10.01.22, 16:18fot. yt/SahilOnline TV news/screen

[Wideo] Brazylia. Gigantyczna skała runęła na przepływające łodzie. Są ofiary śmiertelne

Jak podaje PAP, na jeziorze Furnas, w stanie Minas Gerais, w środkowo-wschodniej Brazylii doszło do katastrofalnego w skutkach osunięcia się ogromnej skały, w pobliżu której przepływały łodzie z turystami. Informację przekazała miejscowa policja.

Według danych tamtejszej policji, w wyniku osunięcia się klifu na przepływające łodzie zginęło co najmniej 10 osób. Są to Brazylijczycy w wieku od 14 do 68 lat.

Rannych zostało około 30 osób, a 9 trafiło do szpitala.

Służby ratownicze poinformowały, że ofiary i poszkodowani to członkowie tej samej grupy krewnych i przyjaciół.

mp/pap/media

Komentarze

Po 11 ...2022.01.10 16:39
Rozumiem, że noga odrasta i odrasta. Rozumiem, że prezes dochodzi i dochodzi. Rozumiem, że święci nie gniją i nie gniją, ale dlaczego ta skała upada i upada?
Anonim2022.01.10 17:02
A ty jeszcze żyjesz ale jeszcze troche i juz żyć nie będziesz bo życie mija bardzo szybko i nawet nie zauważysz a zejdziesz z tego świata i przyjdzie ci zdać sprawę ze swojego życia przed Bogiem za każde świństwo co napisałeś. Bo życie się nie kończy ale trwa po śmierci i zobaczysz ze jest sprawiedliwość na świecie i wtedy będziesz przerażony przez głębokość swojej bezmyślności i tego ze dałeś się wkręcić w antykościelne nic nieznaczące bzdury zamiast się nawrócić. Są dwie drogi droga miłości i nienawiści. Wybieraj.
Po 11 ...2022.01.10 21:55
Wybrałem. Stoję po stronie Stwórcy. Po stronie Boga, Prawdy, Miłości, Współczucia. A KK, wszystkiemu temu zaprzecza. Niedawno były Święta. Katolicy w ciepłych domach, a na granicy kobiety, dzieci na mrozie. Jesteście tak daleko od Boga, że Go nawet nie poznacie po śmierci. Zresztą na to nie macie szans. Żal mi was.
Było już.2022.01.10 16:24
Nie czytasz portalu, który cię zatrudnia?