24.07.15, 09:53Parada trans i homoseksualistów

Zmiana płci to szaleństwo, nadchodząca apokalipsa

– Każdy będzie mógł realizować swoje upodobania. A może ten ktoś się rozmyśli i postanowi wrócić do swojej poprzedniej płci? – powiedział w „Po przecinku” w TVP Info Mariusz Błaszczak, przewodniczący klubu parlamentarnego PiS. 

Błaszczak powiedział również,  że "to jest jakieś szaleństwo, które sprowadza się do tego, że swoje upodobania każdy będzie mógł realizować".

I właśnie o to chodzi ideologom lewicowym, genderystom, LGBTowcom i innym inżynierom nowego ładu społecznego: wywołać kompletne szaleństwo. Takimi ludźmi, poranionymi jest najprościej rządzić. Mówić im że mają prawo za wszelką cenę do szczęścia, egoizmu, pragmatyzmu, czy wręcz hedonizmu. To prosta droga do unicestwienia sumienia i co najbardziej dramatyczne, droga do piekła. Kościół musi za wszelką cenę zwiększyć zasięg ewangelizacji i wyjść do tych ludzi, omamionych współczesnym szaleństwem. Musimy stać się nie tylko świadkami Prawdy, ale i pomocną dłonią dla tych, którzy cierpią egzystencjalnie. 

To co dzieje się w przeciągu miesięcy w Polsce: ustawa o in vitro, o uzgadnieniu płci, pseudo-małżeństwach osób homoseksualnych, indoktrynacja gender, to dla nas znak, że trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Sebastian Moryń

Komentarze

anonim2015.07.24 10:00
W obecnym stanie prawnym każdy może "realizować swoje upodobania" co do płci partnera seksualnego. Zmiana płci również jest możliwa, również prawnie. Problemem jest to, że aby to zrobić, trzeba np. pozwać swoich rodziców. Ta ustawa nie "legalizuje" zmiany płci, wbrew temu, co sugerujecie, tylko porządkuje prawnie taką sytuację.
anonim2015.07.25 10:08
Pragne przypomniec autorowi powyzszego artykulu, ze wszystko co sie dzieje pod sloncem dzieje sie z woli Stworcy, o czym autor zda sie zapominac. Inne rozumienie jest zwykla manipulacja umyslow bardziej podatnych. Ale prosze sie nie przejmowac. Pisane przez Pana bzdury sa tez materializacja woli Stworcy. A moze jest inaczej?