04.04.16, 10:42

Zastępca Hanny Gronkiewicz-Waltz dostał … tortem!

Podczas spotkania mieszkańców Pragi z przedstawicielami władz Warszawy doszło do incydentu. Oto na głowie i twarzy wiceprezydenta Jarosława Jóźwiaka wylądował....tort. W taki sposób wyraził swoje niezadowolenie wobec warszawskich urzędników, jeden z mieszkańców. 

O zdarzeniu informuje serwis syrena.tk Incydent został nagrany przez TVP 3. "Wiceprezydent Jarosław Jóźwiak i szef Biura Polityki Lokalowej Tomasz Krettek odpowiedzialni są za wyrzucanie masy ludzi przez reprywatyzację. Jóźwiak kłamał w żywe oczy dziś, na spotkaniu z Komitetem Obrony Lokatorów, Syreną i zrozpaczonymi, walczącymi lokatorami na Pradze. Tyle lat, tyle rozmów, konsultacji, okrągłych stołów, komisji, i wciąż reprywatyzacja hula w najlepsze" - czytamy w informacji syrena.tk. 

I tutaj dochodzi do incydentu. Widzimy - jak niżej - że ktoś podbiegł do obu urzędników i na ich głowach wylądowały torty. "Oni torturują, my – tortujemy: prezent dla władz na piąte urodziny Syreny" - napisała syrena.tk

Jóźwiak, w rozmowie "Gazetą Wyborczą", nie ukrywał złości. – Zostaliśmy potraktowani wyjątkowo chamsko i niesprawiedliwie. Od dawna działam na rzecz uregulowania spraw reprywatyzacyjnych, pracujemy nad rozwiązaniami prawnymi mającymi chronić lokatorów – tłumaczył zastępca Hanny Gronkiewicz-Waltz. Równocześnie zapowiedział, że nie będzie podejmował kroków prawnych wobec osób, które go zaatakowały, ale... - Jeśli takie zachowania będą eskalowały, będziemy reagować.

ZOBACZ:

Komentarze

anonim2016.04.4 11:18
Jóźwiak kłamał w żywe oczy? U peowców to normalne, byłoby zdziwienie gdyby kiedyś któryś powiedział prawdę.
anonim2016.04.4 14:48
A kiedy Gronkowiec dostąpi tego "zaszczytu"?
anonim2016.04.4 23:26
No rzeczywiscie kajtki z Frondla. Jest z czego porechotac. A teraz zachecam do udania sie Do konfesjonalu, bo jest z czym.