04.03.19, 21:30zdj. screen Youtube/TVP Sport

Zofia Klepacka: Będę walczyć o Polskę wierną chrześcijańskim wartościom

"Nie zgadzam się z tym, że ta grupa musi mieć jakieś przywileje. Jesteśmy tacy sami. A tu na przykład ma powstać hostel dla poszkodowanych homoseksualistów. A dlaczego nie powstał hostel, kiedy ludzi wyrzucali z kamienic?"-zastanawia się medalistka olimpijska w windsurfingu, Zofia Klepacka. 

Sportsmenka, odkąd wyraziła publicznie swój sprzeciw wobec tzw. "karty LGBT+". którą w uroczysty sposób podpisał niedawno prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, spotyka się z falą hejtu ze strony orędowników "postępu" i "tolerancji".

Klepacka była dziś gościem Polskiego Radia, gdzie odniosła się do nagonki, która spotyka ją po wpisie w mediach społecznościowych. Temat nie jest windsurferce obojętny, gdyż, jak podkreśliła, sama jest matką dwójki dzieci. 

"Jako mama dwójki dzieci wyraziłam na portalu społecznościowym swoją opinię i spotkałam się ze strasznym hejtem. Próbowano w jakiś sposób mnie zastraszyć, bo zaczęto wysyłać do klubu, do związku pisma, aby mnie wyrzucono z kadry i odebrano medale. To robią środowiska tolerancyjne. Jak widać, ta tolerancja ma działać tylko w jedną stronę. Takie działanie to było za czasów komuny, a my żyjemy w XXI wieku, gdzie jest wolność słowa i demokracja"- powiedziała na antenie Polskiego Radia. 

Klepacka stwierdziła również, że Warszawa ma wiele poważniejszych problemów niż to, czym zajmuje się obecnie prezydent Rafał Trzaskowski. Jak wskazała, "w tragicznych warunkach" znajduje się chociażby sport.

"Nie zgadzam się z tym, że ta grupa musi mieć jakieś przywileje. Jesteśmy tacy sami. A tu na przykład ma powstać hostel dla poszkodowanych homoseksualistów. A dlaczego nie powstał hostel, kiedy ludzi wyrzucali z kamienic? Zresztą sama znam takich ludzi, bo dwie bramy obok mnie, na ulicy Marszałkowskiej, ludzi pozbawiono mieszkań i niektórzy znaleźli się bez dachu nad głową"- podkreśliła Zofia Klepacka. 

Olimpijska medalistka uważa, że "edukacja seksualna" według Rafała Trzaskowskiego i PO zadziała wyłącznie na szkodę naszych dzieci. 

"To jest indoktrynowanie. Takie dziecko jest bezbronne. Bardzo łatwo można nim manipulować. Ja, jako rodzic, nie zgadzam się z taką edukacją, jaką proponuje karta LGBT. Będę z tym walczyć chociażby poprzez wrzucanie różnych postów"- wskazała rozmówczyni Polskiego Radia. 

Sportsmenka podkreśliła, że jej celem jest również walka o "tradycyjną Polskę z wartościami chrześcijańskimi". Zaprzeczyła również zarzutom, że jest osobą nietolerancyjną. 

"Jestem bardzo tolerancyjną osobą. Kiedy chodziłam do szkoły, nikt nie musiał uczyć tolerancji, to po prostu samo wychodzi z biegiem czasu, gdy się dorasta. Ja po prostu się nie zgadzam na promocję wynaturzeń. (…) Normalny model rodziny to kobieta i mężczyzna. Dzięki takim związkom jest przedłużana cywilizacja. Do homoseksualistów osobiście nic nie mam. Niech sobie robią, co chcą, ale niech nie wprowadzają do szkół nauki, że to jest normalne, bo nie jest"- podkreśliła Zofia Klepacka.

yenn/Polskie Radio, Fronda.pl

 

Komentarze

Konrad Józef Turzyński2021.07.27 23:08
Nowe ostre wypowiedzi przeciw Zofii Klepackiej z okazji jej uczestnictwa w olimpiadzie: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tokio-2020-zofia-klepacka-zalana-fala-krytyki-ciezko-patrzec,nId,5383856. Moim zdaniem "ciężko na nią patrzeć", bo jest wytatuowana. Ale co poglądy sportowca mają do bycia sportowcem? A może jacyś kibice domagaliby się dyskwalifikowania jakiegoś sportowca za to, że ten głosi np. słuszność kultu voo-doo, albo domaga się legalności sztucznych poronień lub adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Czy zawody sportowe są od porównywania sportowych umiejętności sportowców czy od porównywania ich poglądów religijnych albo politycznych? Przecież to właśnie jest nieuczciwe, gdy stosuje się podwójną miarę: sportowcom nastawionym prawicowo przypisuje się łamanie "fair play", a nastawionym lewicowo - nie. Właśnie komentarze internautów oczekujących wykluczenia Zofii Klepackiej z igrzysk są przeciwne zasadzie "fair play". Gdyby została po takich nawoływaniach wykluczona, to to byłoby jeszcze jaskrawszym przejawem naruszenia "fair play".
anonim2019.03.8 20:08
Zosia jesteś kochana!
pol2019.03.8 14:04
"Olimpijska medalistka uważa, że "edukacja seksualna" według Rafała Trzaskowskiego i PO zadziała wyłącznie na szkodę naszych dzieci." - ale jaka nauka? konkrety, jakieś konspekty, czy coś w tym rodzaju. Bo ja ciągle słyszę, ze Trzaskowisk chce wprowadzić "edukacja seksualna", kiedy os nas mówi, ze to jest dopiero opracowywane, a słyszę jakieś larum kiedy jeszcze nikt nie zapoznał się z tym programem "edukacji seksualnej". No chyba, ze sam fakt "edukacja seksualna" to jakiś rodzaj „zboczenia”. Przecież dzieciaki współżyją już w wieku 13 lat. Garstka z inicjacją seksualną czeka do ślubu. Wiedzę czerpią od rówieśników, albo z Internetu. Bóg wie co tam w ich głowach. Mamy ciąże nieletnich i problem z rozumieniem co się z nimi dzieje. No ale "edukacja seksualna" sama w sobie to grzech, nie chcę uczą dzieciaki na własnych błędach.
Lazarides2019.03.8 9:27
A o katolickim indokrynowaniu dzieci nie słyszałaś? Czy pedały, czy księża pedofile, jeden czort. Jeden warty drugiego.
Azte2019.03.8 1:55
http://www.fronda.pl/a/ks-piotr-glas-jestes-katolikiem-nie-rob-tatuazy,123038.html Albo rację ma Klepacka albo ksiądz Glas! Każda z tych sytuacji jest dla frondowych hipokrytów strasznie niewygodna!
Azte2019.03.8 1:50
http://www.fronda.pl/a/ks-piotr-glas-jestes-katolikiem-nie-rob-tatuazy,123038.html
jokR2019.03.7 23:29
Biblia jasno i jednoznacznie potępia homoseksualizm.. ale pozostawia wolność wyboru; można nie słuchać Biblii. Nie mniej jasno (a nawet częściej) wskazana jest w Biblii podległość wobec męża i przykaz trwania kobiet w cichości.. ale pozostaje wolność wyboru; można nie słuchać Biblii. Ciekawe czemu dziś tak głośno mówi się o pierwszym a zapomina o drugim? Choć to drugie dotyczy nie 2% społeczeństwa a jego większości.
anonim2019.03.7 19:47
A ja będę walczył o Polskę niepodległą .... od watykanu!!!!!
Agnieszka2019.03.7 17:57
Polska jest Państwem świeckim nie chrześcijańskim
normalny2019.03.6 17:07
Jestem z Panią Pani Zofio! Wiele osób jest ,mimo że tego nie mówią. Trzeba się sprzeciw stawiać propagandzie anty ludzkiej, walczyć z kolorowym złem, bronić naszych dzieci! Trzeba mówić otwarcie o zagrożeniach związanych z propagowaniem LGBT, o chorobie społeczeństwa jaką ze sobą niesie. Nie można tolerować pornografii, pedofili i zgorszenia.
zwyczjna2019.03.7 16:56
Tak jest ...a w kościołach tego nie ma ...
Mirek2019.03.5 20:16
Zosiu, Augustyn jest z Tobą!
Tadeusz2019.03.5 19:42
Wyrzucić LGBD ze szkół doszło do otwartej walki dobra ze złem trzeba stawić czoła i nie cofnąć się ani o krok
Tadeusz2019.03.5 19:38
Brawo Klepacka wiara i kościół to jest coś co nie przemija i na końcu zwycięży a wszystkich wrogów i innowierców ich kości przysypie piasek niesiony przez wiatr
julia2019.03.5 15:01
"To jest indoktrynowanie. Takie dziecko jest bezbronne. Bardzo łatwo można nim manipulować." Aha, czyli dzieci nie są indoktrynowane do chrześcijaństwa, zmuszane do chodzenia do kościoła, modlenia się itp nawet jeśli nie rozumieją co to znaczy, nie obchodzi ich to, albo nie chcą. Bardzo ciekawe.
Vegter2019.03.5 15:16
Nie są. Moje dziecko, po tym jak powiedziało się co to jest modlitwa, modli się samo codziennie. Nikt go nie zmusza, nawet nie namawia. Wiara i modlitwa są stanem naturalnym dla niezmanipulowanego umysłu.
julia2019.03.5 15:29
No dobra, twoje dziecko to twoje dziecko, ale ostatnie zdanie...brak słów......niezmanipulowanego przez co?! fale radiowe wysyłane od tajnej światowej sekty ateistów?!
anonim2019.03.5 17:36
Przez oszołomów takich jak ty, lewaków z komunistycznych domów. Bo tylko tacy nie wiedzą co to wiara, moralność i modlitwa.
ija2019.03.7 23:45
Rodzice, ktorzy decyduja za maloletnich , zgadzaja sie na chrzescijanstwo.. Rodzice ktorzy decyduja za maloletnich , niezgadzaja sie na indoktrynacje LGTB. Rozumiesz roznice ?
infor2019.03.5 11:21
BRAWO pani Klepacka. Zawsze trzeba bronić swoich wartości. Niestety, lewactwo - to w większości moralne śmiecie, które swój prymitywny światopogląd próbują siłą innym narzucić
ciekawski2019.03.5 11:02
Santo subito!!
Daria2019.03.5 10:33
Tradycyjne wartości to 3K: kider, kuche, kirche, więc niech pani skończy z tym sportem i zajmie się rodziną, urodzi jeszcze kilkoro dzieci.
anonim2019.03.5 17:31
Daria durnoto, to że popierdal.asz na zmywaku u szwaba i musisz znać polecenia wydawane przez swojego pana w jego rodzimym języku, nie znaczy że musisz język polski zaśmiecać takimi wtrętami. A teraz Daria aport,pan czeka.
Ketling2019.03.5 9:34
Brawo Zosia! Jesteśmy z Tobą.
helena2019.03.5 8:42
ZOSIU!!!!!!!kochamy cie oby BOG dal POLSCE jak najwiecej ludzi kochajacych POLSKE i wszystko co z nia zwiazane jestem po 60-tce i serce sie raduje gdy sa jeszcze tacy mlodzi, bo po wojnie wyksztalcono egoistow bez wartosci karmiacych sensacjami ZMASOWANEJ MIEDZYNARODOWEJ BEZPCIOWEJ EGOISTYCZNEJ IDEOLOGICZNEJ INFORMACJI,atakow na wszystko co NATURALNIE DOBRE .
skorpion2019.03.5 7:22
LGBT to wytwór i ofiara rewolucji październikowej. Lewacki ciemnogród. Potomkowie tych którzy nie widzieli nic złego w mordowaniu milionów ludzi tylko dla własnej ideologii. Każda organizacja musi w coś wierzyć. Lewacy wierzą w LGBT bo to ich religia. Ta ich nauka to urojenia i rewolucyjne mrzonki o wolności.
Daria2019.03.5 10:39
A poza tym jak główka ? Cięzko dyskutować z tymi bredniami o rewolucji październikowej i religii.
Vegter2019.03.5 15:25
W odróżnieniu od Pani, ludzie inteligentni potrafią dyskutować. Na ten temat jest doćć dużo opracowań i chyba dla każdego przynajmniej średnio oczytanego człowieka powinno być jasne, że komunizm wywodzi się od ruchów satanistycznych (Karol Marks był "wierzącym i praktykującym" satanistą). Stąd też prosty fakt, że ugrupowania lewicowe tylko niszczą, nie tworzą niczego wartościowego. Wypaczają normalność, tworząc, przy pomocy manipulacji, warunki do różnych patologii. Komunizm pozostawił po sobie morze krwi i ofiar. Obecny tzw. "marksizm kulturowy" jest tylko odległym skutkiem tamtej chorej ideologii.
Andrzej z Wrocławia2019.03.5 6:06
brawo Zosiu...
Marny Robak2019.03.5 0:00
Brawo, brawo widzicie można walczyć przeciw łamaniu kodów kulturowych. Dlaczego LGBT ma mieć przywileje , 1.3% ludzi to paranoja.
Mat2019.03.4 23:46
taka postawe lubimy i to bardzo :) #R
www2019.03.4 23:22
Nie ma powodów do żadnych dodatkowych działań chroniących LGBT, bo są chronieni. Gdy taki elgiebet dozna aktu nietolerancji, czy czegoś niezgodnego z prawem, to jednostki policji i sądy są przecież do jego dyspozycji i udzielają mu pomocy, jak wszystkim obywatelom. Natomiast pedraści w swojej zakłamanej propagandzie mówią takim tonem, jakby policja nie chciała wpuszczać ich na komisariaty, żeby przyjmować zgłoszenia, albo sądy nie chciały brać na wokandę ich spraw. Dlatego oni muszą budować pederasto-hotele i podpisywać pederasto-karty, biedaczki. Wszystko lipa i do tego za nasze pieniądze. Prawda jest taka, że cieszą się takimi samymi przywilejami obywatelskimi jak wszyscy inni i żadne dodatkowe działania w ich stronę nie są potrzebne.
Czort2019.03.4 22:56
Klepackiej coś kleoki brakuje!
Nieczort2019.03.5 12:30
Jeżeli komuś czegoś brakuje, to z pewnością Czortowi słownika
Stachu2019.03.4 22:34
– Szukamy pana Palucha. – Słucham… – Pan się nazywa Paluch? – Tak, a bo co? – A może pan ma brata, panie Paluch?! – Panowie pozwolą… że się… przedstawię… Zdzisław Dyrman… zasadniczo… – Pan Hochwander, Chrostowicz. – Proszę siadać! – Szukamy pana Palucha! – Stanisława, Stanisława Palucha… – Zosiu!!! – Yyhymm… – Jest Stach?! – Yyhymm… Stasiek! Milicja do ciebie! – Panowie pozwolą… moja żona… Zofia!!!
fakty2019.03.4 22:24
jeżeli ktoś jest nieukiem to ty ... z chwilą połączenia komórki jajowej z plemnikiem powstaje kod genetyczny który warunkuje pleć , Są 2 rodzaje gejów i 2 rodzaje lesbijek ...1 rodzaj to kiedy jest niedobór hormonów w trakcie życia płodowego ..np jak rozwija się dziewczynka jest niedobór estrogenu i wtedy taka dziewczynka jest bardziej męska ...i odwrotnie -to można leczyć 2 rodzaj to kiedy w małżeństwie jedno z rodziców np ojciec jest agresywny bądź wypaczony seksualnie do córki to jej psychika się zaburza i taka dziewczynka kiedy dojrzewa czuje się bezpiecznie w miłości z tą samą płcią i tak samo kiedy dotyczy to chłopca kiedy matka postępuje z synem patologicznie on ma zaburzoną psychikę i czuje się bezpiecznie w miłości z drugim chłopcem ...to wszystko można leczyć
bea2019.03.4 22:21
widze ze new age i poganie lewactwo i genderowcy strasznie sie boja Wartosci Chrzescjanskich tak tak bojcie sie Paruzja blisko
ect2019.03.4 22:15
Brawo PANI Klepacka!
MADRYPOLAK2019.03.4 22:14
BRAWO ZOSIA, GDYBY WIECEJ BYLO TAKICH LUDZI JAK TY, MADRYCH I ODWAZNYCH, TO POLSKA BYLABY POTEGA WIEKSZA NIZ USA I CHINY RAZEM WZIETE! BRAWO, JESZCZE RAZ BRAWO !!!
Azte2019.03.8 1:51
Ta Klepacka to jest narzędzie szatana! http://www.fronda.pl/a/ks-piotr-glas-jestes-katolikiem-nie-rob-tatuazy,123038.html
Andrzej Malik2019.03.4 22:07
A może mi ktoś powiedzieć, dlaczego sportowcy mają mieć jakiekolwiek przywileje? Ja mogę wziąć buty i pobiegać, i nie potrzebuję nic prócz butów. A p. Klepacka potrzebuje wiatru, wody, transportu itp. A dlaczego mam na to dawać? I jeszcze jedno- Zosiu, jest klasycznym przykładem osoby nietolerancyjnej. A na dodatek głupiej jak but.
and2019.03.4 22:15
A cóż ty człowieku takiego dokonałeś, że oceniasz innych. U lewaków to norma , że tolerancja działa tylko w ich stronę. Ile ty zdobyłeś dla Polski medali? Co dajesz innym?
Michal.2019.03.9 12:29
Do Andrzej Malik. A moze mi ktos powiedziec dlaczego homoseksualista,( czytaj w slowniku tlumaczenie. pederasta) maja miec jakiekolwiek przywileje? Czy Oni rowniez slawia Polske na olimpiadach tak jak Ona?
MADRYPOLAK2019.03.4 22:19
ANDRZEJ MALIK, NAJGLUPSZYM BUTEM TO JESTES TY, A W DODATKU, NIESLYCHANIE TOLERANCYJNYM JAK TO WIDAC NA ZALACZONYM OBRAZKU TWOJEGO "HATE CRIME" WPISU.
michał2019.03.4 22:59
To tak jak ty
Lookacz2019.03.5 9:04
Potrzebujesz przede wszystkim lekarza Andrzejku.
Piotr2019.03.6 18:28
Ty pajacu za to jestes debil do potegi
anonim2019.03.4 22:05
A co z tatuażami? Czy "bardzo tolerancyjna osoba" planuje ich usunięcie? http://www.fronda.pl/a/ks-glas-jestes-katolikiem-nie-rob-tatuazy-otwierasz-furtke-zlu,107822.html
astom2019.03.4 23:49
I do czego manipulancie się jeszcze przyczepisz? Czy Klepacka bierze cię za mordę i każe robić tatuaże tobie i twoim dzieciom??!!!
anonim2019.03.5 2:27
Trzeba być konsekwentnym, a nie stosować "dwojakich odważników" wobec Klepackiej i wobec całej reszty. A może tatuaże tak naprawdę nie szkodzą i Glas gadał po prostu gadał głupoty?
Justyna S2019.03.5 10:00
I do czego manipulancie się jeszcze przyczepisz? Czy homoseksualisci biorą cię za mordę i każą być homoseksualistą Tobie i Twoim dzieciom??!!!
Waarnemer2019.03.5 12:15
Tak, manipulantko. Homoseksualisci i inni zboczeńcy biorą mnie za mordę i każą ciagle wysłuchiwać jacy to oni są normalni i wspaniali. Chca też wziać nasze dzieci za mordę i indoktrynować je promocją demoralizacji, nie zważajac na nasze zdanie. Precz z promocją dewiacji! Łapska precz od naszych dzieci!
keff2019.03.5 13:52
jak Fronda ukraść krowa to dobrze, jak Frondzie ukraść krowa to źle ....co za krowy (ups, barany!)
Ryszard2019.03.4 21:59
Zosia jesteś wielka!
andrzejhahn32019.03.4 21:45
klepacka doucz sie nieuku...............polacy jako slowianie nie maja wartosci chrzescijanskich
8882019.03.4 21:55
Nazwiska piszemy z dużej litery , pierwsza klasa szkoły podstawowej przygłupie
Andrzej Malik2019.03.4 22:08
Zdanie kończymy kropką, i nie dajemy spacji przed znakami przestankowymi.
anonim2019.03.5 8:36
Przecinka przed "i" w twoim zdaniu też nie powinno być.
andrzejhahn32019.03.9 7:19
a ty gadzie katolicki dlaczego piszesz z wirtualnego konta szmaciarzu sekciarski
Polak2019.03.4 21:56
Nieuku Chrześcijaństwo to fundament Polski na którym powstała wraz z Chrztem jej pierwszego władcy Mieszka I w 966 r.
Wojtek2019.03.4 23:20
Z tym nieukiem to ostrożnie . Wiara której nikt w tamtej Polsce nie chciał i prawie nikt nie praktykował przez pierwsze 300 lat.
Ks. ucho2019.03.5 7:47
Mieszko przyjął chrzest z jednego powodu. Ponieważ Dobrawa nie chciała mu dać... "Niektóre źródła (kronika Tietmara) podają, że, zanim zdecydowała się przybyć do Mieszka, była już rozwódką (jej pierwszy mąż Gunter margrabia miśnieński, odesłał ją rodzinie) i miała syna Guncelina. Dobrawa (zwana także Dąbrówką) odmawiała poślubienia księcia polskiego, jeśli nie przyjmie on jedynej słusznej wiary i nie zapozna się z obyczajami chrześcijańskimi „...jeśli nie zrzuci owego zdrożnego obyczaju i nie przyrzeknie zostać chrześcijaninem...”, „...nie pierwej podzieli z nim łoże małżeńskie, aż powoli a pilnie zaznajomi się z obyczajem chrześcijańskim i prawami kościelnymi, wyrzeknie się błędów pogaństwa i przejdzie na łono matki – Kościoła."
Lookacz2019.03.5 9:00
Dawno nie czytałem takich bzdur .. :-)
anonim2019.03.7 17:53
Jesteśmy Państwem świeckim nie chrześcijańskim
andrzejhahn32019.03.9 7:16
jaki chrzest kretynie to byla normalna okupacja watykanska ziem ktore jeszcze nie byly pod panowaniem zbrodniczego kosciola katolickiego i kto tutaj jest nieukiem gadzie katolicki
fakty2019.03.4 22:03
jeżeli ktoś jest nieukiem to ty ... z chwilą połączenia komórki jajowej z plemnikiem powstaje kod genetyczny który warunkuje pleć , Są 2 rodzaje gejów i 2 rodzaje lesbijek ...1 rodzaj to kiedy jest niedobór hormonów w trakcie życia płodowego ..np jak rozwija się dziewczynka jest niedobór estrogenu i wtedy taka dziewczynka jest bardziej męska ...i odwrotnie -to można leczyć 2 rodzaj to kiedy w małżeństwie jedno z rodziców np ojciec jest agresywny bądź wypaczony seksualnie do córki to jej psychika się zaburza i taka dziewczynka kiedy dojrzewa czuje się bezpiecznie w miłości z tą samą płcią i tak samo kiedy dotyczy to chłopca kiedy matka postępuje z synem patologicznie on ma zaburzoną psychikę i czuje się bezpiecznie w miłości z drugim chłopcem ...to wszystko można leczyć
Wojtek2019.03.5 0:28
No. Najlepiej prądem . Ps: ciebie tez trzeba leczyć .
litak2019.03.5 4:39
Wojtek jeżeli Tobie to pomoże ...
ect2019.03.4 22:12
Polacy pisze się wielką literą, bo to wielki i szlachetny naród.
EtA2019.03.4 23:56
To ty się doucz nieuku !!- Polacy pisze się z dużej litery ,bo to nazwa narodu!!!!
doradca2019.03.5 11:20
Zamknij ryja ty głupawy śmieciu i nie pouczaj ludzi, skoro twoja wiedza jest na poziomie lewackiego idioty
andrzejhahn32019.03.9 7:17
a jaka jest twoja wiedza ciemny zacofany sekciarzu katolicki
Darek2019.03.6 9:33
Jest Pan na ty z p. Zofią? Nie sądzę...Chamstwo w dyskusji nie jest atutem, tak myślę...
olo2019.03.7 16:39
pajac
Krystyna 2019.03.11 16:39
Brawo dziewczyno Tak trzymaj Podziwiam i pozdrawiam