20.04.16, 08:15

Wildstein CELNIE punktuje logikę TVN i GW: PiS to nazizm i wspiera marsze ONR-u

Dawid Wildstein we wpisie na Facebooku celnie wypunktował "logikę" TVN i GW, odnosząc się do sprawy ONR i łączenia jej z Prawem i Sprawiedliwością.

"Z cyklu- logika GW i TVN:

1) Przesłanka pierwsza- kilka miesięcy temu jakiś dureń od Stonogi (tego, który wyzywa Kaczora od k#rew itd) pali kukłę Żyda na demonstracji Ruchu Narodowego- ugrupowania opozycyjnego wobec PiSu i związanego z Kukizem (który ostatnio robi wspólne akcje polityczne np. z Petru i PO).

2) Przesłanka druga- w reakcji na to wydarzenie wszystkie najważniejsze autorytety prawicy związane z PiS piszą list potępiający, którego główna teza brzmi- kto robi takie idiotyzmy- niegodny miana prawicowca.

3) Przesłanka trzecia- przez Białystok przechodzi marsz ONR-u i w kościele robi sobie wiec partyjny-> ONR, partia, która postrzega PiS jako zdrajców, sprzedawczyków i uważa rządzące Polską ugrupowanie za wroga.

4) Przesłanka 4- najważniejsi politycy PiS czynnie angażują się w upamiętnienie Powstania w Getcie.

5) Przesłanka piąta- Ruch Narodowy jest w sejmie z Kukizem, który jest opozycją wobec PiSu i ostatnio dogaduje się z Petru i PO.

Wniosek? OCZYWISTY :D

PiS to nazizm i wspiera marsze ONR-u.

Brzmi logicznie, c'nie?

A tyci na poważniej, abstrahując od robienia k#rwy z logiki- te bzdety to chyba kolejny dowód na to, że ci, co tak są zaniepokojeni i niby to pierwsi do wali z "nienawiścią", "ksenofobią" itd. to albo durnie...

Albo cynicy, którzy chcą to tylko rozgrywać politycznie."

David Wildstein/Facebook