28.07.18, 09:10

Zmarła piosenkarka Kora. Modlitwa

Nie żyje piosenkarka i poetka Kora. Zmarła nad ranem, w swoim domu w Bliżowie na Roztoczu, w otoczeniu najbliższych osób, męża Kamila Sipowicza, dwóch synów i przyjaciół. Miała 67 lat. W 2014 roku ujawniła, że jest chora na raka.
 

 

Lata 80. XX to ekspansja Maanamu, który został jednym z najważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Największe hity grupy to utwory tj. "Kocham cię, kochanie moje", "Cykady na Cykladach", "To tylko tango" czy "Zapatrzenie", "Boskie Buenos". 

Maanam ponownie zawiesił działalność w 2008 roku. Od początku 2009 roku piosenkarka występowała z dawnymi muzykami, używając swojego pseudonimu jako nazwy zespołu. 

 

MODLITWA

Prosimy Cię, Panie, zmiłuj się w swojej ojcowskiej dobroci nad duszą Twojej służebnicy N., i wyzwolonej od skażenia śmierci przywróć udział w wiecznym zbawieniu.

Prosimy Cię, Panie, niech nasza modlitwa uprosi u Twojej dobroci oczyszczenie ze wszystkich win dla duszy Twojej służebnicy N., aby osiągnęła Twoje wiekuiste miłosierdzie.

Prosimy Cię, Panie, aby dusza służebnicy Twojej N. osiągnęła udział w świętości wiekuistej, której zadatek otrzymała w Sakramencie wiecznego miłosierdzia.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.