02.12.20, 19:17Fot. screenshot - YouTube

Zbigniew S. chwali się samochodem, jakim ucieka przed prokuraturą

Wczoraj Sąd Okręgowy w Lublinie wydał europejski nakaz aresztowania wobec Zbigniewa S., który według ustaleń śledczych ma przebywać w Norwegii. W odpowiedzi na decyzję sądu znany biznesmen opublikował zdjęcie samochodu, którym, jak pisze, ucieka przed organami ścigania.

Prokuratura Regionalne w Lublinie wystąpiła do sądu z wnioskiem o wydanie europejskiego nakazu aresztowania wobec Zbigniewa S. w związku z podejrzeniem oszustwa, jakiego miał się on dopuścić w ramach prowadzonej przez siebie działalności charytatywnej oraz prania brudnych pieniędzy w latach 2015-2017. S. został w tej sprawie zatrzymany rok temu, jednak sąd nie zdecydował się wówczas na tymczasowe aresztowanie, stosując wolnościowe środki zapobiegawcze.

Wczoraj Sąd Okręgowy w Lublinie wydał za Zbigniewem S. europejski nakaz aresztowania. Mężczyzna przebywa obecnie w Norwegii, gdzie wyjechał po tym, jak w październiku oskarżono go o przywłaszczenie należących do prowadzonej przez niego fundacji 250 tys. zł. Ma zamiar ubiegać się o azyl.

Biznesmen jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie wczoraj opublikował zdjęcie samochodu, którym chce uciekać przed organami ścigania.

- „Stare, ale jare F430 – byde nim uciekoł przed eną” – napisał na Facebooku.

 

kak/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Olo2020.12.3 8:38
Ciekawe czy ten knur zmieni orientacje i da się przecwelić żeby dostać azyl w Norwegi tak jak to zrobił inny oszust też knur!
Cros2020.12.3 10:01
Mówisz o sobie bydlaku !!!!!!!
Masakrato2020.12.2 20:06
Niech mnie ktoś coś wyjaśni, jak to jest w naszym słodkim kraju: Działacze Solidarności zapuszkowani, Lew Rywin pomógł de facto obalić SLD - zapuszkowany, Stonoga obalał PO - zaocznie zapuszkowany. To albo coś jest nie tak, albo mamy oligarchiodemokację i faktycznie układ rządzi.
Do Maszkaraato2020.12.3 1:10
Widzisz, jak się żyje bantustanie to wszystko możliwe. Do póki sędziowie kryminaliści będą orzekać z nominacji komunistycznych władz to tak będzie. Pierwsze to zmiana konstytucji, drugie reforma prawa, trzecie to dekrety prezydenckie. Ale do tego trzeba mieć cojunes.