06.09.21, 18:07fot. yt/janusz jaskółka

[Wideo] Czy Spurek rośnie konkurencja? Posłanka KO zażądała na granicy z Białorusią, żeby …

Dziś w Sejmie mieliśmy kuriozalne wystąpienie posła Krzysztofa Gawkowskiego z Lewicy, który stwierdził m.in., że kryzys z nielegalnymi imigrantami na granicy zostałby rozwiązany, gdyby … polski rząd tych migrantów wpuścił. Niemnie kuriozalny okazał się postulat posłanki KO (Zieloni) Małgorzaty Tracz, która w tej sytuacji zażądała przywilejów dla … zwierząt.

- Konieczne jest utworzenie przejść dla zwierząt w ciągu korytarzy ekologicznych. W przeciwnym przypadku populacje mniej licznych i zagrożonych gatunków po prostu wyginą – przekonywała Tracz. Wyraziła ona także sprzeciw wobec budowy umocnień w obrębie pasa granicznego przy granicy z Białorusią.

- Od dwóch tygodni na granicy polsko-białoruskiej powstaje płot, składający się z trzech warstw drutu ostrzowego. To nic innego, jak wnyki postawione przez ministra Błaszczaka na ludzi i zwierzęta – powiedziała Tracz.

Dopiero kiedy jako Zieloni przedstawiliśmy ten problem, to zaczęliście stawiać siatki chroniące te zwierzęta przed okaleczeniem – stwierdziła przekonując, że „to jest za mało”.

- Dziś konieczne jest utworzenie przejść dla zwierząt w ciągu korytarzy ekologicznych. W przeciwnym przypadku populacje mniej licznych i zagrożonych gatunków po prostu wyginą – mówiła posłanka Tracz pytając o konsultacje rządu w sprawie zwierząt z naukowacami.

mp/niezalezna.pl/sejm

Komentarze

Anonim2021.10.5 14:22
Uwielbiam kobiety myślące łechtaczką.
Anonim2021.10.3 19:10
…zwierzęta mogą skorzystać z kilku oficjalnych przejść granicznych Ciekawe, że zwierzęta z gatunku «homo» – i podobno nawet «sapiens» – nie zauważyły przejść granicznych na polsko-białoruskiej granicy i szwendają się po granicznych polach, lasach i bagnach.
cyngiel2021.10.4 11:59
a może to ''homo " jest bliżej '' erectus'' niż '' sapiens''
Palindrom2021.10.3 19:04
Genialne! Chodzi jej o ludzkie zwierzęta?
Albert2021.09.7 9:15
nie każdy może być traczem
Idą wybory..2021.09.7 8:33
Panie i Panowie -- zanim zagłosujecie - POSŁUCHJCIE CO KANDYDACI MAJĄ DO POWIEDZENIA NA ISTOTNE DLA WAS TEMATY. Plakat wyborczy na płocie oraz ogólne pojęcie o programie formacji w ramach której startują wasi kandydaci to za mało , stanowczo za mało...
Tylko PO PRAWDZIWE POLSKIE, nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.09.7 6:51
Zawsze myślałem, że BLONDYNKI nie są "GUPIE". Ta chce nadal wpuszczać CHORE DZIKI aby WYKOŃCZYĆ w POLSCE GOSPODARZY i ich hodowlę TRZODY chlewnej. Nie dość, że PO chce teraz doprowadzić do POLEXITU, WYWOŁUJĄC WOJNĘ Z Unią Europejską i NATO, WALCZĄC z OBRONĄ GRANIC UNII EUROPEJSKIEJ i SZENGEN, to jeszcze chce ZAMORDOWAĆ POLSKICH ROLNIKÓW. TUMANY i TŁUMOKI nie wiedza co to jest ASF?? CZY RUSKI z CCCP-u zamówili u PO realizacje "PLANU POLEXIT"??? Jak pamiętamy był kiedyś "PLAN HITLER-STALIN", zwany dla niepoznaki "PLAN RIBBENTROP-MOŁOTOW" i co z niego WYSZŁO dla ŚWIATA.
JM2021.09.7 6:17
Jej otoczenie, znajomi są chyba "dumni" z jej idiotycznej wypowiedzi!!! Pokaże się w domu jako "bohaterka". Rozpoczął się rok szkolny. Mam nadzieję, że nauczyciele na lekcjach historii będą pokazywać takie zachowania i wypowiedzi unikatów sejmowych!! Wstyd, że Polska ma takich (p)osłów. Tylko czy oni zdają sobie sprawę ze swojej głupoty?? Być może ta pani ma dziecko (dzieci) w szkole, będą wstydzić się za swoją "mamusię"!!!
richi2021.09.7 6:07
kobieto miej litosc nad swoja glupota.
Skrzypek na dachu2021.09.7 4:28
Trzeba wysluchac to co ta sliczna mloda i mondra Pani mowi .
gogogo2021.09.7 0:13
Cieszyłbym się i to bardzo, gdyby szybko wymarły te niewydarzone gatunki w Sejmie.
czekista2021.09.6 23:47
Napisze to, co napisalem juz w innym miejscu; " Lajdakom i zdrajcom trzeba wypalac znaki na czolach. ............ A idiotow probowac leczyc. .... W zadnym wypadku nie powolywac ich w sklad Rzadu."
Skrzypek na dachu2021.09.7 4:31
Anoreksia nerwoza to choroba umyslowa , ale Pani Gosia Tracz to downs .
Stara wiedźma Cyganka2021.09.6 20:53
No kuźwa, Tracz czy S ra cz jest fenomenem. Spurek przy niej jest miss Polonia. Umysłowo przebija Lema powiedzenie o internecie. Jak my możemy mieć takich ludzi w Sejmie i pozwolić im gaworzyć.
Wojtek2021.09.6 20:34
Jak tak tęskni za drugą stroną granicy to niech tam jedzie do Łukaszenki.
WRR2021.09.6 19:40
A moze znajdzie sie ktos wezmie gumowy mlot i zacznie bic po tych pustych zdradzieckich lbach, zrobili chlew z tego sejmu ku uciesze obcych.
zielono w pustej glowie2021.09.6 19:30
mam wolna klatke w ZOO ..
ANONIM2021.09.6 19:13
Trzeba zlikwidować ten płot z drutu bo komar nie przeleci, dzik zakażony nie przejdzie a jak będzie chciała przejść żaba to już koniec - nie przejdzie.
Darek2021.09.6 19:10
Ma 100% racji. To nie jest bełkot w stylu Spurek tylko bardzo mądry postulat, ten płot to jest śmierć dla zwierząt z puszczy, zwierzęta nie znają granic.
HANYS2021.09.7 9:51
Twoja głuPOta też nie zna granic.
mniam2021.09.6 18:54
DR JANE RUBY - "SZCZEPIONKI" NA COVID A TLENEK GRAFENU, MAGNETOFEKCJA I NOPY (NAPISY PL) ... ... https://www.bitchute.com/video/DtctpTeYS3PW/
Anonim2021.09.6 18:52
jak tym czerwonym krowom nie wstyd ? co za q-rwy głosowały na tę hołotę?
wrr2021.09.6 19:44
Tacy jak tutaj Darek, Matis, Anonim i podobna im lewacka holota.
matis892021.09.6 18:47
Towarzysze a teraz chórem, za mną! - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - Hymn ZSRR!!! Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz!
I tylko sobie wyobraź życie z taka pinda2021.09.6 18:42
Śniadanie: żadnych miodów na chlebek, pszczółki zapiierdalają tak ciężko i ...umierają! Albo taka w łóżku ..... Wolałbym, aby mnie Biedroń wydupczył!
Borys2021.09.6 18:55
uważaj o co prosisz a nóż cię ktoś wydupczy hahahaa
matis892021.09.6 18:41
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
matis892021.09.6 18:48
PODSZYWA!!! Towarzysze a teraz chórem, za mną! - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - Hymn ZSRR!!! Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz!
matis892021.09.6 18:40
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.09.6 18:37
Towarzysze a teraz chórem, za mną! - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - Hymn ZSRR!!! Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz!
matis892021.09.6 18:40
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.09.6 18:46
Towarzysze a teraz chórem, za mną! - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - Hymn ZSRR!!! Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz!
Anonim2021.09.6 18:35
Uwielbiam kobiety myslace lechtaczka
Środa2021.09.6 20:54
Bierz mnie na całego.
matis892021.09.6 18:33
Te lewaki są zwolennikami szczepionkowego przyjmowania PISu w swoje ciało. To żadna opozycja tylko PISiory od totalsów. Mają szczepionkowo PIS w swoich ciałach i gorąco tego bronią. To żadna opozycja tylko sługusy lewackiego, szatanistycznego PISu.
niedprobiencu matis892021.09.6 19:15
zaptyaj ojca ...dlaczego zrobil cie po pijanemu...
sisi z WSI2021.09.6 18:25
Ale zasieki na granicy ustrzegły by nas przed ASF. Nie przechodziły by też zwierzęta chore na wściekliznę . A tak krytykujemy posłankę ale zaspokajaliśmy jej i Kaczyńskiego wypaczoną empatie do zwierząt .
ks. katecheta2021.09.6 18:23
Małgośka bój się Boga! Ty przecedzasz komara a wielbłąda ruskiego połykasz! Małgośka a ile tym masz latek?
Ksiądz Grizzly2021.09.6 20:57
A co ma robić? Boj się Boga. Szuka szansy no rozpłodzenie. Z tego ziarna zasianego byc może urodzi się druga Lepart.
Fredro2021.09.6 18:19
Przecież to babsko lewackie to zwierze, ale nie dla chowu, ani dla rozrodu!
Anonim2021.09.6 18:53
to może na testy medyczne?
kibic2021.09.6 18:10
Idiotów w Sejmie po dostatkiem !!!