30.04.19, 13:20

Uwaga!!! PE przyjął skrajnie lewacki,groźny dokument o LGBT

Parlament Europejski przyjął dokument "Obywatele, Równość, Prawa i Wartości". Zakłada on brutalną ofensywę ideologii genderyzmu i prześladowanie wszystkich krytyków kłamstw ruchu LGBT.

 

"Najbardziej kontrowersyjnymi zapisami zarówno we wstępie do projektu, jak i w proponowanych przepisach rozporządzenia, są fragmenty odnoszące się do kwestii równości płci czy praw tzw. środowisk LGBTQI. Pierwotnie, Komisja w swoim wniosku zaproponowała, aby we wstępie do rozporządzenia umieścić zdanie “Równość kobiet i mężczyzn stanowi podstawową wartość i cel Unii Europejskiej”[3]. Neutralne wyrażenie “równość między kobietą i mężczyzną” zostało następnie zastąpione nacechowanym ideologicznie terminem „gender equality”, który zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) odnosi się do tzw. płci społeczno-kulturowej[4]. Zastępując więc pierwotny termin skrajnie ideologicznym terminem “gender equality”, jednoznacznie sprzeciwiono się zawężaniu pojęcia płci jedynie do płci biologicznych" - alarmuje Instytut na rzecz Kultury Prawnej "Ordo Iuris".
A na tym nie koniec zagrożeń.

"W projekcie wstępu do rozporządzenia podkreśla się również, że “istnienie barier politycznych, strukturalnych i kulturowych stanowi przeszkodę dla osiągnięcia prawdziwej równości płci (“gender equality”)”[5] oraz że “propagowanie równości płci oraz aspektu płci[6] (“gender mainstreaming”) we wszystkich działaniach UE jest zatem jednym z jej głównych zadań, stanowi siłę napędową wzrostu gospodarczego i rozwoju społecznego i powinno być wspierane w ramach przedmiotowego programu”[7]. Przytoczony fragment potwierdza, że jednym z głównych założeń analizowanego programu ma być promowanie kwestii ideologicznych takich jak równość płci w rozumieniu płci społeczno-kulturowej, czy tzw. polityki równości płci. Polityka taka nieuchronnie wiąże się z zagrożeniem dla instytucji rodziny" - pisze dalej Instytut.

I wskazuje: "W kolejnym punkcie wstępu podkreśla się, że “Dzieci, osoby młode i inne grupy zagrożone, takie jak osoby LGBTQI i osoby niepełnosprawne, są również narażone na zwiększone ryzyko przemocy, w szczególności w relacjach rodzinnych i związkach”[8]. Autor projektu nie przytacza w tym miejscu żadnych badań potwierdzających powyższe twierdzenie, jakoby wymienione grupy były grupami najbardziej narażonymi na przemoc. Nie określa też, czym charakteryzuje się wspomniana przemoc w relacjach rodzinnych i intymnych oraz w jakim występuje nasileniu w porównaniu do przemocy występującej w innych obszarach społecznych. Faworyzując środowiska homoseksualne pomija on także zauważony m.in. przez Radę Europy problem narastających w Europie aktów wrogości, przemocy i wandalizmu skierowanych przeciwko chrześcijanom i ich miejscom kultu".

"Zgodnie z tekstem projektu Program ma przy tym wspierać działania służące propagowaniu praw wymienionych grup oraz przyczyniać się do ich ochrony przed wszelkimi formami przemocy[10]. Uprzywilejowanie ww. grup społecznych można uznać za tzw. dyskryminację pozytywną, która według doktryny stosowana powinna być jedynie w ostateczności, ponieważ może stanowić poważne zagrożenie dla zasady równości[11]. Projektodawca nie wskazuje jednak, co było przyczyną uznania właśnie “osób LGBTQI”[12] za grupy szczególnie zagrożone i wymagające specjalnego traktowania, podczas gdy grupy prześladowanych chrześcijan nie zostały nawet wspomniane w rozporządzeniu" - czytamy dalej w analizie.

Cała obszerna analiza tego skandalicznego dokumentu dostępna TUTAJ

Komentarze

nie dla marksizmu2019.05.2 10:47
Ten homosiowaty rząd nie potrafił ani obronić reformy wymiaru niesprawiedliwości ani wypowiedzieć żadnej dyrektywy unijnej ani klimatycznej ani stambulskiej!Hańba!
gośka2019.04.30 22:00
gender to mądra nauka...mam nadzieję, że pójdzie na właściwe tory czyli: zakaz prześladowania człowieka ze względu na płeć lub zaburzenia płciowe
Beno2019.04.30 23:10
Gender - nauka? - chyba żarty sobie stroisz.
tango2019.05.1 16:50
Trafiłaś w sedno. Zaburzenia płciowe się leczy.
Adam2019.04.30 20:22
Niech spróbują wprowadzić dewiację? Pożałują wcześniej niż później.
Jestem w Kościele2019.04.30 19:04
GEJOWSKI ATAK NA KAPŁANA "Nawet tak wyjątkowy czas jak Święta Wielkiej Nocy jest dla środowisk LGBT okazją do odrażającej prowokacji! (...) Dziś piszę do Pana, aby powiedzieć o kolejnym wybryku zawodowych homoaktywistów. Właśnie w tak ważnym czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych postanowili znowu zaatakować. W Wielką Sobotę w parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku miał miejsce zaplanowany z premedytacją incydent. Dwoje działaczy LGBT pojawiło się na święceniu pokarmów z umieszczoną w koszyku kolorową flagą - symbolem politycznego ruchu homoseksualnego. W kościele próbowali wetknąć flagi w Grobie Pańskim przygotowanym tradycyjnie na dni Triduum Paschalnego. Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów. Tamtejszy proboszcz ks. Tadeusz Łebkowski odważnie stanął w obronie wiary i wyprosił prowokatorów z kościoła. Zdążyli oni nagrać film, na którym widać, jak prowokują kapłana i awanturują się w świątyni. O sprawie szybko napisała "Gazeta Wyborcza", która rozpoczęła szczucie na 70-letniego kapłana za to, że odważnie stanął w obronie katolickiej nauki o homoseksualiźmie. Współdziałanie lewicowych dziennikarzy i prowokatorów w płockim kościele wygląda na przemyślane i świadomie zaplanowane. To nie pierwszy taki przypadek błyskawicznego ataku lewicowych mediów na ludzi broniących się przed agresją ruchu LGBT. Widać zależność i współdziałanie homoaktywistów i zideologizowanych dziennikarzy na rzecz niszczenia dobra, prawdy i piękna. Jak zawsze w takich sytuacjach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Uruchomiliśmy zatem petycję poparcia dla Księdza Łebkowskiego, która trafi do proboszcza, a jej kopia jest automatycznie kierowana do kurii płockiej.. Chcemy w ten sposób wesprzeć odważnego kapłana i dać sygnał biskupowi miejsca, że wierni są wdzięczni za obronę nauczania Kościoła Katolickiego" Petycja do podpisania tutaj: http://www.twojepetycje.pl/petycje/dziekuje-proboszczowi-parafii-sw-maksymiliana-kolbego-w-plocku-za-nieuleganie-homopropagandzie/
Ukasz2019.04.30 18:57
Stop promocji zboczenia.
M.2019.04.30 15:10
Slychac wycie ? Znakomicie. A jak cos sie nie podoba, to wypad za Bug. Nara, teskniace za rozumem kato-kundle.
rybak2019.04.30 15:16
Precz z UE!!!
M.2019.04.30 15:19
No precz, precz. Wypad za Bug, juz ci mowilem, nieuku
rybak2019.04.30 15:21
Wypad z katolickiego portalu, pedlski śmieciu!!!
M.2019.04.30 15:57
No juz juz, wypij sobie herbate z lipy i wracaj do zamiatania ulic
rybak2019.04.30 16:05
...a ty do "zadowolenia" "partnera" xDD
M.2019.04.30 16:44
"Partnera"? Nie musisz brac tego w cudzyslow, smieciu. Dodam jeszcze ze jestesmy malzeñstwem i mozesz sobie kwiczec knurze , a tego nie zmienisz
anonim2019.04.30 18:07
mam w doopie ciebie i tego drugiego pederastę
rybak2019.04.30 19:06
Małżeństwo??XD U Boga nigdy nie będziecie "małżeństwem", to po pierwsze, a po 2., kto u was daje? ty albo twój "mąż" lub "żona"? xDD? I gówno mnie obchodzi czy to państwo w którym mieszkasz uznaje(Hiszpania?) takie chore patologie.Lecz się zboku bo Sąd nadchodzi...
M.2019.04.30 19:23
Boga nie ma. Skomlij dalej, nieuku. Juz mowilem. Reszta cie wyjatkowo bardzo ciekawi. Ciekawe dlaczego?
Andrzej2019.04.30 21:14
Boga nie ma . Chciałbyś. Zamknij oczy i zatkaj uszy. I co jeszcze jesteś czy Cię już nie ma. Jesteś jak dziecko urodzone bez oczu i słuchu. Widzisz i słyszysz z otoczenia tylko to na co Cię zaprogramowano. Dalej to procesy myślowe. Obróbka tego co widzisz i słyszysz. No i z tym masz problem. No bo jak młody ,piękny i bogaty może myśleć inaczej jak tylko: JA jestem najważniejszy, do mnie należy ten świat. Popatrz na zeszłoroczną trawę. A jeszcze niedawno była piękna i zielona. Jesteś jak ta trawa. Wszystko przemija. Zmuś się do myślenia tą dużą głową a nie tym dolnym drobiazgiem.
Beno2019.04.30 23:14
Na razie tu jest Polska i jeśli już to nie większość, ale zboczona mniejszość wynocha i to wszystko jedno gdzie. Nie będziecie nam nic narzucać i prowokować waszą innością.
Darek2019.04.30 14:57
Dlatego nigdy nie byłem i nie jestem entuzjastom UE, i nie rozumiem jak można być?
sct2019.04.30 15:20
Też tego nie rozumiem.Nigdy nie głosowałem za UE, zawsze przeciw.Nie może być nic dobrego co jest przeciw Stwórcy!
Maria Błaszczyk2019.04.30 16:23
A w jaki sposób UE jest przeciw stwórcy? (zakładając, że on w ogóle istnieje, co jest nad wyraz wątpliwe). Mamy polityczną konstrukcję, która zapewniła naszej części świata niespotykany w niej dotychczas czas pokoju, bezpieczeństwa, rozwoju i dobrobytu. Jest to jedno z kilku miejsc na świecie, gdzie ludziom żyje się najdłużej, najzdrowiej i najzamożniej. Mieszkańcy dwóch sąsiednich kontynentów próbują tu u nas zamieszkać właśnie z tego powodu. Ja nie mam dobrej opinii o bogu chrześcijan, ale poważnie sądzisz, że miałby coś przeciwko temu?
anonim2019.04.30 18:04
ale już o allahu masz
rybak2019.04.30 19:08
Odpal sobie Pani lepiej jakiegoś skręta, u was to ponoć legalnie tak jak wszeljakie zboczenia, prawda?
Kaja2019.04.30 23:57
Mario! A taki był spokój, jak ciebie nie było! Wiemy, że mieszkasz z rodziną w Holandii, co tym bardziej z tej racji potęguje twoje lewactwo! Chwaliłaś się nim, że jesteś zdeklarowaną lewaczką, czytałam o tym! Nie przeszkadzamy ci w tym! Nie wątpimy w twoje lewackie przekonania! A my jesteśmy zdeklarowanymi Katolikami, więc nam też nie przeszkadzaj i nie obrażaj! Masz się za bardzo inteligentną osobę, to pokaż to i łaskawie opuść Katolicki Portal ! Albo zmień ton na obojętny ! OK! Dzięki!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 14:22
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11210zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
ZERR02019.04.30 14:34
każdy twój wpiss udowadnia, że chyba słusznie zrobili że go wyrzucili. Towarzystwo takich jak ty jest nieznośne i wcale sie nie dziwie że "Mikołaj" dostał ultimatum - albo koniec z 'kolegami' albo fora ze dwora. Śmieszna sprawa - chyba wszyscy gejowi których miałem okazję poznać maja takiego samego zajoba jak ty. Mix narcyzmu, sępiarstwa i psychicznego ekshibicjonizmu. Macie po prostu nawalone pod czerepem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 15:06
Nie ma nic lepszego niż bycie gejem😍
Zdrowy chłop2019.04.30 23:27
Jesteś jak stara zdarta płyta, która się powtarza, powtarza, powtarza, powtarza. Albo masz problem z pamięcią, albo jesteś tak płytki, że nie stać cię na nic oryginalnego. Idź się chłopie prześpij i skoncz już się powtarzać bo to już jest nudne
Kaja2019.04.30 23:42
A to chłop? a może baba? Nie można być pewnym u nich!
anna2019.04.30 14:22
A pis i po będą dalej chwalić marksistowska ue jaka ona wspaniała
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 14:22
Bardzo dobra wiadomość👍
rybak2019.04.30 14:13
Niech ich piekło pochłonie!
Stefan2019.04.30 13:54
Oj słoneczka niedouczone, "gender equality" to po prostu "równość płci". Nic więcej, nic lewackiego.
Urszula2019.04.30 18:51
I tak nie zrozumieją. :D
Kaja2019.04.30 23:38
Za to Ulka, lewaczka zrozumie!
Jestem w Kościele2019.04.30 13:53
Zobaczcie jednak jak ogromna musi być nagroda od Ojca, jeśli ich ścierpimy.
Jozin z Bazin2019.04.30 13:47
Czekam z wielką tęsknotą na rozpad tego kołchozu UE dziadostwo i wszetecznictwo. Brak słów Polexit to jedynie nas może uratować od tego gejostwa.
rybak2019.04.30 14:14
Nie tylko ty, ja też.Może 26 Maja się zacznie ten rozpad...
M.2019.04.30 15:04
Mozecie zawsze wypi*****c na Bialorus. Albo bedziecie spiewac Ode do Radosci, wasz hymn, albo wypad, wschodnie kundle
sct2019.04.30 15:18
Nigdy tego syfu jaką jest UE nie będę chwalił.Co przeciw Bogu to złe! A twoją ode do radości to sobie możesz wsadzić, no, w to od pedałów ulubione miejsce!
M.2019.04.30 15:56
Boga nie ma, to po pierwsze. A jesli jest, to kawal z niego ch*ja wobec tego co sie na swiecie dzieje , miedzy innymi przez takich kato-fanatykow jak ty
rybak2019.04.30 16:03
Wszechwiedzący pedał się znalazł... WON zboku!
Kinga2019.04.30 19:58
"M. CZERWONY! " Co ja od ciebie słyszę? ŻE BOGA NIE MA? NIC GŁUPSZEGO NIE MOGŁEŚ NAPISAĆ! PRZECZYSZ SOBIE! JEŻELI NIE MA,TO NAPISZ! DL,ACZEGO Z BOGIEM TAK WALCZYCIE? DLACZEGO TAK BARDZO ZWALCZACIE KOŚCIÓŁ KATOLICKKI! ? JAK MOŻNA WALCZYĆ Z KIMŚ KOGO NIE MA? ZASTANÓW SIĘ CO NAPISAŁEŚ! BÓG BYŁ JEST I BĘDZIE, I NIC TEGO NIE ZMIENI! JESTEM BARDZO CIEKAWA ODPOWIEDZI! Proszę, odpisz !
KINGA2019.05.1 20:26
M.! Przecież wiedziałam że nie odpiszesz! Tak wygląda tchórz! ZABRAKŁO CI RZECZOWYCH ARGUMENTÓW, PRAWDA? To co napisałam to fakty! Z tego wniosek , że Przyznałeś niemą rację! Ale możemy podyskutować, tylko na poziomie!
Beno2019.04.30 23:09
Ja też mam taką nadzieję i nie tylko ja, jest nas wielu. Niestety nasi wodzowie plotą głupoty, świętują rocznicę wstąpienia w to g...wno. Najwyższy czas na opamiętanie.
ardo2019.04.30 13:36
Należy dodać. Dewianci wszystkich krajów łączcie się!