24.06.21, 15:30fot. wikipedia.org/domena publiczna

Ukraina zdecydowanie przeciwna propozycji Niemiec i Francji ws. Rosji

Jak donoszą media, Ukraina jest zdecydowanie przeciwna koncepcji Francji i Niemiec, według której na spotkanie z przywódcami Unii Europejskiej miano by zaprosić Rosję.

Stanowisko Ukrainy w tej sprawie przekazał szef ukraińskiej dyplomacji Dmytro Kułeba. Jak przekazał dyplomata, „złagodzenie sankcji wobec Rosji nie ma podstaw, ponieważ Kreml wciąż prowadzi agresywną politykę” - czytamy na portalu TVP Info.

Jak przypomniał szef ukraińskiego MSZ, sankcje Unii zostały wprowadzone po rusyjskiej agresji w roku 2014 i zajęciu Krymu. Dyplomata podkreślił także, że Rosja od tamtego czasu nie przejawiała chęci zmiany swojej polityki ani wobec Ukrainy, ani wobec Unii.

- Zaznaczył, że z tego względu wznowienie spotkań Rosja - Unia Europejska byłoby odstępstwem od polityki sankcji, a w efekcie zniechęciłoby Rosję co wykonania mińskich uzgodnień pokojowych – czytamy dalej.


mp/iar/portal tvp info

Komentarze

Anonim2021.07.4 1:28
1 lipca weszła w życie Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://polskatimes.pl/edukacja-domowa-ustawa-zakrzewskiego-rewolucja-w-polskim-szkolnictwie/ar/c5-15594553
katolicka deratyzacja Polski2021.06.25 9:05
Polska RAZEM z Ukrsina przeciwko imperialnej Rosji.
Anonim2021.06.24 20:48
Naród ludobójców starców, dzieci i kobiet, jak i Pasterzy Jezusa Chrystusa, nie może liczyć na Łaskę naszego Pana Stwórcy?
Jakub2021.06.24 21:17
Mówisz o narodzie kacapskim, który w latach 30-stych XX wieku wymordował 200 tys. Polaków na wschodniej Białorusi a resztę z 2-ch milionów powypędzał i rozproszył po całym CCCP?
Maciej Piwowar2021.06.25 12:33
@ Jakub >> A może Tak Ukry spod znaku Bandery WYRZNĘŁY 130 tyś. Polaków.Nie Wspomnę o Bieszczadach ,Przemyskim ,Rzeszowskim. I Nie dziwi Ciebie ,że w Imię RUSOFOBI ,,polski" ,,rząd" wypróżnia się na Polskie Ofiary.
Jakub2021.06.25 20:23
do Maciej Piwowar. Mam tylko jedno, krótkie pytanie, dlaczego kochacie kacapskich zbrodniarzy, katów narodu polskiego, którzy po raz kolejny chcą nasz kraj zagarnąć?!
Anonim2021.06.24 20:41
Śmieszni Ci Banderowcy z Ukr MSZ-tu? Niemiecka Unia nie zważa głos na członka unijnego kołchozu tj. Polski? Ale i także na innych demoludów kołchoźników? To ma zwracać uwagę na pretensje obecnych władz Ukrainy? Płacz nad rozlanym mlekiem? Ukraińców wykolegował Józio Biden? To i Niemcy leją na Ukr? A to, że Ukraińcy przesrali sobie Krym to niechaj podziękują Amerykanom?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.25 9:04
Konfederacja WOLI Rosje i Putina.
matis892021.06.24 18:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.06.24 17:52
Rabin Radziszewski w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI napojami słodzonymi i przepowiedział (kiedy to k urwa nie pamiętam, bo piłem!) tak samo jak przepowiedział obalenie rabina Bosaka i ustanowienie Fałszywego Proroka starego ch uja jakim jest Korwin-Mikke: ,,Moja droga umiłowana córko, ty k urwo puszczalska z masonami, żydami i ch uj wie jeszcze z kim wszystko dla przejęcia światowych walut. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne piierdolenie, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę niewidzianą nigdy wcześniej. Unikajcie jak zarazy te k urwy ruskie, żydowskie i mołdawskie na wylocie A4! Jak złapiesz koronę to nie ma ratunku! Rabin Radziszewski co najwyżej odleje ci się do urny!
matis892021.06.24 18:17
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.06.24 19:26
Pan Szumowski Zdementowal słowa Jesusa na temat szczepionki
Prawda2021.06.24 17:41
Niemcy prowadzą Polityke -- ADASIA Z 1939 roku ====
matis892021.06.24 16:36
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
harry2021.06.24 15:44
Pewnie nieodległy jest czas, kiedy Ukraińcy, chcąc oprzeć się coraz bardziej agresywnym zapędom Moskwy popieranej już jawnie i wprost przez Berlin i Paryż, będą musieli pomyśleć o połączeniu się w jakiś trwały politycznie i militarnie sposób z Polską. W sposób oczywisty zrodzi to znamienne skutki geopolityczne, militarne i prawne w tej części Europy. Dla nich może to być jedyny sposób na przetrwanie ich jako narodu, dla ogłupiałego lewactwa europejskiego poważne zaskoczenie i ewidentna zmiana na mapie jego wpływów. Niewykluczone, że znajdą się i inni chętni do takiej konfederacji wolnych narodów.
Anonim2021.06.24 15:41
ty Dmytro Kułeba taki gramotny jak nie wiem ,było nie wierzyć tym starym jewropejskim oszustom i sprzedawczykom z zachodu i atomowych zabawek nie oddawać kacapii ,teraz to kubeł na łeb kułeba i paszoł piss-du