08.04.21, 06:43Fot. screenshot - YouTube ( myPiS TV)

Wpis prof. Pawłowicz wywołał burzę. Sprawą zajmie się RPO

Sędzia Krystyna Pawłowicz opisała wczoraj w mediach społecznościowych sprawę 10. letniego ucznia, do którego nauczyciele mają zwracać się żeńskim imieniem. Wpis prawniczki wywołał ogromną burzę w mediach. Teraz sprawą ma zająć się Rzecznik Praw Obywatelskich.

Sędzia TK Krystyna Pawłowicz poinformowała na Twitterze, że dyrektor szkoły podstawowej w Podkowie Leśnej doprowadziła do podjęcia uchwały zobowiązującej nauczycieli, aby zwracali się żeńskim imieniem do 10. letniego chłopca, wbrew danym aktów stanu cywilnego.

- „Dyr. Szkoły Samorząd. im. Boh. W-wy w Podkowie Leśnej, ul. Jana Pawła II (…) doprowadziła do podjęcia przez Radę Pedagog. uchwały ZOBOWIĄZUJĄCEJ nauczycieli, by zwracali się do 10-letniego ucznia, CHŁOPCA per AGNIESZKA, jak chcieli rodzice. Dane aktów stanu cywil. Zlekceważono”

- napisała.

Na jej wpis zareagował burmistrz Podkowy Leśnej. Artur Tusiński stwierdził w swoim wpisie na Facebooku, że wpis sędzi jest „obrzydliwy” i godzi w dobro dziecka.

- „Ze względu na małą społeczność i dobro dziecka staraliśmy się uniknąć rozgłosu, niemniej jednak stało się, mamy już dyskusję w przestrzeni publicznej, także na lokalnych grupach”

- zaznaczył.

Dodał, że szkoła i miasto są otwarte na potrzeby każdego ucznia, a rolą dyrekcji i grona pedagogicznego jest stworzenia przyjaznego środowiska.

- „Obowiązkiem dorosłych jest ochrona dzieci, o czym zdaje się zapomina Pawłowicz i osoba, która wyniosła informację poza szkołę”

- stwierdził burmistrz.

Sprawa trafiła do Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Dyrektor tego zespołu Magdalena Kuruś podkreśla, że w świetle doniesień medialnych dyrekcja szkoły postąpiła właściwie i zadbała o poszanowanie godności i bezpieczeństwa dziecka.

kak/Interia.pl, DoRzeczy.pl

 

Komentarze

bogdanus2021.04.9 19:18
Za co ma być karana za stwierdzenie że status dziecka to chłopiec? bo jest chłopcem.
Skrzypek na dachu2021.04.9 10:34
Ludzie nie dajcie sie nabrac na zdemoralizowane ideoligie LKGBPQZ .
bogdanus2021.04.9 19:19
Ideologia LGBT to demoralizacja dzieci.
galon2021.04.9 8:08
Tak to jest typowa polska katoliczka. Typowa przedstawicielka Rydzyka i ojca narodu Kaczyńskiego. Czy takie prymitywy musza zapełniać przestrzeń publiczna? Wstyd i Hańba dla Naszego Państwa.
Skrzypek na dachu2021.04.9 10:44
Baba to baba i chlop to chlop . Wszystkie inne mozliwosci , prawdziwe czy urojone to " Monstrum per Defectum ".
cozano2021.04.9 8:06
Krycha, według ideologi i formacji politycznej, którą reprezentuje nie rozpłodowa krowa, dała znowu popis swojego wrodzonego chamstwa.Ta chamka to tzw."elita dobrej zmiany".
Pojebani rodzice, szukają rozgłosu!2021.04.9 0:48
10-cioletni gnojek wie, że NIE jest chłopcem, tylko dziewczynką...! A tylko dlatego, że ma TAK małego ptaka, że go w majtkach znaleźć nie może. - - - - Dzieciaku, NIE ty jeden! - - - Taki Lesio Keller-Krawczyk też ma podobny problem! - - -
hmm2021.04.9 6:57
ciekawe, czy to samo powtórzysz w prokuraturze
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.9 7:41
^^^ przekazano już policji powyższe fantazje pedofila
Ojojoj2021.04.9 8:12
gdyby tak działało prawo, to byś zboku, już dawno siedział za kratkami.
Izabela2021.04.8 20:38
Pawłowicz sprawia wrażenie osoby głęboko zaburzonej. Ona potrzebuje pomocy, której sama odmawia bliźnim bo jest zaburzona. Niech ją Ojciec Chrzestny z Żoliborza, też zaburzony, jakoś usadzi, albo niech oboje się leczą. Może niech ślub wezmą . W Tworkach?
Życzliwy Tobie2021.04.8 21:41
Droga Izabelo, gdybyś uległa wypadkowi z utratą świadomości to Ona pierwsza wyciągnęłaby do Ciebie rękę... jestem tego pewien... bo Twoi współ-poglądowcy uznaliby, że umarłaś i że nie opłaca się Ciebie leczyć... bo swoją dolegliwością naraziłabyś skarb państwa na straty :( - w imię powiedzenia pewnego pana ekonomisty: "na to nie ma i nie będzie pieniędzy".
staruszek2021.04.8 20:19
jakem pradziadek-takiego syna czy wnuka ,który wciąga szkołę w transeksualne fanaberie-wydziedziczyłbym.a mam z czego!
XD2021.04.8 21:50
Wydziedzicz.
Anonim2021.04.8 19:01
Ja tylko bezczelnie zauważę, że osoby chore psychicznie którym PODLI LUDZIE pozwolili na "zmianę płci", bardzo często popełniają SAMOBÓJSTWA. To oczywisty sposób jeśli latami wzmacnia się chorobę psychiczną, nie walczy z jej objawami a przeciwnie, wzmacnia się ja aż do rozpadu osobowości. Po rozpadzie pozostaje już tylko skoczyć z mostu wypiwszy truciznę.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:07
Ale osoby transpłciowe, które przeszły tranzycję - płci nie da się zmienić - popełniają je znacznie rzadziej niż osoby transpłciowe, które tranzycji nie przeszły. I w ogóle tranzycja wpływa pozytywnie na jakość ich życia, zdrowie psychiczne i samopoczucie. Tu metaanaliza: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1365-2265.2009.03625.x
Anonim2021.04.8 19:20
Wszystkie "badania" dotyczące zboczeń seksualnych są od 30 lat sprawą polityczną, i muszą dawać takie "wyniki", jakich oczekuje WŁADZA. A Władza oczekuje pałki do niszczenia ludzi, rodzin i robienia z dzieci biorobotów.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:52
Eeee... A co ma tożsamość płciowa do zboczeń? Zastanów się, co piszesz. Tożsamość płciowa jest już rozwinięta u trzylatka. Serio, chcesz nazywać takie malutkie dzieci "zboczeńcami"? Chyba Ci się wszystko pomieszało...
Anonim2021.04.8 19:57
Zboczenie to termin ścisły, jest zboczeniem bez względu na wiek. Jeśli występuje u trzylatka, nadal nim jest.
sx2021.04.8 20:11
U 3-latka raczej nie występuje, ale jak takie dziecko ma tego typu problemy, że nie wie czy jest chłopcem, czy dziewczynką, to jego rodziców trzeba przebadać - czy nadają się na nich
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:31
Jaki termin??? Zastanówmy się. Słowo "ścisły" by tu zapewne znaczyło «narzucający surowe rygory i niedopuszczający wyjątków». "Termin" natomiast oznaczałby «wyraz lub wyrażenie o specjalnym znaczeniu w jakiejś dziedzinie». No więc w jakiej niby "dziedzinie"? "Ciemnota" to nie "dziedzina posługująca się ścisłymi terminami". "Nienawiść" również nie. "Katolickie przesądy" - podobnie. Napisz więc, o jaką "dziedzinę" Ci chodzi. Jakaż to "dziedzina" posługuje się tym "ścisłym terminem". Bardzom ciekawa. Aha, definicje za SJP PWN.
Anonim2021.04.8 20:39
W dziedzinie seksuologii. Konkretnie - normalnej seksuologii nie dostosowanej do potrzeb Rewolucyjnego Przekształcenia Człowieka w bydło albo inaczej: bioroboty.
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:58
Chyba jednak nie. Miałam w życiu wykład i ćwiczenia z seksuologii. Posiadam również oba podręczniki statystyczne. Ale na to, co uprawiasz, mamy "ścisły termin". Mianowicie "konfabulacja". A i to tylko przy bardzo optymistycznym założeniu, że masz dobre intencje.
Anonim2021.04.8 21:05
Chyba jednak tak. No i nie miałaś wykładów z seksuologii, tylko z seksuologii marksistowskiej, zbudowanej na (nigdy nie odrzuconych) eksperymentach Alfreda Kinseya, sadysty, pedofila i satanisty.
Maria Błaszczyk2021.04.8 21:50
Aleś się tego Kinseya uczepił. Gostek nie żyje od ponad 60 lat, od tego czasu nauka się rozwinęła na tyle, że nie leczymy już czego popadnie lobotomią, każdy z nas ma w kieszeni urządzenie, dające dostęp do prawie całej wiedzy świata - a ponadto dające się wykorzystać jako lusterko, jak Ci się tusz do rzęs rozmaże. Wykonano tysiące badań dotyczących płci i seksualności, wiele z nich odrzucono, inne zebrano w przeglądy, a potem wykonano metaanalizy, wnioski z nich stosowano w leczeniu setek tysięcy ludzi, co następnie analizowano, badano, a te badania zbierano w przeglądy, a następnie opracowywano metaanalizy. Mniej więcej wiedza w tym zakresie ma się tak, jak współczesna biologia ewolucyjna do Darwina - umiemy sekwencjonować DNA i stworzyliśmy inżynierię genetyczną... No więc warto pamiętać o Kinseyu i warto pamiętać o Darwinie. Ale oni są historią, a współczesna nauka jest zupełnie gdzie indziej, inna jest wartość jej ustaleń i inne możliwości.
Anonim2021.04.8 22:07
Niestety nie jest gdzie indziej, ponieważ seksuologia zasadniczo nie jest nauką, tylko zakamuflowaną pałką do indoktrynowania ludzi. Badania już od dawna służą tylko i wyłącznie doskonaleniu technologii podporządkowywania ludzi Władzy. Nie ma lepszej pały do profilowania ludzi i przymuszania ich do określonych zachowań, jak kierowanie ich seksualnością. Drugą pałą jest strach, co dziś pięknie widać na przykładzie kowidopsychozy i nastrzykiwania ludzi preparatami prowadzącymi wprost do upragnionej depopulacji. Inaczej pisząc - ludzkość jest przekształcana w stado humanoidalnego bydła.
Maria Błaszczyk2021.04.8 22:36
Coś źle zrozumiałeś. Albo wszystko Ci się pomieszalo. Covid to choroba, wysoce zakaźna i dość niebezpieczna. Do tego momentu mocno zaniżone statystyki mówią, że w samej Polsce zabiła 50 tys. ludzi - czyli. powiedzmy, Białą Podlaską. Ale z danych GUS wynika, że nadumieralność od początku tej epidemii wzrosła do 100 tys. Z long covid zmaga się kolejne półtora miliona Polek i Polaków, czyli, powiedzmy, Warszawa. Szczepionki będą zapobiegać dalszym zakażeniom, czyli śmierciom. Czyli właśnie depopulacji. I tak samo jest z seksuologią. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, wręcz przeciwnie. Dzięki jej rozwojowi dowiedzieliśmy się właśnie, jak bardzo zróżnicowana jest ludzka seksualność - a to otworzyło, razem z internetem, mnóstwo możliwości dla wielu ludzi, wcześniej zamknięte przez brak wiedzy i systemy etyczne powstałe w czasach, gdy seks był powiązany z prokreacją w sposób ścisły. Na szczęście współcześnie udało się to oddzielić, a skostniałe ramy dzięki temu się rozpadły.
Anonim2021.04.8 22:53
Bzdury. 95% zmarłych na kowida to osoby zmarłe na zawały, wylewy, cukrzycę, nowotwory a nawet wypadki samochodowe, u których nawet nie tyle że wykryto kowida, co całkowicie niewiarygodny "test" coś tam wykrył. Ten sam test co wykrył kowida w cocacoli, oleju silnikowym i papai. Sprawa jest całkowicie oczywista - międzynarodowa finansjera w celu rozwalenia naszego świata, wzięcia ludzi za mordę i zaprowadzania komunizmu opracowała wiruska i zadbała o jego rozpowszechnienie. Teraz ci sami ludzie wciskają nam "szczepionki". Oczywistym skutkiem będzie wytępienie 6,5 - 7 miliardów, co bardzo łatwo kontrolować bo oni wiedzą ile ludzi nastrzyknęli. Jak już nastrzykną te 7 miliardów, to będą wiedzieli, że za dekadę będzie po wszystkim. Tego się nie da wyciągnąć, zaszczepiony jest skazany, jeszcze nie wiemy na jakiego następnego zajzajera umrze, ale poczekamy, zobaczymy. Daję im 10, moooże 15 lat życia. To jest cwana powtórka Rewolucji Bolszewickiej, podobnie kontrolowanej przez kręgi Bankierów z USA. Oni tego nie ukrywają, mówią o tym prosto z mostu. Wystarczy słuchać i pozbyć się mentalnych blokad zamykających oczy na dźwięk słów-kluczy.
Maria Błaszczyk2021.04.8 23:17
Niesamowite. Czyli z puntu widzenia finansjery korzystne jest wykończenie sporych grup ludzi, ze znacznie większej zrobienie inwalidów, a to wszystko po to, żeby reszta zmarła za 10-15 lat. I to ma im przynieść korzyść? Do tego, w jakiś tajemniczy sposób pozyskali tysiące naukowców, a także informatyków, pracowników technicznych, i kto tam jeszcze brał w tym udział, którzy zrobili dla nich te ludobójcze szczepionki i milczą jak głazy, od Pekinu, przez Moskwę po Nowy Jork. Rządy australijski, japoński i węgierski nagle zaczęły mieć wspólny cel, a jest nim wymordowanie większości swoich populacji. Aha, a Cola powoduje rozpad jakiegokolwiek białka, bo jest kwaśna jak piorun. Chyba nie uważałeś na tej lekcji, co na niej było o kwasach.
Anonim2021.04.8 23:30
Nikt nie pozyskiwał "tysięcy naukowców". Oni to coś mieli już gotowe, przygotowane w laboratoriach broni biologicznej np. w Forcie Detrick. Masakra, ale wy jesteście ufni. Jak dzieci. Z zapałkami.
Maria Błaszczyk2021.04.9 1:28
A jednak. Te szczepionki nie zrobiły się same. Nie stworzyli ich też finansiści. Tworzyli je naukowcy. Całe tysiące naukowców. I nawet jeśli zrobili to kiedy indziej - to nie mam pojęcia, jak zdołali to ukryć. Przecież oni nie żyją w jakichś bunkrach na Saharze. Tylko normalnie, wśród ludzi. I gonią swoich rodziców i dziadków na szczepienia, odliczają dni, aż nadejdzie kolej na nich... I tak samo z rządami - każdy rząd to setki ludzi. Kilkadziesiąt państw z zaawansowanym programem szczepień, kolejne sto kilkadziesiąr, które sie doczekać nie mogą, aż będzie ich kolej. I nikt zupełnie się nie wygadał, tylko wszyscy lecą się szczepić? Po to, by za 10-15 lat wszyscy umrzeć? Niesamowite.
Anonim2021.04.8 23:51
no i nie ogarniam, jak można nie uważać większości rządów za figurantów zależnych od międzynarodowego kapitału. Przecież to sa pacynki, sory, pajace z kijem w tyłku.
Cierpliwy.2021.04.9 10:16
Brawo. Sama prawda. Dobrze że są jeszcze ludzie myślący. Dla Lucyferanów "synów zatracenia", to jest ich ostatnia walka przed ich unicestwieniem. Będą niszczyć wszystko wg ich diabelskiego planu. Pozwolono im na to, dla naszej próby. Napisane jest:"Wszyscy ogniem będą posoleni". Kto się nie załamie będzie zbawiony.
Skrzypek na dachu2021.04.9 10:41
Baba to baba , chlop to chlop . Wszystkie inne prawdziwe albo urojone mozliwosci to " Monstrum per defectum " .
Tyś2021.04.8 19:21
jest zwykły lewacki ateistyczny tuman, siejący propagandę lgbt.
Matematyk2021.04.8 23:03
Popełniają statystycznie samobójstwa rzadziej, bo jest ich statystycznie mniej :P
***** ***2021.04.8 18:56
Duda debil, Pwałowicz debil.
Mim22021.04.8 19:17
Nie chowaj się za ośmioma gwiazdkami - debilu.
Sanacja2021.04.8 22:59
Ale on pisał o Duda i Pwałowicz. Dudów w Polsce pełno (sam znam kilkunastu), ale o Pwałowicz to nie słyszałem. Kogo masz 5-gwiazdkowcu na myśli? Bóg wie jeden... Musisz sprecyzować po nazwisku, imieniu, funkcji w państwie i po dacie urodzenia :P
Anonim2021.04.8 18:43
Nie zapominajmy, jaki jest dzisiaj Wzorzec Kobiecy pokazywany w bajkach - agresywna Atomówka rozwalająca wszystko co stoi jej na drodze. Wzorzec Męski jest tego przeciwieństwem - ciapa, klucha i poyeb. Nie powinno więc dziwić, że część kilkuletnich chłopców, naoglądawszy się Atomówek, zidentyfikuje się z nimi, a nie z pajacami w stylu TataŚwinkaPeppa. Tak oto Lewactwo pluje dzieciom w oczy trucizną i dyma, dyma, dyma je od rana do wieczora.
RA2021.04.8 18:34
Ja tylko bezczelnie zauważę, że dla męskiego mózgu wiedza jaki jest mózg żeński jest NIEOSIĄGALNA. Nikt nie ma fizycznej możliwości, aby rozpoznać, czy jego mózg jest płci przeciwnej niż ciało.
psycholog dzieciecy2021.04.8 18:32
dzieci w tym wieku nie interesuja się seksem w zadnej postaci.!!!Bez dalszych pisania bzdur należy pozbawic rodziców władzy rodzicielskiej !!!!Rada Pedagogiczna jest głupia przy takich wychowawcach dzieci są w niebezpieczenstwie.To dziecko jest na najlepszej drodze do załamania nerwowego i samobójstwa.Niestety to tak działa
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:02
"Płeć" to nie to samo co "seks". Poważnie. Za to dzieci jak najbardziej bywają chłopcami i dziewczynkami. A to właśnie jest "płeć".
Anonim2021.04.8 19:06
Ale nigdy nie bywają "chłopcami z macicą". Bywają za to plastyczne jak plastelina. Sprawny Seksedukator, jeśli dostanie w swoje lepkie łapki dostatecznie małe dziecko, potrafi zrobić z niego właściwie wszystko, od 6-letniego geja, przez dziewczynkę z penisem, po lesbijkę z penisem lub bez niego.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:08
Tożsamość płciowa jest nie do zmiany w przypadku trzylatka. Kiedy ci "seksedukatorzy" mieliby tego dokonać?
Anonim2021.04.8 19:18
W przypadku trzylatka chodzi o fałszywy wzorzec z bajek albo pragnienie dopasowania się do wymagań rodziców. Czasem fałszywie odczytywanych, ale przecież trzylatek nie musi być ekspertem w odczytywaniu pragnień mamuśki. Czasem jest to pierwocina choroby psychicznej. Najczęściej jest to błąd pokręconych rodziców, którzy nakręceni lewicową propagandą uczepili się nic nie znaczących symptomów i robią dziecku z mózgu jajecznicę.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:39
Interpłciowość istniała wcześniej, niż jakakolwiek bajka. I niż cokolwiek, co mógłbyś nazwać lewicową propagandą.
Anonim2021.04.8 19:53
Wszelkie choroby psychiczne istnieją od zawsze. Lewicowa propaganda zaś w celach politycznych amplifikuje je na masową skalę.
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:07
Ale co ma interpłciowość do choroby psychicznej. Weźmy taki przykład mężczyzny z macicą: https://www.pri.org/stories/2011-08-02/doctors-find-uterus-and-vaginal-tissue-indian-man-stomach-pains Żył sobie człowiek, miał dzieci nawet, a interpłciowość odkrył, bo go brzuch bolał. Niby z jaką chorobą psychiczną masz tu do czynienia?
Anonim2021.04.8 20:30
To "zwykły" mutant, obojnak. Jak widzisz, stosujesz typowy lewacki chwyt - celowo mieszasz różne sytuacje, w tym przypadku choroby somatycznej (mutacji) z chorobą psychiczną. Nie wiem dlaczego z faktu że czasem trafi się obojnak, ma wynikać prawo do wmawiania zdrowym fizycznie dzieciom, że są zboczone.
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:35
Ale to wszystko to interpłciowość. Interpłciowość to parasolowy termin i obejmuje bardzo różne sytuacje. Dotyczy zupełnie dowolnej liczby różnic w zakresie cech dotyczących płci. Mózg to także organ wykazujący dymorfizm płciowy. I tak jak na KAŻDYM innym poziomie, na tym także może dojść do niezgodności. I to nie jest choroba - mózg "kobiecy", podobnie jak "męski" jest zupełnie prawidłowym mózgiem.
Anonim2021.04.8 20:47
Na szczęście w przypadku "chłopców z macicami" oraz "dziewczyn w penisami" o żadnej nieprawidłowej budowie mózgu mowy nie ma. Proces biologiczny prowadzący do nieprawidłowej budowy mózgu z samej swojej natury zmienia również resztę ciała. Nikt nie bada - choć jest taka możliwość - rzeczywistej budowy mózgu. Po co, jeszcze by się lewacki patent na niszczenie dzieci zepsuł. Istnieje cała masa dowodów na to, że zmiennopłciowość (psychiczna, nie chodzi o obojnaków) jest ZAWSZE wmówiona.
Maria Błaszczyk2021.04.8 21:26
No właśnie jest. I budowę mózgu się bada, skąd Ci to przyszło do głowy? Nie musimy jej badać w każdym konkretnym przypadku, tak jak nie wyciągamy trzustki każdemu cukrzykowi, by stwierdzić, że zniszczyły mu się komórki β. Starczy zrobić badanie korelacyjne, by ustalić taką zależność. I chyba nie bardzo rozumiesz, że mózg to bardzo wrażliwy organ. I tak, dla przykładu, niedotlenienie na ogół zabija go jako pierwszy. Może Ci ocaleć trzustka, serce i płuca - a mózg już zdechł. I tak samo jest z jego rozwojem prenatalnym. To działa zresztą w drugą stronę. Oddziaływanie na człowieka czynników, które powodują niezgodność płci genetycznej z innymi poziomami, np. anatomicznym czy fenotypowym, na ogół mają tożsamość zgodną bardziej z budową niż genami. Dla pzykładu osoby z zespołem Swyera na ogół identyfikują się jako kobiety. Osoby z niewrażliwością na androgeny - także. W przypadku zespołu de la Chapelle -z mężczyznami, stąd często suplementuje się tesosteron w wieku dorastania. Itd.
leszczyna2021.04.8 21:49
Skoro, jak słusznie piszesz wyżej, "mózg to także organ wykazujący dymorfizm płciowy", to znaczy, że płeć ludzka jest dymorficzna: męska lub żenska, a kto się w tym podziale nie mieści, cierpi na zaburzenie identyfikacji płciowej. Dlatego pociąg do osób tej samej płci jest patologiczny, jest pozapłciowy. Różne skomplikowane przypadki nieprawidłowości rozwojowych to przypadki medyczne, natomiast robienie z tego zjawiska ideologicznego jak w opisanej szkole to problem niebezpieczny społecznie.
Maria Błaszczyk2021.04.8 22:04
Nie. Po pierwsze, to jest spektrum. Statystycznie mózg kobiecy jest jakiśtam, a męski jakiś. A konkretny, który trzymasz w ręku - albo ktoś ma w swojej czaszce - będzie unikatowy. Może być "bardziej niż przeciętny" męski, może być mniej. Tak jak wzrost. To też jest zjawisko podlegające dymorfizmowi płciowemu. Przeciętny męzczyzna ma 178 cm wzrostu. Ale przeciętna Holenderka - a zwracam tu uwagę na ogromną mniejszość indonzyjską w tym kraju, dentystka mojej 9-letniej córki jest sporo od niej niższa, więc i tak jest to wynik zaniżony - też ma coś koło tego. To nie znaczy, że wszystkie to Holenderki mające powyżej 1,8 metra, mają zaburzenia identyfikacji płciowej. Poważnie. Po drugie - poszczególne poziomy ze sobą nie muszą się zgadzać, więc uzyskujemy obraz mozaiki. I tak, dla przykładu, bardzo kobieco wyglądająca Nikkie de Jager ma coś pod 2 metry wzrostu, ale typowo kobiecą figurę, z typowym rozmieszczeniem tłuszczu. I jest tak "kobieca", że żaden z wielu milionów jej widzów nigdy nie podważał jej kobiecości. A tymczasem "zaburzenie" to coś, co z definicji "zaburza". Identyfikacja płciowa, z tego powodu, nie jest zaburzeniem. Nikkie ma pracę, którą lubi, partnera, kochającą rodzinę, działa na rzecz innych, jest osobą twórczą i radosną. Skoro jej nie przeszkadza i nic nie zaburza - to czemu Tobie miałoby przeszkadzać? https://pl.wikipedia.org/wiki/NikkieTutorials
Anonim2021.04.8 22:11
Nieprawda. Różnica w budowie mózgu jest zasadnicza i nie ma stanów pośrednich. Nie ma mózgów półmęskich albo ćwierćkobiecych. To nie jest spektrum, tylko dwa, wykluczające się modele budowy.
Maria Błaszczyk2021.04.8 22:52
Eeeee... Są. Tak jak wzrost. Albo zawartość i rozkład tkanki tłuszczowej. Albo owłosienie. Czy cokolwiek innego. To nie jest kwestia dyskusyjna. I pod wieloma względami własnie też mózgi osób transpłciowych są takie "pośrednie". Niby dlaczego miałoby nie być możliwe
Anonim2021.04.8 23:06
A niby dlaczego miałoby to być możliwe? To nie są różnice ilościowe w żadnym razie.
Maria Błaszczyk2021.04.8 23:18
Co nie jest różnicą ilościową? Liczba neuronów? Proporcje istoty białej i szarej?
Anonim2021.04.8 23:47
Wewnętrzna budowa mózgu odpowiedzialna za całkowicie różny sposób rozumowania. Oraz niejako przy okazji za większą wrażliwość mózgów męskich na urazy.
Maria Błaszczyk2021.04.9 1:19
A skądś Ty wytrzasnął tę wrażliwość? Ona jest inna, ale nie większa. Dla przykładu, chociażby, jak się facetowi uszkodzi lewy płat skroniowy, to spowoduje to co najwyżej zaburzenie funkcji językowych. A u kobiet, jeszcze dodatkowo, wzrokowoprzestrzennych. Jak prawy - to u mężczyzny tylko funkcje wzrokowoprzestrzenne, a u kobiet - także językowe. To co jest większą podatnością? Jak dla mnie wyłączenie funkcji dwóch rodzajów jest większą podatnością niż jednego. Ale wciąż mówimy o kontinuum. To rozproszenie i skupienie ośrodków jest różne. Idąc dalej tokiem rozumowania odnośnie "urazów". Dla przykładu, schizofrenia występuje częściej u mężczyzn. Ale kobiety też ją miewają. Silnie związana właśnie z tą koncentracją ośrodków dysleksja tak samo - ale nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdzi, że nie przytrafia się kobietom. Itd. To wszystko to jest kontinuum. Ale rozproszenie ośrodków jest tak czy siak skutkiem różnicy ilościowej - po prostu gęściej upakowana istota szara sprawia, że komunikacja pomiędzy neuronami jest szybsza i efektywniejsza, więc można sobie pozwolić na mniejszą "ośrodkowość", bez utraty funkcjonalności.
Skrzypek na dachu2021.04.9 11:06
XX i XY . Kazde inne to monstrum per defectum . Pani Maria Blaszczyk sie kompletnie ideologicznie myli od podstaw nauk o zyciu .
leszczyna2021.04.8 22:43
Po swojemu pojęłaś mój post. Ja nie twierdzę, że identyfikacja płciowa jest zaburzeniem, ale że jest zaburzeniem niemożność identyfikacji płciowej wobec faktu dymorfizmu płciowego człowieka. Nikkie Tutorials akurat ma identyfikację, więc nie jest to przykład na moje twierdzenie.
Maria Błaszczyk2021.04.8 23:05
Aha. No dobrze. Ale z faktu, że dziewczynka z Podkowy przyjęła imię jednoznacznie wskazujące na żeński gender, możemy wnioskować, że się z nim identyfikuje. Najprawdopodobniej. Czyli przypadek jest analogiczny do przypadku Nikkie. Inaczej, niż w przypadku Milo, które się nie bardzo identyfikowało. Oczywiście, to jest historia, w której mylenie czyjejś "tożsamości" z "ideologią" doprowadziło do tragedii. Ale dla przykładu, Mitch Grassi z Pentatonix ma już coś koło trzydziestki, żyje, tworzy itd. - a przy tym, zupełnie się nie licząc z Twoimi uczuciami, używa zamiennie zaimków he/him i she/her.
leszczyna2021.04.9 9:10
Mitch Grassi nie wie o moim istnieniu, więc z niczym moim się nie liczy, bo i jak? Co jego stan zdrowotno-życiowy ma do moich uczuć? Nic. Nie o to chodzi. Nie wiem, na co cierpiał Nikkie Tutorials, że zdecydował się na zmianę fenotypu płciowego, nie wiem, na jakim tle powstał problem chłopca ze szkoły, o której mowa we wpisie p. Pawłowicz. Problem to stan zdrowotny, prawny i społeczny, choćby wola rodziców czy dokumenty ucznia. Ideologia i tożsamość to różne zjawiska, ale mogą być powiązane, to ideologia dostarcza pojęć, wg których ktoś określa tożsamość. Dlatego jest walka o język. A co do rodziców, to słyszałam, jak dzieci w szkole mówiły, że jak para chciała chłopca, a urodziła się dziewczynka, to rodzice zabiegali o zmianę płci swego potomka. Tak że różnie bywa. Nie mówię, że tak jest z rzeczonym 10-latkiem, ale tak się może zdarzać.
Anonim2021.04.8 18:31
Biedne dziecko.
gtgt2021.04.8 17:54
PAWŁOWICZ KOMPROMITUJE PIS I KACZYNSKIEGO. TO KOBIETA TO DNO
Pojebani rodzice, szukają rozgłosu!2021.04.8 17:25
10-cioletni gnojek wie, że NIE jest chłopcem tylko dziewczynką...! A tylko dlatego, że ma TAK małego ptaka, że go w majtkach znaleźć nie może. - - - - Dzieciaku, NIE ty jeden! - - - Taki Lesio Keller-Krawczyk też ma podobny problem! - - -
Pannie Krysi2021.04.8 17:21
życzymy spełnienia najskrytszych marzeń tzn. żeby ch.j ją strzelił.
no2021.04.8 17:30
i odezwał się reprezentant wymierającego gatunku.
......2021.04.8 17:34
lewackich chamów.
Lewacką chamką2021.04.8 17:35
jest panna Krystyna.
Coś2021.04.8 17:34
dokładniej?
urodzil sie z wackiem2021.04.8 16:55
jest facetem,i zadne lewackie psychole tego nie zmienia
tssss....2021.04.8 16:58
No jak to nie? Jest 8 kwietnia 2021 godz. 18:58 i jest piękny polski poranek 27 C na dworze...
marc2021.04.8 16:54
Ten świat jest nienormalny, jak do kogoś kto ma jaja, można mówić Agnieszka, to jest dopiero poniżenia człowieka płci męskiej !
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:00
W byciu kobietą nie ma nic poniżającego, spokojnie, imię "Agnieszka" nikogo nie obraża. Jak krucha musi być Twoja męskość, by tak to postrzegać. Ale rzecz w tym, że ta dziewczynka jest płci żeńskiej.
No i Maryska znowu2021.04.8 18:14
zabłysneła swoja kuchenną wiedzą
Anonim2021.04.8 18:30
Lecz się, jeśli chłopca od dziewczynki nie odróżniasz. To już naprawdę poważny problem. Poniżające jest nie bycie kobietą, tylko wmawianie biednemu dziecku takich bredni.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:00
Ale tożsamość płciowa to jest coś, co kształtuje się w czasie, gdy trudno dziecku coś wmówić, bo jest jeszcze bardzo małe i do tego na ogół uznaje się, że w dużej części, a nawet w większości, pod wpływem czynników biologicznych.
Ty2021.04.8 19:19
lepiej uważaj na te czynniki biologiczne, których nadużywasz, bo bredzisz po nich, jak ostatni tuman. "trudno dziecku coś wmówić"? A co wy, ateiści lewaccy robicie lub chcecie robić? Wmawiać dzieciom wasze bzdury lgbt-owskie od przedszkola- zboki obrzydliwe.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:38
Tzn. chcemy dzielić się z nimi wiedzą. Wiedza to najlepsze, co możemy dać dzieciom. Ale to tak nie działa. Uczymy też dzieci, że istnieją osoby z albinizmem - ale to zupełnie nie wpływa na ilość barwnika w skórze. Opowiadamy, na ogół w kontekście malarii, że niektórzy ludzie mają anemię sierpowatą - ale dzieci od tego wcale nie dostają anemii. Opowiadamy im też, że istnieją poligloci - ale nie czyni to z dzieci poliglotów. Chyba nie bardzo łapiesz, na czym polega bycie LGBT. Otóż edukacja - ani nauka w ogóle - nie tworzy takich osób. Ona tylko opisuje istniejące zjawisko, a następnie w plasówkach oświatowych wyjaśnia się to dzieciom.
Anonim2021.04.8 19:56
Choroby somatyczne trudno wmówić, choć można nakłonić do zachowań, które prowadza do nich. Ale zboczenia seksualne to zaburzenia psychoseksualne i/lub zaburzony rozwój. To akurat da się wywołać presją psychiczną.
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:03
Ale co ma płeć do jakichkolwiek zboczeń? Mówić możemy co najwyżej o korelacji. Kobietom zboczenia przytrafiają się rzadziej. No ale w tym wypadku zmniejsza się ryzyko zboczenia - mamy po prostu jedną dziewczynkę na świecie więcej. Ale nawet jakby było odwrotnie, to przecież nikt nie utożsamia "bycia mężczyzną" z "byciem zboczeńcem". Bez przesady. Całe mnóstwo mężczyzn nie jest zboczeńcami.
Anonim2021.04.8 20:35
Zboczenia są ściśle związane z płcią i zachowaniami seksualnymi. Nieprawidłowo rozwinięte pragnienia, tożsamość lub praktyki seksualne to zboczenia. Nieprawidłowy rozwój = zboczenie. Zboczenie ze szlaku prawidłowego rozwoju. Tak jak turysta zbacza z perci i spada, tak zbaczający seksualnie upadają.
Maria Błaszczyk2021.04.8 21:30
Aha. A co jest "prawidłwowym rozwojem" decydujesz Ty. Nie chodzi o to, by ludzie prowadzili satysfakcjonujące życie, rozwijali się, dbali o innych, chcieli zostawić świat lepszym miejscem, niż go zastali, byli zdrowi i produktywni. Nie. Miarą prawidłowego rozwoju jest "anonim" na Frondzie. Niesamowite, jak ludzie tracą właściwe proporcje i wydaje im się, że są miarą wszechrzeczy.
Anonim2021.04.8 22:16
O tym co jest prawidłowym rozwojem decyduje biologia, a nie mętne poczucie zadowolenia. Zadowoleniem można sterować w ogromnym zakresie, nie ma przeszkód, aby nie wpoić człowiekowi zadowolenia z np. obdzierania żywcem innych ludzi. To jest postawa skrajnie wręcz antyludzka. Niwecząca człowieczeństwo, ponieważ człowieczeństwo nabywa się wbrew naturalnemu samozadowoleniu wewnętrznego zwierzęcia.
Maria Błaszczyk2021.04.8 23:24
Aha. Zaraz. Czyli ma decydować biologia. A jednocześnie chodzi o człowieczeństwo, czyli coś wręcz przeciwnego. Ale tak czy siak - gdy będziesz umierał, przy odrobinie szczęścia, będziesz myślał o biologii. Znaczenie będzie miało, czy Twoje życie było satysfakcjonujące. I tylko to się liczy. Jakby miała decydować biologia, to nażarci do wypęku, bogaci, bezpieczni, byśmy mieli po kilkadziesiąt dzieci. A tymczasem piszemy poezję, wysyłamy misję na Marsa - albo przynajmniej Teslę na orbitę i zastanawiamy się, jak uczynić życie transpłciowych dzieci lepszym.
Anonim2021.04.8 23:35
Po pierwsze - rozwój techniczny jest zależny od poskromienia "mniejszości seksualnych". Po drugie - decyduje biologia w sensie ewolucyjnym. Dobre jest to co zapewnia zdolność do przetrwania. Choroby lub zwyrodnienia jak nowotwory, cukrzyca, schizofrenia, zboczenia seksualne są złe. Człowieczeństwo oznacza wyższą zdolność przetrwania, w końcu to ludzie wybili lwy a nie lwy ludzi.
Maria Błaszczyk2021.04.9 1:22
Czyli istotą człowieczeństwa jest nasza zdolność do niszczenia wszystkiego wokół? No cóż, ja mam lepsze zdanie o ludziach. Wydaje mi się, że istotna jest zdolność tworzenia. Ale w tym ujęciu, to najbardziej ludzkie są karaluchy - podobno przeżyją nawet zagładę nuklearną, gdy ludzie już rozwiną swoje człowieczeństwo do granic i zniszczą wszystko.
Skrzypek na dachu2021.04.9 10:59
Babo masz muzg jak wiewiorka i klucisz sie po to aby tylko sie klucic .
leszczyna2021.04.9 9:45
"Znaczenie będzie miało, czy Twoje życie było satysfakcjonujące. I tylko to się liczy. " - skoro tak, to odpada choćby moralność: przecież zdrada małżenska czy dręczenie ofiary przez sadystę mogą być bardzo satysfakcjonujące, albo okradanie klientów może dostarczać środków na nowe inwestycje, też satysfakcjonujące, a wszystko w majestacie życiowej satysfakcji. A politycy o czyją satysfakcję życiową dbają? Spółki skarbu panstwa pokazują, że głównie o swoją.
Anonim2021.04.8 18:31
To nie jest żadna "dziewczynka" tylko otumaniony i zmanipulowany przez lewackie media i podobnych rodziców (którym powinno się w trybie pilnym odebrać prawa rodzicielskie, zanim doprowadzą do tragedii) CHŁOPIEC. Ja rozumiem, że lewacy wyznają kretyńską wiarę w czary, wiarę, że słowa zaklęcia zmieniają rzeczywistość. Abra kadabrra hokus pokus. PS Wszystkich nauczycieli a w szczególności dyrektora należy postawić przed Sądem i surowo ukarać (3 lata paki minimum) za narażenie dziecka na nieodwracalne szkody, łącznie z ciężkim okaleczeniem i ewentualną śmiercią.
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:42
No więc nie. To jest kwestia nauki. A nauka działa dokładnie odwrotnie. Nauka opiesuje jakieś zjawiska, ich manifestacje, bada ich cechy, po czym wyjaśnia przyczyny, które sprawiają, że zjawiska mają takie a nie inne manifestacje i cechy. Interpłciowość istnieje chociażbyś tupał nóżkami, a nawet rzucił się na ziemię i bardzo mocno krzyczał. I nie ma to nic wspólnego z "lewakami", ponieważ te zjawiska są opisywane od tysięcy lat, w wielu kulturach. A skoro istnieją - to nauka też zbadała, jakie postępowanie jest najkorzystniejsze dla osób interpłciowych uwzględniając takie kategorie jak "zdrowie", "funkcjonowanie społeczne", "dobrostan" itp.
Anonim2021.04.8 18:55
Nauka nie zbadała interpłciowości, tylko znany od wieków fakt, że część dzieci ulega chorobom psychicznym albo presji (czasem nieświadomej) rodziców. Nie ma żadnych "dziewczynek z penisami" tylko świrujące chłopaki. Nie ma żadnych "chłopców z macicami" tylko świrujące dziewczyny. A dzisiaj LEWACTWO promuje na masową skalę wszelkie zboczenia seksualne, ponieważ jest to sprytny sposób (jeden z kilku) na zlikwidowanie RODZINY, która jak stwierdził sam Lenin, jest główna przeszkodą na drodze do Komunizmu. Sposób jest dosyć efektywny, ponieważ zboczeńcy seksualni rodzin nie zakładają. Związki zboczeńców nie są rodzinami w żadnym tego słowa znaczeniu.
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:19
Co do zboczeńców - pełna zgoda. Zamykajmy radnych Piaseckich i innych księży Behrendtów w więzieniach, bo są groźni dla świata. Ale co to ma do interpłciowości? Niby jak chcesz zaprzeczyć faktowi, że płeć to skomplikowane zjawisko, i mężczyźni z macicami istnieją. To nie jest częste zjawisko, ale zielone oczy też są rzadkie. Również są połączeniem cech, które na ogół nie występują naraz. Chyba że się zdarzy inaczej.
Anonim2021.04.8 19:24
Nie istnieją. Za to po ulicach łazi cała masa ludzi którym przetrącono samoświadomość. Niestety ten ich stan jest "zaraźliwy", podobnie jak narkomania... jeśli natrafią na osobę podatną, osłabioną, zniszczą ją bezwzględnie. Czują się po tym lepiej, mniej samotnie w myśl "niech wszystkim będzie tak źle jak mi"
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:20
No to popatrzmy. Facet z macicą: https://www.pri.org/stories/2011-08-02/doctors-find-uterus-and-vaginal-tissue-indian-man-stomach-pains Kobieta z jądrami - tzn. jakby jej rzeźnicy chirurdzy ich nie usunęli, bo tak mamy kobietę z niepełnosprawnością https://en.wikipedia.org/wiki/Kitty_Anderson_(activist) Sama miałam pacjentkę z zespołem Swyera - czyli kobietę, a raczej dziewczynę, bez gonad, za to z męskim kariotypem. Ale jakoś mnie nie zaraziła. Moje jajniki to przetrwały, cycki nie zniknęły i w ogóle nic mi się chyba nie stało. Nie panikuj więc, to nie jest zakaźne.
Anonim2021.04.8 20:53
To jest bardzo zakaźne, ale to raczej choroba wieku dziecięcego. Dopuszczenie do kontaktów kilkulatków z osobnikami przejawiającymi wszelkie cechy LGBT powoduje 30-krotny wzrost liczby zmiennopłciowców. Liczba homoseksualistów wzrasta podobnie, z tym że choroba ta zakaża trochę starsze dzieci. Dosyć rzadko zdarza się zakażenie w wieku dorosłym, jak u Konopnickiej.
Maria Błaszczyk2021.04.8 22:06
Ale dlaczego tak się ograniczać? 300-krotny albo 30000-krotny będzie wyglądać lepiej. Jak się wymyśla dane, to sky is the limit.
Anonim2021.04.8 23:39
Z danych wynika 30 razy.
Maria Błaszczyk2021.04.9 1:38
Ale nie ma takich "danych". Co chcesz do czego porównać niby? Dawniej mieliśmy ludzi jak pani Grodzka czy pani Hołuszko - którzy trnzycji dokonywali w wieku dojrzałym, jeśli dożyli. Obecnie, dzięki edukacji i społecznym przemianom, mamy do czynienia z sytuacją, że dowiadujemy się o tym dużo wcześniej, bo te dzieciaki same o tym mowią. Zysk z tego jest taki, że jeśli potrzebują tranzycji, to ją przechodzą na tyle wcześnie, że wszelkie jej negatywne skutki, jak rozpad małżeństwa czy... no... marny wygląd - nie występują lub są znacznie zredukowane. Nikkie de Jager wygląda fajniej od dwóch wcześniej wspomnianych pań, bo jako nastolatka dostała blokery, a tranzycję przeszła we wczesnej dorosłości, podczas gdy pani Grodzka i pani Hołuszko były koło 50-tki. Nie było żadnej żony, która nie dała rady tego udźwignąć, dzieci itd. To chyba lepiej, biorąc pod uwagę, że tranzycja znacznie redukuje ryzyko samobójstwa, zaburzeń psychicznych i poprawia jakość życia.
Ty2021.04.8 19:29
jesteś zwykły ateistyczny oszołom, lgbt-wski prowokator, z sieczką we łbie zamiast mózgu, mielący jęzorem niedorzeczności, które się nie trzymają kupy, bo są w sprzeczności z logiką.
gumowa kaczka2021.04.8 16:08
akurat ona o osobach z trudno rozpoznawalną płcią nie powinien się wypowiadać
A co2021.04.8 16:17
ty wzrok straciłeś, że nie rozpoznajesz w Krystynie kobiety? Stuprocentowa kobieta, bezkompromisowa, otwarta, panieństwo to jej wybór i prawo, ale lewactwo ma fobię na jej punkcie i słusznie, nie jest dla lewactwa spolegliwa.
gumowa kaczka2021.04.8 16:25
przyznaje ,z daleka locha agresorka ale z bliska widać jej ulotne, dyskretne piękno
hyhy2021.04.8 17:07
Krystyna-domina. Ma tu mnogo lewackich wielbicieli-fetyszystów... ubliżają jej, żeby poczuć się głupszymi. Ja nie mogę, ale ten świat jest pokręcony ...hyhy
Anonim2021.04.8 15:35
Ilez zbokow sie raptem uaktywnilo w komentarzach!!! czy juz w kraju biora przewage sodomici i gomorycci?.Rodzice tego dziecka tez sa porabani umyslowo? czy tez zboki??
Po prostu2021.04.8 15:41
walczą o swoje przetrwanie, ich potomstwo jest albo wyskrobane, albo zdegenerowane, a ta resztka ich następców chce zapanować nad Polakami, więc demoralizują nasze potomstwo i robią to na wszystkie możliwe sposoby.
Anonim2021.04.8 15:30
Gorilla (locha agresorka) wpis usunęła i dziecko przeprosiła
Pamiętamy2021.04.8 15:28
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Lewactwo, obce nam genetycznie, posiada małe zasoby potomstwa, dlatego, chcąc panować nad Polakami, próbuje zdegenerować dzieci i młodzież polską, uczynić młode pokolenie durną i bezwolną masą, używając wszelkich możliwych sposobów
ladychapel2021.04.8 15:29
A co z Konstytucją 3go Maja? Tolerancja w tej przyklasztornej wiosce nad rzeką istnieje tylko w teorii
A ty2021.04.8 15:35
Ryfka co tu u nas jeszcze robisz przy klasztorze? Tata z UB zagwarantował komfort?
goldensc2021.04.8 15:23
Gdyby to było moje dziecko to osobiście bym ją znalazł... Wyrazy wsparcia dla rodziców, nie przejmujcie się ludzkim ścierwem, dobro Waszego dziecka i Jego szczęście jest najważniejsze
ech..2021.04.8 15:33
A jeśli to nie wina dziecka, a rodziców? Kiedy miałem 10 lat nie zastanawiałem się nad swoją płcią. Miałem mnóstwo koleżanek i kolegów i nikt z nich nie zastanawiał się nad tym. Dopiero ok. 13-14 roku zaczęła się pojawiać chęć zaimponowania płci przeciwnej. Ale do tamtej pory to zarówno chłopcy jak i dziewczyny wspinaliśmy się po osiedlowych drzewach, skakaliśmy po dachach - po prostu byliśmy dziećmi.
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:37
Jeśli się nie zastanawiałeś, to wskazuje na cispłciowość. Ale żadna to Twoja zasługa, ani Twoich rodziców, większość dzieci tak ma. Ale w przypadku transpłciowości jest inaczej. I nie ma to najmniejszego związku z "imponowaniem" komukolwiek. Dzieci całkiem małe rozpoznają już płeć i się z którąś identyfikują. Tak mniej więcej trzylatki osiągają ten poziom.
znowu2021.04.8 15:43
ta z cispłciowym mózgiem bez bruzdy między półkulami dała swój pokaz choroby.
ech...2021.04.8 15:56
W moim środowisku zawsze chłopcy chcieli zaimponować dziewczynom i odwrotnie. I to pojawiło się w wieku ok. 13-14 lat. Wcześniej nikt nie zwracał na to uwagi. Było tradycyjnie: dziewczyny lalki i plastikowe mebelki, a chłopcy samochodziki. I tu się z Tobą zgodzę, że dość wcześnie dzieci rozpoznają swoją płeć - naśladując role w rodzinie swoich rodziców - obserwując co matka w domu robi, a co ojciec. I dlatego myślę, że to Ci rodzice skrzywdzili to dziecko. Urodziłem się ponad 40 lat temu i z mojego osiedla ludzie chodzili do 4 szkół podstawowych i nie pamiętam żadnych przypadków - dziecięcych dziwaków jeśli chodzi o problemy z płcią.
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:10
Ja też się urodziłam ponad 40 lat temu. I tak się składa, że dla oszczędności, gdy byłam w przedszkolu, na lekcje angielskiego chodziłam razem z pewną osobą, dzieckiem koleżanki mojej mamy z pracy. Oboje mieliśmy wtedy 4, może 5 lat. Naonczas znana ta osoba była jako Ania. Obecnie używa imienia Jan i jest żonaty. Już wówczas zresztą jej mama wiedziała, że coś jest na rzeczy, choć powszechna wiedza na ten temat była niewielka, i mając kilkuletnie dziecko specjalnie wybrała specjalizację z endokrynologii dziecięcej. Obecnie jest jedną z ważniejszych specjalistek w Polsce w kwestiach związanych z interpłciowością. I jaki z tego wniosek? A to, że Ty nie pamiętasz, oznacza tyle, że siedziały w szafie. Bo jakiś mały penisik nie rozumiejąc czegoś, zaraz musi nazywać osoby, które właśnie takie są "dziwakami". Dzieci nie chcą być nazywane "dziwakami". Wystarczy odrobina życzliwości i minimum wiedzy, by wszystkim żyło się lepiej.
Anonim2021.04.8 18:37
Szkoda, że nie chodziłaś z kimś, kto miał syndrom ocaleńca. Może nie miałabyś teraz tak zrytej bańki i szanowałabyś życie ludzkie od poczęcia, zamiast awanturować się o urojone problemy niedojrzałych dzieciaków.
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:45
Ciekawe, z iloma transpłciowymi dziećmi miałeś kontakt w życiu, by z taką pogardą się o tym wypowiadać. A syndrom ocaleńca to kolejny humbug wymyślony przez fanatyków, jak "syndrom poaborcyjny"? Bo naprawdę wiem, co jest napisane w podręcznikach statystycznych, ale takiego czegoś tam nie ma.
leszczyna2021.04.8 22:21
No pewnie, że w "twoich podręcznikach statystycznych" czegoś takiego nie ma, bo tego czegoś tam nie zapisano. A osoby z syndromem ocalenca są: znam taką, której matka wyskrobała starsze rodzenstwo, a ona ciągle zadaje sobie pytanie, dlaczego przeżyła, niepewna swojego bytu i prawa do życia.
Maria Błaszczyk2021.04.8 23:37
W podręcznikach statystycznych, jak sama nazwa wskazuje, znajdują się rzeczy, które zdarzają się na tyle często, by je się dało statystycznie opisać. Z tego względu nie ma w nich "przyjaciół prawaków-gejów, którzy nienawidzą LGBT", ani "Syndromu postaborcyjnego" ani "Zapłakania kuzynki wyborcy PiS, z powodu niemożności poprawy oceny przez nauczyciela, bo ten nierób i pasożyt akurat postanowił strajkować". Więc tej Twojej znajomej też nie ma. Aha, a bliska mi osoba kilkakrotnie poroniła. Dobra wiadomość jest taka - jej dzieci mają się świetnie. Żadnych syndromów.
Anonim2021.04.8 18:39
Taki z tego wniosek, że natychmiast gdy będzie to możliwe, WSZYSTKIE osoby które "zmieniły płeć" zostaną przywrócone do ich płci rzeczywistej. Czas zakończyć to szaleństwo, i niszczenie kolejnych LUDZI którym robi się z mózgu jajecznicę. A miejsce niebezpiecznych wariatów jest w zamkniętych ośrodkach a nie na ulicach, gdzie mogą kopać w psychikę niewinne dzieci.
ech...2021.04.8 18:53
Za moich czasów były dzieci "odmienne" - ale to były dzieci na wózkach inwalidzkich, po przebytym polio (Heinego-Maedina), albo dzieci ze schizofrenią lub po innych chorobach, wypadkach, które zostawiały trwały ślad fizyczny... Poza tym dzieci najszybciej wyłapują i wyłapywały "inność" innych dzieci. Powtarzam - mieszkałem na osiedlu z którego dzieci uczęszczały do czterech różnych szkół podstawowych (wtedy - [przyrost gierkowskiego pokolenia 1971-1979] - szkoła liczyła ok. 1000 uczniów - licząc od I kl. do VIII kl. z literkami od "a" do "e" śr. po 30-35 osób w klasie). Ps. Mam wśród swoich znajomych kilku gejów, ale wiem, że swoją świadomość seksualną odkryli między ok. 20-30 rokiem życia, ponieważ wcześniej mieli dziewczyny, więc to raczej ich wybór całkowicie świadomy był.
Ta2021.04.8 19:08
to ma fantazję. Odloty nie z tej ziemi, jakieś niestworzone historie, bzdury, kraszone marzeniami, przetykane pożal się Boże "mądrościami". Człowieku, przestań nadużywać tego, co ci szkodzi na umysł, bo twoje science fiction jest żałosne.
Marycha kuchta przestań2021.04.8 18:16
...
jakr542021.04.8 15:23
Zły, podły, odrażający babsztyl. Bo nie kobieta.
Ktoś2021.04.8 15:50
Skoro sytuacja jest neutralna i nie ma w niej dla Ciebie nic gorszącego, to czemu ze względu na jej ujawnienie nazywasz drugiego człowieka obraźliwie. Pani Pawłowicz nikogo nie obrażała, a Ty w wyzywaniu jej nie widzisz problemu. Jeśli ktoś całą szkołę chce dostosować do swojej optyki postrzegania pewnych spraw, angażując w nie dyrekcję szkoły, to musi zakładać upublicznienie problemu. Dla tego dziecka i tak najważniejsze jest jego funkcjonowanie w szkole, a tam jego sprawa jest prawdopodobnie wszystkim znana.
premie-nam-sie-naleza2021.04.8 15:20
Ten spasiony bezużyteczny bezpłodny babon pasący die za nasze pieniądze miał czelność wydać sadystyczny wyrok na kobiety! Za to życzymy ci stara podła babo raka kości
Karma2021.04.8 15:37
Z życzeniami to uważaj - bo mogą wrócić z hukiem do ciebie. A jak Ci żal mocno 4 literki ściska - to won do nauki rób mgr i dr. później hab. i też będziesz się pasł za czyjeś pieniądze.
piss na kaczorka2021.04.8 15:19
Pawłowicz z ryja jest PEŁNOKRWISTYM FACETEM to przecież nawet dziecko zauważy więc KRySIEK nie pier.dol i przestań nienawidzić swoich
dziab2021.04.8 15:18
Już nie pamiętam, ale zdaje mi się, że kiedyś dawno, w prawdziwym Trybunale Konstytucyjnym zasiadały osoby o "nieposzlakowanej opinii". Tak się uczyłem w szkole... Szkoda, że Trybunału Konstytucyjnego już dawno nie ma a jest jedynie trybunał Przyłębskiej. A teraz na poważnie. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, gdzie pani Pawłowicz ma dobro i godność drugiego człowieka na dodatek dziecka - wywlekając taką sprawę, bardzo trudną dla wszystkich stron? Sprawę, co tu dużo mówić, kontrowersyjną i wzbudzającą emocje. Tak, właśnie tam - w czterech literach. Są sytuacje, których wręcz nie wypada, nawet największemu prostakowi i chamowi wywlekać i nagłaśniać. W imię wyższego dobra. I nie robią tego. Zwykły prostak najwyżej postukałby się w głowę, ale żal by mu było dziecka, więc przemilczałby, znam takich ludzi. Na prawdę, jak przychodzi co do czego, to zachowają się "jak należy". Pani Pawłowicz niczego i nikogo nie jest żal i nie potrafi zachować się "jak należy". Powiedzieć o niej "chamica", to nic nie powiedzieć. Więc nie mówię tego, przecież nie mogę obrazić funkcjonariusza państwowego, bo pójdę siedzieć.
Stop pisowsko-katolickiemu ekstremizmowi!!!2021.04.8 15:16
PiS wraz z kościołem katolickim dążą do rozlewu krwi poglebiajac podziały i tworzą atmosferę zachęcająca do prześladowań mniejszości seksualnych co jest niedopuszczalne i niegodne cywilizowanego kraju.
Głupi wy2021.04.8 15:13
Icki wmawiają wam, że macie słuchać swoich dzieci, co się im w niedojrzałych głowach roi i spełniać ich zachcianki, a same Icki chowają swoje bachory twardo wedle starych wzorców, by w przyszłości wasze potomstwo było durne, miałkie i bezwolnie podległe masońskiej swołoczy.
kamila2021.04.8 15:09
Ta kreatura wyniesiona na sedzie TK przez Kaczynskiego powinna kible czyscic, nie ublizac swoim byciem w przestrzeni publicznej...
rozliczymy_to_wszystko2021.04.8 15:07
Za wszystko co się dzieje w Polsce, za wszechobecną nienawiść, brak tolerancji, oszustwa i złodziejstwo, za tabuny misiewiczów, bajtków, czarnków wróblewskich, godków, elbanowskich, pawłowiczówny, za wycinkę lasów, za wyjście z Unii, odpowiada pralnia mózgów zwana kościółkiem, bo to ona pomogła dojść do władzy zorganizowanej grupie przestępczej PiS, działając w zmowie i porozumieniu. Kto popiera czarną sektę działa na szkodę Polski i Polaków.
kaczmarek2021.04.8 15:05
Nie piszcie o tej osobie "sędzia" - ta osoba uzurpuje miejsce sędzi TK i objęła je z naruszeniem prawa; jest znana z pogardy dla prawa oraz uchybia godności sędzi RP na wiele sposobów, w tym również przez podżeganie do nienawiści. Gdy Polska znów będzie praworządnym krajem należy tę osobę pociągnąć do odpowiedzialności karnej i cywilnej za jej ohydne występki.
Klapaucjusz2021.04.8 14:42
Wedle akt stanu cywilnego powinno się mówić: “stara panna Pawłowicz”, a nie jakieś widzimisię Frondy typu: “pani profesor Pawłowicz” czy “sędzia TK Pawłowicz”.
Foster2021.04.8 14:41
Pani Sędzio - dzięki pani nieprzemyślanej wypowiedzi to dziecko zostało narażone na heit i nie wiem jak sobie z tym poradzi. Na pani miejscu zakupiłbym prędziutko drogi prezent i udał się osobiście na spotkanie z tym skrzywdzonym dzieckiem. - może pani wybaczy.
Foster2021.04.8 14:43
....teraz już wiem, dlaczego pani nie powinna mieć dzieci.
grandduc2021.04.8 14:23
Gnida. Wierzysz w piekło Krysia? Będziesz się tam smażyła za wszystkie kurestwa jakie powyrabiałaś na tym świecie.
Foster2021.04.8 14:45
.....nie obrażaj baby - przecież to sędzia PIS - owskiego Trybunału Konstytucyjnego.
elf832021.04.8 14:22
Trzeba być nieźle porąbanym, żeby tak się pieklić o to, że ktoś chce być nazywany innym imieniem niż tym z dowodu. Co ich to kuźwa w ogóle obchodzi? Co ich tak w tym boli? Zazdroszczą, że ktoś zrobił coś, na co oni nie mieli odwagi, czy co?
Mim22021.04.8 14:27
Trafiłeś w punkt - 10 pkt. dla Ciebie.
Foster2021.04.8 14:49
Ta czarna zaraza niedługo nam wejdzie do łóżka - trzeba być nieźle porąbanym, żeby interesować się życiem intymnym innych.
jasne...2021.04.8 15:03
Tu grubo się mylisz. Nikt z ulicy Ci nie wejdzie do łóżka - co w nim robisz to Twoja prywatna sprawa. Ale jeśli Ty wyłazisz z tym na ulicę co wyprawiasz w łóżku - to już nie jest wtedy Twoja prywatna sprawa. Ogarnij to umysłem. Jeśli chcesz zachować prywatność, to siedź sobie ze swoimi upodobaniami seksualnymi w swoich czterech ścianach.
Anonim2021.04.8 15:13
Nic takiego nie ma miejsca to wy sobie uroiliście, że ludzie wyszli z łóżkiem na ulicę. Przerzucacie na nich swoje chore fantazje i niespełnione sny. Efekt opresyjnej ideologii kościoła.
jasne...2021.04.8 15:25
Uroiliśmy sobie? Weź mnie nie osłabiaj, a te wszystkie parady równości itp. spędy w imię "równych praw"? Ja w życiu do żadnego chłopca nie powiem Agnieszka. ps. Ja piszę za siebie, więc nie mam pojęcia dlaczego odpowiadając mi używasz formy mnogiej jak "czerwoni" za PRL-u.
tmeu2021.04.8 14:19
Pominam już fakt, że ta nienawistna, niekompetentna i skrajnie głupia polityk nie potrafi w ogóle pisać po polsku. Czas zastanowić się, jak nisko upadliśmy, że tak skrzywione i niekompetentne umysły zasiadają w instytucji będącej niegdyś jednym z filarów krajowej demokracji. Wstyd.
zetbig2021.04.8 14:15
Na szczęście stare babsko hejtuje, a dzieciaki wspierają. Martwiłbym się, gdyby było odwrotnie.
korab2021.04.8 14:12
Nie rozumiem dlaczego tego babona tytułuje się "sędzią Trybunału Konstytucyjnego"??? Przecież to tylko zwykły wyciruch TW Balbiny!!!
Pojebani rodzice, szukają rozgłosu!2021.04.8 14:09
10-cioletni gnojek wie, że NIE jest chłopcem tylko dziewczynką...! A tylko dlatego, że ma TAK małego ptaka, że go w majtkach znaleźć nie może. - - - - Dzieciaku, NIE ty jeden! - - - Taki Lesio Keller-Krawczyk też ma podobny problem! - - -
Cool2021.04.8 14:34
Jak się dowie, to już będzie za późno ... i popełni samobójstwo! jak co druga osoba po zmianie płci.
Cool2021.04.8 14:03
Biedne dziecko głupich rodziców. :-(
Olo2021.04.8 14:03
Prawdę napisała, jedna z niewielu odważnych.
pawłowicz PO GODZINACH2021.04.8 13:41
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/3c/5b/60205698e8440_p.jpg
Anonim2021.04.8 13:13
aj waj lewacki giewałt zboczków !!!, bo Pani prof.Pawłowicz poinformowała o tym co jest faktem i niezaprzeczalną prawdą i co potwierdził burmistrz (PO) Leśnej Podkowy piastujący Urząd odpowiadający za zatrudnianie dyrektorów i szkół w miejscowych szkołach.
PAN BÓG do Pawłowicz2021.04.8 12:50
https://i.pinimg.com/originals/16/83/8d/16838dc16c8f069ee33755c7ec46c018.jpg
Mim22021.04.8 12:45
Taka prosta sprawa i tyle złości i jadu się wylewa?! Po co, jeżeli rzeczywiście Rodzice tak postanowili to w czym problem ogłosić to publicznie - tak jak zrobiła to p.Pawłowicz! To Rodzice powinni się wstydzić a nie kto inny.
Wojtek Polak2021.04.8 12:38
Pani Pawłowicz to taki Stefan Niesiołowski w spódnicy. Zwykły zacofany cham i burak.
fucktheduck2021.04.8 12:31
złapać to coś za ryj i po staropolsku w gorącym kotle wyparzyć ozór!
znaczy się2021.04.8 12:38
to taki kabalistyczny sposób Icków.
hyhy2021.04.8 12:40
Po twoim nicku widzę, że uwielbiasz drób. To jakaś nowa orientacja? hyhy
klufin2021.04.8 12:26
tej babie już dawno należał się wpier....l , taka głupia , jak to powiedział doktor Strosmajer Gdyby głupota umiała latać , wzniosłaby Pani się jak gołębica.
tak2021.04.8 12:37
właśnie robił mój tate z polskimi patriotami.
Anonim2021.04.8 12:18
Już skasowała wpis xD
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 12:28
Polacy spuścili szmacie manto to się wstrętne babsko wystraszyło :)
Anonim2021.04.8 12:50
Przyznam że mocno się zdziwiłem. Po tym pisowsko-betonowym troglodycie spodziewał bym się raczej trzymania się sztywno swojej chorej wizji świata. Coś by tam napisała o odbytach jak to ma w zwyczaju, po czym uśmiechnęła się do siebie dumna że znów "zaorała lewactwo".
SX2021.04.8 13:53
Was nie trzeba orać. Sami się orzecie.
Cool2021.04.8 14:36
Co najwyżej zastraszyły ją lewackie bojówki i trolle internetowe z marginesu społecznego jak ty!
mmichal2021.04.8 12:17
kryśka Szmata pawłowicz znowu puściła bąka gębą
nadachu2021.04.8 12:16
Krystyna, dziewucha, która wyjechała ze wsi, ale z której wieś nie wyjechała nigdy. Lepiej - jak wynika ze jej zachowania, Wojcieszów, w którym się urodziła, prędzej nabył prawa miejskie, niż ona miejską ogładę :) Generalnie wstyd dla naszego społeczeństwa, że ludzie o tak niskiej kulturze osobistej oraz o poglądach, w których fundamentem nie jest nauka, lecz religia, piastują urzędy mające kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego polskiego społeczeństwa...
raz1dwa2trzy32021.04.8 12:14
Krycha umyj łeb i PiSdę, ogól jęzor, wydepiluj uszy, zasłoń szyję, użyj mydła.
Twoja mamusia2021.04.8 13:45
A teraz mój mały filozofie weź swój mały berecik i kup mi 15 kg kartoflów.
starszy-652021.04.8 12:12
Ta brzydka stara panna znowu najadła się zepsutego bigosu i wokół niej zaczyna śmierdzieć.
Wiedzący2021.04.8 12:09
brawa pani profesor. A lewactwo niech wyje bo to tylko potrafi
fctheduck2021.04.8 12:08
Nie pomoże prawacki kwik. Naród wydał WYROK
znaczy się2021.04.8 12:16
my, 3 Icki z forum wydajemy wyrok, jak nasze ubeckie ojce za komuny.
pedofil poznański słowiczek katoprawak2021.04.8 12:24
tzn ja tu tylko siedze od rana do wieczora robić tłum prawakom musimy udawać, że jest nas dużo i coś znaczymy
sss2021.04.8 12:37
A no wydał. Trzecia kadencja też będzie należeć do PiS. I twój kwik też nic nie pomoże.
jamarcin2021.04.8 12:06
Nic nikomu do tego kim to dziecko chce być. Nie macie bladego pojęcia zaściankowe kmioty jak musi się czuć człowiek, który nie akceptuje swojej płci i jaki to musi być dla niego dramat. To że mentalnie żyjecie w X wieku a rządza nami kościelni dewianci nie daje nikomu prawa oceniania w ten sposób drugiego człowieka, któremu w przeciwieństwie do złodziei, oszustów i zboczeńców z kk i obecnej władzy należy się szacunek.
och2021.04.8 12:13
w takim beznadziejnym przypadku, jak ty, to ani zmiana płci, ani wymiana części składowych nie pomoże. Albo wegetacja na poziomie ameby, albo zalecana przez was-lewicowców-eutanazja.
pracowniaor2021.04.8 12:06
Istnieją tylko dwa wytłumaczenia zachowania pani sędzi. Zła wola i radość jaką daje krzywdzenie bliźniego, w danej sprawie dziecka albo brak refleksji, nieprzewidzenie konsekwencji własnego postępowania, czyli pewna głośna ostatnio cecha dzielona z panem prezydentem. Trzeciej możliwości nie widzę.
antypis2021.04.8 12:04
WYWŁOKO PAWŁOWICZ JAK MASZ SUMIENIE/WĄTPLIWE/ POSTĄP TAK JAK JUDASZ PO ZDRADZIE
Roman2021.04.8 12:04
Pani Profesor ma absolutną rację. Do dziecka zgodnie z prawem należy zwracać się tak jak ma w metryce a nie jak ktoś sobie życzy.
Anonim2021.04.8 12:03
Po pierwsze - P. prof. Pawłowicz ma 1000% RACJI ! Po drugi - Dyrektora tej szkoły natychmiast odwołać - Łamie wszelkie póki co OBOWIĄZUJĄCE przepisy. Po trzecie - Przeprowadzić rozmowę z całym gronem pedagogicznym tej szkoły i wyjaśnić im , że postępują , źle , nagannie , wbrew prawu , może pod sionym czyimś wpływem. Po czwarte - RPDz musi natychmiast zadziałać w sprawie rodziców tego chłopaka. - poddać ich badaniu czy nadają się na rodziców.
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:38
A tymczasem, Journal of Adolescent Health donosi, ryzyko samobójstwa u transpłciowych dzieci zmniejsza się aż o 65%, kiedy zwraca się do nich preferowanymi imionami i zaimkami. Jeszcze raz: o SZEŚĆDZIESIĄT PIĘC PROCENT. https://www.jahonline.org/article/S1054-139X(18)30085-5/abstract
och2021.04.8 12:58
wyssał Icek z brudnego palucha garść idiotyzmów.
Prowokatorka2021.04.8 12:59
Mario tą swoją propagandą to sobie wsadź..... Tu jest Polska i jakiś Journal nas tyle obchodzi co z przed 5 laty śnieg. U nas - na szczęście ludzie myślą i nie potrzebują byle jakiego goowna czytać.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:05
Jasne. Jak już się dziecko narodziło, to nikt nas nie zmusi, by o nie dbać. Będziemy się nad nim znęcać, bo postępowanie zgodnie z nauką i medycyną w Polsce obchodzi zwyrodniałych sadystycznych obskurantów tyle, co śnieg sprzed 5 lat.
jaki2021.04.8 13:14
trzeba mieć tupet, albo jakim trzeba być idiotą, by wmawiać innym, że medycyna ma za zadanie okaleczać zdrowe dziecko.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:24
Podobnie jak rodzice i nauczyciele nie powinni tego robić, prawda?
leszczyna2021.04.8 17:21
Nikt nie powinien okaleczać dziecka. A póki co życzenie nie jest prawem. Mogę mieć życzenie płacić inne podatki niż mi panstwo każe i co, urzędy będą się stosować? Albo granica mi się nie podoba i chodzę, gdzie chcę? Był taki mądrala w Anglii, co chciał, by mu datę urodzenia zmienić, bo czuł się młodo, choć był stary. I nic nie wskórał.
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:15
Póki co prawo nakazuje dbać o dobro dziecka. A także pracownikom ochrony zdrowia postępować zgodnie z ustaleniami medycyny opartej na dowodach. Więc się może stosujmy do prawa. Jest też kwestia zwykłej życzliwości, która by wskazywała, że lepiej być miłym i życzliwym niż sadystą dręczącym dziecko. Do tego prawo nie bardzo się zajmuje tym, jakiego kto używa imienia. Poważnie, jak facet z wpisanym w dokumenty imieniem Karol, używał imion Jan Paweł i do tego numerka, to światu nic się nie stało.
Anonim2021.04.8 19:28
Nawet jeśli to prawda, to jednocześnie polityka wspierania (wmawiania) transpłciowości zwiększa liczbę takich przypadków 30 razy. Czyli łącznia liczba samobójstw wzrasta DZIESIĘCIOKROTNIE.
Po piąte2021.04.8 16:51
Nikogo nie obchodzi twoje zdanie katolski przygłupie.
tapioka2021.04.8 12:02
To co uczyniła K. Pawłowicz , to nic innego jak nawoływanie do linczu nad tym dzieckiem i jego rodzinie .. To zbrodnia !!
Anonim2021.04.8 14:22
Obawiam się, że samo nazywanie go Agnieszką nie doda mu popularności wśród rówieśników.
***** ***2021.04.8 12:01
Stara PiSDA myśli, że jest bezkarna... Do czasu!
***** ***2021.04.8 12:42
Wymierzysz jej karę?
Anonim2021.04.8 11:59
Naród ją zgładzi
Mirek2021.04.8 11:53
Nie da się z chłopaka zrobić dziewczyny . Tylko lewackie ludzkie śmieci ubzdurały sobie że można przeflancować jednych na drugich i odwrotnie . Niech głupie lewactwo zapyta biologa czy takie zamiany są możliwe . W sejmie była pewna posłanka która najpierw była chłopem . Na forach nawet same kobiety pisały żeby temu obrzydlistwu dać spokój .
Bystry2021.04.8 11:59
Dac to sie wszystko da. Ale jakie sa tego potem skutki to mowia same statystyki.
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:03
No ale my się własnie zgadzamy. Nie da się. W kazdym razie u ludzi się nie da. Dlatego nie ma co się znęcać nad tą dziewczynką - milion sadystek pokroju pani "profesor" Pawłowicz nie przerobi jej na chłopca. A pytanie biologa to jakiś żart, biorąc pod uwagę multum gatunków zmieniających płeć...
ASTOM2021.04.8 12:47
Pewnie wariatko nie robiłaś nigdy rzeczy typowych dla chłopców... Robiłaś? I co, przyszyłaś se fiutka?
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:56
Ojej, cóż za kultura. Czyżby Obrońca Naszych Kobiet? Rozpoznaję styl, chamstwo aż się wylewa. A co ma "robienie rzeczy typowych dla chłopaków" do "przyszywania fiutka"? Czy Ty w ogóle masz pojęcie, czym jest "tożsamość płciowa"?
Anonim2021.04.8 14:23
XDDD
leszczyna2021.04.8 18:03
Sama napisałaś, że u ludzi nie da się zmienić płci, a teraz piszesz o "multum gatunków". Ludzki gatunek jest jeden: "homo sapiens".
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:18
?????? No ale istnieją różne gatunki. Zajmuje się nimi biologia. Poważnie.
za wysokie progi dla POpaprańców!2021.04.8 11:52
tępe, zboczone lewactwo miota się opluwając wulgaryzmami, bo nie mogą i nigdy nie będą mogli "katolskim pisiorom" nawet butów i kuwety kota Pana Kaczyńskiego wylizać!
Cierpliwy2021.04.8 11:52
Wszyscy co z taką zapalczywością walczycie o zanegowanie dzieła Stwórcy, gdy napisane jest:"I stworzył Bóg ludzi na obraz swój i, na obraz Boga stworzył ich: mężczyznę i kobietę", nie walczycie z nami kierującymi się rozumem i wolną wolą w oglądzie otaczającego nas świata, ale z samym Bogiem. Powołano Was do istnienia jako "synów i córki zatracenia" do siania zgorszenia wśród powołanych dla ich wypróbowania. Napisane jest bowiem:"Bo wielu jest powołanych, ale mało wybranych". Jesteście jak liście na drzewie. Za "chwilę" spadną na ziemię, zgniją i na wiosną rozsypią się prochem. Bezrozumni, pełni żądzy. Narodziliście się jako ewangeliczny "kąkol" na polu zasiany przez Lucyfera dla "zgorszenia" pszenicy. To jest Wasz cel życia na tej pięknej "niebieskiej kulce". Inaczej nie umiecie pozbawieni rozumu, ale pełni pychy istnienia i namiętności. Tylko że żniwa w drzwiach. Czas próby dla nas jeszcze trwa.
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:24
No tak. I tam tuż poniżej jest napisane, że Jahwe stworzył ludzi jako wegan: "I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem". Pewna jestem, że nigdy byś w związku z tym nie zjadł szyneczki, ani jajeczka, ani mleka do kawy byś sobie nie dolał, prawda? Nie jesteś taki "kąkol", co to by zbrew woli swojego stwórcy raczył się twarożkiem.
Cierpliwy2021.04.8 12:55
Mario dobra kobieto doczytaj dalej. Ks.Rodz. 9; 3-4 "Wszystko co się porusza i żyje, ma wam służyć za pokarm, podobnie jak i rośliny zielone; wszystko to daję wam. Nie wolno wam tylko spożywać mięsa z jego życiem, to jest z jego krwią". Ale napisane jest:" Aby patrzyli, a nie widzieli, słuchali, a nie rozumieli i aby się przypadkiem nie nawrócili i nie odkryli tajemnicy". Czy to nie o "synach zatracenia" jest mowa? Czyżbyś się do nich zaliczała?
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:00
Rozmawialiśmy o tym, jak Jahwe ludzi "stworzył", a nie o tym, co pozwolił im jeść po zniszczeniu większości życia na planecie za pomocą potopu. To było dużo później. Jak widać, zarówno weganizm jak i binarność płciowa nie wyszły w praktyce tak, jak sobie to stwórca zamierzył.
Cierpliwy2021.04.8 13:43
Piszesz o szyneczce, jajeczku czy serku i odwołujesz się do czasów pierwszych ludzi. Przecież żyjesz tu i teraz z konsekwencjami wynikającymi z potopu. Co ciekawe zaakceptowałaś już istnienie Stwórcy i jego karę za zwyrodnienie ludzi tamtego czasu ( przed potopem istniał też kanibalizm). Zbuntowani aniołowie nazywani potocznie diabłami też wierzą w Boga, bo go widzieli.Jest postęp. Tyle że napisałem:"Bezrozumni, pełni żądzy. Narodziliście się jako ewangeliczny "kąkol" na polu, zasiany przez Lucyfera dla "zgorszenia" pszenicy. To jest Wasz cel życia na tej pięknej "niebieskiej kulce". Inaczej nie umiecie pozbawieni rozumu, ale pełni pychy istnienia i namiętności. Ale napisane jest:" Aby patrzyli, a nie widzieli, słuchali, a nie rozumieli i aby się przypadkiem nie nawrócili i nie odkryli tajemnicy". I z tym masz problem. Bo mnie do głowy by nie przyszło będąc stworzeniem z prochu ziemi, krytykować swego Stwórcę, który w ten "proch tchnął dech żywota" i zarzucać Mu niedoskonałość stworzenia.Dla Boga ten świat już przeminął. My też. Pomyśl. Przecież widzisz gwiazdy, których już nie ma. Jak ułomne są, dane Ci zmysły. Pozostaje dla ciebie tylko pytanie. Po co powołano mnie do życia? Może to pytanie, nie będzie dla Ciebie retoryczne.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:52
Eee... No nie. Jedzenia mamy pod dostatkiem, jakoś się uporaliśmy z tym problemem. Więc nie ma potrzeby postępowania wbrew zamierzeniom stwórcy i jeść omlecika. A co do niedoskonałości stworzenia, to chyba sam bóg to skonstatował, przecież stoi napisane, że "żałował, że stworzył ludzi na ziemi". Jakby byli doskonali, to chyba by nie żałował. Przecież z tego powod urządził sobie ten potop. Zawsze mnie bawi, gdy ludzie starają się być mądrzejsi od swojego boga, jednocześnie twierdząc, że jest on wszechwiedzący.
Cool2021.04.8 14:17
Jezus Chrystus jadł mięso ... nie udawaj wiec mądrzejszej od Niego! . P.s KIedy słyszę, że uporaliśmy się jako ludzkość z problemem głodu, to mam ochotę walnąć kogoś, kto mówi takie brednie w ten jego pusty, lewacki łeb!
Anonim2021.04.8 14:27
A gdzie ona pisała o ludzkości? Jej na razie niczego nie brakuje.
Cool2021.04.8 14:48
Rozumiem ... pisała o sobie, gratuluję więc, że poradziła sobie z głodem.
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:00
Jeśli mamy jakiś problem z głodem, to wynika on z braku chęci uporania się z nim - a dużą częścią tego problemu jest jedzenie mięsa. Tym niemniej - jesteśmy w stanie wyprodukować dość żywności dla każdego. Tylko że następnie prawie jedną trzecią marnujemy. A do tego - tyjemy na potęgę. A co do Jezusa - wiemy, że jadł ryby. Czyli dziko żyjące organizmy, pozyskiwane w tamtych czasach w ekologiczny sposób. Nic nie wskazuje na to, by jadł mięso zwierząt hodowlanych.
Cool2021.04.8 15:32
Hmm ... to poradziliśmy sobie z tym głodem, czy nie? Ja sobie myślę, że skoro na świecie ludzie umierają z głodu, to chyba nie, ale ty jako lewaczka możesz to rozumieć inaczej ... A w cytacie z Biblii, który przytoczyłaś, nie ma nic o rybach ... SZOK!!! Jezus był grzesznikiem i nie znał Biblii (???);-/
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:40
A kiedy ostatnio głodowałeś? Tak, że zjedzenie mięsa było koniecznością dla utrzymania zdrowia i życia? No więc właśnie. Mamy problem nie z brakiem żywności, jej starczy, tylko z polityką.
Cool2021.04.8 16:13
Nie słyszałem jeszcze o polityku czy partii politycznej, która nie popierałaby walki z głodem, zanieczyszczeniem środowiska, nierównościami społecznymi itd itd. ... Problem naiwna dziecino nie jest w politykach, tylko w globalnym systemie ekonomicznym, od którego uzależnione są wszystkie, bez wyjątku rządy na świecie. P.s. Zawsze ci mówiłem, że masz zaburzone rozumienie rzeczywistości.
Cool2021.04.8 16:22
Ej ... no to jak w końcu, poradziliśmy sobie z tym głodem czy nie?
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:26
Stworzyliśmy rozwiązania. Niekiedy, choć rzadko, ich nie stosujemy. Większość świata nie cierpi z powodu głodu. Cierpi niecałe 10%. Dawniej. okresowo, głód dotykał większości ludzi. Więc tak, zasadniczo rozwiązaliśmy.
leszczyna2021.04.8 18:10
Skąd wiesz, że Jezus jadł ryby?
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:35
Stąd, że np. je rozmnażał. Znaczy w sensie, że już niezywe, a nie w sensie hodowli. Gdyby nie uważał ich za jadalne, pewnie by tak nie robił. Następnie uczniowie to rozdali i "jedli wszyscy do sytości". Nie ma powodu przypuszczać, że on akurat nie jadł. A nawet jeśli - to tym lepiej przecież. To tylko wzmacnia moją tezę o weganizmie jako właściwej postawie życiowej. Ale gdybym napisała, że Jezus nigdy nic odzwierzęcego nie wziął do ust, bo nigdzie to nie jest napisane, to ta historia - czy raczej dwie, bo przecież to się powtarza - dość mocno by ją podważała.
Cierpliwy2021.04.8 21:11
15:52 "żałował, że stworzył ludzi na ziemi. Jakby byli doskonali, to chyba by nie żałował". Czy aby ta niedoskonałość nie jest przypadkiem spowodowana przekroczeniem zakazu Stwórcy(zjedzenie jabłka z zakazanego drzewa)? Poddani próbie posłuszeństwa (podobnie jak wcześniej Aniołowie) nie sprawdzili się zarzucając Bogu kłamstwo. Dlatego oni i ich potomstwo poddani zostali śmierci(zmiana genetyczna uniemożliwiająca nieśmiertelność). Dlatego nie łudź się, że jadanie roślinek przedłuży Ci życie. Bo po przywoływanym przez Ciebie potopie, była kolejna zmiana genetyczna ograniczająca nasz wiek do 120 lat. Tylko że Twoje dalsze komentarze nie odnoszą się do meritum jakim jest istnienie "synów i córek zatracenia" przeznaczonych do siania zgorszenia wśród powołanych dla ich wypróbowania (niektóre komentarze na tym forum, są tego dowodem). Przecież Twoje pokrętne, dotyczące drugorzędowych spraw komentarze mogą kwalifikować Cię do tych co to :" Aby patrzyli, a nie widzieli, słuchali, a nie rozumieli i aby się przypadkiem nie nawrócili i nie odkryli tajemnicy". Siewcy zgorszenia przeznaczeni na unicestwienie. Pytałem po co powołano Cię do życia? A tu bez zastanowienia się, reakcja grochu o ścianę.
aj waj2021.04.8 11:50
my Icki chcemy mieć legion polskich, gojowskich rafalali.
kilkujadek2021.04.8 11:45
Wywłoka,Szmata,Ściera piSSowska a nie sędzia
Mirek2021.04.8 12:00
Rodzice tego dzieciaka muszą być kompletnymi idiotami bo to oni robią mu największą szkodę i wystawiają na pośmiewisko . Zapytaj durniu biologa czy możliwe jest zrobienie z dziewczyny chłopaka i odwrotnie . Można zrobić jedynie karykaturę człowieka taką jak niedawno widzieliśmy w Sejmie . Po prostu obrzydlistwo .
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:08
"Stosowanie się do zaleceń lekarzy"="bycie idiotą"? Przestań mieszać biologów, bo widać, że pojęcia nie masz, czym jest płeć. A co do chamskich uwag na temat pani Grodzkiej - no cóż, nie da się ukryć, nie jest ona ładną kobietą. Ale to dlatego, że korekty płci dokonywała jako osoba w średnim wieku. Dzięki bogom, teraz już postępowanie jest inne. Dla przykładu - w przypadku Nikkie de Jager nikt jej kobiecości nigdy nie podważał, mimo że, jak się potem okazało, cały proces tranzycji przeszła na oczach milionów widzów.
Wronka2021.04.8 12:26
Ale jesteście śmieszni!!!! Banda umysłowych ameb, potłuczonych psychicznie. Są tylko 2 płcie, a reszta to problemy psychiczne. A ja proponuję nazywać go Śmigłowiec Szturmowy :-)
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:32
Są dwie. Nikt nie twierdzi inaczej. Tylko że jest to zjawisko bardzo, bardzo złożone i wielopoziomowe. I bywa, że dochodzi do niezgodności pomiędzy jakimiś poziomami albo że na którymś z nich w ogóle nie wystąpił dymorfizm. Śmieszne to co najwyżej jest zaprzeczanie faktom, chociaż nie wtedy, gdy z tego powodu cierpią niewinni ludzie, jak w tym wypadku.
Lewak2021.04.8 13:07
Maryśka nie pier.... Jak dochodzi do niezgodności na różnych poziomach, brak harmonii, to znaczy że taki człowiek jest chory i powinien się leczyć.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:11
Aha. A jeśli np. ma brak harmonii w rozwoju poznawczym i jest lepszy z przedmiotów humanistycznych niż ścisłych albo odwrotnie, to też będziesz go "leczyć"? Czy może uznamy, że ludzie są różni i nie jest ich zadaniem spełnianie oczekiwań jakichś chamów z internetowych forów i ich dyskomfort, że coś jest inne niż do tego przywykli, nie stanowi "problemu" w rozumieniu medycyny?
no i znowu2021.04.8 13:21
się odezwał ten zlepek teorii chaosu, nie znający podstaw logicznego rozumowania. Weź parę lekcji logiki, bo masz kompletnie zlasowany i rozregulowany system myślenia.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:25
No i gdzież jest ten błąd logiczny w moim rozumowaniu?
najpierw2021.04.8 13:47
lekcje logiki, inaczej nie da się pomóc.
Maria Błaszczyk2021.04.8 14:16
Ja miałam lekcje logiki. Wykaż błąd. Tymczasem ten rachunek, jeśli weźmiemy najprostszą logikę pod uwagę, wygląda tak: p: leczy się choroby ∧ q: chorobę od zdrowia odróznia się, we współczesnej medycynie, opisując dwa czynniki: prawidłowe funkcjonowanie na poziomie biologicznym, tkankowym i narządowym oraz funkcjonalnie, poprzez to, jak jednostka funkcjonuje na poziomie osobistym i społecznym r:płeć występuje w pewnych wariantach lub w spektrum ∧ s: te warianty mogą tworzyć mozaikę ∧ s:jest to zjawisko normalne i powszechne ∧ t:istnieje tyle wariantów ile ludzi na świecie t:posiadanie narządów żeńskich i/lub męskich nie mówi nic ani o ich poprawnym działaniu ani nie przekłada się na funkcjonowanie jednostki na poziomie psychicznym lub społecznym → z:jakikolwiek chimeryzm w tym zakresie, interpłciowość itd. nie wymagają leczenia.
czemu2021.04.8 14:35
wklejasz różne bzdury z sieci i udajesz mędrca?
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:02
Z sieci wkleiłam? Do tego ustosunkowując się do Twoich konkretnych uwag? To proszę, znajdź źródło. Inaczej wyjdzie na jaw, że mamy do czynienia z Prawdziwym Polakiem-katolikiem - takim, który ma zasadę niemówienia fałszywego świadectwa za nic.
no no2021.04.8 12:33
Icek, co zażywasz, że tak bredzisz i jakich to bogów tranzacji widzisz po tych swoich eksperymentach na mózgu?
Ciekawy2021.04.8 13:08
"Dzięki bogom, teraz już postępowanie jest inne". Podaj ich imiona Marysiu. Takim ciekawy ich mocy i ich siedziby.
Maria Błaszczyk2021.04.8 13:23
Czyje imiona? Tych bogów? Myślę, że jest to Hermafrodyta, zam. na Rodos, Śiwa, pod postacią, naturalnie, Ardhanariśwary, zam. na górze Kailash oraz Anoya, bogini rzeczy blokujących szuflady, zam. na Cori Celsti...
ha ha ha2021.04.8 13:50
Od początku było wiadomo, że Maria Błaszczyk pisze po spożyciu.
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:03
??? A co jest nie tak z tymi bogami?
Anonim2021.04.8 14:30
Dzięki bogom? A zdradzisz, w których to bogów tak gorliwie wierzysz?
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:05
W żadnych. Ja jestem ateistką. Ale nie da się ukryć, że religie miały wpływ na rozwój społeczeństw i doprowadziły nas tu, gdzie jesteśmy dziś.
Cool2021.04.8 16:17
w Marxa i engelsa ... no i w Lenina w porywach :)
Maria Błaszczyk2021.04.8 18:47
A Ty nie wierzysz w Marxa i Engelsa? I w Lenina? Podobno nawet można zwłoki tego ostatniego sobie obejrzeć w Moskwie... Sądzę, że byli oni całkiem prawdziwi. Mnie tam dowody na nich przekonują.
jottsp2021.04.8 11:44
tez "zlekceważę" dane z akt stanu cywilnego pisząc ze sędzia Krystyn Pawłowicz wykazał sie brakiem mózgu
Anonim2021.04.8 11:41
Zaatakowałaś bezbronne dziecko tego ci pisia kvrwo nie darujemy!
ASTOM2021.04.8 11:45
Frajerski komsomolski czubku to właśni rodzice tego chłopaczka są jego największymi wrogami
Bystry2021.04.8 11:55
Szaleni rodzice, ktorzy chca cos na tym ugrac nie patrzac na dobro dziecka. A i szalonej dyrektorce nic nie brakuje. Pora przerwac koszmar tego dziecka i powolac kuratora, ktory zbada te sprawe i psychiatrow dla rodzicow.
Anonim2021.04.8 11:54
zatakowales zdrowy rozsadek. Zdrowy rozsadek ci tego nie daruje. I cie opusci na zawsze
widz2021.04.8 12:18
Przecież to rodzice dziecka zrobili rewolucje w szkole aby chłopca nazywać dziewczynką!!!Jeżeli chciał sie "przerobić", to powinien poczekać az dorosnie .Rodzice nie nadają się na rodziców .O dyrekcji szkoły szkoda gadać , takich "pedagogów" jest teraz "na pęczki."
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:41
Jeśliby ta dziewczyna dożyła. Bo transpłciowość znacznie zmniejsza szanse na to, jeśli ludzie nie szanują tożsamości osoby transpłciowej. Mnie próba utrzymania dziecka przy życiu do tej dorosłości wydaje się rozsądnym postępowaniem. https://www.jahonline.org/article/S1054-139X(18)30085-5/abstract
znowu2021.04.8 13:43
nadaje ten trans-mózgowiec. Prawdopodobna przyczyna tego bełkotu, to brak przegrody w mózgu i zlewanie się funkcji obu półkul.
Anonim2021.04.8 14:37
Były czasy, kiedy ojcowski pas utrzymywał takie dziecko przy życiu i przywracał zdrowy rozsądek. I dziecko nie tylko nie popełniało samobójstwa, ale wyrastało z dziecinnych głupotek i normalnie funkcjonowało w społeczeństwie. A wiesz dlaczego? Bo nikt nie wpierał w nie, że jest nietypowe, skomplikowane i pogubione w tożsamości, tylko po prostu sprowadzał na ziemię. Nikt się z nim nie pieścił, tylko stawiał zadania.
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:12
No tak. Widać cesarza Heliogabala tatuś nie bił wystarczająco. Pewnie jacyś lewacy już 1800 lat temu mu głupot nagadali... A tak poważnie - Ty chyba nie wiesz, czym jest dysforia. Gdyby tak było, jak piszesz, to nie istniałyby np. śmiertelne ofiary anoreksji. Tam rodziny naprawdę sięgają po wszelkie sposoby, bywa że i przemoc.
aj waj2021.04.8 11:40
Icki posuną się z pewnością dalej. Jak się jakiemu dziecku zachce być koziołkiem matołkiem, to będą walczyć, by temu małemu gojowi podkuli buty, wszczepili ogon i zainstalowali rogi...będą mieli z głupich gojów ubaw po pachy.
ha ha ha2021.04.8 11:46
a potem przyślą tvn pod szkołę i będą dokumentować, jak mały koziołek szcza na trawnik, zgodnie z jego nową fizjologią.
fctheduck2021.04.8 11:40
Myślę, że Pawłowicz to w zasadzie 'to'. Takie bezpłciowe coś, kwintesencja sk_syństwa w jednym nieestetycznym worku.
ASTOM2021.04.8 11:43
A kogo interesuje twoje czerwone chamstwo?
XD2021.04.8 13:49
Jego kaczki interesują - nawet nie mężczyźni i nie kobiety, a właśnie kaczki. Nową orientację tworzy.
bmarten2021.04.8 11:35
Znowu ta spasiona, pisuarowa, cuchnąca ropucha. Zayebać ją śmiechem.
hamer0072021.04.8 11:33
Krycha przekracza wszelkie granice zdrowego rozsadku. Zamiast wspierac z racji swojej pozycji przyczynia sie do atakow na takie osoby. Kiedy Pis i jego koltunskie zwyczaje oddejda w nie byt? Polska zamiast byc Panstwem otwartym, postepowym, nowoczesnym, tolerancyjnym jak zwykle w ogonie Europy.
ASTOM2021.04.8 11:42
Polska będzie takim państwem jakim uczynią je Polacy a nie banda komunistycznych rewolucjonistów. A sie nie podoba to wynocha do pos-tępaków.
Anonim2021.04.8 11:57
Odniosla sie do lekcewazenia przez "gogow" dokumentow prawnych na temat tego dziecka. Tak wlasnie robi prawnik. A ty tu ze sloganami.
***** ***2021.04.8 11:31
ruskie prawactwo wyje z bólu patrząc na przebudzenie Polaków
hyhy2021.04.8 11:45
Kolejny z omamami słuchowymi. Jednemu poniżej coś piszczy, temu znów we łbie coś wyje. Idźcie się leczyć, bo komuś krzywdę zrobicie jak dostaniecie omamów wzrokowych... hyhy
tych2021.04.8 11:29
wyjących tu Icków talmudyczno- kabalistyczno- masońskiej szarży jest max 3-ch, bo tyle sobie klikają plusów. A sio, parchy, do syjonistycznej nory.
Dla dobra dzieci2021.04.8 11:28
Co ta Pawłowicz wypisuje? Przecież jej wpis może wywołać falę hejtu wobec 10-letniego dziecka. Czy to Pawłowicz obchodzi? Niewiadomo... Ale jednego jestem pewien, na pewno przyjmuje ona komunię regularnie, dzięki czemu jest lepszą katoliczką. Brawo Krystyna! Polacy są z ciebie dumni!
Bystry2021.04.8 11:51
Dla dobra dzieci, "Fale hejtu" jak to nazywasz to wywolali rodzice i glupia dyrektorka. Nie sadze, zeby spolecznosc potepila 10 letnie dziecko. Moim zdaniem to psychiatrzy powinni zbadac rodzicow i dyrektorke i wziasc pod uwade nalozenie opieki kuratorskiej lub nawet odebranie praw rodzicom. To co oni robia z dzieckiem to jakies szalenstwo. Jesli nawet mozna sie spierac o przynaleznosc plciowa osob starszych to raczej 10 letnie dziecko nie jest rozwiniete na tyle, zeby okreslic swoja orietacje czy upodobania seksualne etc.
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:01
Znalazł się specjalista. Więc nie. Tożsamość płciowa kształtuje się do około trzeciego roku życia dziecka, po tym okresie jest w zasadzie ustalona i niezmienna. Ok. 5-6 roku życia dodatkowo dziecko rozwija się poznawczo do tego stopnia, że pojawia się stałość rodzaju - dziecko wie, że bycie kobietą lub mężczyzną jest cechą stałą - w tym momencie dysforia przybiera już często bardzo nasiloną formę, bo dziecko traci nadzieję, że jeszcze "dorośnie".
ty2021.04.8 12:25
to masz dopiero Icek dysforię. A forma nasilenia twojej dysforii przekracza granice twojej własnej wyobraźni. To się potocznie określa jako niekontrolowany odlot po spożyciu.
Maria Błaszczyk2021.04.8 12:34
Ależ "argument"... Na miarę prawackich sił i możliwości. Nie dość, że ad personam, to pełen fantazji, a każda jak kulą w płot.
Anonim2021.04.8 14:45
A przestań bredzić. Ja jeszcze w końcówce podstawówki chciałam być chłopakiem, a przecież teraz czuję się pełnowartościową kobietą. Dzieci mają durne fantazje, ale dorośli powinni chyba wykazać się nieco większym rozsądkiem i nie zwracać uwagi na pierdoły? Ps. Taka mądala, a nie wie, że nie rozpoczynamy zdania od "więc"?
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:17
No ale co ma do tego "chcenie by być chłopakiem"? Nie odróżniasz chęci od tożsamości? Poważnie? Ale w kwestii chęci - może być zechciała nie być tak prostacka?Nie bredzę, przytaczam podstawowe fakty z psychologii rozwojowej, opisane w każdym podręczniku do tego przedmiotu. I zdanie rozpoczynamy od "więc", kiedy jest to logicznie uzasadnione, proszę, tu artykuł z Poradni Językowej PWN https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Zaczynac-od-wiec;9790.html Naprawdę, warto powściągać chamstwo, życie od razu staje się lepsze, gdy zachowujemy się w sposób cywilizowany.
Anonim2021.04.8 18:51
Dla ciebie niecywilizowane jest używanie słów, które ranią twoje oczęta, a dla mnie chociażby gardłowanie za swobodnym decydowaniem o aborcji. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Co komu po twoich okrągłych słówkach, jeśli nie masz empatii dla najsłabszych i najbardziej bezbronnych, czyli nienarodzonych?
Maria Błaszczyk2021.04.8 19:24
"Empatia" oznacza "współodczuwanie". Zarodki nie czują. Empatia nie jest więc możliwa. Jeśli ktoś "empatyzuje" z zarodkami albo słyszy ich krzyk, to mamy do czynienia z urojeniem.
Anonim2021.04.8 19:40
Czuje nawet pantofelek.
Maria Błaszczyk2021.04.8 20:00
Taaak, no pewnie. I cierpi biedaczek, gdy go zabijasz. Dlatego też nie myjesz rąk, nie pierzesz ubrań, nie dezynfekujesz wychodka - bo jeszcze byś jakiemuś pantofelkowi krzywdę zrobił. A tak poważnie - żeby czuć, musi być jakiś podmiot czujący. Pantofelek nim nie jest. Ani zarodek. Świadomość to naprawdę skomplikowane zjawisko i wytworzenie jej wymaga bardzo, ale to bardzo skomplikowanego organu.
Anonim2021.04.8 21:01
"Świadomość czuje", ale zwierzęta bez samoświadomości też czują. Raki uciekają z wrzątku i zapewne boli je jak jasna cholera.
Maria Błaszczyk2021.04.8 21:41
No i? Trawa, jak ją się kosi, też "czuje". A nawet "komunikuje się" z trawą na sąsiedniej łące, i tamta trawa uruchamia swoje trawiaste mechanizmy obronne. Chyba mylisz ból z reakcją. Jak Ty się sparzysz, to też cofniesz rękę. I to na długo przed tym, zanim poczujesz ból. W Twoim wypadku, po jakimś czasie, ból stanie się uświadomiony. Wtedy mianowicie, gdy impuls dotrze dłuższą pętlą do wyższych pięter mózgowia. Ale trawa ich nie posiada. Ani rak. Ani pantofelek. Ani zarodek. Więc one bólu nigdy nie poczują. Nie wiem, co tu jest niezrozumiałe.
stasinskistach2021.04.8 11:28
STARA wariatka dostaje do do łba z nudów. Odczep się od zwykłych ludzi stary KOŁTUNIE kościelny.
***** ***2021.04.8 11:27
katomatoły piszczą w niebogłosy okazując swoją "miłość bliźniego" jazda jechać po zakutym katolstwie!
hyhy2021.04.8 11:39
Słyszysz tutaj jakieś piski? Może masz za wysoki cholesterol LDL?...hyhy
aj waj2021.04.8 11:23
jak Icki wrzeszczą, że im goje przeszkadzają w eksperymentowaniu na dzieciach.
mopell2021.04.8 11:21
Pawłowicz jest gównem w ciele człowieka.. oby szybko zdechła śmiercią piekielną
Anonim2021.04.8 11:23
Ot taka transpłciowość po katolicku :)
maryt62021.04.8 11:20
pawłowicz to zwyczajny katolicki talib
balcerek_652021.04.8 11:18
pawłowicz za swój wpis powinna być wyrzucona na zbitą zdradziecką mordę . W TK nie powinno być miejsca dla takich hien jak ona i piotrowicz. To wstyd , że oni w ogóle mogą tam wchodzić.
Ty ormowiec2021.04.8 13:03
A może coś na temat? Jakieś argumenty, że Pawłowicz nie ma racji? Wy to tylko potraficie wasze racje utwierdzać siłą, najlepiej pałą jak za komuny.
edi2021.04.8 11:18
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
balcerek_652021.04.8 11:17
Tylko w pislandi takie coś mogło zostać sędzią Trybunału Konstytucyjnego podobnie jak komunistyczny prokurator który w stanie wojennym skazywał opozycjonistów, pislam w całej załganej rzeczywistości.
SZALEŃSTWO TŁUMÓW !2021.04.8 11:17
POLECAM książkę Douglasa Murraya - SZALEŃSTWO TŁUMÓW !
prinsik2021.04.8 11:16
Co za wyjątkowa suka. Babsztyl, który nie ma dzieci hejtuje transpłciowe dziecko. Zgroza.
rado2021.04.8 11:13
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Maria Błaszczyk2021.04.8 11:13
Pomijajc już obskurantyzm, bo naprawdę to nie jest tak, że wiedza o transpłciowości to coś ukrytego, każdy może pójść do biblioteki, wypożyczyć sobie książkę i poczytać, jeśli był chory na tej lekcji... Ale gdzie to "prawo do wychowywania dzieci przez rodziców", "precz z ideologią" itd., gdy chodzi o sytuację. kiedy rodzice wychowują inaczej, niż państwo integryści religijni by sobie życzyli? Chcecie zamykać rodziców dziecka w psychiatryku za postępowanie zgodnie z zaleceniami lekarzy, ale co z dzieckiem? Oddacie boromeuszkom, by wychowywały metodą zlecenia gwałcenia starszym wychowankom? Czy innemu księdzu Behrendtowi odda się je pod opiekę, by głodził, katował i używał sobie do woli?
klik2021.04.8 11:10
Tak, tak... Lesiu się dwoi i troi...
jednooki.pirat2021.04.8 11:09
Takie schamiałe ścierwo zajmuje miejsce w Trybunale Konstytucyjnym... złapać i zagonić do chlewu, gdzie jej miejsce!
klik2021.04.8 11:11
Uj, uj... jaka mowa miości...
krisp_20072021.04.8 11:08
Sędzia Trybunału Konstytucyjnego to jednak stanowisko odrobinę wyższe, niż bufetowa w dworcowej stołówce. Jeśli nie ma żadnej, honorowej reakcji tegoż trybunału, to cały trybunał zniża się do poziomu bufetu. To się nazywa "dobra zmiana" i z roku na rok dziwi coraz mniej.
Anonim2021.04.8 11:11
W następnej kadencji pod rządami PiS, przed każdym posiedzeniem SN będzie obowiązkowy wniosek o poratowanie szlugiem i ściepa na browara.
elzbieta2021.04.8 11:07
Pawłowicz - obleśno-prymitywny babochłop, bez wiedzy, bez empatii. Z ochotą zagoniłaby dzieci i osoby dorosłe LGBT do kominów
52_nowy2021.04.8 11:06
GDZIE SZKOLIŁA SIĘ Krystyna Pawłowicz I KTO JEJ NADAŁ TYTUŁ SĘDZIEGO???? TO JEST CZŁOWIEK BEZ SUMIENIA I EMPATII I POSZANOWANIA DZIECI!!!!!
STOP! sodomickiej anarchii!!!2021.04.8 11:06
Konstytucja!!! Tylko Sąd, na podstawie badań i zaświadczeń lekarzy specjalistów może wydać orzeczenie o zmianie płci, zatem dyrekcja i nauczyciele w szkole Leśnej Podkowy, uwzględniając żądanie rodziców tego nieszczęsnego "Agnieszki" popełnili przestępstwo nie tylko wobec prawa, ale też i wobec tego 10 letnigo dziecka!!! i tym powinien zająć się prokurator oraz Rzecznik Praw dziecka.
Asior2021.04.8 11:01
rodziców nowej rafalali- leczyć w psychiatryku...
Benny Benassi2021.04.8 11:00
W wieku 10 lat nie możesz sobie puszki piwa kupić ale możesz już zmieniać płeć. Co za czasy
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 11:05
Do korekty, a nie żadnej "zmiany" (dziewczynka ma płeć żeńską, do której musi tylko dostosować ciało) dojdzie dopiero w wieku nastoletnim, kiedy sąd ostatecznie wyda postanowienie o nowym dowodzie osobistym i na podstawie już wtedy wieloletniej diagnozy lekarskiej wyda orzeczzenie o procedurze korekty płci, wraz z refundowanymi zabiegami. To się dzieje dopiero po osiągnięciu dorosłości, a powinno wcześniej i to m.in walczy społeczność LGBT.
Anonim2021.04.8 11:11
Ty z wackiem na czole w Podkowie Leśnej rada pedagogiczna wydaje postanowienia o zmianie , zatem i tobie mogą dać legitymację z nowym imieniem Wacuś
Benny Benassi2021.04.8 11:24
Czyli w sumie to jeszcze 10 latkom nikt zmiany płci nie robi ale LGBT walczy żeby tak było. Kapuje. A mój pies jest tak naprawde koniem ale się też w złym ciele urodził.
Benny Benassi2021.04.8 11:32
A i oczywiście na te refundowane zabiegi płacić będą podatnicy.
Maria Błaszczyk2021.04.8 11:57
Nic się nie bój. Żadne LGBT nie twierdzi nawet, że płeć da się "zmienić". Ani nie widzi powodu, by coś takiego robić.
Maria Błaszczyk2021.04.8 11:05
W XXI wieku wciąż nie wiedzieć, że płci się nie da "zmienić"...
Suweren2021.04.8 10:56
Urodzone, to można się nawet znęcać. Taka PiSia logika.
?2021.04.8 11:37
Możesz rozszerzyć swoją myśl? Czy tak tylko puszczasz gazy z buzi, żeby trochę pośmierdziało wokół?
Suweren2021.04.8 16:53
Nie rozumiesz?... Czemu mnie to nie dziwi?
fumsia2021.04.8 10:55
Atakować małe dziecko to jest po prostu obrzydliwe! Nie można by już więcej nie mówić o tej pani? Po prostu pomijać milczeniem jej kolejne chamskie zachowania? Świat bez niej (albo chociaż bez wiadomości o niej) byłby troszkę lepszy
Ale2021.04.8 10:55
zboki wyją na forum. Chcą mieć małą rafalalę.
nikanor2021.04.8 10:54
Jak bardzo JK nienawidzi Polski i Polaków, że zrobił z tej maszkary sędzię TK? Przecież to coś czerpie kompulsywną satysfakcję z budzenia odrazy i obrzydzenia w innych. I teraz jeszcze naraziła dziecko i jego rodzinę na wiele niebezpieczeństw, z których, jak słychać, niektóre już się realizują. I na koniec apel do tego indywiduum: Odejdź potworzyco i daj o sobie zapomnieć. Ulży tylu ludziom, a niektórzy nawet okażą wdzięczność. Obiecuję swoją.
Olin2021.04.8 10:56
jak bardzo twoja matka nienawidzi Polaków, że wysrała a nie urodziła takiego idiotę jak ty
Suweren2021.04.8 10:59
Fuuu, ale zajechało pisio-katolicką miłością biźniego.
Kichawa Błonka2021.04.8 11:02
ale zajechało lewacko-ścierwo-macicową lamparzycą
Suweren2021.04.8 16:52
Pultaj się, pultaj, dudowski chłopku, do pięt mi nie dorastasz i brudu spod paznokci nie jesteś godzien wydłubać.
kitakom2021.04.8 10:53
Tu nie ma co komentować, pani Pawłowicz to głupia, bezwstydna osoba o rozumie myszki , może wróbelka.
kotkluska2021.04.8 10:51
Ikona prawicy katolickiej - ciemnota, chamstwo, nienawiść, maniakalne poczucie wyższości moralnej
Obowiązkiem dorosłych jest ochrona dzieci2021.04.8 10:49
Jeśli obowiązkiem dorosłych jest ochrona dzieci, jak twierdzi burmistrz, to czy dołożył on starań, żeby sprawdzić, czy ten chłopiec przechodził badania medyczno - psychologiczne dotyczące jego trans-płciowości? Takie badania trwają około 2 lata. Czy ta decyzja nie jest wybrykiem rodziców? Pani Pawłowicz słusznie zrobiła raban, bo życie tego chłopca jest w niebezpieczeństwie! Czytałem o włoskiej rodzinie, gdzie matka wymuszała na małym chłopcu zakładanie sukienek, a karą za odmowę było nie dawanie jedzenia. Gdy zainteresowano się tą sprawą, było już za późno, chłopca nie odratowano.
Agnieszka2021.04.8 10:54
Wybrykiem rodziców? Puknij się w głowę.
Obowiązkiem dorosłych jest ochrona dzieci2021.04.8 11:18
Napiszę ci Agnieszko, że słowo „wybryk” jest za bardzo kabaretowe wobec powagi tej sprawy. Jeśli rodzice nie mają odpowiednich dokumentów medycznych, stwierdzających transpłciowość tego chłopca i zalecenie, żeby był traktowany jak dziewczynka, to takie działania rodziców, prośba do rady pedagogicznej, to jest zbrodnia na tym chłopcu. Jeśli Rada Pedagogiczna podjęła tą uchwałę wyłącznie na prośbę nie popartą wynikami badań medycznych i psychologicznych, to taka Rada powinna być przez kuratorium rozwiązana natychmiast. Myślę, że te wątpliwości zostaną wyjaśnione, bo dobro tego chłopca jest na pierwszym miejscu.
Maria Błaszczyk2021.04.8 11:33
Bez przesady. Do stosowania preferowanego przez kogokolwiek sposobu zwracania się nie potrzebujemy dwóch lat. W ogóle mieszasz różne rzeczy. Nikt nie będzie podejmował teraz, u tak młodej osoby, żadnych nieodwracalnych ingerencji. Na razie trzeba zapewnić dobre warunki do rozwoju. I tak jak w wielu innych sytuacjach związanych z wychowaniem dzieci, ludzie korzystają z zupełnie prostych, pojawiających się na bieżąco informacji zwrotnych. Jeśli po uszanowaniu prośby dziecka jego funkcjonowanie się poprawia, jest ono spokojniejsze, w lepszym kontakcie, ma bardziej wyrównany nastrój, lepiej mu idzie w szkole itd., a na stosowanie deadname'u reaguje stresem i wycofaniem z kontaktu - możemy to uznać za ważną wskazówkę. Z danych twardych, dla przykładu: ryzyko samobójstwa u transpłciowych dzieci zmniejsza się o 65%, kiedy zwraca się do nich preferowanymi imionami https://www.jahonline.org/article/S1054-139X(18)30085-5/abstract
osobnik2021.04.8 14:27
pozbawiony elementarnych podstaw logicznego rozumowania znowu ujawnia swoje chore wizje. Ich podstawą jest idiotyczna teoria, że rozwojem dziecka kierują jego wymysły i zachcenia, a rodzice są zobowiązani spełniać je bez zastrzeżeń. Krótko mówiąc: dziecko ma wychowywać rodziców. Idiotyzm, to zbyt delikatne określenie.
Maria Błaszczyk2021.04.8 15:23
Wykaż najpierw ten błąd logiczny. Bo czepiasz się, ale bez uzasadnienia. I płeć nie jest "wymysłem". Jest wynikiem tego, że na naszej planecie dość szeroko rozpowszechnił się sposób mieszania materiału genetycznego metodą rozmnażania płciowego. Ale nie wynika z tego, że wszystkie konsekwencje tego faktu mają charakter binarny.
Suweren2021.04.8 16:57
I pomyśleć, że gdyby łojciec z matko nie kazali ci iść do zawodówki, to może coś być z tego wszystkiego zrozumiał...
bolutos2021.04.8 10:47
Durna katolicka rura wabiąca się pawłowicz ma kompleksy bycia obojnakiem, kobieta to to nie jest, facet - też nie, bardziej to spokrewnione za maciorą zmutowaną przez kontakty z bogami maści wszelakiej...
Anonim2021.04.8 10:43
Kolejny popis miłości w wykonaniu Krasuli Pawłowicz. To są te "nowe elity" PISu.
o ...2021.04.8 10:41
... czy w polskiej przestrzeni prawnej funkcjonuje jakaś inna płeć, niż biologiczna? ... otóż nie funkcjonuje, a zwyrole chcieliby, aby funkcjonowała ... niedoczekanie ... natomiast jeśli mamy do czynienia z hermafrodytą, to nie ma sprawy - sad może płeć zmienić, o ile okazałoby się, ze uwypukliły się cechy płci innej niż pierwotnie przy urodzeniu ... ale nie rada pedagogiczna ... nie ma takich uprawnień ... przestańcie więc obłudni lewacy wycierać sobie gęby konstytucja jednocześnie deprecjonując obowiązujące prawo tam, gdzie wam nie pasuje, bo to oznacza anarchię!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:46
Nie musi być hemafrodytyzmu. Polskie prawo uznaje transpłciwości, przewiduje możliwość zmiany płci w dowodzie osobistym oraz refunduje koszty korekty płci. Dziewczynka ma orzeczenie lekarskie ze stwierdzoną medycznie transpłciowścią, więc katoprawactwo może tylko podskoczyć prezentując kolejne poziomy swojego debilizmu.
eryk2021.04.8 10:54
A skąd wiesz, że ten chłopiec ma orzeczenie lekarskie ze stwierdzoną medycznie transpłciowścią? Badania trwają około 2 lata. NIGDZIE o tym nie napisano. Link zamieść do tej info, bo to zmienia obraz sprawy.
Agnieszka2021.04.8 10:57
Informacje na temat stanu zdrowia żadnego z obywateli RP NIGDY!!! nie są jawne. A ty chcesz poczytać sobie orzeczenie lekarskie na temat stanu zdrowia psychicznego małego dziecka?! Ty i to paskudne babsko zrobicie najlepiej jak będziecie pilnować swojego nosa.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 11:00
Na jakiej podstawie rzeczona rodzina ze statusem osób prywatnych mieliby cokolwiek pokazywać anonimowemu trolowi z internetu? Burmistrz wspomniał, że dziewczynka ma stwierdzoną transpłciowość i jest zaopiekowana medycznie. Tyle wystarczy. Transpłciowość u dzieci objawia się już w 3-4 roku życia, wiec zapewne 10 letnia dziewczynka jest pod opieką lekarzy dłużej niż 2 lata.
tęczowy ormowiec2021.04.8 11:33
UWAGA !!!!!!!!!!!! Ściek z #SokzBuraka, OMIJAĆ TO (IP dla Służb) !!!!!!!!!!!!!!!!
eryk2021.04.8 11:33
Z tego artykułu NIE WYNIKA, że burmistrz wspomniał, że chłopiec ma stwierdzoną transpłciowość i jest zaopiekowany medycznie. Czytaj ze zrozumieniem, nie chcę poznawać żadnych dokumentów, nie zwracam się do rodziców chłopca! Chcę tylko dowiedzieć się od ciebie gdzie przeczytałeś tą wypowiedź burmistrza, zamieść link do tej wypowiedzi, tylko tyle. Też chcę dobra tego dziecka, nie jazgocz!
Anonim2021.04.8 10:39
Tylko w Podkowie Leśnej rada pedagogiczna ma kompetencje sądu i Urzędu Stanu Cywilnego. Niebawem w podstawówce rada będą udzielać rozwodów .
Bs2021.04.8 10:38
@Maciej Piwowar Gej już to wyjaśnił dowód tożsamości jest błedny, bo stwierdzono inną płeć kilka lat po urodzeniu dziecka. Lekarze mają rację, nie urzędnik.
o ...2021.04.8 10:46
... od kiedy to urzędnik, a nie lekarz wskazuje płeć dziecka po urodzeniu, mądralo? Jeśli obecnie ujawniły się przeciwne cech płciowe, to jest uzasadniony powód, aby starać sie o zmianę płci ... i nadal nie dokona tego urzędnik, tylko sąd mu nakaże ... sąd, nie jakaś rada ...
Bs2021.04.8 10:49
Trans nie objawia się przy urodzeniu a dopiero kilka lat po kiedy dziecko zaczyna się identyfikować z taką lub inną płcią. Lekarz przy urodzeniu stwierdził płeć na podstawie cech fizycznych tylko i wyłącznie, jak się później okazało była to błędna decyzja, bo w męskim ciele siedzi dziewczynka.
klik2021.04.8 10:38
Uj, uj, ale wysyp wpisów Lesia... Lesiu, Ty to masz łeb... tyle nicków wymyślić...
Anonim2021.04.8 10:43
Słabo ci idzie trolerka przegrywasz denerwujesz się to dobrze!
klik2021.04.8 11:09
Ot durak się odezwał... Nie wiesz co to jest życie wieczne? Przegranymi są ci co idą za kłamstwem. Ja jestem niczym, nie ma czegoś takiego jak moja wygrana... Chrystusa też myślący jak Ty, zabili. A jednak żyje. Polecam do rozważań: Ap 22:15. Bardzo pouczający fragment. Zastanów się kto i dlaczego na prawdę przegrywa. I co przegrywa...
KONIEC ZABAWY PiSIE MATOŁY2021.04.8 10:36
To co wypisuje Pawłowicz, to co wypowiada Kaczyński, to czym straszy Ziobro, jest wynikiem silnego strachu przed utratą władzy przez PiS. Oni widzą, że suweren powoli odbiera im zabawki. Są gotowi nawet uwierzyć w moce nadprzyrodzone, udać się pod kosztowną opiekę kleru, za cenę pozostania w swoich piaskownicach. Przecież oni uważają się za katolików. Wiedzą doskonale, że wszystko się kiedyś kończy. Jezus Chrystus skończył na krzyżu, brat ich szefa w katastrofie samolotu, III Rzesza na śmietniku historii, Jan Paweł II w swoich odchodach. Bo nic nie trwa wiecznie i nigdy nie będzie trwać qwa mać.
Katolik2021.04.8 11:14
Tak, tak. Skończyła się i III Rzesza i Związek Sowiecki. Skończył się i antyczny Rzym. Ale Jezus nie skończył na krzyżu. On zmartwychwstał i wstąpił do nieba. Jeśli o tym nie masz pojęcia, to nie mamy o czym rozmawiać. A ty nie masz o czym pisać na katolickim (podobno) portalu.
Katolik2021.04.8 11:19
A poza tym, pisaniem o św. Janie Pawle II przekroczyłeś nie tylko granice głupoty, ale i chamstwa. Uważaj, bo ty też kiedyś skończysz swój żywot. Jestem pewien, że zupełnie inaczej, niż Jan Paweł II.
Maciej Piwowar2021.04.8 10:33
@Bs. Jak w aktach masz wpisane dane np: Maciej >> mężczyzna ,to DYREKCJA jest zobowiązana TYLKO takich Danych używać. A nie widzi misie jakiegoś nie określonego ZERA.
Hanka2021.04.8 10:31
W akcie urodzenia jest wpisana płeć dziecka.I wg.tego wpisu(określenia płci) dana osoba ma być tak traktowana,określana. Koniec , kropka. Co to znaczy?,,na prośbę rodziców"? I dyrektor szkoły na to przystał?A gdzie przepisy i prawo z tym związane? Jakieś kpiny.Proponowałabym RPO, baczniej przyjrzeć się rodzicom tego dziecka.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:34
Dziecko ma orzeczenie lekarskie ze stwierdzoną transpłciowością przez specjalistów medycyny. Nie ma tu z czym polemizować, natomiast ty byś chciała, żeby do momentu wyrobienia nowego dowodu osobistego była bezkarna możliwość do obrażania dziecka, gwałcenia tożsamości płciowej i wylewania na biedną niewinną dziewczynkę swojej katoprawackiej nienawiści.
klik2021.04.8 10:36
A Kosiniak-Kamysz nie powinien mieć stwierdzone, też przez takich samych "specjalistów", że jest tygryskiem?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:41
Już ci pisałem, że choroby psychiczne klika leczy specjalista z innej dziedziny :)
fuqu2021.04.8 10:31
Ta "pani" powinna siedzieć w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Nienawiść zionie z każdego jej zdania i wypływa porami ciała rozsiewając się dookoła. . Co ciekawe w polskim KK bycie socjopatą NIE JEST okolicznością łagodzącą, pomimo, że jest diagnozowane jako choroba psychiczna. . Tacy ludzie MUSZĄ być izolowani, dla dobra ogółu.
Maciej Piwowar2021.04.8 10:35
@fugu >> To JEST twoja diagnoza wystawiona TOBIE? Lecz się na Nogi ,bo na głowę NIE DA RADY.
AAAtomek2021.04.8 10:31
„Ze względu na małą społeczność i dobro dziecka staraliśmy się uniknąć rozgłosu, niemniej jednak stało się, mamy już dyskusję w przestrzeni publicznej, także na lokalnych grupach”, to w szkole nikt tego nie wiedział?
Bs2021.04.8 10:29
Widać co PiS zrobił z Trybunału Konstytucyjnego. Powołując takich ludzi znieważył instytucję, która miała najwyższy autorytet. ( pisze miała) , bo odkąd rządzi PiS i wstawia tam swoich ludzi juz nie ma. Mam nadzieję, ze kiedyś posłowie tej partii poniosą konsekwencje.
aporn2021.04.8 10:28
Pani Krystyna jako osoba upośledzona zasługuje na specjalną ochronę, więc nie znęcajcie się nad nią.
eh3.142021.04.8 10:23
Nie mam w zwyczaju wyzywac ludzi, ale ta istota to nie czlowiek: Pawlowicz to jednak szmata do wycierania pomyj. Najpierw je wchlania z radoscia a potem wyciska z siebie ten syf brudzac innych.
JK2021.04.8 10:35
Wyjątkowa kanalia , nawet jak na narodową katoliczkę, na dodatek wiecznie nienażarta i jeszcze do tego pyskata, kto by taką chciał?
Alexamar2021.04.8 10:22
Ta pani brodzi w goownie po kolana nie dzisiaj. Smirdzi od niej z daleka, ale Jarek lubi takie. Mam nadzieję, że ich piekło pochłonie.
klik2021.04.8 10:21
Wiele lat pracy i z zewnątrz i od wewnątrz nad podważeniem autorytetu Kościoła i takich cymesów będzie coraz więcej. Dziecka tylko szkoda. Bo tatuś i mamusia to "stare byki" i sami se ścielą swój los a własne uprzedzenia projektują na własne dziecko. Ciekawe co im synusia za 10 lat powie... Czy nie przypadkiem, że "zniszczyliście mi życie"? A cała ta ekipa szkolna będzie patrzyła w lustro ze spokojem? Przyjdzie czas sądu i będzie to sąd nieubłagany: coście zrobili temu najmniejszemu, mnie żeście uczynili.
antyhipokryta2021.04.8 10:21
Dzicz. Katoliccy fanatole to DZICZ. Niebezpieczna, podła, plugawa DZICZ, która się w końcu doigra jak zapłonie więcej katolickich przybytków.
nnnnn2021.04.8 10:19
Przecież ten burmistrz opowiada bzdury. "Ze względu na małą społeczność i dobro dziecka staraliśmy się uniknąć rozgłosu". Dobro tego dziecka nie jest zagrożone.Jeśli Pawłowicz napisała prawdę, to w małej społeczności i tak wszyscy o tym wiedzą. Czy burmistrz obawia się, że teraz z całej Polski nadciągać będą wycieczki aby zobaczyć to dziecko? Czy też może zdał sobie sprawę jakich matołków zatrudnia w szkole i się wstydzi?
Klapaucjusz2021.04.8 10:18
W języku polskim (tutaj ukłon w stronę Pani Profesor), "jak się nazywasz" ma formę zwrotna, a zatem jak ty nazywasz siebie samego/samą. W języku rosyjskim, ta sama forma brzmi "jak ciebie nazywają". W angielskim pytamy "jakie jest twoje imię". W skrócie, język polski pozwala na nazywanie samego siebie wedle własnego widzimisię. Na przykład, na pannę Pawłowicz ludzie często mówią "pani profesor" lekceważąc akta stanu cywilnego.
asiok2021.04.8 10:17
Czy ktoś może w końcu to pis-owskie bydło wywalić do rynsztoka tam gdzie jej miejsce !
Demokracja2021.04.8 10:23
Ty, ormowiec, totalitaryzm już się dawno skończył. Rządy wybiera się przy urnach. Byłoby dobrze, to w końcu do ciebie dotarło, czerwony komunisto.
buba552021.04.8 10:17
Ta Pani Pawłowicz to zwykły śmieć,Niech ją piekło pochłonie!
konto2021.04.8 10:16
Gnębienie słabych i bezbronnych to sztandarowe zachowanie pisu. Miłość bliźniego wypaczona przez k.k.
mi20212021.04.8 10:15
Z pamiętnika Trollicy - dziś ostatecznie pogrzebałam resztki człowieczeństwa bijąc w dziecko i jego empatyczne(tfu) otoczenie. Wcześniej miewałam zadyszki od nadmiaru masy ciała więc wyrwałam sobie serce i już mi lżej. Wszyscy słabeusze - idę po was, wasza Krysia.
Böno2021.04.8 10:15
Brawo pani Pawłowicz. Rodzice nie pozwólcie by wam w szkole jakieś zboki złonaczyły wasze dzieci. Dla zboków specjalne szkoły i niech tam sobie tworzą przyjaźnie. Przynajmniej będą miały spokój, a normalni od nich też.
ks. Ucho2021.04.8 10:18
Dzieci mają łonacyć księża na plebaniach i nikt inny!
obladioblada2021.04.8 10:14
Ona ma coś nie tak z głową. Normalny człowiek nie może być tak podły.
Böno2021.04.8 10:20
A gdzie tu masz jakąś podłość? Ona dba o dobro dziecka, bo będzie w szkole izolowane. Otwórz oczy i zacznij myśleć. Nikogo nie zmusisz do tolerancji, szczególnie nie zmusisz dzieci. Chłopcy będą go unikać, a dziewczynki jeszcze bardziej, a rodzicie się będą bać o swoje dzieci. Nie będą chcieli, by się bawił z ich dziećmi, bo to nie wiadomo co. Sami robicie sobie problemy i chcecie aby waszą głupotę wszyscy akceptowali i tolerowali.
mojateoria32021.04.8 10:12
Jak dla mnie czuć na kilometr zorganizowaną lewacką prowokacją. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to sami lewacy dali cynka pani Pawłowicz. Udowodnili nie raz, że dzieci to dla nich narzędzia (chociażby Greta). Widać to też po wysypie lewactwa na prawicowych portalach i po wzmożonej manipulacji łapkami na mainstreamowych portalach. Płatne lewicowe trole mają ręce pełne roboty. Chodzi m.in. o to by sprawić wrażenie, że większość Polaków jest "postępowa" i zlewaczała. Ostatnimi czasy LGBT itd jest główną osią narracji akcji "ulica i zagranica". Fejkowe strefy wolne od LGBT nie przyniosły aż takich oczekiwanych rezultatów to kreuje się nowy problem by skarżyć do Unii. Nie ma prześladowań? To trzeba je stworzyć wg lewaków. Michał Sz. Margot był za stary więc efekt był za słaby, wywoływał za słabe emocje. No to bach: mamy 10letnią "Agnieszkę". A dowodem na to co mówię może być nadaktywność użytkownika (płatna?) Polak Ateista Dumny Gej, który ni z tego ni z owego ma wielkie poparcie wśród komentujących na prawicowym portalu jakim jest fronda. Tak na marginesie nienawistny język tego gościa świadczy o tym jakim jest hipokrytą, niestety jego umysł nie jest i nie będzie w stanie nigdy tego zauważyć. Kto wie, pewnie teraz będzie siedział, zmieniał IP i minusował mój post.
Bety2021.04.8 10:12
Ci katofaszyści i pseudo obrońcy życia z przyjemnością pakowali by dzieci i osoby LGBT do pieców w obozach. Fałszywi obrońcy życia i wiary, a wszystko z imieniem Boga na ryju. OHYDA
Ksiądz Bartold2021.04.8 10:10
Krystyna sama nie ma dzieci, więc może nie mieć wyczucia - jakie słowa dziecka zabolą, na czym polega dobro dziecka transpłciowego, co to jest zjawisko hejtu w szkołach i jak można taki hejt sprowokować. Proszę zrozumcie Krystynę - ona ma tytuł profesora, jej wolno więcej!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.8 10:08
zakompleksiona stara spasiona lesba która chamstwem i głupotą chce przykryć swoją odmienną orientacje seksualną!
xyz-182021.04.8 10:08
Pawłowicz szczuje na niewinne dziecko, narażając je na niebezpieczeństwo, a potem sama domaga się ochrony dla siebie na koszt podatników. Ta kobieta zachowuje się jak odczłowieczony stwór. Nie ma za grosz społecznej empatii. Nie powinna pełnić funkcji publicznych. I musi odpowiedzieć karnie za podżeganie do nienawiści. A najlepiej niech zamknie się w jakimś klasztorze i pokutuje do końca życia.
rycho2021.04.8 10:08
Pawłowicz to ścierwo umysłowe ,nic więcej nie można dodać
Alis3212021.04.8 10:06
Brak słów na podłość tej baby.
Alojzy Cedzidło2021.04.8 10:05
To pedalstwo całkiem zeszło na psy . Walczą o swoje " prawa " jak głodne szakale o padlinę . Pochody ,transparenty , Strajkując Dziewice , itd itd .A tu masz ...Pani profesor poszła im na rękę i upubliczniła ich pedalski sukces . A oni w krzyk . RPO ,pan Bodnar do roboty . Co też on wymyśli . Gdzie tu sens .Gdzie logika . Bez zmiany urzędowego aktu urodzenia . ?? Co ten COWID nawyprawiał z głowami szczepionych.
­2021.04.8 10:12
Nie stawiaj spacji PRZED znakami przestankowymi, bo wezmą cię za gimbazę.
Zawi2021.04.8 10:03
Paradoksalnie, to właśnie sędzia Pawłowicz jest czołowym polskim działaczem prezentującym zdobycze gender studies. Otóż panna Krysia nie poszła w ślady dziewcząt z Wojcieszowa, skąd pochodzi. Nie wybrała życia przy mężu i opcji cichej pani domu. Wzorem PRL-owskie propagandy, ruszyła zdobyć stolicę, gdzie wiedzie żywot starej panny, hardej, pyskatej o powierzchowności aktywu feministycznego
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:05
+
widz2021.04.8 10:01
Dzięki Ci Panie Boże ,że dałeś ludziom Pawłowicz Mądra i odważna ,co teraz jest rzadkością .
Anonim2021.04.8 10:03
Nie byłoby źle gdyby pambuk docenił tak wartościową osobę i zabrał ją do siebie.
matis892021.04.8 10:01
Lewacki, szatanistyczny PIS próbuje udawać, że nie ma żadnej kontroli nad edukacją, szkolnictwem poprzez które za lewackiego PISu drzwiami i oknami wchodzą lewackie ideologie.
Pawłowicz NIE jest profesorką2021.04.8 10:00
:/
a co na to minister prof. Czarnek i Sąd Rodzinny?2021.04.8 9:58
Widać, że rodzice(?) tego nieszczęsnego "Agnieszki", to jewrejskie cwaniaki! za kilka lat, ci geszefciarze zażądają od dyrekcji szkoły - a tym samym od Państwa - odszkodowania za to, że nauczyciele zwracając się do ich syna mianem dziewczyny "Agnieszki", narazili go na szykany, pośmiewisko, wykluczenie, a nawet na - czego nie życzę - targnięcie się na życie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:02
Czarnek nie jest profesorem, de facto przygłup zakończył edukację na liceum, żadnej szkoły wyższej nie skończył, bo trudno w ten sposób określić "naukę" bajek o dziadku na chmurce. A co on na to? A to już nie jego sprawa, podobnie jak każdego zaplutego katoprawiczka z frondy.
Anonim2021.04.8 11:34
ty SKuvwielu spłodzony przez Lucyfera i Lucyferianę! tę, jak nazywasz "naukę o dziadku na chmurce pobierali twoi idole! m.in.Hartman (a jakże profesor!), Palikot filozof, itd Joanka Mucha POlityczka wspieranej przez ciebie sekty PO-KO+Hołownia vel laleczka woodoo!
Böno2021.04.8 9:54
A teraz będzie chodził ten agnieszek do ubikacji dziewczynek, będzie ćwiczył na WF-ie z dziewczynkami, bawił się lalkami.... A co na to uczniowie? Nie chciałbym być w jego skórze w tej szkole. Idioci wyrządzają ogromną krzywdę dziecku i w ogóle nie zdają sobie sprawy z zaistniałej sytuacji. A potem jak popełni samobója, to będą obwiniać Pawłowicz, innych uczniów i wszystkich rozsądnie myślących. Bana debili. I takich mamy dyrektorów i nauczycieli.
Anonim2021.04.8 9:56
Dzieci nigdy nie są do nikogo uprzedzone. To dopiero rodzice i takie pawłowicze pokazują im, że należy nienawidzić inności.
Anonim i gej pierdu2021.04.8 10:09
Pierdo.... Hipolicie. Ileż było już samobójstw,l bo dzieci i młodzież nie akceptowały, wyśmiewały się ze zboka. A co mają robić? Do tej pory był jakiś Jasiu, a teraz Agnieszka w sukieneczce i staniku. śmiechu warte. A tańczyć to będzie z miotłą, albo z dyrektorką. A kto się będzie chciał z nią bawić, przyjaźnić? Rodzice się będą bali o swoje dzieci, by im ten zbok ich nie złonaczył. I to jest normalna reakcja. Wy zboki nie patrzycie realnie na rzeczywistość, tylko chcecie wszystkich do was dostosować. Niech żyje normalność i normalne społeczeństwo.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:56
katoprawacka recepta dla 10 letniego dziecka: zamknąć i izolować
Stary2021.04.8 9:51
Panie Burmistrzu jeżeli jest pan zboczony to niech pan nie wymaga że inni Polacy też są zboczeni. I pytanie kto pana wybrał?
klik2021.04.8 9:39
Czyli jak będę się włamywał do banku to wystarczy powiedzieć, że jestem emocjonalnie związany z instytucją i to jest moja preferencja seksualna. No i rozumiem, że policja i w ogóle wymiar sprawiedliwości powinien się ode mnie odwalić...
klik2021.04.8 9:40
Jak tylko pobieram piniądze z kasy to dostaję orgazmu.
Anonim2021.04.8 9:45
Taki wniosek z całej tej sprawy może wyciągnąć tylko skończony debil.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:55
po to istnieje medycyna i po to mamy lekarzy, żeby odsiewali świrów w styli klika od normalnych przypadków autentycznej transpłciowości jak w przypadku dziewczynki z Podlasia
klik2021.04.8 10:16
Straśnie mnie te Wasze lewackie troski o mnie wzruszyły. Tylko jakoś Pan Bóg w Sodomie i Gomorze bredzeniem takich samych jak Wy się nie przejmował. Tak i będzie teraz. Przyjdzie zagłada a Wy głupcy będziecie się pytali skąd się to wzięło... Bóg jest niezmienny i Jego słowo nie przemija.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 10:20
Choroby psychiczne leczy lekarz psychiatra, a nie jak byś chciał seksuolog zajmujący się przypadkami trans. Poza tym chyba nie muszę ci mówić, gdzie mam bujdy katoprawackiej mitologii starożytnych pastuchów.
klik2021.04.8 10:35
Ci w Sodomie i Gomorze też tak twierdzili jak Wy towarzyszu. I nie wiem czy czcicielu nauki możesz tak mówić, iż to bujdy, bo w 2017 dwóch archeologów angielskich w miejscach opisanych na kartach Biblii odpowiadających umiejscowieniu Sodomy i Gomory, odkryli pozostałości po kataklizmie co do skutków, tak jak jest on w tej Biblii opisany... Ale łudź się dalej. Życie w sumie jest krótkie i nawet taki ktoś jak p. Dawidek Rockefeller co był z tych "co mogą niemalże wszystko" - podobno - po siedmiu przeszczepach serca zdaje się i tak dożył ledwo setki... A potem Sąd, Misiu... Nikt go nie uniknie. I sędzią nie będzie ktoś z Twoich kulegów...
Ta c… Pawłowicz2021.04.8 9:25
nawet PiSać poprawnie nie umie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:22
A poza tym należy posłać kretynce Pawłowicz oraz wszystkich katolom z prawackimi zakusami wobec nieletnich, mocnego spyerdalaja, żeby odyebali się od cudzych dzieci!
Jahu🐟2021.04.8 9:27
No właśnie, wy rowery odpieprzcie się od cudzych dzieci i przestańcie im robić szambo w głowie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:29
Nie zauważyłem w tekście informacji, aby Jahu miał jakiekolwiek konotacje rodzinne z dziewczynką szkalowaną przez Pawłowicz. Mimo tego, Jahu uzurpuje sobie prawo do wpyerdalania się w życie dziewczynki i jej rodziców.
Jahu🐟2021.04.8 9:38
Pokaż mi dokument gdzie jest wpisane, że jest dziewczynką..nie ma, mimo to durny rower uzurpuje sobie prawo mówić o chłopcu, dziewczynka.
🐟2021.04.8 9:47
Tępu Jaśku, twój debilizm jest niezmierzony.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:50
Taki dokument oczywiście istnieje w formie orzeczenia lekarskiego, skoro dziecko jest pod opieką medyczną i ma stwierdzoną transpłciowość. Na tym etapie już wiadomo, że dokument tożsamości dziewczynki stwierdza błędną płeć. Zapewne w wieku nastoletnim rozpocznie się procedura tranzycji, w zgodzie z polskim prawem, które to przewiduje i refunduje zabiegi. Katoprawacki świr Jahu, ani żaden inny pomyleniec nie mają tu nic do powiedzenia.
bodziej2021.04.8 9:18
Czyli, jeśli któreś z dzieci będzie się uważało za np. króla to nauczyciele mają sie do niego zwracać "wasza wysokość", tak? A jeśli b ędzie sie uważało za płyt ę chodnikową?...
Anonim2021.04.8 9:23
Reductio ad absurdum, sztandarowy "argument" prawaków.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:28
Żoliborskiego zakompleksionego pokurcza nazywacie napoleonem, naczelnikiem, wodzem państwa, a macie ogromny problem uszanować godność niewinnego bezbronnego dziecka. To pokazuje skalę katoprawackiej patologii i bagna ideologii, w którym siedzicie po uszy.
Facepalm2021.04.8 12:02
A co, jeśli dziecko dorośnie i będzie chciało, żeby zwracać się do niego "Ojcze Bernardzie", zamiast "Mietku", mimo że w dokumentach ma "Mieczysław"? Zgroza.
Ala2021.04.8 9:16
Kim trzeba być, aby dziecku fundować taką jazdę emocjonalną, chyba tylko dla własnego poklasku i wygody, bo wiadomo, że teraz jest moda na takie idiotyzmy, dzieci są labilne i to łykają, a to rodzice maja o dzieci walczyć, o ich normalność, bo konsekwencje dla tego dziecka będą koszmarne. A i niestety też dla jego otoczenia!
Piotrek2021.04.8 9:15
Czego się spodziewać po tej wulgarnej babie, która karierę zrobiła w analogiczny sposób co Palikot.
Anonim2021.04.8 9:09
a czy "Agnieszka" sika na stojąco czy miesiączkuje?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:11
jesteś debilem Agnieszka urodziła się męskim ciele, a sikać sobie może jak chce, zresztą metoda na siedząco jest polecana przez lekarzy również mężczyznom jako profilaktyka prostaty
Anonim2021.04.8 9:12
Faceci też mogą sikać na siedząco - nikt tego nie sprawdza!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:14
Kobiety również sikają na stojąco, są w tym celu dostępne specjalne lejki w aptekach. Popularne jako bardziej higieniczna metoda zwłaszcza w publicznych WC.
jan rem2021.04.8 9:32
Masz 100% racji z tym sikaniem na siedząco . Robię to teraz zawsze po tym gdy mnie spotkało nieszczęście - sikając z klifu pod wiatr naszczałem sobie do gęby
Anonim2021.04.8 9:48
Jakie by nie były powody takiej decyzji, prawdą jest, iż sikanie na siedząco jest znacznie bardziej higieniczne oraz korzystne dla zdrowia (prostata).
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:08
PiSdy myślą, że mogą wszystko, jednak na tym przykładzie doskonale widać, że nie odważą się zanegować medycyny oraz wiążących orzeczeń lekarskich dotyczących transpłciowego dziecka. To dlatego z zaciśniętymi zębami pseudoRPO musiał stanąć po stronie dziecka, rodziców i szkoły, a nie stukniętej ropuchy.
YORK2021.04.8 9:08
W podkowie mieszka jakas yelita? a wypalic to goracym zelazem, a co nato lokalny kurator oswiaty?
Jacuś2021.04.8 9:03
Uśmiechnąłem się na ten artykuł. Pytanie, który RPO - przecież jeszcze jest nie wybrany, a byłemu wygasła kadencja. A, że jakaś urzędniczka coś mówi to zapewne po wyborze nowego RPO może szybko zmienić zdanie.
Yanna2021.04.8 9:02
za kilka lat chłopak stwierdzi świadomie, że ma organy męskie i zorientuje się do czego służą. i Będzie latał za dziewczynami. One będą się z niego wyśmiewać, i mówić, że nie są lesbijkami i że z dziewczynami nie kopulują !!
aaa2021.04.8 10:27
to jej sprawa. może być bi, może latać za facetami, za laskami, za takimi jak ona, za takimi jak ona przed/po/w trakcie leczenia hormonalnego, może być aseksualna. to jej sprawa - jej orientacja. to czym szczamy nie oznacza płci mózgu. płeć tak jak świadomość jest w głowie, nie w rozporku. żołnierz który przeżył wybuch miny a nie ma nic w kroku i sika przez cewnik nadal jest facetem. a czy jest gejem czy hetero, to jego sprawa. komu ja to piszę :( ....
jacek2021.04.8 13:12
świadomość można urabiać jak glinę , można zrobić z normalnego debila , to nie jej sprawa tylko rozsądku rodziców
stary belfer2021.04.8 8:51
Powiem krótko i na temat. U nas w szkole pojawił się podobny problem. Przyjęto postępowanie, zgodnie z którym zwracamy się do ucznia po imieniu tak jak ma wpisane w dokumentach. Zmieni dokument, będziemy się zwracali tak jak ma oficjalnie na imię. Gdybym teraz mówił do niego np. Zosią, a za 5 lat facetowi się zmieni, to poda mnie do sądu o szykanowanie, mobbing i wyśmiewanie, a w konsekwencji o wypłacanie odszkodowania. Ciekawe kto wtedy będzie płacił odszkodowanie? Ja, czy szkoła? Pani profesor ma absolutną rację,
ASTOM2021.04.8 8:57
No ale czy od podkowy można wymagać myślenia? Łona służy POdkuwaniu i ochronie czerwonych zadków.
genderzboki krzywdzą dzieci!2021.04.8 8:45
cyt: "„Dyr. Szkoły Samorząd. im. Boh. W-wy w Podkowie Leśnej, ul. Jana Pawła II (…) doprowadziła do podjęcia przez Radę Pedagog. uchwały ZOBOWIĄZUJĄCEJ nauczycieli, by zwracali się do 10-letniego ucznia, CHŁOPCA per AGNIESZKA, jak chcieli rodzice." hmmmm... rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele, a GDZIE GŁOS DZIECKA? które jako 10 latek ma już świadomość co się z nim i w okół niego dzieje i jako obywatel ma prawo wypowiadania się - zwłaszcza we własnej sprawie !!! Dlatego tym przypadkiem powinien natychmiast zająć się RZECZNIK PRAW DZIECKA, po uprzednim wysłuchaniu tej "Agnieszki" w obecności psychologa-psychiatry.
Anonim2021.04.8 8:51
"Rzecznik" praw dziecka to pisowska miernota, co bez pozwolenia Jarka nie wyjdzie do kibla na dwójkę. Jego opinię można sobie darować.
Anka2021.04.8 8:44
A może zwracać się imieniem Sasza? To zdrobnienie od Aleksander, Aleksandra i po kłopocie. Naprawdę nie macie większych zmartwień?
MVD2021.04.8 8:44
Przecież krystyn pawłowicz sama jest kryptotransem... tylko nikt jej jeszcze nie zdiagnozował! przecież chamstwo jakim się wykazuje! jasno wskazuje na samcze cechy! Zresztą stara panna, tylko potwierdza to.
Kik2021.04.8 9:00
Chyba dawno nie byłeś na spacerze w parku. Dzisiejsze samice, a zwłaszcza nastoletnie samiczki, biją na głowę w chamstwie płeć brzydką. I nie bądź staroświecki. Nie mówi się teraz stara panna tylko singielka.
MVD2021.04.8 9:07
Kobietom bycie kryptotransem uchodzi płazem! ubiorą trepy, czy krótkie włosy i heja. Na zdjęciu widać, jak krystyn zaiumała gdzieś z paświska łańcuch z krasuli, wygląda jak gangsta :D ona nie jest singielką, to już nawet nie stara panna:P
Kik2021.04.8 9:28
Naprawdę dawno nie byłeś na spacerze. Teraz moda męska/młodzieżowa to obcisłe rurki, buty na koturnie i zalotna grzywa, w sam raz dla chłopaków trans :)
Jerzy2021.04.8 8:40
panie burmistrzu, zwracanie się do chorego psychicznie chłopca jak do dziewczynki to jest dopiero obrzydliwość. Dlaczego nie wnioskował pan o odebranie rodzicom władzy rodzicielskiej? przecież widać od razu, że coś z nimi nie tak...
Anonim2021.04.8 8:43
Dlaczego pisowcom nie odbiera się praw rodzicielskich. Przecież wiadomo że tą swoją chorobę przekażą dalej.
Anonim2021.04.8 8:40
Nazywanie tej prymitywnej lampucery profesorem to kpina z tytułów naukowych.
Jahu🐟2021.04.8 8:32
Burmistrz jest głupszy niż ci rodzice..co niby jest obrzydliwego w tym wpisie? Czy normalni ludzie mają ulegać każdej lewackiej głupocie, jak dziecko uzna że jest pieskiem i rodzice będą chcieli żeby do dziecka mówić azorek to też wszyscy mają się temu podporządkować?
Anonim2021.04.8 8:33
Tylko prawactwo ma takie debilne pomysły. Wśród normalnych ludzi nikt się za psa nie uważa.
Jahu🐟2021.04.8 8:39
wśród normalnych nikt, ale wśród lewusów niejeden.
granatowy na gebie z rozpaczy2021.04.8 8:41
moze maja szczekac
no właśnie....2021.04.8 8:54
to tak, jak z "tygryskiem" Kosiniakiem od Kamysza - męża z odzysku niejakiej Pauliny, która publicznie uznała, że Władek K od K jest "tygryskiem", zatem czy normalni Ludzie mają się do niego zwracać per "tygrysku"??
MVD2021.04.8 8:54
Zastanowiłeś się może to dziecko cierpiało na obojnactwo? i w którymś momencie poczuje że albo jest chłopcem, albo dziewczynką i to nie ma nic wspólnego z ideologią! Tyle ile od pseudo chrześcijan nienawiści można dostać ! to się włos na głowie jeży!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.8 9:19
To nie rodzice uznali, tylko lekarze stwierdzili i zaopiekowali w jedyny możliwy sposób. Dziecko ma szczęście, że nie urodziło się w patologicznej rodzinie katoli, którzy gwałciliby tożsamość płciową dziewczynki, zmuszając pod grożbami i zapewne biciem do odgrywania roli chłopca i chodzenia w chłopiejęcych ubraniach.
AAAtomek2021.04.8 8:30
Prawica, PiS, ochrona dzieci??????????? Buahahahhahahahahaha...
Sram w mordę Kryśki! żryj gówno lesbo!2021.04.8 8:28
Pawłowicz- to wstrętny, agresywny, prymitywny, pozbawiony jakiejkolwiek kultury i klasy knur!
Jahu🐟2021.04.8 8:36
twój wpis jest pełen "kultury", co widać słychać i czuć.
Anonim2021.04.8 8:41
Jesteś pisowskim trollem. Kultura to ostatnia rzecz o jakiej powinieneś się wypowiadać.
o.tak! słychać i czuć od niego "sok z buraka"2021.04.8 9:19
Jahu, ten jego pełen "kultury" wpis, to dowód na to, że Pan Bóg go opuścił - bo choć wybacza, to NIE zapomina, i póki co takim brejzolom jak ten od "kulturalnych" wpisów, pozostaje taplanie się w szambie z "soku z buraka".
jle_ffm2021.04.8 8:24
Bez wniknięcia w temat Pawłowicz już wydała osąd i napietnowała dziecko, jej rodziców i szkołe. Jakim prawem miesza się w cudze, prywatne sprawy? Zaiste 'chrzescijańskie' zachowanie. A swoją drogą, co to obchodzi Pawłowicz jako sędzię TK? Ot, i toleranacja w wydaniu państwa PiS.
Laura2021.04.8 8:32
Wszystkich normalnych ludzi powinno to obchodzic!!Bo to jest wstep to nastepnych idiotycznych zachowań coraz młodszych dzieciaków!!!Taka decyzja tej "rady pedagogicznej" to zbrodnia na małym dziecku.Lewactwo wzięło sie na serio na ogłupianie juz najmłodszych dzieci.
jle_ffm2021.04.8 8:51
A skąd ty wiesz że to zbrodnia, wniknęłąś w temat, czy opierasz się na wywodach Pawłowicz? Skąd wiesz jaka jest sytuacja tego dziecka, i co ono czuje? Poza tym Pawłowicz jest sędzią TK (niestety) i co ją to obchodzi? W normalnym kraju to od takich spraw to powinny być inne instytucje do tego powołane aby pomóc temu dziecku a nie mu zaszkodzić. No ale w pisiej Wolsce to tak włąśnie mamy - tzw. tolerancja i tzw.współczucie.
stara babcia2021.04.8 9:53
bzdury piszesz smarkaczu lewacki moja wnuczka uwielbia zwierzeta i co rusz chodzi po czworakach jak pieski kotki jak bedzie chciała byc pieskiem to co mam ja nazywać Burek albo Azor??zastanów się co piszesz idioto prawdopodobnie młody
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.8 8:24
Pawłowicz tak samo jak J. Kaczyński czy biskupi KK są ekspertami w w sprawach rodzinnych a zwłaszcza dzieci. Ludzie którzy nigdy nie mieli partnerów, ani rodzin wypowiadają się na tematy o których nie maja zielonego pojęcia.
Cool2021.04.8 8:23
Najbardziej żal mi dzieci głupich rodziców ... :-(
Anonim2021.04.8 8:26
Masz rację. Całe szczęście że krystyna pawłowicz się nie rozmnożyła, bo jej dzieci miałyby przeje*ane :(
Cool2021.04.8 8:48
Jednak bardziej żal dzieci, które już mają głupich rodziców a nie, które mogłyby takich mieć ... a "gdybać" to sobie możesz.
Anonim2021.04.8 8:53
Jeżeli na nieszczęście ty się rozmnożyłeś, to twoim też nie zazdroszczę.
rodzice zboki ubezwłasnowolnili dziecko!2021.04.8 8:23
Sprawą tego 10 letniego dziecka powinien się zająć Rzecznik Praw Dziecka, a szczególnie rodzicami tego dziecka, którzy wywierają na nim presję bycia "dziewczyną", jak też i na nauczycieli, którzy pod presją tzw. poprawności politycznej, otrzymali polecenie służbowe od dyrekcji szkoły, żeby do chłopca zwracać się jak do dziewczyny, co jest wbrew Naturze i logice.
Troll2021.04.8 8:24
a skad wiesz, ze rodzice wywieraja presje na dziecku?
TREW2021.04.8 8:16
Przyjazne środowisko. Chłopak to dziewczynka??
Anonim vel AAAtomek vel masa innych nicków2021.04.8 8:11
Nadal uważam, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam uda się aborcją i LGBT!!!
AAAtomek2021.04.8 8:33
Ależ prawiczku-katoliczku to oczywiste, że dla ciebie prawaka, idolem - był i jest - Adolf Hitler????
Cool2021.04.8 8:53
Hitler był założycielem i szefem socjalistycznej partii ... niech ci to ktoś wreszcie wytłumaczy, bo żyjesz w nieświadomości ignorancie!
Anonim2021.04.8 8:53
Narodowo-socjalistycznej. Czyli dokładnie takiej, jak PiS.
ASTOM2021.04.8 8:09
Trzeba nagłaśniać, że Podkowa Leśna to siedlisko rewolucyjnych debili
Berenika2021.04.8 8:08
To sa własnie zatrute owoce tego jazgotu lewackich kanalii.Dzieciaki głupieja przeciez 10 latek to jeszcze małe!!!dziecko. Jesli cały czas na tapecie są zboczeńcy to dzieci są ogłupione i Bóg raczy wiedzieć jak odbije się to na ich zyciu w przyszłości.
STOP krzywdzenia dzieci ideologią gender!2021.04.8 8:26
dlatego tą sprawą powinien się zająć RZECZNIK PRAW DZIECKA!
Anonim2021.04.8 8:07
Przemocą jest nazywanie chłopca dziewczynką. Dzieci w tym wieku są bardzo podatne na wszelkie sugestie ideologiczne bo nie rozumieją ich. Rodzice powinni się wstydzić. Nie zamykajmy oczu do czego to doprowadza na zachodzie: mężczyźni mają możliwość korzystania z toalet dla kobiet, praktykuje sie terapie hormonalną na dzieciach która wstrzymuje ich naturalny rozwój i pokwitanie a nawet są lekarze którzy o zgrozo wycinają operacyjnie zdrowe części ciała bo ktos twierdzi ze jest kobietą a nie mężczyzną. Ktos tutaj ma coś z głową. Jeżeli nie widzicie ze to jest ideologia prowadząca do choroby umysłowej to nie ma nadziei dla Polski.
Poradek2021.04.8 8:05
Istnieją paskudne kobiety. Bywają też głupie. Trafiają się wredne czy chamskie. Ale panna Krycha to musiała trafić kumulację.
Franek2021.04.8 8:23
Gdyby nie internet, tylko najbliższa rodzina wiedziałaby, że jesteś kretynem.
Wilq2021.04.8 9:34
Chędoż się, bucu.
ASTOM2021.04.8 8:04
No ale dlaczego kochani rodzice najsamprzód nie wycięli miedzy nogami dzieciaka części niepotrzebnych dziewczynie, żeby wszystko było zgodne .... z normą? Komuchom słowo norma co prawda mówi niewiele....
Trzeba było lata temu reagować2021.04.8 8:04
na tę szkodliwą ideologię, a nie doprowadziło by to do takich kretyństw.
Lucy2021.04.8 8:03
Sedzia Pawłowicz ma racje!Tylko złosliwe idioty głównie z opozycji wylewaja POmyje na Pawłowicz.A ta rada idiotów lewackich zwana dla niepoznaki "rada pedagogiczną"to nastepne idioty które przyklasna kazdej głupocie byleby przywalic PIS.
mojateoria2021.04.8 8:03
Jak dla mnie czuć na kilometr zorganizowaną lewacką prowokacją. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to sami lewacy dali cynka pani Pawłowicz. Udowodnili nie raz, że dzieci to dla nich narzędzia (chociażby Greta). Widać to też po wysypie lewactwa na prawicowych portalach i po wzmożonej manipulacji łapkami na mainstreamowych portalach. Płatne lewicowe trole mają ręce pełne roboty. Chodzi m.in. o to by sprawić wrażenie, że większość Polaków jest "postępowa" i zlewaczała.
mojateoria22021.04.8 8:10
Ostatnimi czasy LGBT itd jest główną osią narracji akcji "ulica i zagranica". Fejkowe strefy wolne od LGBT nie przyniosły aż takich oczekiwanych rezultatów to kreuje się nowy problem by skarżyć do Unii. Nie ma prześladowań? To trzeba je stworzyć wg lewaków. Michał Sz. Margot był za stary więc efekt był za słaby. No to bach: mamy 10letnią Agnieszkę.
ryszard2021.04.8 8:00
Jakieś to dziwne, "AGNIESZKA, jak chcieli rodzice". Jeśli chcieli to czemu mu na metryce tak nie dali. Już zupełnie natomiast powala niemota prawna niektórych - jeśli do szkoły będzie chodziła Agnieszka a nie dajmy na to faktyczny (zgodnie z dokumentacją) Jasio, to faktyczny Jasio nie będzie mógł potem otrzymać świadectwa ukończenia szkoły. Póki na tym forum, bzdety oburzenia na Pawłowicz wypisują dzieci mazowieckich parobków to czort z nimi, ale jeśli ten poziom ciemnoty sięga decydentów, to strach się bać.
Anonim2021.04.8 8:06
Pytanie ? Dlaczego rodzice z niedojrzałego seksualnie , emocjonalnie , psychicznie 10-cio letniego chłopaka chcą zrobić dziewczynę . Przecież ten chłopak nie jest na tyle dojrzały , aby zrozumieć co się wokół niego dzieje. Z takimi rodzicami powinien porozmawiać psycholog ( a nawet sąd rodzinny) i zrobić poważny wywiad , co się tam w tym domu dzieje.
ŚcierwokrychaKołtunowategoBezpotomnieZutylizować2021.04.8 7:59
Typowy PiSowski wypróchniały babokloc. Mentalność straganiarska, obyczaj prostacki, wyjałowienie z żeńskich instynktów, zero śladów empatii. Osobników tak zbędnych jak ten babokloc czy Dziad Kaczyzbaw, w określonym wieku powinna przymusowo objąć wyższa forma eutanazji, czyli utylizacja uzasadniona społecznie.
Obserwator2021.04.8 8:01
Już osiągnąłeś orgazm czy dopiero się do niego zbliżasz ?
Po 11 ...2021.04.8 7:57
Ale jaki problem? Jest ... Jan Maria Jackowski, jest Maria Jezus, a nawet Prezydentowa Duda. W czym problem z tą Agnieszką?
Obsrwator2021.04.8 7:59
No właśnie nie wiem,. Przecież chcieli by się do tego 10 lataka tak zwracano. Jak Pawłowicz to nagłośniła co tylko pomoże tej Agnieszce w zostaniu Agnieszką to lewakom też źle. Lewakowi nie dogodzisz.
zorro2021.04.8 7:56
Karma wraca. Coście uczynili najmniejszemu z was, mnieście uczynili.
POidiots2021.04.8 7:55
Burmistrz chciał uniknąć rozgłosu bo to mała miejscowość....Uuuuuuuuhahahahahaaaa!! Burmistrzu-debilu, przecież właśnie w małych miejscowościach wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą......Tam takie wieści rozchodzą się z prędkością dźwięku.
Anonim2021.04.8 7:57
Ale nie każdy, tak jak ta przygłupia idiotka, zamierza od razu robić z tego aferę na cały kraj.
Obserwator2021.04.8 7:51
Sprawa i tak by wyszła bo przecież po to rada pedagogiczna uchwaliła aby się do tego debilka zwracać jak do kobiety więc i tak wszyscy by to słyszeli. To po pierwsze. A po drugie lewacy, to musicie się zdecydować czy to źle że 10 letni debilek będzie mógł zamanifestować otwarcie kiełkujące w nim zboczenie czy to dobrze. W końcu się zdecydujcie, bo przecież na co dzień domagacie się możliwości manifestowania swoich zboczeń. Zatem powinniście być wdzięczni Pawłowicz, że przychyliła się do waszych postulatów w tym zakresie.
Grizzly2021.04.8 7:54
Oj dobra weź już zamknij mordę.
Obserwator2021.04.8 7:57
Ch.j ci w d..e pedale
Grizzly2021.04.8 7:59
Twoje rozumowanie jest na poziomie psa. I to z tych głupszych. Nie dziwię się, że głosujesz na PiS.
Obserwator2021.04.8 8:03
A ty nie rozumujesz bo jesteś psem.
Anonim2021.04.8 8:11
A ty jesteś najgorszym gatunkiem podczłowieka - pisowskim januszem.
Po 11...2021.04.8 8:25
Ty co najwyżej możesz tej pisowskiej mendzie kta..sa obrobić, a jak cię ochlapie to poprosić o jeszcze. Może dostąpisz zaszczytu obsper...nia
Grizzly2021.04.8 8:59
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Get lost asshole2021.04.8 7:59
Jak PIS podniesie znacznie kwotę wolną od podatku to będzie rządził kolejne 4-lata....hehehehehe. A Ty wszędzie gdzie pójdziesz będziesz widział uśmiechniętych i rozradowanych ludzi i szlag cię trafi....hehehe
Anonim2021.04.8 8:01
Za to dowali większy podatek najbogatszym. Zawsze musi komuś zabrać, żeby dać innemu.
Obserwator2021.04.8 8:04
No tak, aż mi łzy pociekły na samą myśl, że bogatemu zabiorą i dadzą ubogiemu. Oj co to będzie, co to będzie.
Anonim2021.04.8 8:06
Czyli standardowo: zabrać bogatszemu bo się dorobił złodziej. Typowe pisowskie zawistne bydło.
Obserwator2021.04.8 8:09
Czyli standardowo: zabrać ubogiemu by bogatszy złodziej był jeszcze bogatszy. Typowe peowskie złodziejskie bydło.
Anonim2021.04.8 8:12
A to podobno lewacy chcą zabierać najbogatszym bo nie chce im się pracować. Jesteś taki sam jeb*ny komuch jak Zandberg z Razem.
Obserwator2021.04.8 8:19
A tyś sądził, że będę za tym, aby ubogi zapierda..ł na bogacza i czynił go jeszcze bogatszym, a ten mu jeszcze batem po plecach przejedzie jak w feudalizmie, który peowskie mendy chciały odbudować. Co do Zandberga z Razem, to on i zgraja pedałów i lesb którym przewodzi to akurat twoi ideologiczni kumple.
Anonim2021.04.8 8:29
Dlatego lepiej ukarać kogoś za to że miał pomysł na siebie, zaryzykował i mu się powiodło xD dobra Janusz, koniec przerwy, wracaj już do taśmy bo norma się sama nie wyrobi i szef złodziej cię opier*oli xD
Obserwator2021.04.8 12:04
Zwłaszcza Kulczyk miał pomysł na siebie, którego ustawił tatuś agent Stasi, który za PRL woził owoce runa leśnego do NRD. Tacy to ci bogacze złodzieje i tajni współpracownicy. Dziękuję za taki pomysł na siebie.
Anonim2021.04.8 8:01
A może to nie jest " kiełkujące w nim zboczenie", tylko należało by się przyjrzeć jego wychowaniu przez rodziców , co się tam w zaciszu domowym dzieje , jakie są relacje między rodzicami , dziecko - rodzice, jak wychowują to dziecko , itd, itd, . Bo takie żądania rodziców są zatrważające. Można postawić pytanie dlaczego rodzice chcą z 10 letniego chłopaka zrobić na siłę dziewczynkę, przecież ten chłopak jeszcze nie dojrzał seksualnie , a tym bardzie psychicznie.
A wyobraź sobie2021.04.8 8:08
jak Krychę musieli wychowywać, patrząc na to co z niej wyrosło. Aż dziwne, że nie szczeka.
hejtstop2021.04.8 7:47
Krystyna Pawłowicz nie jest godna funkcji sędziego. Jest godna jedynie miana podłej, niezrównoważonej hejterki. Powinna zniknąć z życia publicznego.
Grizzly2021.04.8 7:49
W pisie takich potrzebują. Chamów przekonanych o własnej racji. Taki zawsze "wygra" każdą dyskusję, bo nie dotrze do niego że pier*oli głupoty.
Grizzly2021.04.8 7:50
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Mati2021.04.8 7:45
Skończcie wreszcie tytułować tego babona ,,profesorem". Z niej taka ,,profesor", jak z każdej nauczycielki w liceum, którą się tak tytułuje. W rzeczywistości to TYLKO dr hab.
Grizzly2021.04.8 7:47
Pisowcy to w większości debile po niepełnej podstawówce. Dla nich każdy z byle średnim wykształceniem jest jak profesor.
Grizzly2021.04.8 7:50
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Grizzly2021.04.8 7:58
Won od mojego nicka mendo bolszewicka! Won parchu!
Grizzly2021.04.8 7:42
Pani profesor, trafiła pani w samo sedno tarczy, jak zwykle.
Grizzly2021.04.8 7:45
Won gnido pisowsko katolska od mojego nicka!
Grizzly2021.04.8 7:49
Won trolle wystrugane z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Grizzly2021.04.8 7:56
Idź tam wyliż japę ojcu.
Grizzly2021.04.8 7:56
Won od mojego nicka mendo bolszewicka! Won parchu!
chwdp Gorilli2021.04.8 7:42
Gorilla Pawlowicz zapomniala jakie oburzenie wsrod prawactwa wywolalo interesowanie sie wyrosnietym synalkiem soltysowej
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.8 7:41
a tak prawactwo niedawno wyło że atakują synusia szydło, pisząc że pracuje u obajtka! co do pawłowicz to ta tępa locha jest książkowym przykładem tego że baba bez bolca dostaje pyerdolca!
Albert2021.04.8 7:36
Kolejny przykład na to, że intelektowi panny Krysi dorównuje tylko jej BMI.
Klejnot Nilu2021.04.8 7:37
Nie przesadzaj, aż taka gruba to ona nie jest.
Anonim2021.04.8 7:34
pawłowicz nie jest profesorem.
Albert2021.04.8 7:38
Pawłowicz jedyny kontakt z profesorem ma wtedy, kiedy się kłania na korytarzu sejmowym marszałkowi Grodzkiemu.
Grażka2021.04.8 7:34
Podła, bezduszna, zakompleksiona baba...
kibic2021.04.8 7:33
A jak rodzice zechcą aby do dziecka zwracać się Prosiaczku, to Rada Pedagogiczna podejmie też taką uchwałę ??? Czy to, że chłopak ma walniętych rodziców to szkoła ma to tolerować ??? Na terenie szkoły ma obowiązywać prawo tj. to co jest w dokumentach. Brawo Prof. Pawłowicz !!!
Kaska2021.04.8 7:35
Ciekawam co powiesz, gdy dzieciak sie powiesi...
Anonim2021.04.8 7:37
No jak to co? Będzie się cieszył, że jednego "pedała" mniej. Tak po katolicku. O, albo będzie gadał jak stary Janusz, że "chrum kiedyś w wojsku takiego by naprostowali kwiii".
Albert2021.04.8 7:37
Jak to co? To samo, co zawsze w takich sytuacjach. "Bóg tak chciał".
Obserwator2021.04.8 7:40
A wyście myśleli, że katolicyzm polega na tym, że będziecie komuś pluli w kaszę, a ktoś powie przepraszam i proszę o jeszcze. No to jakżeście się pomylili lewacy. Jesteście w szoku ojejejejej.
Albert2021.04.8 7:57
Jedyny, kto się tu myli, to ten, który wierzy w jakieś urojenia pastuchów owiec sprzed 3500 lat.
Obserwator2021.04.8 8:07
Pewnie ma wierzyć w twoje urojenia, albo innych pedałów i lesb. To ci dopiero autorytety moralne od walenia gruchy i męczenia agaty.
Albert2021.04.8 10:28
Jedno warte drugiego.
Obserwator2021.04.8 11:59
Tys warty tych lesb i pedałow
Albert2021.04.8 14:07
Nie interesują mnie twoje fiksacje. To się da wyleczyć. Ale nie u mnie, pomyliłeś adresy. Ja cię mogę tylko wyśmiać katośmieciu.
Obserwator2021.04.8 7:45
Powiesi, a niby dlaczego, przecież to takie normalne, że koledzy będą do niego się zwracać jak do kobiety.
stanisław2021.04.8 8:51
jeżeli w tym wieku,na etapie formułowania i dorastania dziecko nie otrzyma wsparcia w kształtowaniu swej osobowości zgodnie z prawdą kim się urodził;czy chłopcem czy dziewczynką,która jest opisana w dokumentacji U.S.C..To będzie duży problem w ukształtowaniu mocnej osobowości.A jeżeli od rodziców i nauczycieli otrzyma dezinformację kim jest;czy chłopcem czy dziewczynką,to będzie ogromna krzywda dla tego człowieka,niemającego ukształtowanej osobowości zgodnie z prawem naturalnym(kim się urodził),co może doprowadzić do załamania psychicznego i do skłonności samobójczych
Obserwator2021.04.8 7:17
Dobrze zrobiła. Skoro to takie normalne - jak wszystkim wmawiacie lewacy - to w czym problem. Koledze będą do młodego debilka zwracać się jak do kobiety. Wkońcu tego chciał on i rodzice. Naprawdę nie widzę problemu. A sprawa i tak by wyszła bo przecież po to rada pedagogiczna uchwaliła aby się do tego debilka zwracać jak do kobiety więc i tak wszyscy by to słyszeli.
sfgh2021.04.8 7:15
rzekła bezdzietna starucha po skrobance, nie dziwne że do kruchty udaje się z ochroniarzem
Pani Profesor jak zawsze 100% racji2021.04.8 7:07
lewakom niewsmak takie słowa, aby z 10 latka robić dziewczynkę, który w tym wieku ma problem z płcią własną, pewnie naoglądał się filmów i zdebilniał. Gdzie są rodzice? dlaczego ojciec dziecku nie tłumaczy do czego ma siusiaka??? Chore społeczeństwo tworzy lewacka mać, pytam się co z tego będziecie mieć ??? I tak wszyscy kiedyś umrzecie, czy zastanawialiście się co dalej ? No tak stan refleksji jest dla ludzi myślących lewaki i elgiebetowcy maja płaskie mózgi hahahahahaha to widać słychać i czuć :D
Anonim2021.04.8 7:09
Przyszedł debil i tak samo jak debilka pawłowicz uważa, że wie lepiej od psychologów i specjalistów. Chłopski rozum u prawactwa jak zawsze w cenie.
XXX2021.04.8 7:23
A co ty wiesz komuszy trolu i inni piewcy nienawiści, którzy komentujecie, jak wy za kasę głos zabieracie a tak naprawdę nic was nie obchodzi inny człowiek, kimkolwiek by nie był.
Obserwator2021.04.8 7:23
Kolejny debil, który pseudo specjalistów nazywa specjalistami i jeszcze każe innym wierzyć w głoszone przez nich debilizmy jak w prawdę objawioną.
Anonim2021.04.8 7:25
Bo prawdziwi specjaliści to tylko ci z KUL, c'nie?
Obsrwator2021.04.8 7:29
A prawdziwi specjaliści to ci lekarze co strajk kobiet popierają, o przepraszam wg najnowszych trendów strajk osób z macicą. Co nie ?
Anonim2021.04.8 7:31
To zrób może jakiś spis poglądów, który dyskwalifikują lekarza z grona "prawdziwych" specjalistów xD nie wiem, weganizm, jazda na rowerze czy coś w tym stylu
Obserwator2021.04.8 7:35
Wystarczy jeden pogląd, który dyskwalifikuje tych rzekomych specjalistów, a mianowicie że młody debilek nie jest debilkiem jak chce by do niego zwracać się jak do kobiety. To właśnie są pseudo specjaliści. Zrozumiałeś debilku... pewnie nie
Anonim2021.04.8 7:38
Dobra Janusz, idź tam harnasia dopij bo ci się ugrzeje.
Obserwator2021.04.8 7:41
Wal się pedale, bo napięcie z jajek na mózg ci padło.
Cierpliwy2021.04.8 7:50
9:07 Oni nie zastanawiają się co dalej. To właśnie Oni "synowie i córy zatracenia" z przerośniętymi płatami czołowymi, traktującymi dane im życie jako nieustające hedonistyczne uniesienie. Powołani są do życia tylko po to. żeby siać zgorszenie dla naszej próby.A przecież są jak liście na drzewie. Za " chwilę" spadną na ziemię, zgniją i na wiosną rozsypią się prochem. Bezrozumni, pełni żądzy. Narodzili się jako ewangeliczny "kąkol" na polu zasiany przez Lucyfera dla "zgorszenia" pszenicy. To jest ich cel życia na pięknej niebieskiej "kulce". Żniwa w drzwiach. Czas próby trwa.
Anonim2021.04.8 7:03
krystyna pawłowicz jest jedyną osobą na świecie, której całkowicie bezinteresownie życzę wszystkiego co najgorsze.
hmmmmm2021.04.8 7:17
moim zdaniem jedyna osobą, która się autentycznie martwi o przyszłość tego dziecka jest właśnie pani Pawłowicz, reszcie chyba mózgi odjęło
Anonim2021.04.8 7:24
pawłowicz to najgorsze ucieleśnienie pisowca, jakie można obie wyobrazić. Przyjmuje cały świat jedynie na chłopski rozum bo jej horyzonty są wąskie jak u tego konia co ma klapki na oczach. Na każdą krytykę odpowiada po chamsku, nie na temat, i za każdym razem jest z siebie dumna, jakby co najmniej nobla dostała. pawłowicz to cham, typowy pisowski cham ze słomą wystającą z butów. Takim osobom powinno pluć się w ryj, a fakt że jest ona sędzią Sądu Najwyższego jasno pokazuje, że pod panowaniem Kaczyńskiego Polska jest chlewem ulepionym z gówna i kartonu.
Obserwator2021.04.8 7:27
"Takim osobom powinno pluć się w ryj" - powiedział świński ryj, który żąda od innych kultury. Giń ryju, smrodu własnego ryja oszczędzisz innym
Anonim2021.04.8 7:28
Kultury żądam od normalnych ludzi, a nie od pawłowicz.
Obserwator2021.04.8 7:32
Z tego wniosek, że ty jesteś nienormalny skoro twój ryj jadem pluje. Chociaż tyle, że sam to przyznałeś nienormalny ryju.
antykomuch2021.04.8 7:33
O, katolik się odezwał, i do tego ortodoksyjny!
Anonim2021.04.8 7:35
O kim mówisz? Bo jeśli o mnie, to proszę mnie nie obrażać insynuacjami że należę do tej pedofilskiej sekty.
Obserwator2021.04.8 7:37
A tyś myślał, że katolicyzm polega na tym, że będziesz komuś pluł w kaszę, o ktoś powie przepraszam i proszę o jeszcze. No to jakżeś się pomylił lewaku.
Anonim2021.04.8 7:00
Nagonka jak za Hitlera na bogu ducha winnych ludzi. Pawłowicz chce linczu na dyrektorce i dziecku?
Klejnot Nilu2021.04.8 6:57
Stara bezdzietna krowa będzie uczyć ludzi jak mają swoje dzieci wychowywać. Żałosne.
hhmmmmmm2021.04.8 7:23
niektórych niestety trzeba, stąd mops, pcpr i inne organizacje