25.06.20, 18:55Zniszczono auto Bosaka. Premier reaguje stanowczo/FB/Petryk Semczuk

Zniszczono auto Bosaka. Premier reaguje stanowczo

W dniu dzisiejszym sztab wyborczy Krzysztofa Bosaka poinformował, że w wyniku wandalizmu został uszkodzony samochód wyborczy, którym podróżował kandydat Konfederacji. Przebito w nim opony, a na aucie pojawił się napis „faszysta.” Do incydentu doszło w Toruniu.

Podinsp. Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu powiedziała:

Zajmujemy się tą sprawą. Od komitetu wyborczego otrzymaliśmy zgłoszenie o zniszczeniu mienia i prowadzimy postępowanie

Ten akt wandalizmu spotkał się ze stanowczą reakcją premiera Mateusza Morawieckiego, który napisał na swoim profilu na Twitterze:

- Samochód @krzysztofbosak został zniszczony. Poprosiłem ministra Kamińskiego o zajęcie się sprawą. Nie ma zgody na agresję w imię walki politycznej i kampanii prezydenckiej. Każdy ma prawo do własnych poglądów - ich wolność jest i będzie w Polsce pod szczególną ochroną.

mp/tvp info/twitter/facebook

Komentarze

cora2020.06.26 6:20
nie pochwalam ale rozumie.
Jan Radziszewski2020.06.25 21:18
widać że jakiś żydek nie wytrzymał w związku z ustawą 447 dot mienia bez spadkowego ale niech pamiętają kara bliska tylko 3,5 roku - żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Z życia wzięte2020.06.25 19:07
"Każdy ma prawo do własnych poglądów - ich wolność jest i będzie w Polsce pod szczególną ochroną" najbardziej o tej "wolności" przekonali się nie tak dawno protestujący przedsiębiorcy pierw zagazowani a później aresztowani przez pisowską milicję.
Anonim2020.06.25 19:27
Taaa... wredne PiSowskie mendy specjalnie wypuściły oddziały szturmowe na biednych przedsiębiorców.... A nie było wtedy ogólnego zakazu zgromadzeń obowiązujących wszystkich bez wyjątku ze względu na epidemię? Możesz oczywiście uważać, że koronawirus to ściema, ale zakaz dotyczył wszystkich bez względu na poglądy. To są typowe ustawki by potem powiedzieć, że rządzący są opresyjni. Najlepiej uwidocznił to p. Braun twierdzący o sobie, że "jest państwowcem" a złamał przepisy oprócz tego, że skumał się z LGBT i KOD-em. Najciekawsze jest to z KOD-em bo KOD uważa, że UE jest wszystkim w ramach "Dojczland, Dojczland iber ales" a znowu Brauniątka uważają, że UE jest "be". Ot narodowiec się znalazł... To już ta jedność z LGBT to "mały pikuś"... W końcu geje też moga być narodowe...
matematyk2020.06.25 23:26
Dokładnie - wszystkich bez wyjątku...z małym wyjątkiem na cmentarzu. A używając interpretacji Morawieckiego (gdy nie przestrzegał zasad w restauracji) można by powiedzieć, że przedsiębiorcy potraktowali rządowe obostrzenia (podobnie jak premier) jako zalecenie
Lefebvre2020.06.26 14:57
A na cmentarzu było jakieś zgromadzenie? Wyprowadź sobie inne wzory, panie matematyk od siedmiu boleści.
Seks kamerki2020.06.25 19:07
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam lepszą oferte.2020.06.25 19:38
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna
slowiczek poznanski2020.06.25 19:06
Każdy ma prawo do własnych poglądów - ruskie onuce również?
katolicka kretynizacja polski2020.06.25 19:03
Nie do pomyślenia że w gnieździe znanego złodzieja rydzyka robią takie rzeczy!!!
"Leszek" wasz radziecki towarzysz2020.06.25 19:36
𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !