12.11.19, 09:00Fot. Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0 [kadrowane] / European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Zdrojewski: Będę konkurentem Schetyny

Ciekawa deklaracja padła dziś z ust Bogdana Zdrojewskiego. Stwierdził, że jeśli Grzegorz Schetyna postanowi wystartować w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej, on zostanie jego konkurentem.

W rozmowie na antenie TVN24 Zdrojewski stwierdził:

Jeżeli Schetyna podejmie decyzję o starcie, to powinien mieć konkurenta. Jeżeli podejmie decyzję, że startuje, będę jego konkurentem. Jednym z kilku. I to od razu powiem: nie takim, który na pięć przed dwunastą zrezygnuje z kandydowania”.

Podkreślił:

Na pewno będę ubiegał się o stanowisko szefa PO, jeżeli Grzegorz Schetyna będzie też aspirował”.

W rozmowie skrytykował także ruch Donalda Tuska jeśli chodzi o datę ogłoszenia rezygnacji ze startu w wyborach prezydenckich. Stwierdził:

Uważam że powinien ją podjąć albo w okolicach czerwca albo tak, jak zapowiadał 2 grudnia. Taka nagłość nagle spowodowała, że wszyscy zastanawiają się, dlaczego teraz”.

dam/TVN24,Fronda.pl

Komentarze

Toni2019.11.12 9:45
Całe PO to zaraza antypolska pokazali to wczoraj we W-wiu jak podczas hymnu polskiego rozwiązali marsz niepodległości i prezydent z PO ubolewał,nad niemieckim Breslau i nocą kryształową jaką zgotowali Niemcy, jakby mógł to by Polaków o to posądził.
Marian2019.11.12 9:38
Zdrojewski to chyba ten z Wroclawia, rzadzonego przez PO.Miasto nosi polska nazwe ale za spiewanie polskiego hymnu obrywa sie pala.Ciekawe czy gdyby zaspiewali "Deutschland,Deutschland über alles" tez by bili?
Marian2019.11.12 9:10
A jaka to roznica? Ten zaprzaniec narodowy i ten tez.