13.10.13, 11:22fot. Free Digital Photo

Ziobro chce by informacje o skazanym pedofilu były dostępne publicznie

Zbigniew Ziobro, szef Solidarnej Polski w programie "Kawa na ławę" przekonywał: - Zero tolerancji. Twarde, zdecydowane działania - tylko w ten sposób możemy poradzić sobie z pedofilami. I dodał, że ze względu na zagrożenie jakie stwarza pedofil można naruszyć ich prawa.

Przeciwnego zdania jest prof. etyk Jan Hartman z Twojego Ruchu. Powiedział on: - Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny niepokój społeczny. Pedofilom należy się farmakoterapia.

sm/TVN24

Komentarze

anonim2013.10.13 11:30
Może to i jest jakieś rozwiązanie?
anonim2013.10.13 12:20
Jak każdy tekst Częstochowskiego Poety - głupi i bez sensu PS Sorry ... jak PRAWIE każdy (bo są chlubne wyjątki , ale ten do takich nie należy)
anonim2013.10.13 13:02
Ziobro to niebezpieczny jakobin. Ale co w tym "konserwatywnego", naosie? Poza tym - jeśli tzw "pedofila" mamy upubliczniać, to jakim prawem ukrywać tożsamość morderców? Tylko skrajny bauwan śmie twierdzić, że "pedofilia" jest gorsza od morderstwa.
anonim2013.10.13 13:08
W większości pedofile to homoseksualiści. Edukacja seksualna pod nadzorem genderyzmu, przyczyniła by się do tworzenia nowych homoseksualistów, a w przyszłości pedofilii. Dlatego tak wcześnie i tyle lat chcą prać mózgi małym dzieciom. Ze względu na wrażliwość dziecka w tych sprawach, należy uświadomić dzieci w obecności rodziców, np; w przedszkolu. Rodzice są różni, dlatego takie spotkania pokażą rodzicom jak ukazać dzieciom tę wiedzę i utrwalić ją. Pedofile często wracają do wcześniejszych swoich zachowań. Za drugim razem powinno stosować się kastrację chemiczną ze względu braku rokowań na wyleczenie.
anonim2013.10.13 15:21
"Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny niepokój społeczny. Pedofilom należy się farmakoterapia." Rwa co???? A ksiezy to mozna pietnowac? rozumie ze ksiezy mozna, a "swoich" pedofilii to nie? Twoj ruch nie ma co...
anonim2013.10.13 16:33
Pedofilom powinno zakładać się nadajniki GPS. Jeżeli zbliżą się do szkoły przedszkola czy placu zabaw na 100 metrów powinni trafiać do aresztu. Z przestępcami trzeba sobie radzić.
anonim2013.10.13 18:42
Ziobrze należy się zimny okładzik na głowę a farmakoterapia - tak, ale Hartmanowi. pedofil powinien po prostu łyknąc pigułkę, która spowoduje, że przestanie sie interesowac seksem. I to wszystko. Pytanie, kto mu taka pigułkę (albo zastrzyk) miałby podać. Lekarz? Przecież lekarz nie może wykonywac wyroków sądu, które mają na celu zaszkodzenie zdrowiu skazanego, podobnie, jak lekarz nie może wykonywac wyroków smierci - bo składał przysięgę Hipokratesa. A jak nie lekarz, to kto? Kat? Ale skąd kat ma wiedzieć ile i czego mu podać?