04.04.14, 18:00fot. Jacek Staszewski

Żakowski jak nazistowski specjalista od czystości rasy

Kaja Godek wspomina, jak podczas pewnego spotkania z osobą piastującą wysokie stanowisko państwowe dowiedziała się, jak wspaniała jest obecna ustawa aborcyjna. Dzięki temu, że prawo dopuszcza zabijanie dzieci podejrzanych o niepełnosprawność, Kaja Godek mogła stać się wspaniałą matką. Powód? Mogła dziecko dać zabić, a tego nie zrobiła! Dzięki wyborowi, który daje państwo, mogła podjać heroiczną decyzję.

Tymczasem zdaniem Godek rzecz wygląda zupełnie inaczej. „Obecna ustawa jest do zmiany między innymi właśnie dlatego, że doprowadza do odwrócenia pojęć: z normy jaką jest dbanie, aby dziecku nikt nie zrobił krzywdy, czyni rzecz nadzwyczajną, natomiast za standardowe i zupełnie zrozumiałe postępowanie w przypadku stwierdzenia choroby dziecka uznaje dokonanie na nim zwykłego morderstwa” – napisała na łamach portalu stopaborcji.pl.

Żakowski, jak wspomina Godek, kilka dni temu w Tok FM mówił o tym, że należy jego zdaniem różnicować pomoc dla rodziców niepełnosprawnych dzieci w zależności od tego, czy wada dziecka została zdiagnozowana prenatalnie, czy już po narodzinach. Powoływał się na to, że budżet „nie jest z gumy”.

Godek wskazuje, że m.in. ta wypowiedź obnaża prawdziwe cele ustawy aborcyjnej. „Teksty o heroizmie są zasłoną dymną, za którą skrywa się prawdziwy cel zwolenników zabijania chorych dzieci. Ten cel to eliminacja ze społeczeństw jednostek niepożądanych i obniżenie kosztów” – napisała Godek.

Następnie przypomniała, że w nazistowskich Niemczech w latach 1940-1941 zamordowano 70 tysięcy ludzi uznanych za „bezwartościowych”. Bardzo na tym, oczywiście, zaoszczędzono.

„Rachunek ekonomiczny okazał się ważniejszy od człowieka. Dokładnie tak jak dla osób, które w niepełnosprawnym dziecku widzą obciążenie dla państwa.Przez swoją wypowiedź Żakowski ustawia się w jednym rzędzie z nazistowskimi specjalistami od czystości rasy i racjonalizacji budżetu” – zakończyła Kaja Godek.

pac/stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.04.4 18:05
Mocno i na temat. Należy obnażać podobieństwa współczesnych liberałów do dawnych socjalistów. Jakkolwiek oba terminy, które stosowali sami w stosunku do siebie, były kolejną zasłoną dymną.
anonim2014.04.4 18:08
A jak Żakowski ulegnie ciężkiemu kalectwu, to zgodnie z myślą Żakowskiego powinno go się zabić.
anonim2014.04.4 18:59
na miejscu matki Jacka Zakowskiego żałowałabym, że nie popełniłam aborcji na osesku Żakowskim!
anonim2014.04.4 19:32
@bogdanusn: Nie pomagać z budżetu państwa a nie zabijać - to zasadnicza różnica. W USA pomocą zajmują się instytucje charytatywne a nie państwo - choć to się ostatnio zmienia poprzez roszczeniowo nastawione coraz mocniejsze mniejszości etniczne czyli afroamerykanów oraz muzułmanów - patrz obama care, co wywołuje sprzeciw często chrześcijańskich republikanów.
anonim2014.04.4 19:55
O głupotach Żakowskiego nie dyskutujem!
anonim2014.04.4 20:00
@morula Gadasz od rzeczy, idź spać.
anonim2014.04.4 21:28
@penthe Nie wszystko co pisze izabela557 jest głupie.Jeżeli KK umiał wywalczyć zakaz aborcji, to trzeba , wywalczyć było prawo do życia osobom niepełnosprawnym.Kościół nie jest biedny też.Dlaczego nie żyje według ewangelii w biedzie.Po cóż księżom bogactwo? Nie podzielam Żakowskiego, ale nie popieram przepychu w kościele.Zbędny jest!
anonim2014.04.4 22:32
@izabela Kościół tak samo sprzeciwia się zabijaniu nienarodzonych dzieci co i dorosłych.
anonim2014.04.5 5:08
Jest Wielki Post więc jako pokutę nie bapiszę nic o Panu Żakowskim. Ale coraz dobitniej widać jak obecni socjaliści i liberałowie wprowadzają nazistowskie idee. Kiedyś nazywano to barbarzyństwem dziś wolnością wyboru. Idąc dalej tą pokrętną drogą należy przyznać Hitlerowi pokojową nagrodę Nobla za bycie prekursorem praw wolności człowieka.
anonim2014.04.5 7:35
@bogdanusn: Hehe - zostałeś zmiażdżony/zmasakrowany lewaku i biedaku intelektualny i tylko na tyle Cię stać?? Bardzo słabo - może czas się przenieść na jeszcze mniej wymagające intelektualnie portale - może pudelek??:) Bye bye
anonim2014.04.5 10:27
@penthe Tak nasze problemy to wrzucanie sobie kamyków do ogródka. Widzę i tu i tu marnotrastwo. I widzę to co niewidoczne dla oczu.Siostry zakonne to tylko kropeleczka. Po co kościołowi taki majątek, purpura. Na przepych biskupów ,kardynałów nie da się patrzeć jak na sługi Boże.Bogu potrzebna jest modlitwa. Nie orzą ,nie sieją a zbierają?Ptaki i..
anonim2014.04.5 19:05
@morula Jesteś za zabijaniem czy nie, na przyszłość pisz bardziej zrozumiale. Przez opisywanie sytuacji w USA nie wiem z kim mam do czynienia.
anonim2014.04.10 20:57
Pan Żakowski nauczył się kilku mądrych słów i trudno zauważyć, że gada pierdoły.