21 16:33
Ból du.py Platfusów - bezcenny!!! 😁😁😁😁😁 wybory 2023 wygrane przez PIS a tusk w grobie zgniły.
Namiestnik Tusk2021.07.21 11:14
Przypominam, że Polskie Lasy Państwowe są nur für Deutsche. Doprowadziliśmy do tego, że dziczyzna z Polskich Lasów Państwowych sprzedawana jest tylko w Niemczech. Doprowadzimy do tego, że Polskie Lasy Państwowe będą tylko dla Niemców. Dość tej wycinki drzew i koniec z Polskim przemysłem meeblarskim!
Anonim2021.07.21 11:01
Główne wytyczne z góry (za ich realizację mam niezłe profity) są takie: 1. Wszyscy księża to pedofile, 2. Wszyscy księżą są pazerni, 3. PIS zmierza do PRL, 4. Wzorcem dla Kaczyńskiego jest Łukaszenka i jego reżim. Wiadomo, że to wszystko są bzdury, ale metodą szatana, któremu służę, jest kłamstwo. Nieważne fakty, ważna skuteczność. Już Goebbels to przetestował, a dziś kontynuuje m. in. Michnik i Wyborcza. Plucie na Polskę i Kościół sprawia mi doraźną rozkosz. A moim ostatecznym "argumentem" jest obleśny rechot i wulgaryzmy.
ateusz2021.07.21 12:00
Ad. 1. Zdecydowanie nie wszyscy księża to pedofile. Problemem nie są pojedyncze przypadki pedofilii, które zdarzają się we wszystkich grupach społecznych i zawodowych, tylko systemowe krycie sprawców i zaszczuwanie ofiar. Ad. 2. Pazerny jest Kościół jako instytucja Ad. 3. Oczywiśćie, PiS to taki PRL bis: podporządkowanie władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej jednej partii; podporządkowanie mediów partii; centralizacja; zabieranie ciężko pracjącym ludziom ich pieniędzy i rozdawanie nierobom. Można tak długo wyliczać. Ad. 4. Łukaszenka też, ale chyba bardziej Orban