09.06.19, 10:40Fot. Jan Bodakowski

Tylko na Fronda.pl: Fotorelacja - Dzieci pod tęczowymi flagami

Przez Warszawę przeszła kolejna parada gejów. Była niestety bardzo liczna i składała się głównie z młodych ludzi. Wśród uczestników było wiele dzieci, które szły w paradzie stawiającej sobie za cel wprowadzenie: zabijania nienarodzonych dzieci, homo małżeństw, adopcji dzieci przez gejów i propagowania wśród dzieci w szkołach homoseksualizmu. Paradę poparło 53 dyplomatów w tym i ambasador USA i Wielkiej Brytanii (rządzonej przez konserwatystów sojuszników PiS z Parlamentu Europejskiego).

Zapewne szok jakim jest widok dzieci na paradzie gejów w Warszawie jaki odczuwają polscy konserwatyści trafnie wyraża felieton za który Rafał Ziemkiewicz przestał być felietonistą Interii. Powodem wywalenia publicysty z popularnego portalu był felieton Rafała Ziemkiewicza „Murem za Klepacką, czyli przeciwko Nowemu Zamordyzmowi Wyróżniony”.

Zdaniem Ziemkiewicza „wściekły atak organizacji LGBT [...] na [...] Zofię Klepacką” jest dowodem na to, że „wróg już wdarł się do naszego domu, podstępem, wykorzystując nasza dobroduszność i poczciwość” chcąc Polskę zamienić w obóz koncentracyjny. Według publicysty homo rewolucjoniści chcą zniszczyć Zofie Klepacką, bo „ośmieliła się, [...] bronić zdrowego rozsądku”.

W opinii Ziemkiewicza rzekoma ''edukacja'' seksualna szerzy zabobony, że płeć nie wynika z bibliologii, tylko jest narzucona przez kulturę. Publicysta uważa, że „każdy człowiek ma prawo do wyboru swojej »tożsamości« i „orientacji” płciowej, ale tylko w jedną stronę – do bycia […] homo”.

Ziemkiewicz w swoim felietonie głosił, że seks ''edukatorzy'' demoralizują dzieci, wmawiając im, że mogą sobie wybrać płeć, a rodzice, którzy na to nie pozwalają, są „zacofani, homofobiczni i źli”. Według publicysty „wszystkie totalitaryzmy zaczynały od tego samego. Od wychowania dla ideolo grupy janczarów, fanatyzowanych przekonaniem, że ich prorocy posiedli jedyną prawdę, której starzy nie rozumieją i dlatego trzeba ich odesłać na śmietnik historii. Czerwoni, brunatni – nie ma różnicy, tęczowi powtarzają tylko sprawdzone wzorce”.

Zdaniem Ziemkiewicza gender jest równie sprzeczny z nauką, jak marksizm, wyjątkowo zbrodniczy, bo zakłócenie kształtowania się w dzieciństwie tożsamości płciowej prowadzi do zaburzeń. Publicysta uważa, że „»Edukacja« polegająca na przebieraniu chłopców w sukienki i sprowadzaniu do szkół dziwadeł z gatunku „drag queen” nie jest żadną edukacją, a zło, jakie wyrządza, nie wyczerpuje się na demoralizacji. Celowo, cynicznie, robi się naszym dzieciom kaszę z mózgu, zaburzając ich identyfikację płciową”.

Rafał Ziemkiewicz uważa, że o wiele bardziej szkodliwą demoralizację od sex ''edukatorów'' szerzą „korporacje (...), które w duopolu przejęły kontrolę nad 70 procentami zasobów internetu (!) – Facebook i Google”, które idą w paradzie gejów razem z lewicowymi aktywistami, bojówkarzami i innymi korporacjami. W swym felietonie publicysta potępił, wmawianie dzieciom skłonności homoseksualnych, i okaleczania dzieci operacjami zmiany płci.

W zakazanym felietonie Ziemkiewicz uznał, że homo rewolucja, mając usta pełne frazesów, idzie droga faszystów, komunistów, i nazistów. Według publicysty wszyscy rewolucjoniści (w tym i tęczowi) uważają, „że żeby [...] nowy wspaniały świat zbudować, trzeba zniszczyć stary. Różnice między różnymi nurtami tej samej w gruncie rzeczy postoświeceniowej zarazy to tylko różnice we wskazaniu, co konkretnie należy ze świata usunąć jako źródło zła. Jakobini zakładali, że naprawią świat, gilotynując arystokratów i księży, marksiści chcieli zniszczyć klasy posiadające i własność jako taką, naziści – niższe rasy; a wszyscy razem – religię, zwłaszcza chrześcijańską, a szczególnie Kościół katolicki. Dziś marksowy pomiot umyślił sobie, że trzeba zniszczyć podział na męskie i żeńskie, płeć – po prostu, zanegowali biologię, tak, jak komunizm zanegował prawa ekonomii”.

W swoim felietonie Ziemkiewicz stwierdził, że „z LGBT trzeba walczyć! To nie są ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam – mówię o zwalczaniu LGBT, ideolo, nie homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo, jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych Traktatem Wersalskim Niemców, a w feminizmie nie chodzi o kobiety”.

Komentując wywalenie Ziemkiewicza z Interii, należy podkreślić, że tolerancja do homofobii (czyli, według homo rewolucyjnej narracji, poglądów, które się homo rewolucjonistom nie podobają) jest podstawą demokracji, że należy walczyć o wolność słowa dla homofobów. Tolerancja polega na tolerowaniu poglądów, które nam się nie podobają, a demokracja na tym, że różne idee ze sobą konkurują. Odbierają wolność słowa homofobom, niszczy się demokrację i wolność słowa.

Jan Bodakowski

Komentarze

margeritta2019.06.10 9:07
Jeżeli dzieci poszły na paradę w towarzystwie rodziców, to nic nikomu do tego.
some man2019.06.10 9:06
Tak naprawdę tutaj nie ma żadnej radości, nie ma żadnego "życia". Jest wymuszony uśmiech i szukanie szczęścia od d... strony. A co się od d... zaczyna to i na d... się kończy, ale o to właśnie chodzi w całym tej degrengoladzie.
Alicja2019.06.10 8:53
Kiedy spotkaliście Jezusa?
dark errror2019.06.10 2:14
Będę nieco wulgarny, lub tylko dosadny. Świeże mięsko właśnie jest formatowane zgodnie z oczekiwaniami ludzi, którzy determinują swoje poczynania i definiują swoje człowieczeństwo, podług seksualnych pragnień i aberracji. Robienie z chuci ideologii, to intelektualne niziny. Urabianie dzieci dla osobistej seksualnej satysfakcji, to etyka ze śmietnika. Jakby na to nie patrzeć, to rzygać się chce. Rodzice, którzy ochoczo formatują umysły swoich dzieci, według programu gender-feministycznego, sami już zbiednieli intelektualnie i moralnie. No cóż. Komunizm upadł, bo godził w prawa ekonomii. Neomarksizm wielobarwny też padnie, bo godzi w prawa biologii. Ale ile to będzie nas kosztowało?
Greg2019.06.9 23:58
Duże miasto, dużo "idiotów, a tak na poważnie... To wszystko zmierza donikąd i jeżeli tzw. "oni" wygrają, to czeka nas koniec epoki -białego człowieka... Ktoś powie o białych - niewolnicy/morderstwa/wojny/krucjaty itp. Ja powiem... To nie wy będziecie teraz podbijać, tylko będziecie podbijani i to nie będzie nic pokojowego, tylko będą spadać głowy lgbt itp. - w pierwszej kolejności... Pozostali, pójdą do piachu - w drugim rzucie... :-)
Trudi2019.06.9 22:53
Rafałku! Drodzy Pederaści! PiS pewnie już teraz dziękuje wam za kolejny sukces wyborczy XD
Sariel2019.06.9 22:31
Demiseksualizm - odczuwanie pociągu seksualnego do danej osoby jedynie w przypadku nawiązania silnej więzi emocjonalnej z nią. Demiseksualiści nie czują pociągu seksualnego do konkretnej płci. Od osób aseksualnych odróżnia ich to, że pociąg seksualny posiadają. Do jego wystąpienia potrzebują jednak konkretnej osoby, a nie jak w przypadku osób homoseksualnych i heteroseksualnych konkretnej płci Powiedzcie mi teraz katolicy prosto w twarz, że seks heteroseksualny dwóch patusów po ślubie jest lepszy niż oparty na wzajemnej miłości seks homoseksualny Proszę, powiedzcie mi to, pokażecie tylko swój idiotyzm, uważając dzikie instynkty za ważniejsze od miłości
Piotr2019.06.9 22:51
Najpierw pokaż swoją twarz, a nie kryj się za loginem. Spłycasz ,synku, życie do seksu. To żałosne, jeśli dla ciebie tylko to jest wartością.
PolakNieZboczeniec2019.06.9 22:56
Nie wmówisz nam, polakom, że nienormalność, zboczenie jest normalnością, że mniejszość ma prawo narzucać swoją wizję świata i zasady większości. NIE WMÓWISZ, ani ty, ani inni tęczowi. Żyjcie sobie w pokoju, ale WARA WAM od naszych dzieci, tradycji, wiary. WARA WAM !
dark errror2019.06.10 2:31
Jestem agnostykiem raczej, więc nie wiem czy cię zadowolę. Prosto w twarz, to mogę cię się roześmiać. "Demiseksualizm"? Ktoś to zważył? Zmierzył? Czy tylko wyinterpretował z wywiadów i obserwacji? To jest tyle warte co "teoria feministyczna" i "genderyzm", które są niczym innym, jak ideologią wspieraną dowolnie wybranymi obserwacjami, interpretacjami ludzkich zachowań. To jest jak marksizm, który był lansowany jako nauka. Nauką nie jest zlepek mniemań.
krzysztof 54+2019.06.9 21:55
CENA ZA DEMORALIZACJE DZIECI BEDZIE STRASZNA dla tych srodowisk i wspierajacych politykow innych krajow , ale nie uda sie polakow oglupic jak to bylo przeszlosci . ze ue jest nasza droga ocalenia ,bierze mnie ciezka k jak widze to holote , biedne miasto warszawa za te demoralizje przyjdzie im droga zaplacic
Piotr2019.06.9 21:50
mamuśki - kretynki
Sariel2019.06.9 22:32
Mamuśki - mądre osoby, które uczą swoje dzieci szacunku i tolerancji dla innych ludzi
Piotr2019.06.9 22:43
Kto ci tak zrył czapkę, Kryśka ? TVN ? Wybiórcza ? Czy inny szmatławiec ??? Tolerancji uczą LGBTowcy ? Ha,ha,ha,ha,ha ... nieźle jesteś zaczadzona. :)
marmar2019.06.9 21:45
Porównanie w Wawie: Parada Równości: ok. 80 tys. ludzi, młodych, radosnych, kolorowych, muzyka, kolorowe flagi, pomysłowe transparenty (mnie np. bardzo podobało się: NORMALNA RODZINA TO TAKA, W KTÓREJ JEJ CZŁONKOWIE SĄ SZCZĘŚLIWI) Ten wasz marsz: max 10 tys. ludzi, w większości w wieku emerytalnym, idących smutno i ponuro, wyglądało to jak pogrzeb
Piotr2019.06.9 22:46
Na waszym szły zaczadzone seksem i dopalaczami głupole, na naszym ,ludzie świadomi niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą zaślepienie młodych ludzi i szatańska ręka Sorrosa. :(
Zerr02019.06.10 0:06
Parada "równości" - wspierana hojnie szmalem przez: Banki, Korporacje, Ambasady, Mocarstwa, Władze wszystkich szczebli. Nagłaśniane medialnie, otoczone sympatyczna propagandą. Marsze prawicy - aktywnie niszczone przez władze, blokowane medialnie, hejtowane na każdym kroku, ludzie prześladowani przez policję, finansowane w całości przez składki normalnych ludzi, osamotnionyc w swopjej walce z Wielkim Międzynarodowym Kapitałem
Marek Błaszczyk, Stowarzyszenie My, Rodzice2019.06.9 21:43
Tysiące publikacji m.in. Frondy broniło zasady, że rodzice mają prawo kształtować światopogląd swoich dzieci. Nic nie pisaliście, że, jeśli ktoś uważa, że geja, lesbijkę czy osobę trans należy traktować z szacunkiem i delikatnością i nie dyskryminować, nie ma prawa uczyć tego swoich dzieci. W Warszawie specjalnie poglądy "frondowe" się nie przebiły (postawiliście tylko potężny głośnik, który informował gejów , ile mają stosunków dziennie - myślę, że ludzie zazwyczaj potrafią to zliczyć i nie potrzebują informowania o tym przez megafon). Ale np. w Gnieźnie obrońcy życia i rodziny mieli ogromną pretensję (wyrażaną rzucaniem czym się da w Policję), że mają potrzebę POZABIJAĆ uczestników Marszu Równości, a Policja na to nie pozwala.
Zerr02019.06.9 23:29
A niby dlaczego "geja, lesbijkę" należy traktowac z szacunkiem? Sory, ale na szacunek należy zasłużyć. Uleganie zwierzęcym popędom i judzenie innych aby żyli podobnie spodlonym życiem zasługuje na potępienie a nie na szacunek. Względnie niewielu homo zyje jak ludzie. Reszta jest narzędziem w rękach Rewolucjonistów i doskonale z tego zdają sobie sprawę - bluźnierstwa, hejt i aktywne propagowanie Rewolucji jest tego dowodem. Tu nie ma miejsca nawet na tolerancję, której Oni nie pragną - oni tolerancji nienawidzą, tak jak ich nauczał Marcuse. Oni pragniecie WŁADZY i wojny. Nic z tego. WY nie robicie żadnych marszy równości, tylko marsze DOMINACJI. Dominacji i nienawiści - nienawiści skrytej za uśmiechem. WY po prostu usiłujecie PODSTĘPEM przecwelic naród przez oczy, dokonac bolszewickiej Rewolucji Semantycznej, podmienić znaczenie słów, aby te, wydrążone ze znaczeń, znaczyły cos całkiem innego niż znaczą. Waszym celem jest przymusowe wstrzyknięcie ludziom do umysłów trucizny mentalnej, tak aby ich niszczyć.
Agnieszka2019.06.10 6:39
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć? Czyli jak wchodzisz do sklepu to od progu wyzywasz ekspedientkę, bo przecież nie miała kiedy zasłużyć na Twój szacunek?Ktoś Cię kiedykolwiek namawiał, żebyś został homoseksualistą? Judził Cię w jakiś sposób? Skąd Ty bierzesz te teorie? Myślisz że celem rodziców dzieci homoseksualnych, którzy założyli stowarzyszenie, jest niszczenie kogokolwiek? Dzięki Bogu jest takich rodziców dużo, a im ich więcej tym mniej dramatów odepchniętych, wyrzuconych, nieakceptowanych dzieci. Wszystko przed Tobą, może jeszcze zapukasz do tego Stowarzyszenia, jako kolejny rodzic który chce wspierać swoje dziecko. Taki chichot losu.
Zerr02019.06.10 9:36
To nie ja wyzywam tę "ekspedientkę", to ona pokrzykuje na mnie od progu, i jeszcze obłudnie żąda szacunku. No właśnie że Oni non stop namawiają do tego, bez przerwy wciskają gdzie się da - do bajek (ulica sezamkowa - sami sie przyznali), do filmów, seriali, wszędzie. Łonetu nie mozna otworzyć, żeby nie dostac w pysk jakimś 'gejem'. A jak już 'przekonają' publikę, że są niegroźni - jump na szkoły i nawalanka po pierwszoklasistach. Jak na zachodzie i nie mów że nie, bo mamy pdfy "podręczników" do masakrowania dziecięcych umysłów. To nie jest żadne "stowarzyszenie rodziców" tylko rewolucyjna jaczejka.
anonim2019.06.10 10:40
Wyskakują Ci z lodówki? Widzisz ich we wszystkich bajkach? Wiem, wiem, Świnka Peppa to spore zagrożenie. I oczywiście Ty lepiej znasz statut Stowarzyszenia, niż Pan Marek Błaszczyk?
PePe2019.06.9 21:33
Wygląda jak pochód pierwszomajowy. Tylko flagi tęczowe zamiast czerwonych. I tak na jedno wychodzi.
Jurek2019.06.9 21:48
albo co gorsza marsz niepodległości, tfu
Piotr2019.06.9 22:36
Leję na ciebie, czerwona gnido i mam gdzieś twoje tfu, synu SBeka
PKL2019.06.9 21:27
Katolikom przypominam że z popierania takiej parady i ruchu LGBT, czy to bezpośrednio się angażując czy też np. w internecie, należy się spowiadać a do ważności rozgrzeszenia jest konieczny żal za grzechy i postanowienie poprawy.
Janek2019.06.9 21:59
No właśnie nie, spowiadać się należy z nienawiści do bliźniego, a nie z szacunku do niego.
Wacław2019.06.9 22:03
a co ma zrobić katolik, którego Bóg stworzył gejem, taki jak ja?
Piotr2019.06.9 22:29
Niech się leczy. bóg go nie stworzył. Nie odwracaj kota ogonem.
Maria Blaszczyk2019.06.10 2:23
Nie leczy się czegoś, co nie jest chorobą. Bo i po co? A katolicy już tak mają, że uważają, że Bóg ich stworzył. Ja się z tą tezą nie zgadzam, ale wiem, że człowiek nie wybiera swoich wierzeń. Co i Tobie polecam.
Zerr02019.06.10 10:35
Jest zaburzeniem rozwoju. Tylko skrajnie zideologizowani ludzie twierdzą, że jest 'normalny'. Nie jest gdyż oznacza kompletnie nieprawidłowe działanie jednego z najwazniejszych ośrodków mózgu, odpowiedzialnego za dobór partnera. Uświadomię cię, że partnerkę mamy po to, aby przedłużac istnienie gatunku. W tym cely wyewoluował pociąg płciowy Homo nie jest śmiertelna chorobą, z tym da się życ. Ale prawdopodobieństwo uzyskania potomstwa spada do poziomów jak u osób bezpłodnych.
Ankali2019.06.9 20:52
Nie wiem, czym się tu oburzać, to w końcu wolność rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi wartościami. Jako katoliczka też z niej korzystam...
Klapaucjusz2019.06.9 20:04
Nie widzę nikogo w wieku pani Prefesór Pawłowicz…
trucker2019.06.9 21:23
Masz racje , dorosli nie chodza na pedalskie spedy.
Chrześcijanin2019.06.9 18:18
Biedne dzieci...A ci wszyscy ludzie tak straszne zmanipulowani,że nie wiedzą w czym biora udział.Wydaje im sie, że walczą o tolerancję a doprowadzają do patologii...
Polak Ateista Dumny Gaj 2019.06.9 17:18
Warszawa nie jest ani PiS-owa ani Platformowa. Warszawa jest Chrystusowa!!! Warszawa, Alejami Jerozolimskimi do placu Trzech Krzyży prowadzi, a stąd już widać Nowy Świat. Bóg dał Warszawie proroka, który w akademickim kościele wołał: Non possumus! Dalej nie możemy! Między ołtarzem a kapłanem nie będzie siadał żaden car, ani gej, ani lesbijka! Księże Prymasie, za to się siedzi w więzieniu! Wiem, Gdy będą Wam mówić, że Prymas nie kocha Polski – nie wierzcie! Kocham Polskę więcej niż własne serce! Warszawo, takiego miałaś Prymasa, co się zdarzy raz na tysiąc lat – Prymasa Tysiąclecia. On nas przeprowadził przez Morze Czerwone. On nas przed bezbożnymi uchował. Dziś tak nam brak: Wodza, Kapłana i Proroka. Kochał Cię Prymas, Warszawo, jako miasto nieujarzmione, miasto wierne i krwawe. Byłaś Prymasa umiłowaną służebnicą, a dzisiaj jesteś zapłakaną niewolnicą. Jak mi Cię żal, Warszawo! Ty moja dumna Pani, dziś zachowujesz się jak głupia panna, której brakło oleju. Wiosenne LGBT! Wy nawet grzeszyć normalnie nie potraficie, pachniecie tylko bezwstydem! Warszawo, Ty zabijasz proroków, którzy do Ciebie są posłani. Krew księdza Popiełuszki woła o sprawiedliwość! Mordercy chodzą wolni, a ich pokrewni i powinowaci podają sobie ręce i mówią, że zniszczą. Co? Wszystko! Czy wiesz, że totalna opozycja, to diabelskie zawołanie: Non serviam! Nikomu i nigdy! Wszystkiemu – nie! Diabeł tylko to umie. x. bp Józef Zawitkowski
Polak Ateista Dumny Gaj 2019.06.9 17:16
Halo, halo! Tu serce Polski! Tu mówi Warszawa! Pogrzebowych śpiewów zaprzestańcie! Nam ducha starczy: Tu zęby mamy wilcze i czapki na bakier. Tu z nagą piersią idziemy na salwy armatnie. Tu nawet dzieci walczą. Halo, halo! Tu mówi prezydent Warszawy. Nadchodzi… zero, koma 3, nadchodzi. Takiego Warszawa miała prezydenta. Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko! A wy mówicie: Nic to! x. bp Józef Zawitkowski
Polak Ateista Dumny Gaj 2019.06.9 17:13
Chryste królujący krzyżem nad Warszawą z Zygmuntowej kolumny. Królu z mieczem, co broni Warszawy i dobro od zła oddziela, komuś Ty dał władzę nad Warszawą? Roztrzaskaj glinianych idoli LGBT, co po ludzku grzeszyć nie potrafią. Nie wstydzisz się, Warszawko? Nie! To Ty już wstydu nie masz! Jezu z warszawskiej katedry, ręką warszawskiego kapłana na śmierć namaszczony i zmartwychwstały, powiedz nam, zatrwożonym: – Nie lękajcie się, Jam jest! Jezu, Nazareński x. bp Józef Zawitkowski
Polak Ateista Dumny Gaj 2019.06.9 17:10
Jak się spodliłaś, Warszawko! A wy mówicie: Nic to! Warszawa nierządem stoi. Pogruchoce Was Pan Bóg, jako ten garniec gliniany! Warszawa, Ty moja Warszawo! Moja święta relikwio, nieujarzmiona i krwawa, a zawsze wierna. Dziś tędy chodzą Procesje bez krzyża Dzieci kochane! Kto Was tak oszpecił? Wolności chcemy i tolerancji Idź do Palmir i zobacz Wolność krzyżami się mierzy! Idź do kamedułów. Pan Micha z wieży woła: Memento mori! Tam ksiądz Wojtek spowiada. On Ci powie, że tylko Bóg Ma taką kulturę tolerancji: Idź w pokoju, więcej nie grzesz! x. bp Józef Zawitkowski
EST2019.06.9 15:34
Lesbos i homos we Frondzie ! Gratuluje strony internetowej ! Dzieki waszemu przyzwoleniu propagandy homo-zoo-nekrofilskiej, etc. prawica, populisci tzn. normalni wszedzie wygrywaja wybory. GOOD JOB YOU FAGS !
papa72019.06.9 15:22
Motto: rzeczą ludzi myślących jest by nie stawać po stronie oprawców – Albert Camus (1913 – 1960) „Obyś żył w ciekawych czasach” – mówi stare żydowskie przekleństwo i trzeba przyznać, że tym razem mieli rację. Ciekawe, bo coś się dzieje. Polska jest oddawana w pacht dzieciom szatana i to w dodatku przy powszechnej zgodzie ogłupionego społeczeństwa – też nie jest nudno. "Celem komunistycznego totalitaryzmu było osiągnięcie międzynarodowej władzy pod szyldem humanitarnej ideologii. Do jej sprawowania niezbędny warunek stanowiło ubezwłasnowolnienie jednostek, dezorganizacja łączących je więzi oraz demontaż państw narodowych. W Polsce liberalizm (PO) należy traktować jako działającą innymi metodami kontynuację komunistycznego totalitaryzmu - dzięki koncentracji anonimowego kapitału - kultywowane są podobne cele. Warunkiem powodzenia na drodze do realizacji totalitarnych dążeń liberalizmu (PO) - podobnie jak w komunizmie - jest dezorganizacja systemu wartości umożliwiająca ubezwłasnowolnienie ludzi i zniszczenie łączących ich więzi moralnych, dających im oparcie, wolność i siłę.Trzeba jednak powiedzieć mocno i jasno. Człowiek i środowisko, w którym żyje, zostało zdewastowane przez totalitaryzmy, w tym również przez totalitaryzm liberalny.Więcej - dewastacja trwa nadal. Ale nie ma żadnego powodu, aby poddawać się każdej modzie potwierdzającej rozkład i bezsens świata. To my, ludzie, nadajemy światu sens. Musimy wydobyć się z chaosu. Trzeba przezwyciężyć destrukcję dokonywaną ludzkimi rękami." Anna Pawełczyńska, Głowy hydry, Wydawnictwo TEST, Lublin z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami.
loi2019.06.9 15:07
Fajnie: Jedno dziecko i dookoła 100 dumnych pedofili
Moly2019.06.9 14:28
Starosc wasza. Mlodosc nasza. Bardzo ladne fotki , nawiasem mowiac
Cris2019.06.10 18:00
młodośc ta choroba szybko mija a potem witajcie w piekle
PiS PO jedno zło2019.06.9 13:51
Kryptohomoseksualna partia rządząca nie zrobiła nic przez 4 lata aby wyprowadzić homopropagandę ze szkół. I oto owoc: "niestety liczna"!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 13:54
Nie, to owoc zmian społeczno-kulturowych, niestety dla homofobów katolskich są to zmiany nieodwracalne. Ludzie mogą głosować na PiSdę dla 500+, ale to im nie przeszkadza też popierać społeczność LGBT. Ludzie są znacznie dalej niż zacofani politycy.
Zerr02019.06.9 14:01
Sekty LGBT nie popiera nawet połowa oPOzycji Sektę LGBT POpierają tylko jednostki najbardziej podatne i bezbronne wobec propagandy. W POrywach 9% narodu
kitek2019.06.9 13:34
Marsz żywych trupów....
anna2019.06.9 13:34
Ciekawe ilu na tych zdjęciach pochodzi z poza Polski?
Marek Błaszczyk Stowarzyszenie My\054 Rodzice2019.06.9 21:51
Jako uczestnik Parady mam złą wiadomość. Wszyscy (albo prawie wszyscy, bo w Wwie mieszka sporo obcokrajowców) mówili po polsku. Dzieci LGBTQIA rodzą się w polskich rodzinach, wychowują w polskich szkołach. Bóg, który powołuje ich do życia z wrodzoną odmiennością traktuje Polaków tak samo jak inne narody. Gdzieś koło 10% ludzi nie rodzi się heteroseksualnymi. Czas stanąć w Prawdzie
Zerr02019.06.9 23:50
Teza o 10% została wyprodukowana przez pedofila i oszusta Kinseya. Nikt przytomny nie traktuje tych bredni poważnie, (tym bardziej że znamy "metodologię" tych "badań") Nikt, poza oczywiście oczadziałymi od propagandy. Ale znamy to od dawna - nikt nie łże tak bezczelnie jak Postepowy Uczony. Zboczeńców, łącznie z biseksami, jest ca. 2% Tyle waszego Oczywiście jak dorwiecie w swoje łapska małe, czteroletnie dzieci, potraficie wmówic nawet co piątemu, że jest 6-letnim gejem. tak tak... z odpowiednio małego dziecka można ulepic WSZYSTKO. nawet dewianta. I o to wam chodzi - aby NISZCZYĆ, skazywac na straszliwy los małe dzieci.
Zerr02019.06.10 0:31
PS. Homoseksualistów z urodzenia jest mniej. Jakieś 0,5%. Reszta to ofiary molestowania pedofilskiego, gwałtu, uwiedzenia. Obecnie dochodzą produkty masywnej indoktrynacji uprawianej przez Sektę LGBT.
Piotr2019.06.9 22:13
Sporo tego bydła zwiozły autokary z zagranicznymi tablicami. Sorros nie żałuje grosza.
anonim2019.06.9 13:31
Pustynia intelektualna w natarciu:)
zatroskany2019.06.9 13:06
To tylko garstka ludzi, rządzi nimi instynkt. Na pewno w swojej wizji o sobie są piękni ale tylko tam. Ogromną ilość przyciągnęła tam nadzieja, prymitywna nadzieja na przygodny ....
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:33
Dzięki Frondo. Tyle mojej roboty, by tłumaczyć, że na parady chodzą zupełnie normalni ludzie, bez piórek w tyłku. A nagle zamieszczacie całą fotorelację, udowadniającą, że tak własnie jest. Teraz już czytelnicy Frondy chyba mi uwierzą.
Zerr02019.06.9 12:59
Piórka w doopie i pedofilia to dooperele niewarte wzmianki. Nieważny margines marginesu Patologizowanie i niszczenie dzieci i młodzieży przez Sektę LGBT nie polega na tym, że pedofilia stała się kolejną prześladowaną orientację seksualną.
Maria Blaszczyk2019.06.9 13:42
No więc po pierwsze - niektórym te piórka (wyimaginowane, jak widać) spędzają najwyraźniej sen z powiek, bo ja o nich czytam od lat, zawsze mając poczucie, że komuś mylą się, jakimś cudem, parady równości z maczystowskim karnawałem w Rio, bo tam są takie pióra, poprzyczepiane do tyłków tancerek... Ale zrozum, że ja czuję się cokolwiek znużona, walką z poglądem zarówno o nieistniejących piórkach jak i nieistniejącej sekcie LGBT. To są byty fikcyjne. Wymyślone na użytek polityków. A pedofilia krzywdzi ludzi. konkretnie dzieci. W związku z czym nalezy ją zwalczać.
Zerr02019.06.9 14:05
Krzywdy spowodowane pedofilią to wielkie nic w porównaniu z krzywdami powodowanymi przez "Prawa LGBT" Największa krzywdą będzie to, że ci wszyscy idący wesoło w Paradzie Dominacji Zboczeńców mają wielkie szanse odnaleźć się w zbiorowej mogile. Straszne to, ale coż możemy zrobić? Wchodzicie pod rozpędzony pociąg nie słuchacie ostrzeżeń. Jprdle, co jeszcze możemy zrobić żeby was zatrzymać?
Maria Blaszczyk2019.06.9 21:35
Już Ty swojej ślicznej główki tym nie zaprzątaj, bo widać, że nie daje ona rady. Polska jest na etapie, na jakim państwa cywilizacjji zachodniej były gdzieś tak w latach 80-tych. Państwa te mają się świetnie. Tak się jakoś składa, że to sa te, gdzie się żyje najbezpieczniej, najzdrowiej, najdłużej i najdostatniej. Czego wszystkim życzę.
Zerr02019.06.9 23:38
No włąśnie - nie mają się światnie Demografia, Dług Publiczny Poza tym Luminarze Rewolucji powiedzieli wprost, co i jak zrobią aby was zniszczyć - i robią to krok po kroku. Po co Rewolucja LGBT? Po to aby wypchnąć z areny dziejów zbydlęconych białych samców. Nie mogą zrobić tego wprost. Wojny z nimi nie wygrają. Ale mogą ich, moga WAS przecwelic przez oczy, zamienić w metroseksualne pierdoły, a wtedy sami usuniecie się do kącika i zrobicie miejsce dla Męskich, Silnych, Zdecydowanych na wszystko "Uchodźców", w 95% młodych byczków. Sprytny plan na zholokaustowanie białych idiotów - wystarczy wydymac ich homoseksualnie a siły przyrody dokonają zniszczenia. Ale was zbydlęcili... 65% chłopaków do 20-tki brało w usta od geja albo shemale. Wojska z tego nie będzie. Normalna młoda kobieta mając do wybory takiego wydymańca i jako tako normalnego Afrykańczyka - wybierze bez wachania.
Maria Blaszczyk2019.06.10 2:20
Państwa zwalczające gejów mają się jeszcze gorzej. A to, że ktoś napisał jakieś protokoły mędrców Syjonu w wersji LGBT... No cóż, o Tobie tylko świadczy wiara w takiei bzdury. Przestań wypisywać te pornograficzne bzdury albo je udowodnij jakoś. Tak samo jak to 95% młodych byczków... Gołym okiem widać, że to bzdura. Potwierdzają to dane UNHCR Ale Tobie fakty nie przeszkadzają.
Zerr02019.06.10 3:26
Jeśli Ktoś sprowadza do Europy Nachodźców w złej intencji, to trzeba miec nierówno pod sufitem, żeby wierzyć w dane które podaje. Przecież on w oczywisty sposób kłamie aby osłaniac swoją robotę. Problem w tym, że Oni, ci co sprowadzają, mówili o tym dosyc jawnie, co zamierzaja i z jakiego powodu.
damazja2019.06.9 12:28
lista sponsorów na bisnessinsider . Można nie kupować produktów i usług
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:34
Zacznij od google ;-)
Wiesia XDD2019.06.9 12:37
Oh wait... Przecież fornda ma zaimplementowaną wyszukiwarkę od Google. Jaka szkoda, okazuje się, że Fronda wspiera Google. XD
Sariel2019.06.9 11:49
Homoseksualizm jest POWSZECHNY W NATURZE Szacuje się, że aż 75% zachowań seksualnych szympansów Bonobo to stosunki homoseksualne U żyraf i bawołów homoseksualiści przekraczają 50% Delfiny, jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt również kopulują ze sobą w parach homoseksualnych Pozdrawiam
Zerr02019.06.9 12:20
Na szczeście ludzie nie sa szympansami Bonobo. To chyba WASZ lewacki ideał - ludzie jak zwierzęta.
Sariel2019.06.9 22:23
Ale przecież biologicznie ludzie to zwierzęta xd Gdzie ty chodziłeś do szkoły?
Sariel2019.06.9 22:25
Ludzie to wyjątkowo wysoko rozwinięty gatunek zwierząt, posiadający wśród nich największą inteligencję i największą samoświadomość. Co nie zmienia faktu, że ludzie są zwierzętami i baaardzo wiele ich zachowań i relacji społecznych jest czysto zwierzęcych i bardzo podobnych do innych naczelnych
Artur2019.06.9 12:32
Czy to oznacza, że homoseksualiści są małpami?
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:35
Nie. Non sequitur. Choć homoseksualiści - jak wszyscy ludzie - są oczywiście małpami. Konkretnie wąskonosymi. Wiedza z biologii na poziomie podstawówki.
Zerr02019.06.9 13:02
Człowieczeństwo nie jest cecha małpią ale faktycznie, jak pozbawisz człowieka Kultury pozostaje głupia, dzika, naga małpa.
trucker2019.06.9 21:20
Czyli wybryku natury jestes bawolem.
Sariel2019.06.9 22:26
ja nie jestem gejem ;)
Zerr02019.06.10 9:01
to nie wypisuj jak gej
uradowany2019.06.9 11:40
Od nowego roku szkolnego w Warszawie w szkołach podstawowych obowiązkowym narzędziem oprócz piórnika ma być dodatkowo wibrator.
Agnieszka2019.06.9 11:45
Takie masz fantazje erotyczne? To obawiam się, że możesz być pedofilem. Pooglądałeś zdjęcia dzieci z parady i pomyślałeś o wibratorze. Odrażające to.
Zerr02019.06.9 12:56
Nie chodzi o wibrator, tylko to akcesoria jak na zachodzie. Zacytuję: "Podczas zajęć edukatorzy seksualni korzystają z różnego rodzaju materiałów edukacyjnych. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się pluszowe narządy rozrodcze, produkowane w ramach serii PAOMI, będącego skrótem terminu: part of mine. /.../ Modele PAOMI wykonane są z delikatnego pluszu, bardzo przyjemnego w dotyku. Zdaniem nauczycieli wychowania seksualnego odczarowują intymną strefę, pokazując, że seks to nie tylko biologia, ale też emocje." Siedzą tęgie głowy i obmyślają jak patologizowanie dzieci ubrać w milaśne słówka, żeby się ktos nie połapał o co biega.
Agnieszka2019.06.9 13:19
No i? Pluszowy narząd rozrodczy, to jednak nie wibrator, prawda? Wyobraź sobie, że u nas w podręcznikach do biologii można dokładnie obejrzeć narządy rozrodcze, z anatomiczną dokładnością. I, o zgrozo, dziewczyna wchodząca w dorosłość już wie, że chłopak jest inaczej zbudowany! Co za zepsucie!
Zerr02019.06.9 13:59
To się wie naście lat przed wchodzeniem w dorosłość.
Agnieszka2019.06.9 14:09
Się wie, bo się podgląda dziewczynki w szatni, czy ogląda pornole? Chyba lepiej wiedzieć z podręcznika, czy z lekcji.
Zerr02019.06.9 16:50
Od rzutu oka na pornola niebo nie pęknie, ale Podręcznik a co gorsza - Lekcje gwarantowanie demolują psychikę. Potem się dziwimy - skąd tylu zdawałoby sie normalnych ludzi na Paradzie Dominacji LGBT - a to sa bez wyjątku osoby które dostały podręcznikiem po głowie. Koszmar.
Piotr2019.06.9 22:21
Nie życzę sobie żeby tęczowi zwyrodnialcy uczyli moje dzieci. Kumasz ? Może odmówisz mi, innym polakom do tego prawa ? Spróbujcie !
Cogito tego sum2019.06.9 11:31
Czy wiedzą co czynią. Wątpię. Niech popatrzą na tych cosię stroją w stylu tandetnej burdelmamy. Infantylizm. Ludźmi oderwanymi od dekalogu idzie bardzo łatwo sterować i doprowadzać do absurdu. Przykład Conchita Wurst czyli Franek Kiełbasa
Zerr02019.06.9 11:28
Noo... widac Owoce Pisieckiej Polityki Społecznej Piss PODPISAŁ Konwencję Stambulską, gdzie ustaolo, że OBOWIĄZKIEM państwa jest zniszczenie tradycyjnych ról kobiet i mężczyzn i zindoktrynowanie ludzi w duchu Sekty LGBT. Więc Władze Wszystkich Szczebli, od Prezydenta Miasta do Prezydenta Państwa, we współpracy z Międzynarodowym Kapitałem i Korporacjami - popierają, finansują i zarządzają zmasowana indoktrynacją. Cel tej akcji został dawno opisany - eksterminacja Europejczyków. To jest niemal niemozliwe droga otwartego terroru, więc Lewacki Faszyzm opracował doktryne "Odwróconej Rewolucji" - gdy się spatologizuje ludność, zamieni młodych chłopaków w coś na kształt zboczonych, hetero-gejów, i jednocześnie nasprowadza hordy Męskch, Pewnych Siebie i Zdecydowanych na wszystko "Uchodźców" z Afryki i Azji - wynik konfrontacji jest przesądzony. W rezultacie biali podludzie mają popełnic zbiorowe samobójstwo przepraszając za to że żyją, a ich miejsce zajmą ludzie o ciemniejszym odcieniu skóry, którzy wezmą sobie na własność białe Europejki. Takie założenie jest napisane wprost przez Twórcę Ruchu Paneuropejskiego i Ojca-założyciela Unii Europejskiej Ryszarda Coudenhove-Kalergi: "Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek."
Wiesia XDD2019.06.9 11:28
No i gdzie ta wasza golizna, o której tyle piszecie, drodzy czytelnicy frondy? :v
Wiesia XDD2019.06.9 12:27
I cisza. Tak to cały tłum mi tu krzyczy o goliźnie, zepsuciu itd. Ale jak fronda zrobiła fotorelację, na której ludzie spokojnie sobie idą, nikt nie wyrywa drzew i kostki brukowej z ziemi, nikt nie rzuca racami i nikt nie pali wozów transmisyjnych to nagle nie ma chętnego żeby to wskazać na którymkolwiek zdjęciu. A też nie można powiedzieć, że to manipulacja bo zdjęcia są autorstwa reporterów frondy, którzy przecież są najuczciwsi pod słońcem. Czerpcie wiedzę o świecie i ludziach dalej z frondy, memów, twitterów polityków, telewizji. Daleko na tym zajdziecie. Zamiast siedzieć przed komputerem wyjdźcie z domu, porozmawiajcie z ludźmi, zadajcie pytania. To nic nie kosztuje, więc po co się tego bać.
M.2019.06.9 11:21
Frondowskie kundle - jesli cos sie nie podoba, to albo wypad na Bialorus, albo podzial na Polske i Polsze (ta druga na wschodzie) i przumusowa deportacja waszego podgatunku do Polszy. I tam bedziecie sobie mogli szczekac tyle ile zapragniecie. Zobaczycie, jak szybko bedzie skomleli o powrót...
Zerr02019.06.9 11:33
Chcesz sprawdzić kto kogo przymusowo deportuje i dokąd? Jak pisałem - wy chcecie doprowadzic do Wojny Domowej, a my, gdy przyjdzie ta chwila, nie będziemy stali i płakali, tylko stawimy zaciekły opór. My sie nie boimy śmierci, na nas czeka Zbawienie. Na was czeka grób na cmentarzu komunalnym.
Piotr2019.06.9 22:10
Kozi synu, wypierdku ludzki, synu peta i dulawy, spadaj tam, gdzie twoje zawszone miejsce. Do budy !
Konfederata2019.06.9 11:14
Pisowskie przygłupy same ich promowały w swojej gadzinówce TVP i gdzie się tylko dało. Wiosna wiosna wiosna itd. No to wiosna kwitnie. Mogli spierać się merytorycznie na poważne tematy z Konfederacją, ale się jej boją, więc zamilczają, ośmieszają, przemilczają, ohydzą, promują za to zboków. No cóż... Hodują sobie problem, z którym później będą walczyć. Zboki to prawdziwe zagrożenie, ale za ich hodowlę odpowiedzialne są głupki z PiSu. To nawet zabawne jak będą się zapluwać w obronie normalności!:) Fałszywe gnojki.
PePe2019.06.9 21:30
Jesteście żałośni
krzysztof 54+2019.06.9 22:08
zacznij czytac te bardziej niezalezne portale nimbedzie za pozno ostatnio pisala gloria tv o falszowaniu histori polakow przez koryto+ , ktore to forum wierzy
krzysztof 54+2019.06.9 22:05
100 proc racji
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 11:10
Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
soki2019.06.9 22:48
Koleś, a możesz detalicznie wyjaśnić z czego jesteś dumny?
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 11:09
Dziękuję frondzie za tę fotorelację. Dowodzi ona tego, że Parada to wspaniałe rodzinne radosne wydarzenie szczęśliwych normalnych i fajnych ludzi. Tak trzymać!
Ukasz2019.06.9 15:21
:D :D :D
wacula2019.06.9 11:09
A będąc na wczasach widziałem jak Dziadek z babcią lat 70 szli pod rękę . Jak będzie wyglądał pederasta z pederastą lat 70 pod ręką na spacerze?????
Henryk M2019.06.9 11:12
Nie będzie wyglądał bo dożyje najwyżej 40-ki i zdechnie na AIDS
wacula2019.06.9 11:37
Może masz rację oby tak było
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:31
Tylko że ci geje zdychający koło 40-tki to wymysł tego hochsztaplera Paula Camerona. Mamy XXI wiek i AIDS nie jest chorobą śmiertelną. A zdecydowana większość gejów nie jest nim zarażona.
Wiesia XDD2019.06.9 12:41
Yep. Choroby weneryczne są przenoszone głównie w relacjach heteroseksualnych. Najczęściej przenoszonym czynnikiem etiologicznym (Wiem, trudne słowo, ale słownik PWN nie gryzie.) jest Chlamydia Trachomatis. (Podpowiem, że to po łacinie.) Łatwo leczona monobaktamami i tetracyklinami.
Zerr02019.06.9 13:04
Yep. 70% zahivionych to geje. Yep. 1% mniejszość Yep. i 30% trypra to tez geje
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:28
O tak: https://images.app.goo.gl/vspPnSLpG4ejpZvs7 Słodkie, co?
mordechaj2019.06.9 12:31
Jak np. dwóch starszych księży idących ulicą
Henryk M2019.06.9 11:07
Myślę że większość tych młodych ludzi nie rozumie w czym uczestniczy dając poparcie neo - marksizmowi.Czy jest jeszcze sposób na obronę przed tym nieszczęściem? Czy dobrobyt materialny zawsze musi być przekleństwem społeczeństw europejskich.Cesarstwo rzymskie jest przykładem.Dawno przepadło.To samo będzie z nami jak się nie opamiętajmy.
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:27
Rozumie, nie obawiaj się. Dają wsparcie idei róznych praw, niezależnie od orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. A także niepełnosprawności. Oraz idei ratowania planety. Dobrobyt materialny nie ma tu nic do rzeczy. Takie parady to bardziej lewicowa sprawa (choć co rozsądniejsi prawicowcy je wspierają). A lewica to akurat ta strona społeczeństwa, która jest za bezpieczeństwem, a nie dobrobytem. Czyli wysokimi podatkami, kosztownymi działaniami na rzecz ekologii, wsparciem dla krajów rozwijających się - które przecież dzieje się kosztem dobrobytu, zmniejszeniem konsumpcji, itd...
Henryk M2019.06.9 14:20
To ubolewanie a nie obawa.Czy to przypadek że was wszystkich lewaków wziął temat płci i majstrowania przy niej.Jest was garstka a jazgotu co nie miara.Zasuflowali wam sposób zmieniania rzeczywistości i jak te głupie małpy co to się na nie tak często powołujecie albo użyteczni idioci idziecie bezmyślnie tym torem.Flagi czerwone zmieniliście na tęczowe.te wasze hasła to ułuda dla ciemnych z wielkich miast.Nie uda wam się,tak jak rewolucja bolszewicka którą szlag trafił.
Maria Blaszczyk2019.06.9 20:11
Poważnie? No więc nie uważam siebie za bezmyślną. Oczywiście, nie jestem w tej sprawie obiektywna - ale Ty w kwestii swojej takoż. A kwestia płci nie ma nic wspólnego z lewackością. Grubo ponad 2 tys lat temu cywilizacja indyjsk do tego stopnia zdawała sobie sprawę z niebinarności płci. Już w wedach wzmiankuje się o trzech naturach: męskiej, żeńskiej i trzeciej (sanskr. tritija prakriti). Tak samo nauka mówi, że z tymi płciami to nie jest tak, jak chcieli by genderofobi. A czy jest nas garstka? No cóż, to zależy, ale obecnie w cywilizacji zachodniej nikt już się nie zastanawia nad tym, czy homoseksualność to choroba. I każdy wie, że płeć nie jest zjawiskiem binarnym.
Zerr02019.06.9 23:12
Płeć jest zjawiskiem binarnym, a pozorny dobrostan mutantów musi ustąpic dla dobrostanu 99% populacji. Nie ma żadnej "trzeciej" płci, poza zwidami i halunami w głowach osób chorych psychicznie i somatycznie. Zmiennopłciowiec podający się za kobietę nie jest żadną kobietą, tylko facetem podającym się za kobietę. Obecna Cywilizacja Zachodu jest w stanie rozkładu i to czy oni coś tam uwazają za normę czy chorobę jest głęboko nieważne. Po prostu zachód przegrał wojnę z Komunistami, i oni, zwycięscy Komuniści, narzucili degeneratom nowomowę w której myślozbrodnia stała sie niemożliwa. Wasz stan moralny nie różni sie od pseudospołeczeństwa CCCP.
Maria Blaszczyk2019.06.10 2:14
Wcale nie musi. Bo niby dlaczego? I jeśli ktoś ma mózg kobiety - to jest kobietą. Pełna zgoda. Jesteśmy naszymi umysłami. A Twoje urojenia w kwestii jakichś komunistów są - no właśnie - urojeniami. Jest nauka. Obiektywne fakty. I zwykłe człowieczeństwo. Rozumiem, że można żyć mając naukę w nosie. Rozumiem też, że człowieczeństwo nie jest obowiązkowe.
Zerr02019.06.10 3:19
Obiektywnie nie stwierdzono, aby 99% zmiennopłciowców miało mózgi niezgodne z reszta ciała. Obiektywnie za to stwierdzono, że wśród osób poddanych Persfazji LGBT od dzieciństwa, liczba zmiennopłciowców w tajemniczy sposób rośnie 25x. Skoro tak, to mamy pewność, że 24/25 przypadków jest wywołana sztucznie. A jeśli tak, to mamy pewność, że i pozostała 1/25 również była wywołana sztucznie - tak jak w przypadku pierwszego chyba faceta który wydębił jeszcze za PRLu papiery na kobietę. Opowiedział on w wywiadzie-rzece, że mama zawsze chciała miec córeczke i go przebierała w sukienki. Ot, przypadek... W zmiennopłciowośc popadają podatne osobniki które Ktoś nawtykał do łba zboczeń. Niestety moje słowa o komunistach nie sa 'urojeniami', choć bym bardzo chciał. Wystarczy looknąc na wejście do budynku europarlamentu i przeczytać czyjego imienia jest ta tańcbuda. Wystarczy sięgnąć do Białej Księgi unii Europejskiej, do prac Luminarzy neomarksizmu. To że Ty sobie nie zdajesz sprawy z absolutnej dominacji polityków komunistycznych niestety nie sprawi, że nie zarządzają nami Przekonani Komuniści. To sa obiektywne fakty. Twoja wersja to czysta propaganda dla niespostrzegawczych ludzi.
Gamberro2019.06.9 15:49
Chodzi Pani też o tzw, lewicę kawiorową?
andrzejhahn32019.06.9 11:00
zapominacie frondowskie nieuki iz mamy 21 wiek .......ale ciemnota i zacofanie to jest wasza domena
Zerr02019.06.9 12:17
No właśnie... mamy XXI wiek, czas odrzucic dwudziestowieczne zabobony i stereotypy promowane przez Sektę LGBT, tkwiąca uparcie w ciemnocie z wczesnych lat 80-tych XX wieku.
Jestem w Kościele2019.06.9 13:59
XXI wiek jeśli już
@1922019.06.9 16:17
Mamy xx wiek a śmierć dalej króluje i niema nadziei że ją nowoczesna nauka pokona. A co po śmierci tego dokładnie nikt z żyjących nie wie. Ale umrzemy to się dowiemy.
Chrze\305\233cijanin2019.06.9 18:20
a Twoją domeną jest zapewne kultura?
trucker2019.06.9 21:17
Wybryku natury ,chamusiu i prostaku popatrz za siebie mosiadz ci z rury wylatuje , zwieracz nawala.
krzysztof 54+2019.06.9 22:03
no to co tu robic wypie,,do poganskiej europy , czy wrocily rytualne msze
Zbyszek2019.06.9 10:59
Dzisiaj odbędą się marsze polskich rodzin, a nie tak jak ten wczorajszy w Warszawie, będący manifestacją tęczowego neokomunizmu XXI wieku.
W Szwajcari maj\304\205 tunel Gotarda a w PL ...?2019.06.9 10:57
https://youtu.be/YXvtMbR2hUo ????? Nie jestem robotem
mordechaj2019.06.9 10:55
To dobrze, że Polki i Polacy pokazani na zdjęciach MAJĄ DZIECI. To prawdziwy skarb dla Polski. To bardzo dobrze o nich świadczy. Polska ma wielki problem z dzietnością. Jest na 212 miejscu w świecie i 13 od końca śród wszystkich państw, jeśli chodzi o DZIETNOŚĆ. Polki-katoliczki nie chcą rodzić dzieci, a Polacy-katolicy nie chcą zapładniać swoich Polek-katoliczek. Widać cała nadzieja w uczestnikach Parady Równości. Ci nie boją się seksu i zapłodnienia, nie boją się posiadania dzieci. Nie są tak konsumpcjonistycznie nastawieni do życia jak Polacy-katolicy. To dobrze wróży Polsce.
Henryk M2019.06.9 11:09
Jesteś cynikiem czy oszalałeś?
mordechaj2019.06.9 12:58
do Zerr0 - korzystam z danych The World Factbook. dane są PRAWDZIWE. W Polsce wskaźnik dzietności jest na 212 miejscu na świecie. I pogarsza się. Polki-katoliczki w 2018 r. urodziły MNIEJ dzieci jak rok wcześniej, w 2017 r. Pod rządami PiS w 2018 r. i 500+ urodziło sie MNIEJ dzieci jak pod rządami PO w 2010 r. W ubiegłym roku urodziło się 388 tys. dzieci, a w 2010 r. pod rządami PO aż 413 tys. I to bez 500+.
Zerr02019.06.9 13:57
No właśnie że dane nie sa "prawdziwe" Nie znajdziesz tam danych o dzietności BIAŁYCH Niemek, Włoszek czy Francuzek A poza tym - trzeba poprzeliczać na liczbę kobiet w wieku rozrodczym itp. Od 2010 minęła juz niemal dekada, więc co ty porónujesz? Schodzi wyż demograficzny lat 70/80 więc liczba dzieci maleje Powołując się na te liczby dowodzisz tylko iwyłącznie swojej NIEKOMPETENCJI
mordechaj2019.06.9 11:30
Przytaczam tylko FAKTY. Polska jest na ostatnich miejsca wśród państw świata, jeśli chodzi o dzietność. Polacy nie zapładniają Polek. Choć są katolikami. Mają natomiast pretensję do innych, którzy mają dzieci, że wychowują te dzieci po swojemu, zgodnie z własnymi przekonaniami, a nie przekonaniami katolików, którzy nie chcą mieć własnych dzieci, a wtrącają się do wychowania dzieci innych. M.in. tym był mój wpis.
Zerr02019.06.9 12:15
nie przytaczasz 'faktów', ponieważ dzietnośc Polek, choć europejsko niska, jest wyższa niż dzietność Niemek, Francuzek, Brytolek o Włoszkach nie wspominając. Kłamiesz nieudolnie, ponieważ wiesz, że za "wyższą" dzietnością na zachodzie stoją Imigrantki z Azji i Afryki.
loi2019.06.9 15:03
Dobrze mówisz i dodam, że Biedroń tez jest w ciąży.
adamowicz2019.06.10 16:29
ty idioto!
Ch.. taniec2019.06.9 10:52
"chocholi taniec" szatana trwa.
2019.06.9 11:47
A jakie tam "chocholi taniec". Parada odbyła się bez zakłóceń, i ognia Sodomy i Gomory nie było. Znaczy to, że bóg to akceptuje, bo sam jest gejem, i wierzący muszą się z tym pogodzić.
Gamberro2019.06.9 15:47
Zapewne odszczekasz te blużnierstwa po zejsciu z tego padołu. Oj będzie gorąco,i tak na wieki , bez końca.
mordechaj2019.06.9 22:12
A ty zapewne spotkasz się z księdzem pedofilem w ostatnim kręgu piekielnym, jako osoba rozgrzeszająca zło wobec dzieci
Jestem w Kościele2019.06.9 10:48
Poszli, przeszli. Wyszumieli się. No i wracamy do normalnego porządku.
Stanislaw2019.06.10 5:36
Ile dewianci dali Frondzie za tę fotorelację? Po ilości tej reklamy - myślę, że nie mało! Tak trzymać, a dostaniecie poślizgu na tym smarze!
Mateusz2019.06.9 10:43
Indoktrynacja dzieci niczym nie różniąca się od katolickiej. Czy w tym chorym kraju rodzice muszą we wszystko wciągać dzieci?
Maria Blaszczyk2019.06.9 12:20
Czy ja wiem... Trudno wychowywać dzieci w oderwaniu od własnych wartości. Jeśli dla kogoś wartością jest równość, to zabiera dziecko na paradę. Jeśli ten czy inny bóg - to do świątyni. Nie bardzo wiem, jak chciałbyś tego uniknąć. Moje dzieci chodzą na parady. Traktuję to jako część ich wychowania, podobnie jak rozmowy o prawach kobiet czy tłumaczenie, dlaczego nie jeździmy samochodem, choć inni to robią.
Piotr2019.06.9 21:58
O jakiej równości, dziewczyno mówisz ? O jakiej ?! Tęczowi chcą być tak samo traktowani jak zdrowi obywatele Polski, a jednocześnie atakują nasze świętości, atakują nas ??? to dla ciebie jest wychowywanie dzieci w wartości równości ???? Co za bzdety wypisujesz. Pomyśl zanim znów coś spłodzisz. osobiście nie życzę sobie żadnych "tęczowych latarników", żadnego uświadamiania moich dzieci, przez zboczeńców. Tak, zboczeńców !!! nigdy nie będzie zgody zdrowych Polaków na adoptowanie dzieci przez tęczowych. Nigdy ! W POLSCE NIE DLA POLITYKI SORROSA !
Maria Blaszczyk2019.06.10 2:10
O mój borze... A kto Was obraża??? Jakie Wasze świętości? Przecież to jest jakieś szaleństwo, jeśli kogos obraża wagina z tektury na patyku. W tej chwili wrogość rzeczywiście eskaluje, z obu stron. Ale z jednej strony mamy przepotężną, obłędnie bogatą instytucję, która ma własne media, której ludzie słuchają, i która cieszy się autorytetem z powodu wszechmocnego bóstwa, które za nią stoi. Z drugiej mniejszość, którą się wymyśla od zboczeńców (co sam robisz) i oskarża o bycie pedofilami. I tę przepotężną instytucję obraża rysunek waginy. Ręce opadają. Więc gdy jakiś lewak powie coś brzydkiego o kościele - to jakoś mi go nie żal (kościoła znaczy; długo wyrażałam na to swoją niezgodę, ale to, co się dzieje ostatnio sprawiło, że poczułam się zwolniona z obowiązku obrony tego syfu). Bo na sto bluzgów z Waszej strony - pada jeden z naszej... Latarnik to jeden z nauczycieli, do którego może pójść uczeń, jesli pada ofiarą przemocy. No rzeczywiśćie straszne. Ale mam nadzieję, że Twoje dzieci ofiarą przemocy nie padną. Nie mam pojęcia, czemu chcesz odmawiać swoim dzieciom wiedzy. I jakich zboczeńców? A celem adopcji ZAWSZE JEST DOBRO DZIECKA. Dla dziecka co do zasady lepiej jest, jeśli jego sytuacja prawna jest uregulowana. I jak można być takim cholernym egoistą, gdy w sytuacji, że ośrodki adopcyjne (podziękujmy dobrej zmianie, która praktycznie zablokowała adopcje zagraniczne) pękają w szwach, z powodu swoich uprzedzeń jeszcze utrudniać ewentualną możliwość adopcji dla jakiegokolwiek dziecka? Poza tym w Polsce w procedurze adopcji orientacja rodzica nie jest brana pod uwagę. Jak niby wyobrażasz sobie sprawdzanie tego?
Zerr02019.06.10 3:04
jak zawsze żartujesz sobie od zawsze pojęcia jak:plzda, clpa, hooj - sa jednoznacznie uznane za wulgarne i każdy Sąd to uzna To nie była "wagina na patyku" tylko clpa. Wulgarna, obrażająca clpa. i oczywiście kłamiesz opisując "mniejszość" bo za waszą mniejszością stoją: największe Banki, Korporacje Międzynarodowe, Ambasady Mocarstw dysponujących bronia atomową, Miliarderzy, ONZ i inne Organizacje Międzynarodowe, władze wszystkich szczebli, potężny GODF, potężna UE. Po drugiej stronie stoi raptem jeden Kosciół, dysponujący nader skromnym majątkiem i dyskryminowany od przedwojnia. Dysproporcja sił jest porażająca. Jeden do tysiąca. PS. Za adopcje zagraniczne jeszcze polecą łby. Zobaczysz. PPS. Jakich zboczeńców? Nie żartuj. Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów. Tych zboczeńców.
loi2019.06.9 15:03
Ależ rózni się! Ta indoktrynacja przyniesie dzieciom zgubę
Maria Blaszczyk2019.06.9 21:32
Bo nie będą się znęcać nad kolegami? Czy bo będą wiedziały, że będą akceptowane, niezależnie od swych wyborów?
Zerr02019.06.9 23:58
A niby dlaczego ludzie mają być akceptowani niezależnie od swoich wyborów? Jesli czyims wyborem jest okazywanie Pogardy&Nienawiści katolikom, jak na Lewackiego Aktywiste przystało, to niby z jakiej racji ma być akceptowany? Może być co najwyżej tolerowany - jeśli nie przekroczy cienkiej czerwonej linii Ludzie dokonuja całej masy Wyborów, po których mowy nie ma o akceptacji a często i o tolerancji.
Agnieszka2019.06.9 15:56
Nawet jeżeli wychowanie katolickie byłoby prowadzone na zasadzie indoktrynacji, to jest różnica czy jej celem jest świat, w którym dzieci (i nie tylko) się chroni przed złem, krzywdą czy dla korzyści, przyjemności dorosłych zabija lub seksualizuje.
krzysztof 54+2019.06.9 21:58
roznie sie, wiara katolicka nie demoralizujje a to jest wynaturzone raz swiat zaplacil spalenie sodomy i gomory ,teraz cena bedzie wyzsza , moze przestac prawie istniec europa