09.06.17, 18:56zdj. Facebook/MMBM Empire

UPADEK!!! Transseksualista w ciąży! 'Mam zgagę i nudności, to typowe objawy...'

Transseksualny mężczyzna z Portland w amerykańskim stanie Oregon, Trystan Reese oraz jego partner, Biff Chaplow pochwalili się na Facebooku, że wkrótce zostaną... rodzicami.

"Ojciec" chłopca, który wkrótce przyjdzie na świat, Biff Chaplow, pochwalił się, że jego partner odczuwa objawy typowe dla trzeciego trymestru ciąży: "zgagę, nudności oraz nietypowe zachcianki żywieniowe".

"Im ciąża bardziej zaawansowana, tym łatwiej się domyślić, że to już nie jest zwykły gość z piwnym brzuchem"- cieszy się Chaplow.

Ciężarny transseksualista urodził się jako kobieta, jednak od zawsze czuł się mężczyzną. Mimo to, podczas zmiany płci zdecydował się zachować żeńskie narządy rozrodcze. Na Facebooku opublikował film, w którym chwali się swoim "świetnym" ciałem:

"Myślę, że moje ciało jest świetne! Wykonałem tylko kilka koniecznych zmian, żeby móc normalnie funkcjonować, związanych z hormonami i niewielką modyfikacją ciała. To wielki dar urodzić się z takim ciałem jak ja"- mówi.

W 2011 roku gej i transseksualista adoptowali dwójkę dzieci. W wywiadzie dla CNN chwalili się, że potrafią wychowywać je "w zdrowy i odpowiedzialny sposób". Rok temu zdecydowali się na własne dziecko. Reese i Chaplow spotkali się wówczas z lekarzami, aby dowiedzieć się, czy jest to możliwe i bezpieczne. Transseksualny mężczyzna odstawił terapię hormonalną i po pięciu miesiącach starań zaszedł w ciążę. Już w przyszłym miesiącu urodzi syna. Jak mówi, najgorsze są dla niego nieustające nudności i zgaga po każdym posiłku.

"A poza tym czuję się dobrze. Nie mam tyle energii, co wcześniej, ale to normalne w trzecim trymestrze"- stwierdził.

Chore!

ajk/TVN24.pl, Fronda.pl