07.06.16, 15:33

TVP wyemituje dziś NIEPUBLIKOWANY, PRZERWANY WYWIAD z Komorowskim

Jeszcze przed 2010 rokiem dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński przeprowadził z byłym prezydentem, a ówczesnym Marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim pewien wywiad, o którym mówiło się później wielokrotnie, nie został jednak nigdzie opublikowany. Były prezydent przerwał rozmowę, gdy ta w sposób niespodziewany zeszła na temat Pro Civili i WSI.

Wywiad Wojciecha Sumlińskiego zostanie wyemitowany dziś w programie "Minęła dwudziesta" w TVP Info.

Nerwowe reakcje Bronisława Komorowskiego na pytania o związki z WSI mogliśmy zaobserwować już podczas kampanii wyborczej w 2015 roku. Ubiegający się o reelekcję prezydent Polski werbalnie zaatakował w czasie debaty dziennikarza TVN24, Bogdana Rymanowskiego. Rymanowski zapytał ówczesnego prezydenta o publikację Wojciecha Sumlińskiego.

W podobny sposób Bronisław Komorowski, wtedy Marszałek Sejmu, miał zareagować przed kilkoma laty podczas rozmowy z Wojciechem Sumlińskim.

Czy wiąże się to z dzisiejszym wkroczeniem CBA do siedziby WAT? Podczas akcji funkcjonariusze zabezpieczyli nośniki danych i dokumenty.

Raport Antoniego Macierewicza dot. WSI ujawnił, że Fundacja Pro Civili zarządzana przez oficerów Wojskowej Słuby Informacyjnej wraz z WAT podejmowała przestępczą działalność, która przyniosła wojskowej uczelni straty finansowe.

JJ/niezalezna

 <<< OTO CO MUSISZ PRZECZYTAĆ BY POZNAĆ ... PRAWDĘ! >>>