31.10.21, 20:40fot. tt/nexta/screen

[Wideo] Migranci dzisiaj bawią się w Mińsku, a jutro będą „żywymi tarczami” na granicy

- Zobacz, jak migranci spędzają wieczory w #Minsk . Jutro zostaną przewiezieni na granicę z #EU [prawdopodobnie chodzi o granicę z Polską - przyp. red.] i użyci jako broń w wojnie hybrydowej dyktatora - czytamy na profilu NEXTA na Twitterze.

W ramach operacji „Śluza” stale przerzucani są na polsko – białoruską granicę i wykorzystywani – najczęściej tego nie świadomi – jako żywe tarcze nielegalnie imigranci. Najczęściej są to mieszkańcy Iraku, których miejscem docelowym są najczęściej Niemcy.

Na załączonym nagraniu widać, jak się bawią nieświadomi tego, że kiedy zostaną dowiezieniu pod polską granicę, to z tyłu za nimi będą stali białoruscy funkcjonariusze z karabinami, którzy nie pozwolą wrócić pomimo nieudanych prób przekroczenia granicy z Polską. Nieświadomi, że w tym konflikcie są tak naprawdę narzędzie w wojnie hybrydowej i tzw. „mięsem armatnim”.

mp/twitter/media/nexta/fronda.pl

Komentarze

PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.10 21:43
Niech te MULIKULTI wiedza z kim ZADZIERAJĄ. Zadzierają z POTOMKAMI "LWA LICHESTANU" i jego HUSARZY. Trzeba im przypomnieć BATY JAKIE DOSTALI pod CHOCIMIEM, WIEDNIEM i PARKANAMI. A tak przy okazji. Chcesz POKOJU??? ZBRÓJ się na POTĘGĘ, w najnowocześniejszą broń z CAŁEGO ŚWIATA. Nie możemy dopuścić, aby ponownie ZADYMIŁY KOMINY KONZENTRATION LAGER i ESZELONY wywożące PRAWDZIWYCH POLAKÓW na SYBIR. Wolę jeść suchy chleb niż pozwolić, aby moje DZIECI i WNUKI zostały WYMORDOWANE przez WROGÓW POLSKI i POLAKÓW, NAJEŹDŹCÓW. POWINIEN być wdrożony PROGRAM pod nazwa "KAŁASZ 500+" (te 500 to 500 sztuk nabojów wystrzelonych ze swojej broni na strzelnicach i 5000 sztuk w domowym magazynie). Program "KAŁASZ 500+" obejmuje TYLKO PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. Trzeba uważać aby nie przemknęli się do tego programu WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW. Szczególnie POMIOT tych którzy przybyli do Polski na SOWIECKICH TANKACH w 1944 roku, zamieniając swoje CHACHŁACKIE SOWIECKIE nazwiska na POLSKOBRZMIĄCE. Zaraz WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW zaczną BEŁKOTAĆ, BAŁAKAĆ, kto będzie weryfikował, kto jest PRAWDZIWYM POLAKIEM PATRIOTĄ, od razu ODPOWIEM, weryfikować będziemy My PRAWDZIWI POLACY, III pokolenie AK, WiN, NSZ.
Ja Łukaszenka,2021.11.1 13:43
dumny rycerz z Zakonu Rycerzy Putina w Dupsko Yebanych, nigdy nie oddam mego kołchozu w ręce warchołów z Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Ja jestem dumnym rycerzem z Zakonu Rycerzy Putina w Dupsko Yebanych i ja Łukaszenka, tylko daje dupsko mistrzowi i nikomu więcej! Sam Mistrz Zakonu Putin jest TYLKO w dupsko yebany przez tego z Chin Xi.
smułko2021.11.1 13:41
Łapy precz od kołchozu Białoruś! - - - - MY nie chcemy FBI - CIA - MOSSAD! My mamy własny KGB! - - - - Nasi czekiści są doświadczeni i szkoleni przez naszego ukochanego CZEKISTĘ tow. pułkownika PUTINA! Tylko my mamy prawo i przyjemność strzelać w potylice naszym białoruskim kołchoźnikom. - - - PRECZ z HAMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIM imperializmem!
smułko2021.11.1 10:48
chciało się wam głupki z Partii Interesu Syjonu (PIS) robić rewolucję na Białorusi (taki rozkaz wydano zażydzonemu pisiorstwu prosto z USA) to wam teraz Łukaszenka robi rewolucję na granicy (głupki pisowskie udają, że nie wiedzą o co chodzi) w tym czasie Zawiązek Polaków na Białorusi (są dwa w tym podłe pisowcy jednymi Polakami się brzydzą- tymi co liżą pisowskiej kaczystowskiej żopy) posiadały 16 domów związkowych, w wyników działań podłej pisowskiej dojnej zmiany stracili już ich 15 (kur.wizja tvPIS tępego wyborcy Jarozbawa o tyn nie poinformowała bo ta wiedza głupkom pisowskim do niczego nie jest potrzebna), wielu Polaków, którzy uwierzyli zażydzonemu PIS (nadzór sprawuje żydowska lożą masońska Chabad Lubawicz) siedzi w wiezieni a kłamca Morawiecki (jak wynika z opublikowanego emaila Dworczyka) pisał, że ci Polacy (ma ich w żopie) to miód na jego działalność polityczną przeciwko Łukaszence (żydostwo z USA jest zadowolone)
smułko2021.11.1 11:14
powinno być ... brzydzą się tymi co NIE liżą pisowskiej kaczystowskiej żopy........
Ludwik2021.11.1 12:05
Głupki znowu wygrają WYBORY a Wy zdrajcy znowu będziecie beczeć
TVN2021.11.1 9:15
TVN łże przez 24 godziny na dobę. Efekt wbrew oczekiwaniom coraz gorszy. Poparcie dla politycznych bandytów spada.
Alojz2021.11.1 19:53
Za to TVP to krynica prawdy. Profesjonalizm aż boli. Kurski ma Polaków za idiotów i często się nie myli, ale te inscenizacje z Netflixa to żenada rodem z Korei Północnej!
SZOK!!! TVP ŁŻE2021.11.1 1:32
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny: _________________ Гимн Советского Союза !!! _________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _________________ Za Putinu!!! _________________ Urraa!! _________________ Ty job twoju mać jewrej s*kinsyn!
SZOK!!! TVP ŁŻE2021.11.1 0:33
Napastnicy podjeżdżają na motocyklach i strzelają z broni maszynowej - tak zaczyna się antyimigrancki materiał "Nielegalni migranci paraliżują Europę" z sobotniego wydania "Wiadomości" TVP. Wykorzystany filmik nie jest jednak prawdziwy, a kadry to scena z planu szwedzkiego serialu kryminalnego "Snabba cash" Netflixa
jle_ffm2021.11.1 8:59
Propaganda i poziom kłamstw TVPiS pod przewodnictwem Kurskiego osiągnęł właśnie nowy, nieznany dotąd poziom.
jle_ffm2021.11.1 11:12
Propaganda i poziom kłamstw to tylko TVN pod przewodnictwem Waltera osiągnęł właśnie nowy, nieznany dotąd poziom. SBecka wpółpraca z łukaszenką w TVN kwitnie.
Marek2021.10.31 23:49
Jednego nie rozumiem, dlaczego ci idioci zatrzymują, nieraz powodując wypadki, imigrantów jadących do Niemiec, czasem już nad Odrą?? jeśli już sie dostali do Polski, to w naszym interesie jest by sie wynieśli. Chyba, zę ,,nasze władze" pracują dla Berlina.
Anonim2021.11.1 9:05
tzw. nasze waadze,same nie wiedzą co robić od tej decyzyjnej czkawki ,najlepiej im idzie potykanie sie o wlasne kopyta,jak łukaszek atakował litwe ,to sie durnie patrzyły jak sroka na wrony ,a na granicy po staremu trawa rosła jako jedyna bariera z wrogim panstewkiem,teraz zamiast przepuszczać inżynierów scigają ich 200km/h ,przecież to niemcy jak zechcą zastopują ten burdel w 1dzień ,wystarczy 1 telefon w mascwu q-wamać
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.10.31 23:31
Zaręczam, że gdyby faktycznie wykorzystano prawdziwe filmy dokumentalne z udziałem prawdziwych imigrantów islamskich dokonujących przestępstw na ulicach szwedzkich miast, to zdecydowana większość tego materiału musiałaby być przeznaczona tylko dla oglądających 18+. Nie wspomnę o cywilizacyjnych dokonaniach "tych zastraszonych i biednych ludzi" na ulicach Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch - zwłaszcza zbiorowych gwałtów dokonywanych masowo na plażach itp. No i nikt jeszcze nie nakręcił filmów dokumentalnych z zamkniętych islamskich dzielnic tych krajów bo po prostu nie ma takiej ochrony która zapewniłaby przeżycie filmowcom.
"Kłamcy nie odziedziczą Królestwa Bożego"2021.10.31 22:09
Napastnicy podjeżdżają na motocyklach i strzelają z broni maszynowej - tak zaczyna się antyimigrancki materiał "Nielegalni migranci paraliżują Europę" z sobotniego wydania "Wiadomości" TVP. Wykorzystany filmik nie jest jednak prawdziwy, a kadry to scena z planu szwedzkiego serialu kryminalnego "Snabba cash" ("Szybki cash").
Po 11 ...2021.10.31 22:03
Obowiązki katolika: Głodnych nakarmić. Spragnionych napoić. Nagich przyodziać. Podróżnych w dom przyjąć. Więźniów pocieszać. Chorych nawiedzać. Umarłych pogrzebać. Uchodźców zzajjebaać.
Anonim2021.10.31 22:09
obowiązki łukaszenki; zrobić biuro podróży ,zarobić, pozbyć się balastu, zrobić brzydki PR sąsiadom,odebrać banany od tego idioty franka
Anonim2021.10.31 22:52
Debilu ateistyczny, porównujesz wspaniałe nauki Kościoła do reżimu Łukaszenki? Skad sie tacy biorą na portalu KATOLICKIM?
Anonim2021.11.1 8:33
zmien proszek na łeb ,ze stanem faktycznym chcesz łajzo walczyć jakimiś starymi przepisami? taki głupi jesteś? kiedyś podobnie zryte łby mieli jehowce ,jak widać zaraźliwe to
Anonim2021.11.1 2:06
Przed lewactwem bronić swoich rodzin
Anonim2021.10.31 21:36
W dzisiejszych czasach Jezus nie miałby szans aby dotrzeć do Polski i Polaków. I bardzo dobrze. Nie potrzeba nam tu nauk Jezusa.
lilu2021.10.31 21:42
Czy piszesz "Jezus" o tym zbóju co rzucił w twarza polskiego żołnierza kamieniem?
Po 11 ...2021.10.31 21:57
Ten żołnierz krzyknął do uchodźców: "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nas kamieniem", no i oberwał.
Anonim2021.10.31 22:07
dobre.. takie testamentowe,choć w obecnych czasach gdzie znaleźć kamień po ciemku ?,już szybciej pod ręką bedzie smartfon,jakie czasy ,taka przypowieść
Hhahahha2021.10.31 23:10
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni.Nawet w niedzielę pracujecie za kopiejki. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w POLSCE uczą tego POLAKÓW od 7 roku życia.
hehe2021.11.1 8:35
gimbus analfabeta ,bedzie tu uczył marcin marcina ,a sam glupi kak świnia
Anonim2021.11.1 8:45
jeżeli już durniu, pisze sia tawariszcz ,a po rusku też potrafie,kiedyś uczono porządnie ,a nie, jak obecnie wypuszczają takie niedo.je.bki edukacijne jak ty
Po 11 ...2021.11.1 11:14
Jachira krzykneła do uchodźców: "Kto z was jest bez gaci, niech pierwszy rzuci w tuska kamieniem", no i oberwał tusk w łeb.
Anonim2021.11.1 11:17
A Jezus By Przeszedł Przejsciem Granicznym nie przez las i błoto jak to ciapate bydło.
Anonim2021.10.31 21:05
i buty jeszcze skur.wy.sy.ny ciapate maja na girach,dopiero jak zobaczą głupiego lewaka franka czy jachire idiotke ,zaraz są na bosaka ,chu..e w du.pe je.b.a.ne,podobno w zydoskiej stacji tvn dobrze to wygląda
olo2021.10.31 21:30
Człowieku,czy katolicka niedziela nic dla ciebie nie znaczy? Fronda to portal katolicki a "NIE" szambo Urbana. Spadaj ateistyczny prowokatorze do Urbana.
Anonim2021.10.31 22:04
ty dla mnie nic nie znaczysz
olo2021.10.31 22:54
Wiem. Dla was ateistów człowiek nic nie znaczy, dlatego wspierasz aborcję.
Anonim2021.10.31 22:18
a czemu durniu niby mam być od urbana ?głupie nie rozumie co czyta ? urban ich durniu lubi, nawet koce by im chętnie wysłał jak kiedyś do anglii,rece od tych gimbusów opadają,a mieli ich uczyć czytać ze zrozumieniem
Hhehheheh2021.10.31 23:10
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni.Nawet w niedzielę pracujecie za kopiejki. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w POLSCE uczą tego POLAKÓW od 7 roku życia.
Anonim2021.11.1 8:39
z debilami nie rozmawiam ,spier.da.la.j ch..ju
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.10.31 20:46
Problem z białoruskim eksportem islamistów przez nielegalne przekraczanie granicy z Białorusi do Polski niebawem sam zacznie się rozwiązywać. Masowe sprowadzanie ich na Białoruś przez obłąkanego Łukaszenkę zacznie niebawem skutkować choćby "liczeniem" niewinnych Białorusinów przy użyciu noża na ulicach białoruskich miast przez zniecierpliwionych islamistów, którzy poczują się oszukani przez Łukaszenkę mirażem łatwiej i przyjemnej podróży przez Polskę dalej na zachód Europy. Do tego dojdą zapewne wytrenowane już przez islamistów przypadki rozjeżdżania ludzi samochodami. W rosnącej rzeszy sprowadzanych na Białoruś masowo przybyszów zapewne też coraz więcej jest islamskich specjalistów od bombowych podróży w zaświaty do Allaha z jak największą ilością przypadkowych niewiernych w towarzystwie. To wszystko chyba wkrótce przed Białorusinami. No bo dlaczego miałoby być inaczej niż gdzie indziej? Motorem napędzającym to co Białoruś czeka w najbliższej przyszłości będzie rosnąca złość sprowadzanych za niedotrzymanie obietnic łatwej podróży na zachód przez Polskę. Należy jedynie czekać i mocno pilnować korka wetkniętego przez polski rząd w butelkę, jaką jest granica Polski. To wszystko nabierać będzie swojej dynamiki w miarę jak nadchodzić będzie zima i islamistów na Białorusi będzie coraz więcej. A statyczny płot wysokości 5 metrów na polskiej granicy, wsparty zaawansowaną elektroniką i informatyką już powinien być stawiany przez polski rząd, głównie za unijne pieniądze. Skoro mamy skutecznie bronić wschodniej granicy eurokołchozu. Brońmy więc skutecznie granicy RP pod pozorem obrony tej unijnej.
W państwie komunistycznym2021.10.31 23:42
takie numery nie przejdą (gonitwa z nożami po Mińsku). Łukaszenka każe nadmiar imigrantów przesłać do kołchozów - będą zbierać liście i wyrzucać gnój spod bydląt, albo do kopalni soli potasowej, którą będą szuflować łopatami. Widzieliśmy takie zdecydowane ruchy białoruskich żołnierzy, kiedy przepychali ludzi tarczami przez granicę litewską.