20.04.19, 07:35screenshot Youtube - Prezydent.pl

Życzenia pary prezydenckiej z okazji świąt Wielkanocy

Drodzy Rodacy!

Szanowni Państwo!

Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością.

Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość.

Pamiętajmy o tych, którzy Święta spędzają samotnie, i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne.

Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech.

Szczególne pozdrowienia kierujemy do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach.

Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda


Prezydent.pl

Komentarze

nie dla marksizmu2019.04.20 9:09
Nic o Pesach? Nie nadążacie Państwo w umizgach do polin za Mosbacherową...
Marcin2019.04.20 8:17
Chciałbym życzyć wszystkiego naj naj Prezydentowi Polski, lecz się nie da... zyczenia pana Dudy to tylko formalność, etykieta, oraz bałamucenie ciemnego luda... nie ze mną te numery d*pa! Klękanie przed Donaldem zza wielkiej wody, jak i też pobratymcami swojej oblubienicy, czyni tego pachoła jedynie esem floresem na wietrze, gdzie wszelki smród zawieje, i zniknie w tumanach kurzu... Agatka tez inicjatywą żadna sie nie wykazuje, by wspierac choć słownie Naród Polski... jest imitacją "Matki Narodu" jej słuzyć na bliskim wschodzie, gdzie gaje cytrusowe, podpalane przez męznych zydów, przy okazji też autochtonów, tez sie dobrze pala, w szczególności dzieci... ostatnio ponad 23 sztuki, ale kogo to interesuje ;) Jedyną warta uwagi była Maria Kaczyńska co się róznym "ojcom" nie kłaniała, lecz Ta zabrał do siebie Bóg Ojciec... zapewne nie chcący by się nurzała w smietnisku, jakim teraz jest Polska... Oby dobry Bóg nasz kraj uszanował, bowiem jego "władcy" komu innemu służą... Wszystkiego dobrego, wszystkim ludziom dobrej woli .... mimo wszystko
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.20 8:06
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10890zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
Matylda z Wadowic2019.04.20 7:43
Pani Kornhauser jak zwykle bardzo elegancka. Andrzej natomiast trochę się spasł i wyłysiał ze stresu.
MediuM2019.04.20 7:56
Czas biegnie nieubłaganie, czy pani i ewentualny mąż, jest coraz młodszy, włączmy myślenie, chociaż w święta. Pozdrawiam i życzę Wiecznej Młodości.