13.03.21, 15:00Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

TYLKO U NAS! Ryszard Czarnecki: Polska opozycja jest jedyną, która wykorzystuje instytucje międzynarodowe do ataków na własny kraj

 „Real jest taki, że w krajach, których posłowie inicjowali debaty, w krajach Europy Zachodniej, rzeczywiście można  mówić o nierzadkich przypadkach przemocy wobec mniejszości seksualnych, tylko następuje to zwykle w wyniku ataków młodych radykalnych muzułmanów.” – mówi Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, komentując dla nas kontrowersyjną rezolucję Parlamentu Europejskiego. – „Tak naprawdę celem zasadniczym, poza celami politycznymi, jest również cel gospodarczy, mianowicie zmniejszenie konkurencji międzynarodowej Polski...”

 

Tomasz Poller: Europarlament, jak można się było spodziewać, przyjął kolejną dziwaczną rezolucję, ogłaszając obszar UE „strefą wolności LGBT”. W rezolucji powiela się fakenewsy o rzekomych strefach zakazanych w Polsce, gdzie ponoć, co zresztą zasugerowano w innej rezolucji sprzed półtora roku, naruszono w przypadku homoseksualistów prawo do przemieszczania się.

Ryszard Czarnecki: Chciałbym, aby Unia Europejska była obszarem wolności dla wszystkich, także np. wolności dla dzieci nierodzonych, których jakoś instytucje unijne w obronę nie biorą. Wręcz przeciwnie… Zwróciłbym też uwagę na to, o czym w Polsce się w ogóle nie mówi, że cztery dni przed rozpoczęciem obrad Parlamentu Europejskiego, Konferencja Przewodniczących, skupiająca szefów grup politycznych odrzuciła wniosek Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, aby przeprowadzić debatę na temat dewastowanych, niszczonych, palonych świątyń chrześcijańskich w Europie, głownie kościołów katolickich. Uzyskaliśmy poparcie dwóch grup politycznych, Europejskiej Partii Ludowej i Eurosceptyków, ale głosami czterech innych grup, czyli Socjalistów, Komunistów, Liberałów i Zielonych ten  wniosek został odrzucony. A więc można mówić o mniejszościach seksualnych ale nie można mówić o niszczeniu  obiektów sakralnych w Europie. Sytuacja, która wręcz woła o pomstę do nieba. Że jednak są tematy tabu, o których się nie mówi, o których nie wolno mówić. To mi przypomina sytuację sprzed kilku lat, kiedy to Parlament Europejski przyjął rezolucję w obronie Ujgurów, muzułmanów w Chinach, ale odrzucił większością głosów poprawki naszej frakcji Konserwatystów i Reformatorów, aby w tej rezolucji upomnieć się również o prawa chrześcijan w Chinach. To pokazuje jakąś anomalię, która idzie wbrew chrześcijańskiemu dziedzictwu kontynentu. Co do samej rezolucji to przede wszystkim martwi mnie, że do ataków na Polskę przyłączyli się posłowie wybrani w Polsce. Opozycja w Polsce jest jedyną taką w Europie, która wykorzystuje instytucje międzynarodowe do ataków na własny kraj. A nawet do żądania zabierania środków unijnych własnemu krajowi. To jednak nie do pomyślenia… Opozycja, czy to w Czechach, Francji, czy Niemczech może nie znosić własnego rządu, ale nie przenosi tych sporów na forum Parlamentu Europejskiego czy Rady Europy.

Czy ostatnia rezolucja to, zdaniem Pana Posła, bardziej objaw szaleństwa, lewicowego obłędu i fanatyzmu, czy też prawda jest bardziej prozaiczna i mamy do czynienia raczej z przemyślaną metodą, która ma prowadzić do określonych, politycznych, czy gospodarczych celów?

Nie popełniajmy błędu, czyniąc z polityków lewicy wariatów. Nie. Oni mają twardo przemyślany plan i według tego planu postępują. Wiadomo, że ta rezolucja nie ma żadnego formalnoprawnego wpływu i że oni nic nie osiągną w sensie formalnym, ale jest to rodzaj pewnej presji polityczno medialno propagandowej, która ma na celu zmusić władze, np. w Polsce do takiego tańczenia, jak oni zagrają. Ale też wzmocnić te środowiska polityczne w Polsce, które myślą podobnie jak unijny mainstream, jak większość unijnoparlamentarna. Podkreślam jednak, że zgodnie z Artykułem 9 Karty Praw Podstawowych, która skądinąd jest dokumentem bardzo progresywnym, to w jaki sposób definiuje się rodzinę, pozostawia się poszczególnym krajom członkowskim, a nie jest to domeną Unii.

Warto przypomnieć, że w podobnej rezolucji, która została uchwalona pod koniec roku 2019, Parlament Europejski zwrócił się do Komisji Europejskiej o zbadanie, czy owe rzekome strefy zakazane w Polsce nie naruszają prawa do przemieszczania się. Zapewne wszyscy o tym zapomnieli, bo takich fejkowych rezolucji w ramach tej gry produkuje się sporo. Jeżeli jednak nikt z ramienia instytucji unijnych nie weryfikował, czy nawet nie udawał weryfikowania tego rodzaju rewelacji, to chyba najlepiej i wprost świadczy to, że ci, którzy takie rezolucje tworzą, sami nie wierzą w to, co głoszą, piszą i uchwalają.

Tak. Ja mam wrażenie w ogóle, że tutaj przyjęto metodę, iż jeśli fakty są inne, to tym gorzej dla faktów. Unijny mainstream porusza się, gdy chodzi o tę kwestię, w obszarze pewnego wirtualu. Real jest kompletnie inny. Real jest taki, że w krajach, których posłowie inicjowali debaty, w krajach Europy Zachodniej, rzeczywiście można  mówić o nierzadkich przypadkach przemocy wobec mniejszości seksualnych, tylko następuje to zwykle w wyniku ataków młodych radykalnych muzułmanów. I rozumiem, że na zasadzie ucieczki do przodu, żeby nie mówić o takich rzeczach to mówi się o wymyślonych problemach w Polsce, czy szerzej, w naszym regionie Europy. To jest w ogóle taki podręcznikowy przykład pewnego kłamstwa, bo przecież te samorządy, które w Polsce podejmowały uchwały, które potem zostały potem określone jako uchwały o strefach wolnych od LGBT, w rzeczywistości  podejmowały uchwały na temat Karty Praw Rodziny. To zresztą jest taki bardzo dobry przykład dla  studentów dziennikarstwa, jak można zbudować wielką manipulację polityczną na kłamstwie. Ba, przecież z tego tytułu autor, który stał za tymi tablicami w Polsce, w tej chwili ma sprawę sądową. Jak widać, to nikogo nie interesuje, bo liczy się tylko, aby znaleźć preteksty do ataku na Polskę. Trawestując Prokuratora Generalnego Związku Sowieckiego, Andrieja Wyszynskiego, dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf. Tak naprawdę celem zasadniczym poza celami politycznymi jest również cel gospodarczy, mianowicie zmniejszenie konkurencji międzynarodowej Polski, zmniejszenie napływu kapitału zagranicznego,  który może być przestraszony tego typu enuncjacjami. Bo na razie, Polska, mimo krytyki Unii Europejskiej, bardzo dobrze rozwija się gospodarczo, także korzystając z napływu obcego kapitału, co oczywiście kraje „starej Unii”, dawnej EWG, dawnej Piętnastki przyjmują bardzo źle, nieprzyzwyczajone do tego, by Polska, która była traktowana jako rynek zbytu, jako zaplecze siły roboczej, jak to określano, teraz staje się coraz silniejszym podmiotem gospodarczym.

Komentarze

Kwik zlewaczałych trolli po prostu bezcenny2021.03.15 9:11
A najlepsze to cytowanie michnikowego szmatławca, który jutro napisze że Obajtek jeździ czarna wołgą i zjada dzieci.
Don ORLEN one2021.03.15 9:27
Wojciech Maksymowicz apeluje o dymisję szefa PKN Orlen. Sprawę komentowali w programie "Tłit" prof. Wojciech Maksymowicz (Porozumienie, KP PiS) i Marcin Kierwiński (PO). - Trochę zaczyna być taka sytuacja, jak kiedy byłem w PO. W 2013 roku przestrzegałem, że partia się zdegenerowała i zaczyna myśleć tylko o sobie, o swoich działaczach, nie o ludziach. Odgłosy były takie: panie profesorze, pan to może swoich studentów pouczać, my mamy swój rozum.
Don ORLENone2021.03.15 8:01
Kolejne fakty "Newsweek" ustalił, że łańcuszek firm powiązanych z Obajtkiem od 2015 roku podpisał umowy na 91 milionów złotych grantów i dotacji. Chodzi m.in. o ERG Bieruń-Folie, w których w sumie 20 proc. udziałów posiadają Daniel Obajtek i jego matka Halina. Odkąd PiS jest u władzy firma otrzymała w sumie 29,7 mln zł dofinansowania z NCBR na badania związane z produkcją folii. Dotacje otrzymała również firma TT Plast, w zarządzie której zasiada kuzynka Obajtka - wynika z ustaleń "Newsweeka". W latach 2012-2013, gdy regionem rządziła koalicja PO-PSL, spółka otrzymała 2,7 mln zł, w latach 2018-2019 wsparcie poszybowało do 29,2 mln zł.
HYT2021.03.15 7:47
I to jest totalne chamstwo elytarne
JM2021.03.15 7:47
Gdyby tak dotrzeć do wszystkich prawdziwych nazwisk tej totalnej bandy (trudno nazwać tych łajdaków opozycją) to by się okazało kim są. Oni tylko mieszkają w Polsce, może też mają obywatelstwo polskie, ale duchem z Polską nie są! To są zdrajcy, którzy się tak rozbestwili, że nie mają umiaru w szczuciu na Polskę!!! Z pomocą przychodzi im część sędziów, którzy korzystając z "niezawisłości" wydają wyroki w ich obronie.
kefas2021.03.15 7:26
Richard to stan umysłu.
Don ORLENone2021.03.15 6:11
Takie treści znajduje w internecie cyt "Kobita i brat kobity i i "szwagra kobity siostra" ustawieni. Rodzina Na Swoim Plus." według GW :Według gazety Obajtek i Sala zapłacili 1,3 mln zł za nieruchomość, która była warta według cennika nawet 2,2 mln zł....Orlen sponsorował szkółkę piłkarską należącą do dewelopera, który stawiał apartament" Jak to moizliwe, że Pan Kaczyński godzi się na takie przekrety?
Polak2021.03.15 5:51
Rysio już zapomniał że pisowska mafia od lat nie jest opozycją, ale Polacy nie zapomnieli że w okresie 2010-2015 pisowska mafia codziennie donosiła na Polskę w parlamencie europejskim.
JM2021.03.15 7:59
A sprawujący władzę kradli bądź nie przeszkadzali w tym procederze. Ile było afer? Jeżeli przeciwdziałanie tej złodziejskiej szajce nazywasz mafią to pewnie ci się to podobało bądź korzystałeś z tego dobrodziejstwa rządzących w tym okresie. Radzę poczytać. Jest wiele książek opartych na dokumentach, które pokazują całą prawdę o okresie PRL, i tych lat, które ci się podobają i tęsknisz za nimi.
Polak2021.03.15 9:46
Jakoś dziwnie prokuratura mimo ciągłych monitów miękiszona Zero nie potrafi znaleźć nawet sugestii tych rzekomych "afer PO". Za to coraz wyskakują nowe afery i przekręty pisowskiej mafii.
Piotr Nowak2021.03.14 20:50
Scharakteryzumy ich: 1. To wyuczeni, wytresowani, zawodowi kłamcy ! Jednym z nauczycieli jest Tusk, który mówił: Kłamcie, bo kłamstwa powtarzane wielokrotnie stają się prawdą dla głupich ludzi. I wielu, zbyt wielu ludzi dało się na to nabrać ! 2. To zdrajcy Polski i Narodu Polskiego. Domaganie się i żądanie karania własnego kraju, bez żadnej podstawy, bez żadnej winy w organizacjach międzynarodowych jaką jest UE, a powodem jest jedynie to, że nie są u władzy, to najgorszy czyn zdrady – równy szpiegostwu na rzecz innego państwa, karanym surowo od 10 do 25 lat pozbawienia wolności. 3. To sabotarzyści ulokowani głównie w samorządach. Przykładowo sprzedaż kilkunastu ciepłowni niemieckiej firmie e.on przez lewackich burmistrzów zachodniej Polski, to nic innego jak sabotaż przeciwko Państwu Polskiemu ! Odmawianie posłuszeństwa Państwu, jak 21 tez samorządowych prezydentów dużych miast podpisany w Gdańsku, to kolejny akt sabotażu i samowoli, a w rezultacie oszustwa polityczunego i zdrady Państwa !
Prawda2021.03.14 19:06
Panie Czarnecki w Polsce dzisiaj nie ma ---- Opozycji ==tylko Konfidenci i Szpicle ---tacy sami jak w 1794 roku gdzie Konfidenci --Posłowie --- podpisali ==Rozbióe Polski pod Poznaniem w 1794 roku
Kwik lewackich trolli po prostu bezcenny2021.03.14 18:43
Biedroń i inne zwiędłe Róże Thun und Jungingen pozostaną zdrajcami na zawsze.
cam2021.03.14 17:52
A ja znam jednego europosła PIS, który wykorzystuje Parlament Europejski do wyłudzania kilometrówek na zezłomowane auta...
Anonim2021.03.14 16:22
Oj Rysiu Rysiu chyba ci główkę przewiało w tym kabriolecie.
Mirek2021.03.14 15:37
Panie Czarnecki aby zaradzić złu trzeba to zło jasno określić ale jeśli miele się w kółko to samo ble , ble , ble to mamy to co mamy . Najważniejsze aby wszystkich zdrajców i szpicli nazwać po imieniu .....a chyba nie jest to zbytnio trudne . I wówczas mając listę i zdjęcia zdrajców będziemy mogli rozlepić ich wszystkich na słupach ogłoszeniowych aby ludzie wiedzieli na kogo głosują .
A czy wilczur już nakarmiony "hrabio" ?2021.03.14 12:52
j.w.
Henryk2021.03.14 10:29
Towarzysze,Towarzyszki, UBywatele i Ubywatelki, nie pijcie już z gwinta , lecz prosto z butelki! Groteską staje się fakt, że po tej libacji, znowu nauczacie wszystkich, porządku i demokracji! Okrągły stół dla was zmontowano, siano do żłobu dano, ten fakt,ten czyn, niesie was w przestworza, jesteście na wierzchu, jak oliwa, co na wierzch wypływa. Przy stole zasiedliście w komitywie, towarzysze z PZPR,koledzy z ZSL-u, członkowie z SD,agenci wszystkich wydziałów, hurra optymiści spod budki z piwem, prawie wszyscy, Jacek Kuroń z litrem u nogi oraz wszystkie powsinogi! Kto wam te wszystkie zaszczyty,profity przydzielił??? Sami narodowi żeście ukradli!ZŁODZIEJE!!! Dziś naród przez was złupiony, wyrywa z waszych łap, żołd niezasłużony! Przyssali się do stanowisk jak pijawki, organizują spędy palikocie,kodziarskie, lamparcie,kast wyjątkowych,specjalnych, by w Polsce się nic nie zmieniło, aby było tak jak było! Towarzysze i Towarzyszki, UBywatele i Ubywatelki, wasze budki z tuleją, są gorsze od fioletu z butelki! Będziecie nadal bredzić, jak chrahrabia z Chobielina, bełkotać na forum Jewroszopy, o prześladowaniach,o braku wolności, będziecie chcieli wyrżnąć naród, bo watahy to wasza banda, вырезайте себья, товарищу Сикорски, это лучше для Польши!!! (wyrżnijcie siebie,towarzyszu Sikorski, to lepsze dla Polski). Tylko głupek zarzyna kurę, co znosi złote jajka. A kto wam będzie płacił podatki, na szemrane inwestycje,zegarki?! Dla narodu ,,piniyndzy ni ma i nie byndzie", jak mówił Vincent bankier z Rostowa. Przecież on wie najlepiej, że pieniądz robi pieniądz, jak siądziecie przy sterze, ,,piniyndzy nie byndzie, bo ich nie macie", po co więc wam władza??? Bez piniyndzy ,doprowadzicie naród do nyndzy!!! Towarzysze i Towarzyszki, UBywatele,UBywatelki, nie pijcie z gwinta, lecz prosto z butelki!
Anonim2021.03.14 20:46
panie Henryk proszę krótko jesteś za pisiorami czy za komuchami
Grizzly Przeciw Fronda.pl2021.03.14 10:29
Proszę nie pokazywać tego złodzieja na stronach fronda.pl!
Leon2021.03.14 10:33
A co on ci ukradł?
Anonim2021.03.14 16:23
Jeździł zimą starym punto cabrio (oficjalnie już zezłomowanym!!!) do Brukseli. Pobierał pieniądze z tzw. "kilometrówek". Nie dość że kłamał to jeszcze kradł.
Aleks2021.03.15 2:43
Kłamiesz! Podaj fakty, żródła!
Grizzly2021.03.14 16:06
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
Walter2021.03.14 9:04
Pragnę przypomnieć, że Andrzej Duda w 2014 roku jako eurodeputowany w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów samorządowych, nie mając żadnych dowodów. Jednocześnie wzywał inne kraje członkowskie do ingerencji w nasze sprawy wewnętrzne. W czasie rządów PO i PSL Zbigniew Ziobro i Tadeusz Rydzyk za granicą publicznie twierdzili, że Polska nie jest krajem demokratycznym.
Anonim2021.03.14 9:50
Powiedzieli prawdę!
Walter2021.03.14 11:00
Andrzej Duda, Zbigniew Ziobro i Tadeusz Rydzyk kłamali za granicą oczerniając własny kraj. Andrzej Duda złamał następujące artykuły Konstytucji: art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194. Należy postawić go do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu w przypadku utraty władzy przez PiS!
B522021.03.14 20:49
ty nie masz litości komuniści się zmęczyli rządzili od wyzwolenia daj im odpocząć
KLAMIESZ I TO W ŻYWE OCZY!.....Lechu K...itp!2021.03.15 2:48
"Walterze"!! A właściwie Lechu Keller! Nie maskuj się ! żądam podania prawdziwych danych łącznie z konkretnym źródłem! NAJPIERW SPÓJRZ NA "AFERY POPSL"! Wynoszą prawie BILION ZŁ!.
cal.502021.03.14 11:35
Towarzyszu Walter, wasz czas na pięcidziesięciozłotówkach już minął.
Stary2021.03.14 8:46
Bo to nie są Polacy. I do tego jeszcze muszą spłacać dług za te walizki pieniędzy które docierały do Polski na działalność Solidarności oraz pieniądze z totolotka od komuchów. Przecież to widać gołym okiem kto krzyczy konstytucja. I jeszcze powiązania z komunistami ręka rękę myje. I jeszcze są pożyteczni idioci podobno wykształceni w wielkich miastach ale wykształcenie czasami nie idzie w parze z rozumem.
Anonim2021.03.14 8:19
Zarówno PiS, jak i tzw. opozycja, to fasada, za którą stoją korporacyjni Żydzi.
Anonim2021.03.14 8:21
Zarówno jedni, jak i drudzy, mają tyle do powiedzenia w Polsce jak i Unii, co Żyd za niemieckiej okupacji?
Anonim2021.03.14 8:16
Staruchy do PIACHU! Młodzi do WŁADZY!!!
Prawda2021.03.14 8:06
Na Wszystkich Portalach Ruskie Bolszewiki ==== i Niemieckie Konfidnci atakują Narod Polski i == Rząd PIS aby Narmod Polski był Niewolnikiem jak od 1794 roku gdzie Konfidenci Ruskie i Niemieckie podpisali Rozbór Polski a miał ===== 1 Milion 150 tysięcy km kwadratowych az pod Kijów ==
Anonim2021.03.14 8:25
Sorry, ale pierd*lisz jak potłuczony!
Kosmos2021.03.14 7:39
Rozliczył już kilometrówki (jak donosi Rzeczypospolita z dnia 06.08.2020): Europejscy śledczy uważają, że Ryszard Czarnecki nierzetelnie rozliczał wyjazdy. Kwestionują aż 100 tys. euro, które zwrócono mu za podróże w ciągu dziewięciu lat. Podejrzenia wzbudziły liczne przejazdy Czarneckiego różnymi samochodami, które nie należały do niego. Po sprawdzeniu okazało się, że właściciele tych aut zaprzeczyli, by pożyczali je posłowi. Tak było np. z fiatem punto cabrio – w rozliczeniu Czarnecki wpisał, że podróże nim odbywał w lutym 2012 roku. Tymczasem właściciel pojazdu stwierdził, że samochód 11 lat wcześniej – w roku 2001 – został rozbity na tyle poważnie, że nie nadawał się do jazdy i został... zezłomowany.
Dam2021.03.14 6:17
Zupełnie jakby Ziobro, Rydzyk i Duda nie rozpoczęli tego procederu. No ale ciemny lud to kupi https://cdn.natemat.pl/3c981888d5415b298339ebe739ff381d,875,0,0,0.jpg
RS2021.03.14 9:32
Słuchaj Lisa on prawdę mówi takim jak ty głupcom. Przepraszam ja Ciebie głupcem nie nazywam to red. Lis tak nazywa swoich słuchaczy, znajdziesz na Youtube jak do Ciebie przemawia. Ja Lisa nie słucham od lat 90-tych, wystarczyło dwa razy FAKTY obejrzeć w TVN z Lisem, ale jak widać sporo ludzi to masochiści.
Laki2021.03.14 11:44
https://www.youtube.com/watch?v=gfdT3M7XHFs
ONLY PEACE2021.03.13 21:52
Polska oPOzycja to w 1 000 letniej historii największe ku.wy.
Kwik trolli po prostu bezcenny2021.03.13 21:42
Więcej idiotów typu Biedroń czy inny "Bart"!!! Więcej kretynów domagających się odebrania Polsce funduszy!!! Niech idą na polityczne dno!!!
RICZARD NIE PIERRDOL2021.03.13 21:35
TYLKO WSKAKUJ W CABRIOLET I ROZPISUJ KILOMETRóWKI!
A "wysłuchanie" w Brukseli2021.03.13 21:06
w sprawie koncesji naziemnej dla TV Trwam? https://www.radiomaryja.pl/multimedia/wysluchanie-publiczne-w-brukseli-w-sprawie-tv-trwam-2/
Anonim2021.03.14 9:49
KRRiTV przyznała TV-TRWAM koncesję i za to zainkasowała 2 miliony złotych po czym nie udostępniła miejsca na multiplexie. W tym samym czasie Stopklatka powiązana z AGORĄ dostała miejsce na multipleksie za 125 tys.złotych miesięcznie i od razu mogła nadawać. Tak przew.Dworak i pan Luft rozumieją demokrację, dlatego były przez rok protesty w różnych miastach Polski które rząd PO ignorował. Rok się skończył bez nadawania TV-TRWAM a na następny rok już trzeba było opłacić znowu koncesję. Dlatego odwołano się do UE, dobrze o tym wiecie ale kłamiecie bo kłamstwo jest waszą bronią towarzysze PZPR i przybudówek.
Czyli jak rządzi PO to wtedy wolno2021.03.14 12:52
donosić na Polskę w Brukseli?
x2021.03.13 21:03
Jak to było? "Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce"?
Mim22021.03.13 20:46
Przepisy w konstytucji o obowiązkach obywatela Polskiego są martwe!
można skandować jak przed trzydziestu paru laty:2021.03.13 17:50
a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Mazur2021.03.13 17:47
https://scontent.fvno6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/159700708_3517762628449789_7799495083988400926_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=dtEffmU_k7UAX9hnKc_&_nc_ht=scontent.fvno6-1.fna&tp=6&oh=fd3422f884e911a7297a4b94917dac78&oe=6072CF62
ZDEGUSTOWANY2021.03.13 17:44
europ oseł, który zrobił karierę na swej orientacji (nawet "mąż" czy tam "żona" jest w polityce i zaczął od postulatu otoczenia kordonem sanitarnym tych co mają inne poglądy) żądał żeby do Polski nie popłynęło nawet jedno euro!! Wcześniej zasłynął powiedzeniem, ze jak d.... go bolała tzn, że było dobrze.
Anonim2021.03.13 17:43
Lewactwo to sprzedajne antypolskie kur..
Józef K.2021.03.13 17:42
Ale w tym zakresie PiS dzierży palmę pierwszeństwa np. w 2014 r. donosił na forum PE ,że w Polsce zagrożona jest demokracja , bo sfałszowano wybory samorządowe. Richard Czarnecki też grzmiał na ten temat na europejskim forum. Demencja ?
Do Józef K.2021.03.13 20:20
Czarnecki mówił prawdę, miał dowody na fałszerstwa. Natomiast lewactwo kłamie, w Polsce nie ma stref wolnych od homoseksualistów, to homoseksualista Staszewski sam rozwieszał tablice z takim napisem. Staszewski swoimi działaniami szkaluje i czyni szkodę Polsce, tacy ludzie powinni mieć z urzędu odebrane obywatelstwo. Może zostać bezpaństwowcem albo niech mu dadzą obywatelstwo Niemcy lub inny kraj europejski który jego kłamstwa popiera.
DLA PRZYPOMNIENIA PANIE RICZI2021.03.13 17:36
- Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce - mówił w Parlamencie Europejskim europoseł z PiS Ryszard Czarnecki. Ale to było... w grudniu 2014 r. Politycy PiS wiele razy polskie sprawy "umiędzynaradawiali", czyli w myśl nowego słownika PiS - donosili na Polskę.
Grizzly2021.03.13 17:34
Won z tond lewackie matoły nie uki tępe
Anonim2021.03.13 17:37
ZGADZA SIEM! WONT STONT LEWAKI. NIE KCEMY WAS TU, TU JEST POLSKA KATOLICKA!!!!
Grizzly2021.03.13 17:38
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
PRAWDA2021.03.13 17:33
Panie Czarnecki w Polsce dzisiaj nie ma OPOZYCJI =====TYlko Zdrajcy i Konfidenci jak w 1794 roku gdzie podpisali Rozbiór Polski pod Poznaniem w 1794 roku ===
tukan2021.03.13 17:25
Bo PO to Partia Obcych . Założona za marki niemieckie , przywożone przez Kohla w reklamówkach . PO musi teraz szczekać jak owczarki niemieckie .!!!!!!!!!!!!!!!
klawisz2021.03.13 17:18
Bo to nie Polacy, to szumowina postkomunistyczna, potomkowie Ubeków w ich żyłach nie płynie Polska krew , nakradli, zapewnili sobie wysokie emerytury i teraz plują na kraj, który ich żywił
Anonim2021.03.13 17:15
ta opozycja to potomkowie tych co przejęli władze po drugiej wojnie i śpiochów niemieckich
Maria Błaszczyk2021.03.13 17:10
Strasznie Was to boli, co? Wspólnota międzynarodowa przemówiła. Dobitnie. Najpierw ustami pana prezydenta Bidena, potem wypowiedzieli się Norwedzy, teraz Unia. I na to odpowiadacie, że gdzieś, jacyś młodzi muzułmanie robią to samo co Wy. No robią. Tylko wiecie co? To są przestępcy. Toczą się przeciwko nim postępowania, czasem któregoś się skaże. A Wy chcecie to robić z pozycji państwa.
...2021.03.13 17:51
chcecie to robić? a konkretnie co? przecież zboczeńcy chodzą u nas po ulicy, wykrzykują do rządzących wypir....! mażą po kościołach, pomnikach, media to transmitują, jeszcze policja ich pilnuje żeby w ryj nie dostali, jeden zboczeniec przykręcał lewą tablicę drogową i wysyłał zdjęcia głupkom z Brukseli i głąby brukselskie na tej podstawie ogłosili że Polska prześladuje zboków i wydali rezolucję. Boli nas ich głupota, i kłamstwa opozycji o rzekomych strefach wolnych od LGBT, nic więcej
Maria Błaszczyk2021.03.13 21:25
No tak. Chodzą, a tymczasem ktoś im nóż czasem w plecy wrazi https://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,26862610,zostal-dzgniety-nozem-w-plecy-bo-trzymal-sie-za-reke-z-partnerem.html, albo urządzi sobie polowanie z bandami faszoli plujących dziewczynom w twarze, łamiąc nastolatkom kopniakami kości, bijąc ludzi za to chodzenie https://oko.press/bialystok-marsz-rownosci-przeszedl-kibole-przeklenstwa-przeplatali-modlitwami/ a to spróbuje si ich wysłać na tamten świat bombami https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Lublin-Rok-wiezienia-dla-malzenstwa-ktore-przyszlo-na-Marsz-Rownosci-z-bomba a to komuś się tak strzeli w łeb za nie dość heteronormatywny wygląd, żeby mu czaszka popękała i miał trudności z gryzieniem z braku zębów https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/chcieli-mnie-zabic-bo-mysleli-ze-jestem-gejem-aa-cHi1-Y6DZ-UYK8.html. Ale jak ktoś powiesi tabliczkę - to już co innego. Uczucia znaku drogowego zranione są tak, że trzeba problem rozwiązać. Tak jak Hitler nam to pokazał - powinno się otworzyć Majdanek, prawda?
Po 11 ... pilne2021.03.13 19:27
Maryśka , twój dialekt lewacki taki sam , wicie , rozumicie i strzał w potylice .
Maria Błaszczyk2021.03.13 21:26
I znowu wyszedł z Ciebie prymitywizm. I brak argumentów. Próbuj dalej...
Po 11 ...pilne2021.03.14 16:44
Maryśka osobie tak myślisz , każdy lewak to prymitywizm . można być lewakiem mając lat dwadzieścia , może trzydzieści , ale dalej tkwić w takim szambie umysłowym to tylko mogą być użyteczni idioci ,jak mawiał klasyk .
Dla Ojczyzny ratowania2021.03.13 16:23
staniem się ze stali.
Jak Czarnecki do Brukseli…2021.03.13 16:18
po kaczym wyraju…
Kto jest wrogiem szczepionek i medycyny?2021.03.13 16:12
POLSKAJA KONFIEDIERACJA - "RADZIECKO-POLSKI NARODOWY KOŚCIÓŁ KATOLICKI", kretyństwo SEKTY Z "KOŚCIOŁA" tzw. "SCJENTOLOGII". Mają na sumieniu tysiące niepotrzebnie zmarłych dzieci a także dorosłych którzy mogliby być uleczeni. Ale nie tylko oni bo i inną SEKTA JEHOWYCH.
Moly2021.03.13 16:11
To jest kwestia wartosci moralnych. Dla niektorych ( nie dla autora oczywiscie i niestety ) prawa ludzkie torpeduja inne wartosci/ widzimisia/konwenanse. I brawo dla ludzi ktorza bronia praw niezbywalnych czlowieka i stawiaja to na pierwszym miejscu.
Korwin-Bosak-Braun w daczy na Krymie2021.03.13 16:09
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
matis892021.03.13 16:00
Po pierwsze to nie jest opozycja tylko PISiory. Jedyną opozycją jest Konfederacja. Po drugie atakują Polskę w UE bo wy PIS jesteście jedynym rządem mamlasów i ciot który na to pozwala.
cal.502021.03.13 16:07
Ta twoja Konfederacja jest taką sama "opozycją" dla PiS jak i ty sam.
Grizzly2021.03.13 16:55
Jesteś konfederatą Mateuszku? Froterujesz do animowango królika?
Grizzly2021.03.13 17:39
Won złodzieju od mojego nicka!
Do matis892021.03.13 20:27
To Twoja Konfederacja paraduje z ciotami jak ich nazywasz, to Griegorij Braun przedstawiał ich jako swoich asystentów.
york2021.03.13 15:59
niema sie co szczypac z tym bydlem na dolek z nimi
jle_ffm2021.03.13 15:59
Panie Obatelu, Polska to Pis i na odwrót.
Böno2021.03.13 15:55
Faktycznie, takiej hołoty i Lumpenbande-Oposition nigdzie nie ma, tylko w naszym kraju.
luper dooper et samtzuter2021.03.13 15:45
Obatel nie wie, że RP jest częścią UE?
Böno2021.03.13 15:51
W żadnym kraju opozycja tak się nie upadla i nie zachowuje jak w Polsce, by donosić na własny kraj.
Nie słucham już „Trójki”2021.03.13 15:59
i tobie też radzę.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.13 16:02
Masz rację! pamiętam jak PiS donosił na polskę w PE w 2011 r. w sprawie rydzyka któremu ze względów formalnych nie chciano przyznać koncesji na nadawanie na MUX lub gdy PiS w Brukseli twierdziło, że wybory samorządowe z 2014 r. zostały sfałszowane. Wtedy to oni byli w opozycji...
Anonim2021.03.13 17:04
Ad 1 Polacy chcieli TV TRWAM a PO nie chciało na to pozwolić - Kapito ?!! AD 2. Wybory zostały sfałszowane w ten sposób , że sporządzono "dziwną " książeczkę wyborczą wprowadzającą wyborców w błąd - typowa socjotechnika - Kapito?!!! Widzę ,że nie rozumiesz wielu rzeczy - przykre.
x2021.03.13 21:15
Niektórzy twierdzą, że Jan Paweł II nie współpracował z UB, tylko walczył z własnym krajem. O Kuklińskim też tak mówili. Targowica też broniła kraj przed "zdrajcami". Kościół katolicki nazywał Żołnierzy Wyklętych zdrajcami i mordercami, ale podobnie było z powstańcami. Nic nowego w tych wyzwiskach.
ZydkizPOprecz2021.03.13 17:07
żadadną częścia EU Polska nie jest, Polska Niepodległa jest.
Senny2021.03.13 15:45
A może za ich działalność i poświęcenie na rzecz Polski, podesłać by im po stryczku? Niech się sami wywieszają.
pisowcom?2021.03.13 15:46
Ale to by było niechrześcijańskie.
cal.502021.03.13 15:43
Nie ma czegoś takiego jak "polska opozycja". Jest PO, KO, Lewica Razem, PSL oraz ich postkomunistyczne mutacje, które wcześniej czy później się objawią lub już się objawiły, jak np. grupka Hołowni. Dla nich nie istnieje coś takiego jak POLSKA RACJA STANU, INTERES PAŃSTWA POLSKIEGO, PATRIOTYZM, TRADYCJA, CIĄGŁOŚĆ PAŃSTWOWA (ale nie ta rozumiana jako nawiązanie do PRL-u, który nigdy nie był suwerennym butem państwowym). Dla tych partyjek donos do Brukseli jest narzędziem przejęcia władzy a nie program pozytywny i rozwojowy dla Polski. Dla nich chodzi tylko o to, żeby odsunąć PiS od władzy i żeby wszystko zostało po staremu, czyli tak jak pseudoliberała gospodarczego Tuska. Dlatego klony komunistyczne w rodzaju AAAtomka tak ujadają na tym forum. Takie dostali zadanie i mają za to płacone.
Anonim2021.03.13 15:54
W samo sedno. 100 % racji.
Wobec powyższego2021.03.13 15:41
Dlatego też polska opozycja totalna to nie kto inny jak zdrajcy !
Ja2021.03.13 15:34
Nie na własny kraj, tylko na PiS-dzielców, który ten kraj próbują zagarnąć tylko dla siebie!
Anonim2021.03.13 15:56
Do Ja - PiS to co najmniej 10 MILIONÓW POLAKÓW wbij to sobie do głowy!!!
Ja2021.03.13 22:13
Tak, wbijacie pozostałym Polakom to do głowy, bez żadnych oporów! Niestety zaczyna nas coraz bardziej boleć ta głowa!
Anonim2021.03.14 9:03
Co tak płaczesz? kręcenie lodów się skończyło? karuzele watowskie już się skończyły, czy inna szara strefa.
Po11...AAAtomek ...pisze2021.03.13 15:29
CYT.: "Polacy, naród głupców i parszywców w ogóle tego nie rozumieją."
Po11...AAAtomek ...pisze2021.03.13 15:28
CYT.: "Kochany wirusie. Wyrżnij to stare, głupie katolickie bydło co głosuje na PiS .. BYDŁO-WŁADZA JUŻ LEPIEJ ŻEBY JAREK ZDECHŁ."
Chór jednoosobowy kurwy żydowskiej:2021.03.13 15:25
AAAtomek, Po11... Cadyk spod Trocin, Cadyk bez Prostaty, doomsday, wd-59, Darek, Max, Michał jakiś, Klapa na sedes, ladysucksmydog'sdick, Izydor, chłopka, Grizzly, ateusz, belfer, Filip,...
Po 11 ....2021.03.13 15:23
Zatrzymano dyrektorkę Polskiej Szkoły w Brześciu Annę Paniszewą. I co teraz zrobi PiS? Kogo aresztuje w ramach odwetu? Mamy tak głupią władzę, że aż boli.
AAAtomek2021.03.13 15:22
Jest przedwiośnie, już można podjechać kabrioletem sruuuuuuu do Brukseli. Jak tam Riczard śledztwo w sprawie kilometrówek???
Anonim2021.03.13 15:17
To nie jest żadna "polska opozycja", tylko sowicie zasponsorowana przez zachodnich "przyjaciół" polski zorganizowana grupa. W myśl polskiego przysłowia : Żaden Polski Ptak Nie Kala Własnego Gniazda - już wiemy , że to nie Polskie Ptaki.
Po 11 ...2021.03.13 15:10
Głąbie, w obronie Polski, przeciw zdradzieckiemu pisowskiemu rządowi rozkradającemu naszą Ojczyznę.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.13 15:05
Czarnecki to najbardziej żenująca postać w ekipie PISdowatych brudnych pał!!! To rzadkość że osoba charakteryzująca się niedostatkiem intelektu i wiedzy która plecie bzdury w dodatku fatalną polszczyzną ,stękając ,jąkając się ,jest tak często pokazywana w mediach Przecież to wstyd!
cal.502021.03.13 15:48
Komunistyczny klon o nicku "katolicka kretynizacja polski" to najbardziej żenujący klon z całego arsenału klonów obsiadłych forum Frondy, w dodatku z brudną pałą. To niezwykła rzadkość na tym forum, że osoba pozbawiona intelektu i wiedzy z taka zawiścią i zwyczajnym chamstwem nienawidzi Polski i Polaków. O twojej polszczyźnie, polskojęzyczny chamie szkoda mówić. Twoja matka i ojciec zapewne się wstydzą, o ile wiedzą, czym się zajmujesz.