31.12.21, 14:33Fot. Screenshot You Tube - TVP Info

Żaryn: Antypolska akcja propagandowa z udziałem dzieci

„W centrum logistycznym w Bruzgach kolejna akcja propagandowa, do której wykorzystano dzieci. Cudzoziemcy krzyczeli, że proszą o pomoc. Hasła trzymane przez dzieci wskazują, że cudzoziemcy i służby białoruskie na bieżąco monitorują debatę publiczną w Polsce” – napisał rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

„Akcja miała na celu wytworzenie dodatkowej presji na władze Polskę i Unię Europejską, by zgodziły się na szlak migracyjny organizowany przez reżim Łukaszenki” – stwierdził Żaryn.

„Od początku operacji przeciwko Polsce reżim Łukaszenki wykorzystuje manipulacje medialne przeciwko Polsce i Zachodowi. Ich celem jest osłabienie odpowiedzi Zachodu na operację hybrydową prowadzoną przez służby białoruskie” – oznajmił rzecznik ministra Mariusza Kamińskiego.

 

ren/twitter

Komentarze

Anonim2022.01.1 18:43
polecam też: https://www.youtube.com/watch?v=5DSY_h7e4hg a w szczególności historię o objawieniu w Kemble od ok. 12 minuty
Filip2022.01.1 18:23
Jarosław Kaczyński zamiast dbać o dobro kraju i narodu zadłużył nas na trzy pokolenia kupując głosy za 500 plus. Nasze wnuki będą spłacały jego rozdawnictwo, albo wyjadą za granicę żeby nie spłacać. Wygrywa wybory dzięki poparciu elektoratu z podstawowym i zawodowym wykształceniem, który niewiele rozumie jest okłamywany i manipulowany. Dla niego utrzymanie władzy i interes partyjny jest ponad dobro naszego narodu i państwa. Głosi narrację nacjonalistyczną i działa wbrew interesom naszego kraju. Ciemny lud wszystko kupi.
Anonim2021.12.31 18:03
Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do słuszności obrony granicy Polsko-Białoruskiej przed migrantami to polecam stronę: https://www.youtube.com/watch?v=HrZWl_XgGlc&t=1805s
Skrzypek na dachu2021.12.31 17:12
Brawo Polska Straz Graniczna . Pan Baca Lukaszenko niech pilnuje swoich turystow , bo zaczynaja narzekac , ze chca zwrot 30tys dolcow .
Faustyna2021.12.31 15:27
"Nawet jeśli migranci weszli na terytorium Polski niezgodnie z prawem i nie powinni tego robić, to dla nas chrześcijan wzorem pozostaje zawsze miłosierny Samarytanin, który pomaga człowiekowi cierpiącemu i wylewa oliwę na jego rany, a nawet płaci za jego leczenie" - wypowiedz Polskiego Kościoła Katolickiego.
Anonim2021.12.31 15:42
tak... tylko, że nie patrzą na to, ze Chrystus powiedział też: nie dawajcie psom swoich świętości i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, aby, gdy się obrócicie, aby ich czasem nie podeptały i odwróciwszy się od ciebie, nie rozszarpały cię. Ci ludzie pokazują w Europie zachodniej jaki mają stosunek do naszej dobroduszności. Szwedom już pięknie odpłacają za pomoc i przyjęcie. Poczytaj sobie o tym co się w Szwecji dzieje, Belgii. Ludzie się boją tam mieszkać. Profanują kościoły i chcą wszędzie wprowadza prawa szariatu.
Anonim2021.12.31 19:05
I zobacz fałtysia, katolicy mają gdzieś katolickie nauki masz 7 minusów od katolików
Anonim2022.01.1 11:07
A czy ty czytałeś co ktoś niżej napisał. Jezus nie nakazuje nam ślepego rozdawnictwa, ale roztropnego! Miłosierdzie to nie głupota i krótkowzroczność to też umiejętność przewidywania skutków! Katolicy mają przyjąć muzułmanów, a potem jak ci zaczną nas rżnąć, bo szybko zrobią się ich tłumy w społeczeństwie, to nikt nam już nie pomoże! Oni nie okażą wdzięczności. Roztropność to cecha katolika! Mamy być doskonali jak gołąb, ale przebiegli jak wąż. Na pierwszym miejscu musimy chronić nasze dzieci i przyszłe pokolenia przed potencjalnymi krzywdami!
Anonim2022.01.3 17:06
przepraszam.... miałoby być roztropni jak wąż, a nie przebiegli....
doradca2021.12.31 23:34
wal się w ten prymitywny łeb debilu
Anonim2022.01.1 2:09
debilko katolicka.
Anonim2021.12.31 15:17
Nie wolno dać się pod żadnym względem manipulować na litość. Migranci mają za nic dzieci. Gdy walczyli Arabowie z Izraelem, to matki postawiły maleńkie dzieci na środku odstrzału, pomiędzy Żydami, a walczącymi z nimi Arabami. Dużo ludzi ma pretensje do władz Polski, że robią pushbacki również z dziećmi, ale, gdyby zatrzymywali wszystkie rodziny z dziećmi, tak na granicy byśmy mieli nawał rodzin z dziećmi. Dla nich wszystkie środki są dozwolone, żeby dostać się na wygodny i nic ich nie kosztujący socjal i wygodne życie. Ich naprawdę nie przejmuje cierpienie dzieci, a jeśli my na to pozwolimy, będą wykorzystywać te dzieci jako bilet, przepustkę do dobrego i dogodnego życia.
alusia2021.12.31 15:02
Od przechodzenia przez granicę są oficjalne przejścia graniczne.Przez tzw. zieloną granicę przechodzi kontrabanda ,albo ludzie o niecnych zamiarach.
Po 11 ...2021.12.31 15:25
Ida Siekmann Günter Litfin Roland Hoff Rudolf Urban Olga Segler Bernd Lünser Udo Düllick Werner Probst Lothar Lehmann Dieter Wohlfahrt Ingo Krüger Georg Feldhahn Dorit Schmiel Heinz Jercha Philipp Held Klaus Brueske Peter Böhme Jörgen Schmidtchen Horst Frank Peter Göring Lutz Haberlandt Axel Hannemann Erna Kelm Wolfgang Glöde Reinhold Huhn Siegfried Noffke Peter Fechter Hans-Dieter Wesa Ernst Mundt Günter Seling Anton Walzer Horst Plischke Otfried Reck Günter Wiedenhöft Hans Räwel Horst Kutscher Peter Kreitlow Wolf-Olaf Muszynski Peter Mädler Siegfried Widera Klaus Schröter Dietmar Schulz Dieter Berger Paul Schultz Walter Hayn Adolf Philipp Walter Heike Norbert Wolscht Rainer Gneiser Hildegard Trabant Wernhard Mispelhorn Egon Schultz Hans-Joachim Wolf Joachim Mehr N.N. Christian Buttkus Ulrich Krzemien Hans-Peter Hauptmann Hermann Döbler Klaus Kratzel Klaus Garten Walter Kittel Heinz Cyrus Heinz Sokolowski Erich Kühn Heinz Schöneberger Dieter Brandes Willi Block Lothar Schleusener Jörg Hartmann Willi Marzahn Eberhard Schulz Michael Kollender Paul Stretz Eduard Wroblewski Heinz Schmidt Andreas Senk Karl-Heinz Kube Max Willi Sahmland Franciszek Piesik Elke Weckeiser Dieter Weckeiser Herbert Mende Bernd Lehmann Siegfried Krug Horst Körner Rolf Henniger Johannes Lange Klaus-Jürgen Kluge Leo Lis Eckhard Wehage Christel Wehage Heinz Müller Willi Born Friedhelm Ehrlich Gerald Thiem Helmut Kliem Hans-Joachim Zock Christian-Peter Friese Rolf-Dieter Kabelitz Wolfgang Hoffmann Werner Kühl Dieter Beilig Horst Kullack Manfred Weylandt Klaus Schulze Cengaver Katrancı Holger H. Volker Frommann Horst Einsiedel Manfred Gertzki Siegfried Kroboth Czesław Kukuczka Burkhard Niering Johannes Sprenger Giuseppe Savoca Herbert Halli Çetin Mert Herbert Kiebler Lothar Hennig Dietmar Schwietzer Henri Weise Ulrich Steinhauer Marienetta Jirkowsky Hans-Peter Grohganz Johannes Muschol Hans-Jürgen Starrost Thomas Taubmann Lothar Fritz Freie Silvio Proksch Michael-Horst Schmidt Rainer Liebeke Manfred Mäder René Gross Michael Bittner Lutz Schmidt Ingolf Diederichs Chris Gueffroy Winfried Freudenber
Skrzypek na dachu2021.12.31 17:23
Tym wiemy ze rezim Bacy Lukaszenki to ludobojcze kanibale stalinowskie .
Alas!2021.12.31 16:17
Słabo znasz historię, dziewuszko.