12.12.19, 19:42Zdj. Twitter/Zbigniew Gryglas

Zbigniew Gryglas rozpoczyna pracę w nowym ministerstwie

"Służba Najjaśniejszej Rzeczypospolitej to dla mnie najwyższy honor i zaszczyt" – napisał na Twitterze były poseł PiS, a od dziś Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych Zbigniew Gryglas.

O tym, że Zbigniew Gryglas ma zostać podsekretarzem stanu w nowym ministerstwie polskiego rządu informował w ubiegłym tygodniu „Dziennik Gazeta Prawna”. Dziś sam zainteresowany poinformował o nowym stanowisku za pośrednictwem Twittera.

"Miło mi poinformować Państwa, że Premier Mateusz Morawiecki powierzył mi obowiązki Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych. Służba Najjaśniejszej Rzeczypospolitej to dla mnie najwyższy honor i zaszczyt"-napisał na Twitterze Gryglas.

Przypomnijmy, że Ministerstwo Aktywów Państwowych to nowy resort w rządzie Mateusza Morawieckiego. Został powołany 15 listopada 2019 r.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Matm 2019.12.13 14:45
Będzie wycie POpaprańców,przecież to było idealne stanowisko dla st.gawłowskiego.
Bizon2019.12.12 20:49
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
Bizon2019.12.12 20:49
Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem.Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
Urszula2019.12.12 20:47
W 2019 wybraliśmy ponownie centro-prawicową formację polityczną. Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas i dla Polski !!! PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej. Oczywiście do PiS-u można mieć parę uwag – nie ma władzy idealnej, a PIS nie jest stowarzyszeniem aniołów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę warunki w jakich przyszło im rządzić. Przeprowadzanie jakichkolwiek reform, oczekiwanych przez społeczeństwo, jest bardzo trudne, a procedowanie w Sejmie – nie zawsze jest takie, jakiego można by oczekiwać. Te błędy są wynikiem nienawiści i presji czerwonego lewactwa w sejmie i senacie z jednej strony i lewackich urzędników UE z drugiej. Ludzi PIS należy podziwiać i chronić za to, że przy takiej fali nienawiści, kłamstw i presji siłowego lub podstępczego odsunięcia ich od demokratycznie wybranej władzy, robią to co obiecali wyborcom, tzn, z jednej strony reformują kolejne instytucje państwa, a z drugiej strony b. dobrze rządzą gospodarką, bezpieczeństwem i ochroną socjalną Polaków. Pomyślmy jednak sobie o ile szybciej i sprawniej byłaby możliwa naprawa naszego państwa, reforma wymiaru sprawiedliwości, reforma mediów i in. bez jątzrenia i kłamliwych donosów, bez destrukcyjnej i targowickiej opozycji, powiązanej z lewackimi strukturami UE i post-peerelowskiej gangreny wyjącej aby było jak było ?!!!!!
JS2019.12.12 20:46
Plan jest stosunkowo prosty ! najpierw reforma sądownictwa i WON ci wszyscy juszczyszyny, kubczaki, łączewscy, tuleje, chodkowscy, skwary, pirogowicze, gensdorfy, żurki , iwulscy itd. – po prostu WON ! Następnie wymiana prezesa SN, dalej, zostanie powołana izba szybkiej reakcji. Tam każdy zgłoszony przypadek trolowania, obrażania, newsa, czy kłamstwa będzie natychmiast rozpatrywany o orzekany. Długość postępowania maksimum 3 dni ! Dalej rewizje decyzji SN o niewinności sędziów złodziei i przestępców i innych gagatków typu Durczok, i na koniec powołania ławników, sędziów pokoju i proces skrócenia przewodów sądowych. Jedną z pierwszych decyzji reformy będzie odebranie spraw Gawłowskiego, Kwiatkowskiego i Neumana i przyznanie ich nowym sędziom do szybkiego rozpoznania i orzeczenia winy ! Będzie się działo !
MirekT2019.12.12 20:45
12.12.2019 Projekt ustawy o ustroju sądów powszechnych – w sejmie !!! Dziękujemy wam durni sędziowie rodem z PRL-u, sędziowie „nadzwaczajnej kasty” i zaufani sędzieowie PO-je-bów, że daliście nam PIS-owcom paliwo, możliwość i pewność do przeprowadzenia i zakończenia gruntownej reformy sądownictwa. Dlaczego wam dziękujemy ? Bo swoimi czynami pokazaliście Polakom, że wy nie jesteście reformowalni, że wy nie chcecie służyć narodowi lecz być ponad narodem, że kwestionujecie prawo polskie i unijne interpretując go na swoją modłę, bo sprzeciwiacie się nadaniom sędziowskim przez Prezydenta, bo nie zgadzacie się na legalnie wybraną KRS, TK, a także Izbę Dyscyplinarną przy SN. Innymi słowy, rozpoczęliście PUCZ , na który Polska pozwolić nie może !!! Dlatego poniesiecie daleko idące konsekwencje ze zmianami ustaw o sądach, zmianami sądów powszechnych i SN oraz procedurą złożenia sędziego z urzędu ! Gdybyście siedzieli cicho, gdybyście nie chwalili się nadzwyczajną kastą , gdybyżcie nie gardzili urzędem Prezydenta i Sejmem, to przypuszczam, że jeszcze latami trwałoby to wasze bagno ! Jednakże, szczególnie w ostatnich tygodniach sukcesywnie podcinaliście gałąź na której siedzieliście. Gałąź runęła w dół razem z wami i teraz będziecie rżeć jak końska du-pa do bata !!!
Zosia.2019.12.12 21:19
Piotr Nowak, a już myślałam, że zdechłeś.!
2019.12.12 21:28
Ty yebnięty jesteś jak Piotrowski? Piszesz sam ze sobą? Dobrze się bawicie?:))))))))
KKK2019.12.12 20:43
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się Piotr Nowak. Ten przygłup z anty PIS-owskiego psychiatryka kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten psychicznie chory osobnik to typowy upierdliwy rasista i antysemita, a także radykalny islamista. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. Dane niezwykle złośliwego i agresywnego szkodnika portalu: Nazwisko Piotr Nowak, IP=89.64.41.189, Adres: 31-354 Kraków ul. Starego Dębu 16. W celi szybszej identyfikacji prosimy tego szkodnika na zamieszczenie jego fotografii w miejscu awataru, podania wieku i orientacji seksualnej. To niezwykle złośliwy i agresywny szkodnik portalu. Prosimy nie komentować !
2019.12.12 21:06
:)
Pisowiec2019.12.12 20:28
Jest!!! Mamy to!!! Brawo!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!! Brawo panie Gryglasie!!! Życzymy powodzenia w służbie dla Polski!!! Wiadomo, to wielki honor i zaszczyt!!! Ale i ogromne wyzwanie!!! Wiemy, że podoła pan temu zadaniu!!! Naprzód Polsko!!!
would you like to suck my dog's pecker?2019.12.12 20:22
𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 grilling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigorously - multitasking asshole. Dostajesz podniety erotycznej eksponując swój imbecylizm? Tego ciebie uczyli w oksfordzie? A może na staten ajlend?
2019.12.12 20:26
Jak tam przygłupie? Dziś lepiej czy gorzej? Martwię się o ciebie...
guess who2019.12.12 20:41
Lechu! Leszku!!! Naprawdę donosiłeś Służbie Bezpieczeństwa? https://cacy.wordpress.com/2009/05/07/autobiografia/
2019.12.12 20:14
Aha. Czyli swoich przylizo dupów, trzeba poustawiać, mimo że się do Sejmu nie dostali. Dobrze liżą, to im się należy. Prawda? Pisie państwo paranoi. Patologia. Poziom PRO!
2019.12.12 20:21
btw. ten pisi-czopek jest przecież z Nowoczesnej.
Paweł2019.12.12 21:31
Koleś, nie wiesz, co piszesz. Zbyszek Gryglas był przez wiele lat pracownikiem Ministerstwa Skarbu Państwa i dyr. Departamentu Nadzoru Właścicielskiego. Lepszego człowieka na Wiceministra trudno byłoby znaleźć.
Marta2019.12.13 8:45
A co złodziei i zdrajców ma zatrudniać..tzn. POKO SPOKO albo starych komuchów lub resortowe dzieci..Gnać ich wszystkich, nawet zapomnieli o stanie wojennym..