29.04.19, 13:30screenshot Youtube - ks. Arkadiusz Szczepanik

Wstrząsające. Golgota duchowieństwa polskiego

Youtube - ks. Arkadiusz Szczepanik

Komentarze

gniew.2019.04.29 19:06
Sami sobie zgotowali ten LOS.
Jestem w Kościele2019.04.29 14:31
GEJOWSKI ATAK NA KAPŁANA "Nawet tak wyjątkowy czas jak Święta Wielkiej Nocy jest dla środowisk LGBT okazją do odrażającej prowokacji! Już niejednokrotnie zawiadamiałam Pana o haniebnych pomysłach działaczy LGBT. Jedną z ostatnich akcji było podpisanie przez Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Karty Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transwestytów. Dziś piszę do Pana, aby powiedzieć o kolejnym wybryku zawodowych homoaktywistów. Właśnie w tak ważnym czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych postanowili znowu zaatakować W Wielką Sobotę w parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku miał miejsce zaplanowany z premedytacją incydent. Dwoje działaczy LGBT pojawiło się na święceniu pokarmów z umieszczoną w koszyku kolorową flagą - symbolem politycznego ruchu homoseksualnego. W kościele próbowali wetknąć flagi w Grobie Pańskim przygotowanym tradycyjnie na dni Triduum Paschalnego. Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów. Tamtejszy proboszcz ks. Tadeusz Łebkowski odważnie stanął w obronie wiary i wyprosił prowokatorów z kościoła. Zdążyli oni nagrać film, na którym widać, jak prowokują kapłana i awanturują się w świątyni. O sprawie szybko napisała "Gazeta Wyborcza", która rozpoczęła szczucie na 70-letniego kapłana za to, że odważnie stanął w obronie katolickiej nauki o homoseksualiźmie. Współdziałanie lewicowych dziennikarzy i prowokatorów w płockim kościele wygląda na przemyślane i świadomie zaplanowane. To nie pierwszy taki przypadek błyskawicznego ataku lewicowych mediów na ludzi broniących się przed agresją ruchu LGBT. Widać zależność i współdziałanie homoaktywistów i zideologizowanych dziennikarzy na rzecz niszczenia dobra, prawdy i piękna. Jak zawsze w takich sytuacjach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Uruchomiliśmy zatem petycję poparcia dla Księdza Łebkowskiego, która trafi do proboszcza, a jej kopia jest automatycznie kierowana do kurii płockiej.. Chcemy w ten sposób wesprzeć odważnego kapłana i dać sygnał biskupowi miejsca, że wierni są wdzięczni za obronę nauczania Kościoła Katolickiego"
Albert2019.04.29 15:32
"Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów." Czyli kleruchy ścierwojady podjudzają innych ludzi i jak zwykle robią z siebie niewinne ofiary. Klasyka.
KlerToKolaboranciJuntyReżimuSoldateskiTyranii2019.04.29 13:49
Kler katolicki zawsze współpracuje ściśle z władzą państwa, w którym pasożytuje. Także w reżimie, juncie, satrapii czy w warunkach okupacji. To podły sojusz, który ma wobec narodu, ludu, owczarni kreować wizerunek kleru jako współrządzącego i pozornie wpływającego na świeckie władze państwowe. Celową, systemową i korzystną komitywę z władzami kler maskuje pozorowaniem konfliktów, tworzeniem fałszywego obrazu własnego prześladowania i podlegania opresji. Kreuje się kilka ofiar, które najczęściej na równi atakują kolaborującą z władzami hierarchię kościelną jak i same władze państwowe. Poza tymi kilkoma "czarnymi owcami", które rzuca się wilkom na rozszarpanie, 99% kleru żyje w pasożytniczym bezpieczeństwie i dostatku, wolni od jakichkolwiek szykan świeckich władz.
Wiesław2019.04.29 14:24
Czy powyższe odnosi się do świadectwa ks. abpa Majdańskiego - byłego więźnia niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych, na którym lekarz SS dokonywał pseudomedycznych eksperymentów? Jeśli tak, to należałoby natychmiast pierwszy komentarz usunąć. Ja stanowczo się tego domagam!
Wojtek2019.04.29 20:47
wissiu to jeden przykład masz drugi?
Zbigniew2019.04.29 21:29
To jakieś wypociny człowieka, który o Kościele niewiele wie ... Albo normalna prowokacja.