24.05.20, 17:30

TYLKO U NAS! Grzegorz Strzemecki: Arcymanipulacja pod szyldem ,,całej prawdy całą dobę''

Totalna opozycja i zaprzyjaźnione z nią media szukają wszelkich możliwości, żeby przedstawić polską rzeczywistość od możliwie najgorszej strony i w możliwie najczarniejszych barwach, by rządzącą koalicję obciążyć odpowiedzialnością za tę rzekomo straszną rzeczywistość, wszystko jedno, prawdziwą czy fikcyjną.

Epidemia koronawirusa mogłaby być dobrą okazją do oskarżenia aktualnej władzy jako winnej wszelkich związanych z nią nieszczęść, niezależnie od tego, czy byłyby one skutkiem niedociągnięć tej władzy czy też złem nie dającym się uniknąć. Mogłaby, gdyby nie fakt, że liczba zachorowań i zgonów w Polsce jest zbyt niska w porównaniu z krajami, z którymi zwykle się porównujemy.

Są jednak techniki manipulacji pozwalające tę niedogodność przezwyciężyć, zamieniając karzełka w olbrzyma i odwrotnie. Do takiej techniki odwołała się stacja głosząca, jak twierdzi "całą prawdę całą dobę".

Ponieważ dane zachorowań dla Polski są zbyt małe, żeby poddać rząd totalnej druzgocącej krytyce, postanowiono sztucznie, wizualnie je powiększyć. Technika była banalnie prosta: umieszczono krzywe przedstawiające liczbę zakażenia koronawirusem dla Polski, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Francji na jednym wykresie, ale Polskę przedstawiono w dziesięciokrotnie mniejszej skali (liczby z lewej strony) niż pozostałe kraje (liczby z prawej strony), co sprawiło, że krzywa dla Polski wizualnie wzrosła dziesięciokrotnie. Ilustracja 1. pokazuje jak to wyglądało w oryginale. Żeby to pokazać, skorzytaliśmy ze zrzutu ekranu udostępnionego na twitterze przez Karola Stanickiego (TUTAJ).

 

Ilustracja 1. Zmanipulowany wykres.

A jak wygląda "prawdziwa prawda", w odróżnieniu od "całej prawdy całą dobę"? Żeby to pokazać użyliśmy techniki, którą nie raz stosowaliśmy przedstawiając wykresy związane z epidemią. Na zmanipulowany wykres nałożyliśmy wykres prawdziwy, przedstawiający dane dla Polski w takiej samej skali jakiej użyto w stosunku do pozostałych krajów (dane zaczęrpnięto z portalu worldometers.info (TUTAJ). W takim ujęciu widać jak naprawdę w porównaniu z nimi przedstawia się sytuacja Polski. Przedstawia to Ilustracja 2.

Ilustracja 2. Zmanipulowany wykres z nałożonym wykresem prawidłowym w kolorze niebieskim.

Dla odróżnienia, skala, siatka i sam wykres dla Polski w prawidłowej skali oraz jego opisy są jasnoniebieskie. Jego skala dokładnie pokrywa się ze skalą oryginalnego wykresu. Duże niebieskie cyfry opisujące skalę po lewej stronie - identyczną ja dla pozostałych krajów (z prawej) są jak widać dziesięciokrotnie większe niż na oryginalnym obrazie (widoczne pod spodem po lewej stronie). Dodatkowo, na ilustracji 3. pokazano ten nałożony wykres osobno.

Niebieska przerywana linia pokazuje jak naprawdę przedstawiają się w tej właściwej skali dane o aktywnych zakażeniach dla Polski. W tej skali wykres jest na tyle mały, że jest bardziej "wygładzony" - nie widać na nim fluktuacji widocznych w dziesięciokrotnym powiększeniu. Ten pokazujący zdecydowanie mniejsze dane wykres za pomocą opisanej manipulacji (pomnożenia przez dziesięć) przerobiono na ten wykreślony czerwoną linię, która w ostatnich dniach pokazuje liczbę zakażeń wyższą niż dla wszystkich pozostałych krajów. W ten sposób przekonuje się odbiorców, że sytuacja w Polsce jest obecnie gorsza niż w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Francji.

Tak właśnie preparuje się "całą prawdę całą dobę".


 

Ilustracja 3. "Surowy" wykres z excela, który nałożono na wykres zmanipulowany.

Grzegorz Strzemecki

Komentarze

prosty2020.05.25 8:24
Naiwnym wydawało się, że koronawirus zjednoczy ludzi w cierpieniu i walce z epidemią. Nic bardziej mylnego. Gwałtowne wydarzenia wyrwanie z monotonii przewidywalności to najlepszy czas do cichej i głośnej sterowanej zmiany. Wie o tym nasza-nie nasza opozycja i media z zagranicznymi korzeniami, o czym świadczy opisana powyżej manipulacja, czy w świecie atakowanie niewygodnych państw za ograniczanie swobód czy wręcz przeciwnie, brak reakcji. Nie chce mi się wierzyć, że nie ma sposobu na takie manipulacje, poza ujawnianiem kilku, pozostałe działają. Jeśli większość społeczeństwa im wierzy, to chyba nie zasługujemy na to, aby mieć własne, niepodległe państwo.
Palindrom2020.05.24 23:06
Na tym obrazku jest jeszcze jedno przekłamanie: u wszystkich przedstawionych krzywa opada, a Polsce rośnie. Dlaczego? Proponuję spojrzeć na oś x – epidemia w Polsce rozpoczęła się MIESIĄC po Niemczech, Włoszech, Francji i Hiszpanii, a tego faktu na osi x… nie ma!
wasko2020.05.24 22:29
Bo TVN to dno. TV dla UBeków, komunistów pożytecznych idiotów i ich rodzin.
Janusz2020.05.24 21:10
Miszcz Excela!!!!
onuca2020.05.24 19:58
a tak na boku... strzemecki, wy tam rozróżniacie takie pojęcia jak całkowita liczba przypadków i aktywnych? artykuł do kosza...
anonim2020.05.24 21:36
onuca, aktywnych przypadków jest około 11 tys. wyleczonych ponad 9 tyś a zmarłych prawie 1000 chorych, a nie 100 tyś jak podaje twoja cloaca maxima - TVN czy tam w riealu24
Autor2020.05.25 9:18
Szanowna Onuco, nałożony wykres przedstawia właśnie liczbę aktywnych przypadków (wg worldometers.info), a nie co innego. Nie wiem skąd Pana przypuszczenie, że jest to całkowita liczba zakażeń.
ciekawy2020.05.24 19:54
TVN24 i wszystko jasne.
onuca2020.05.24 19:52
jutro polska przegoni niemcow ilością aktywnych przypadków...
zakażony wirusem2020.05.25 10:58
no i stało się! czy to znaczy, ze teraz Niemcy zamkną granice dla Polaków? to by była naturalna konsekwencja dla pisowskiego nierządu... ░░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄ ░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▀▄ ░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█ ░▄▀░▄▄▄░░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█ █░░█░▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░░░░░░░█ █░░█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄░█ ░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█ ░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█ ░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄▄██▄░░█ ░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀█▀█▀██░█ ░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█ ░░░░░░░▀▄▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ░░▐▌░█░░░░▀▀▄▄░░░░░░░░░░░░░░░█ ░░░█▐▌░░░░░░█░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█ ░░███░░░░░▄▄█░▄▄░██▄▄▄▄▄▄▄▄▀ ░▐████░░▄▀█▀█▄▄▄▄▄█▀▄▀▄ ░░█░░▌░█░░░▀▄░█▀█░▄▀░░░█ ░░█░░▌░█░░█░░█░░░█░░█░░█ ░░█░░▀▀░░██░░█░░░█░░█░░█ ░░░▀▀▄▄▀▀░█░░░▀▄▀▀▀▀█░░█ ░░░░░░░░░░█░░░░▄░░▄██▄▄▀ ░░░░░░░░░░█░░░░▄░░████ ░░░░░░░░░░█▄░░▄▄▄░░▄█ ░░░░░░░░░░░█▀▀░▄░▀▀█ ░░░░░░░░░░░█░░░█░░░█ ░░░░░░░░░░░█░░░▐░░░█ ░░░░░░░░░░░█░░░▐░░░█ ░░░░░░░░░░░█░░░▐░░░█ ░░░░░░░░░░░█░░░▐░░░█ ░░░░░░░░░░░█░░░▐░░░█ ░░░░░░░░░░░█▄▄▄▐▄▄▄█ ░░░░░░░▄▄▄▄▀▄▄▀█▀▄▄▀▄▄▄▄ ░░░░░▄▀▄░▄░▄░░░█░░░▄░▄░▄▀▄ ░░░░░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
są dwa rodzaje faktów: fakty i fakty TVN 2020.05.24 19:42
TVN-owi - esbeckiej telewizorni należy odebrać koncesje. Zakładali tę szczujnie w 1983 roku Walter z Wejchertem (TW Mewa, TW Konarski) na zlecenie Kiszczaka. PO 89 r, i wielkim oszustwie Magdalenkowym - dogadania się komuchów z koncesjonowaną opozycją (Wałęsa, Kuroń, Michnik, Frasyniuk itp.) dosypano tam kasę z afery FOZZ. Tak, za nasze pieniądze, to postsowieckie g... ogłupia cały (albo przynajmniej część) narodu, powodując podziały i szkodząc Polsce bardziej niż jawny szkodnik, gdyż tego łatwo zidentyfikować
oficer LWP2020.05.24 21:12
gubernator Polin Mosbacher powiedział na konferencji "ręce precz od tvn" słowa judeseja są dla PIS rozkazem
anonim2020.05.25 14:21
co w sowieckim Sputniku wam gadali? Mosbaher w pciewiństwie do was, dba o interesy amerykańskich zydków, a wy dbacie o intersy ruskich zydków, konfederokacapy
MaxFiend2020.05.24 19:06
Znowu brednie. Nie da się porównać Polski z innymi krajami, które zastartowały w dużo wyższą lawinową ilością zachorowań i dały radę doprowadzić do konsekwentnego wygaszania epidemii. W Polsce dopuszczono do pełzającej i powolnej liczby zachorowań przez nieudolnie działania PiS i nadal mamy współczynnik R powyżej 1 a ilość chorych i zakażonych powoli rośnie. Obawiam się, że przy takim postępowaniu dogonimy inne kraje w liczbie zachorowań i zgonów, ale zajmie nam to więcej czasu i nigdy nie doprowadzimy do początku wygasania pandemii w Polsce.
Dell2020.05.24 21:51
"Nie da się porównać Polski z innymi krajami". Powiadom o tym TVN - to ich "porównanie".
MaxFiend2020.05.24 22:30
Nie wiem co porównywali, ale ja mogę rozważać wyłącznie porównanie krajów o podobnej metodzie walki z wirusem i podobnie zaczynających. Nikt normalny przecież nie będzie porównywał modelu niemieckiego i polskiego, bo Niemcy mają już R grubo poniżej 1. W dodatku jeżeli przyjąć, że współczynnik śmiertelności jest taki sam we wszystkich krajach oznaczałoby to, że PiS trzykrotnie zaniża ilość przypadków śmiertelnych i chyba właśnie tak jest.
Autor2020.05.25 9:06
Panie MaxFiendzie, Pan Dell próbował wytłumaczyć Panu, że Pana krytyka skierowana jest przeciwko TVN-owi, bo to oni porównali to czego Pana zdaniem "nie da się porównać". Czyżby gryzł Pan własny ogon nie będąc tego świadomym?
MaxFiend2020.05.25 9:45
Prawdę mówiąc, porównania TVN mało mnie interesują. Ja napisałem wyłącznie moją opinię. Poza tym, jeżeli dobrze widzę, porównano danie względne a nie bezwzględne a to nie jest żadną manipulacją, Tak samo robią instytuty analityczne jak np. endcoronavirus. Nie ma w tym żadnej manipulacji i mój ogon jest w jak najlepszej kondycji :-D
Dam2020.05.25 13:10
Może dlatego, że wykres porównuje to, czy w danym kraju liczba nowych zarażeń rośnie, czy spada. Ale partia już ci powiedziała, co masz myśleć, więc nie będziesz kwestionował słów wodza.
M.a2020.05.24 18:29
Musi być bardzo dobrze w Polsce skora taki wielki jazgot lewackiej opozycji.Czekała jakby tu zdołować rządzących, jak ich poniżyć. Ale największą ich bolączką jest jak wygrać wybory i wrócić do dawnych układów i układzilów .
Reytan2020.05.24 18:29
Komunisci chca uspic Polakow,zeby miliony umarly,i takie jest zadanie calej Komuny razem z Konfederacja,na polecenie Putina/
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.05.24 18:28
A co się porobiło ze słynnymi wykresami p. Strzemeckiego, opartymi na procentowym przyroście dziennym? Czyżby dlatego, że od pewnego czasu linia spadku odkręciła się ku górze? A może dlatego, że w Szwecji, w której nie zrobiono podziału na podludzi (wszyscy poza rządem - w maskach i daleko od siebie) i nadludzi (rząd), te procenty są od pewnego czasu niższe niż w "kraju największych sukcesów w walce z Covidem"?
tygrys2020.05.24 18:18
oj weźmie się za was Duda, oj weźmie!: https://youtu.be/7pNzgcXJzlQ
lepiej stała transmisja zTworek "Wielki brat Wania2020.05.24 18:15
w TVN albo znafcy Wyspy Sztuki - albo uczniowie WSI,GRU. Ale ruskie onuce świat się zmienił - średnio rozgarnięty człowiek ( z pominięciem zmanipulowanych lemingów) zna się dobrze na manipulacjach ze skalami na wykresach : POplatfusy rzędna i odcięta
Glaudiusman2020.05.24 18:14
Precz z TVN, stacją kłamstwa.
Niejestemrobotem2020.05.25 9:12
Kłamstwo jest na TVP. A TVN i GW chcecie zniszczyć, żeby nikt waszej propagandy i kłamstw nie demaskował
Niejestemrobotem2020.05.24 18:10
Chodzi o pokazanie kształtu krzywej w porównaniu z innymi krajami. Aby móc to pokazać trzeba było zastosować inną skalę. Fakt, że ogólne wrażenie wyszło średnio, ale manipulacja byłaby, gdyby nie podali skali. Jak to kiedyś zrobiła TVP ze słynnymi słupkami wydatków na ochronę zdrowia.
Reytan2020.05.24 18:24
jestes komunistycznym robotem,ty krowo.
katolicka kretynizacja polski2020.05.24 18:02
Na Słowacji umarło mniej niż 30 osób , na Litwie 60 a w Polsce prawie tysiąc. Może zamiast porównywać się z krajami gdzie gdzie ta epidemia dotarła wcześniej i nie były na nią przygotowane, rząd porówna się z naszymi sąsiadami? Bo zupełnie nie ma czym się chwalić. W Czechach i na Słowacji po epidemii a u nas końca nie widać.
Reytan2020.05.24 18:25
jestes polglowkiem rosyjskim zza Uralu. a jak tam ?
anonim2020.05.24 17:57
Jak widac Fronda ma idiote na etacie. Pewnie ma koronaswirusa trzeba go wyszczepic.
Reytan2020.05.24 18:26
Konfederacja PO JEDNO ZLO.
konopie Kremla uratują Polskę! 2020.05.24 17:52
Nie wyszedł numer z "filmami online" to teraz próbują Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji i jakieś mendy polsko-języczne wpuścić frajera w maliny inaczej. NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W TE "ZARABIANIE". JEDYNI CO ZAROBIĄ TO ONI, A CIEBIE WYSZYKUJĄ NA DOBRE. "𝐈𝐍𝐖𝐄𝐒𝐓𝐔𝐉" 𝐖 𝐊𝐎𝐍𝐎𝐏𝐈𝐄 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈-𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋
szczepionki masońkie Gatesa ZABIJAJĄ!2020.05.24 17:49
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 1) 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 2) 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 3) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 4) 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 5) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 6) 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasz widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐈𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 !
Reytan2020.05.24 18:28
Jezeli ty sie boisz,to dobrze !
konopie Radziszewskiego uratują Polskę! 2020.05.24 17:48
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 !
anonim2020.05.24 17:47
druga fala kasy. W ramach segmentu HEALTH Spółka planuje podpisywanie umów dystrybucyjnych na urządzenia medyczne, uwzględniając ewentualne potrzeby prac B+R, a także w miarę zainteresowania stron, spółek joint venture. Przykładem działania Spółki w sektorze HEALTH jest podpisanie w dniu 24/03/2020 umowy z chińską firmą Innovita (Tangshan) Biological Technology Co., Ltd., na podstawie której Spółka została dystrybutorem na terytorium Polski produktów Innovita, w tym testów na koronawirusa 2019-nCoV Ab (Colloidal Gold). Kolejne planowane działania obejmują: • Ustalenie możliwości wykorzystania węgla aktywnego produkowanego z paździerzy z konopi przemysłowych w filtrach do zastosowań m.in. medycznych i szpitalnych, a także maskach o stopniu filtracji bakteryjnej BFE przekraczającej 98 proc., zatrzymujących drobnoustroje chorobotwórcze oraz bakterie i wirusy (w tym koronawirusa COVID-19), przy czym prace prowadzone będą przez Emitenta we współpracy z naukowcami i/lub uczelniami oraz specjalistycznymi instytutami naukowymi; • Przygotowanie i prowadzenie badań społecznych na temat wpływu kanabinoidów CBD/THC na bakterie i wirusy, w tym koronawirusa COVID-19. W tym zakresie Spółka będzie chciała dostarczać produkty CBD/THC oraz udostępnić specjalną aplikację do obsługi i zarządzania badaniami. • Nawiązanie współpracy z firmami poszukującymi możliwości wykorzystania i zastosowania konopi w produkcji szczepionki zwalczającej koronawirusa COVID-19. • Nawiązanie współpracy z firmami produkującymi olejki oraz suplementy diety, oparte o konopie, wspierające kuracje w zakresie epilepsji oraz wzmacniające i uodparniające system nerwowy. Zarząd informuje, że rozpoczął prace nad stworzeniem szczegółowej strategii z uwzględnieniem wskaźników ilościowych, posiadanych i potrzebnych do pozyskania zasobów, w tym środków finansowych oraz optymalnego harmonogramu działań. W opinii Zarządu na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Spółki konieczne będzie uzupełnienie przedmiotu działalności Spółki oraz dokonanie zmiany nazwy Spółki na „Hemp & Health S.A.”. Projekty uchwał oraz termin Walnego Zgromadzenia zostaną podane w osobnym komunikacie. hempandwood.pl/pl/relacje-inwestorskie/profil-spolki
szczepionki masońkie Gatesa ZABIJAJĄ! 2020.05.24 17:46
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐈 𝐀𝐓𝐀𝐊𝐔𝐉𝐀! 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀!
anonim2020.05.24 17:43
Dzialke mu odpala za koronaswirusa. PROFIL SPÓŁKI Mając na uwadze obecną sytuację gospodarczą i jej perspektywy, w związku z epidemią koronawirusa, a także w oparciu o wynik analizy kompetencji i doświadczeń Spółki, nowy Zarząd Spółki - za aprobatą Rady Nadzorczej - doszedł do wniosku, że szansą dla Spółki jest skupienie się w dalszej działalności na sektorze konopnym (ang. „hemp”) i zdrowotnym (ang. „health”). W związku z powyższym Zarząd zarekomenduje akcjonariuszom zmianę nazwy Spółki na „Hemp & Health S.A.” W dniu 18 maja 2020 roku nasza spółka zawiązała wspólnie...
Trzaskowski i konopie uratują Polskę! 2020.05.24 17:43
FAKE NEWS ... !!!! Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS! ------------------------------------- Tak się robi FAKE VIDEOS: https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo A tak wygląda gotowy "produkt": https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo Więc, następnym razem jak "znajdziesz" szkokujące video polityka, 5G, szczepionki co "morduja", CO2, CHEMTRAILS, innymi słowy jest to FAKE SHIT. A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
szczepionki masońkie Gatesa ZABIJAJĄ!2020.05.24 17:41
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 1) 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 2) 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 3) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 4) 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 5) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 6) 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasz widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐈𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 !
jank2020.05.24 18:36
Na szczęscie leki psychiatryczne nie zabijają. Pomoga ci.
anonim2020.05.24 17:39
Dziwny zbiek okolicznosci. Ciekawe jak szybko zmienia ustawe dla tej firmy. www.hempandwood.pl/pl/oferta
anonim2020.05.24 17:34
Minister wyszczepienia szuja Szumowski zapowiada druga fale przyplywu gootowki z USA : Nowea gotowka za uchylenie ograniczen dla kolesi juz wkrotce. Interesik musi kwitnac. Propozycje zmian przepisów resort rolnictwa przekazał do Ministerstwa Zdrowia, które musi zabrać głos w sprawie, bo zmiany mają dotyczyć ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Beda krecic lody nie tylko czip dla Polakow.
anonim2020.05.24 19:05
dobra rada wyłącz nie tylko TVN ale wrealu24, czubku