18.01.22, 13:27(fot. wikipedia/domena publiczna/okładka ksiazki/materialy promocyjne)

Żydzi nie chcą słuchać o ,,żydokomunie''

Przypominamy

31 marca 2019 roku  miał miejsce protest Polonii przeciwko ustawie Just Act przyjętej w USA. Protest został przemilczany. Just Act pozwala organizacjom żydowskim domagać się od Polski zadośćuczynienia za tzw. mienia bezspadkowe.

Protest, mimo milczenia mediów, okazał się sukcesem. Podobna sytuacja miała miejsce wobec konferencji Jana Tomasza Grossa w Paryżu. Na szczęście również spotkała się ze sprzeciwem.

Wiele innych demonstracji było przemilczanych; demonstracje zorganizowane w Chicago, Bostonie, Los Angeles, Filadelfii czy Hartford. Akcje niezależnych środowisk polonijnych przedstawiano jako "działania antysemickie", a środowisko żydowskie wyraża swoje poirytowanie, że w ogóle do nich dopuszczono.

Według magazynu „Tablet”, podobne akcje odbywały się nie tylko w USA, ale również w innych krajach na całym świecie i były powiązane z organizacjami amerykańskimi, w tym z Komitetem Ochrony Pomnika Katyńskiego i Innych Obiektów Historycznych (New Jersey), z Polsko-Amerykańską Inicjatywą Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych (Chicago), z Radą Dziedzictwa Polskiego Ameryki Północnej, czy Kongresem Polonii Amerykańskiej Południowej Kalifornii.

"Tablet" twierdzi, że demonstracje przeciwko ustawie senackiej Just Act (S 447), podpisanej przez prezydenta Trumpa w maju 2018 roku, tak naprawdę – są skierowane „zarówno przeciwko Żydom, jak i cierpieniu Żydów w Holokauście i przeciw nowemu prawu”.


„Antysemickie plakaty, antysemickie gesty i antysemickie slogany szły w parze z obroną godności i honoru Polski” – czytamy.

„Wysiłki mające na celu zakwalifikowanie lub zakwestionowanie tej narracji często spotykają się z wściekłym odrzuceniem i kontrargumentami” – wyjaśnia

Żydzi obawiają się, że Polacy mogą doprowadzić do "usunięcia historycznego zapisu polskiego uczestnictwa w Holokauście”. Najbardziej oburza ich upowszechnienie informacji o Żydach, którzy tworzyli policje żydowskie i komunistyczny aparat władzy.
Według "Tablet", to właśnie słowa o tzw. żydokomunie, są dla nich najbardziej obraźliwe, ponieważ "łączy się to ze szkodliwą teorią spiskową, znaną również pod nazwą judeo-bolszewizm."

 

tag/pch24.pl

Pierwotnie na Fronda.pl: 17.04.19


Komentarze

6969692022.01.21 11:12
Oni są WYJĄTKOWO BEZCZELNI. To podstawowa cech przedstawicieli tej nacji. Brońmy się!!! Jesteśmy zbyt tolerancyjni dla antypolonizmu i to daje straszne konsekwencje.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.19 12:47
Jak wiemy byli różni ŻYDZI. Jedni byli gotowi oddać swoje życie za Polskę i POLSKICH ŻYDÓW, inni ŻYDZI zaganiali kijami Polskich Żydów do BYDLĘCYCH WAGONÓW na "UMSZLAGPLATZ" aby zawieźć tych POLSKICH ŻYDÓW do GAZU w NIEMIECKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM AUSCHWITZ. Bez dr EWY KUREK nic z tego nie będzie. Chyba, że damy się DYMAĆ tak jak do tej pory. Wielką PRZYJACIÓŁKĄ PRZYZWOITYCH, UCZCIWYCH, SPRAWIEDLIWYCH ŻYDÓW, szczególnie POLSKICH ŻYDÓW, jest PRAWDZIWA POLKA, mająca największą wiedzę o ŻYDACH, szczególnie mieszkających kiedyś na terenie Polski, dr EWA KUREK, nie powinna ona wychodzić ze STUDIA TELEWIZYJNEGO wyjaśniając kwestie ŻYDOWSKIE między POLAKAMI i ŻYDAMI. Nie mówiąc o tym, że w imieniu POLSKI powinna być od "SPECJALNYCH ZADAŃ" w KONTAKTACH z ŻYDAMI. Taki nijaki DANIELS, Żydowska ambasadorka, czy ten Żydowski minister, a nawet nijaki Netanjahu, powinni być pod specjalnym "NADZOREM" dr EWY KUREK, reprezentującym POLSKĘ w tych kontaktach. Kiedy POJAWI się w RZĄDZIE POLSKIM, jako EKSPERT i osoba ODPOWIEDZIALNA za kontakty z ŻYDAMI, dr EWA KUREK, to będzie znak ze nie ma żadnej z KIMŚ "USTAWKI"? OCZYWIŚCIE dr EWA KUREK musi być mocno "UMOCOWANA", najlepiej, jako WICEPREMIER, lub w ostateczności, jako MINISTER. Inaczej to jest tylko "BAJER". Inna sprawa to, że teraz jest cała masa ekspertów od ŻYDÓW z grona dziennikarzy, którzy do tej pory byli ekspertami od sportu, rolnictwa, pojazdów w ruchu drogowym, skupu opakowań zwrotnych czy obrotu owocami. Przy okazji spytam, KIEDY zostanie wyemitowany przez PiS, FILM dr EWY KUREK pt., „KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE" znany POLAKOM „PUŁKOWNIK" (od prawie 21 lat leży na półce). Właśnie w tej chwili jest OKAZJA na taką emisje tegoż FILMU. Pięknie współgrałby ze ŚWIADECTWEM POLSKIEGO ŻYDA, ocalałego z Holokaustu, uratowanego przez POLAKÓW Edwarda Mosberga. Przy okazji spytam, CZY będą wspólne z IZRAELCZYKAMI KONFERENCJE na temat "OSZUSTWA w JEDWABNEM", na temat "NIEDOKOŃCZENIE EKSHUMACJI w Jedwabnem", na temat "JAK WSADZIĆ DO WIEZIENIA NIJAKIEGO GRONSSA"" za KŁAMSTWA i PONIŻANIE POLSKI???? Jak zabezpieczyć się przed FABRYKĄ zwaną "PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST" i jej 447??? CZY jak wymóc aby nie nazywano POLSKI naszej OJCZYZNY jakimś dziwacznym słowem POLIN, co to jest POLIN???, ponoć znaczy "MIEJSCE TYMCZASOWE" dla KOGO??? Czy Żydzi będą współpracować nad rozwiązaniem tych spraw??? Czy w końcu IZRAELCZYCY pozwolą pochować na CMENTARZU ŻYDOWSKIM, POLSKICH ŻYDÓW z TEGO DOŁU w JEDWABNEM w którym leżą WRZUCENI jeden na drugim NASI STARSI BRACIA w WIERZE, POLSCY ŻYDZI ZAMORDOWANI PRZEZ siepaczy niemieckich GESTAPOWCÓW i SS-manów??? Przecież jest cały RYTUAŁ POCHÓWKU NASZYCH BRACI POLSKICH ŻYDÓW, nie mogą leżeć we wspólnym DOLE bez POCHÓWKU. CZY JEST ZAPROSZONA do tych rozmów PROFESOR EWA KUREK???
Historia żydokomuny, to historia zbrodni2022.01.19 7:34
...największej w dziejach ludzkości.
A przecież to jest prawda o Żydach!!!2022.01.18 22:30
Żydzi jak zwykle, za wszelką cenę .... CHCĄ ZAKRZYCZEĆ PRAWDĘ O SOBIE! .... To nic nowego! Aj, Waj!... Oni tak zawsze robią! Nie trzeba daleko szukać! Wystarczy przeczytać zamieszczony tu artykuł Sever Plockera z 13.I.br..tytuł: ..."Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii..." ! Przecież oni w bardzo wielu wypadkach wydawali sami swoich rodaków... do Gestapo. ! Byli w Getcie na usługach Gestapo, wydawali tych, co się kryli... itp.itd!
Pollock2022.01.18 19:00
Po wojnie w Polsce było wielu chłopców (i dziewcząt) z ubogich chłopskich rodzin, których zauroczył komunizm i możliwość awansu społecznego. Służyli w MO, zapisywali się do ZMP/ZMS, jako junacy budowali Nową Hutę. ————————————————————————————————————————————————————————— Poszukajcie sobie serialu „Dom” na kanale Kino Polska.
Surimi2022.01.18 21:04
Pollock lub pollack to ryba z polnocy z ktorej sie robi slynne surimi imitacje kraba Polak pracujacy na amerykanckich kutrach mi opowiadal.
YORK2022.01.18 18:53
To taka jaskółka, ale dobre i to. PRECZ Z 𝗠𝗢𝗛𝗘𝗥𝗔𝗠𝗜.
goral2022.01.18 18:51
dla ludzi PiS - komuna to Rosjanie, Niemcy to Niemcy nie rozróżniają narodowości niemieckiej od narodowości nie niemieckiej II wojna to "wybryk " Niemców narodowości nie niemieckiej ale PiS woli pisać ze to Niemcy a tu nagle rozumieją zydokomunę :)
Anonim2022.01.18 18:25
Jak to dobrze, że nie można mówić o polakokomunie, gdyż Polacy co do jednego brzydzili się współpracą z komuną i nie istnieje ani jeden przypadek współpracy Polaków z komunistami. (tłum. dla członków PiS i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia) 😁😁😁
Do: Lecha K.- Anonima"!!!2022.01.18 23:30
Znasz to przysłowie, Lechu?..."Uderz w stół, a nożyce się odezwą.."! No więc na tej zasadzie, odezwałeś się, prawda? Sam pisałeś kilka dni temu, kim byłeś i co robiłeś, że m.in. masz i masz nadal chroniczną nienawiść do "KK" i Polaków!... Służyłeś przez wiele lat w SB, donosząc na nas! To żadna tajemnica, ---"chwaliłeś"--- się tym nie raz, nawet podając swój nr w kartotece IPN! ... Kto chciał, to poczytał o tobie i ja też! To straszne co można było o tobie poczytać, że o twoim homo-zboczeniu nie wspomnę!?
Chabad Lubawicz2022.01.18 17:42
a ile takich żydów komunistów z PZPR przyjął Kaczyński do PIS-u? to są ci dobrzy żydokomuniści a ci drudzy żydokomuniści nie przyjęci do PIS-u są źli, wg jakich standardów Jarosław Zbawiciel Żoliborski to ocenia? może za niego decyduje żydowska lożą masońska Chabad Lubawicz i pomniejsze żydki z PIS nie mają nic do powiedzenia
katolik2022.01.18 17:42
Wyszczepieni mają w sobie wirusa na zawsze bo im strzyknęli i jest cały czas produkowany ..aż do śmierci , bedzie powodował różne choroby
jawny starokatolicki biskup2022.01.18 18:47
Bzdury pleciesz, ludziku zagubiony. Otóż mRNA jest związkiem nietrwałym i po 10-14 dniach od szczepienia ulega w organizmie rozkładowi. ______________________________________________________________________________________________ Zapraszam do Kościoła Starokatolickiego Mariawitów. ______________________________________________________________________________________________ https://www.mariawita.pl
najgorsza była policja żydowska w gettach2022.01.18 17:35
spędzająca chazarów w kolumny - składająca się z Żydów z najbogatszych rodzin, czekająca na lewe paszporty
najgorsi byli tenkrajowi "dentyści"2022.01.18 17:39
Dwóch strażaków ze Stoczka, Władysław Janiszewski i Wacław Zasłonka, wzięło udział w grzebaniu zamordowanych podczas akcji [138] . W czasie jednego z wypadów na cmentarz Janiszewski zobaczył zwłoki Żydówki: „Zdjąłem trupowi kolczyki i pierścionek i oddałem je komendantowi [policji granatowej – J. G.] Pawłowskiemu, a za to otrzymałem pozwolenie zatrzymania dla siebie butów zdjętych z nóg trupa zabitej żydówki. W butach tych – dodał strażak Janiszewski – chodziła później moja żona” [139] . Innym razem strażacy powalili szpadlem rannego Żyda, który – wydobywszy się z grobu – usiłował uciec z miejsca kaźni. W Stoczku, tak jak i w Węgrowie, pojawili się również miejscowi „dentyści”, jak nazywano ludzi handlujących na ulicach złotymi zębami wyrwanymi żydowskim trupom. Wspomniany strażak Janiszewski zauważył raz, że „obok trupa leżała szczęka kauczukowa [zapewne chodziło o protezę – J. G.] ze złotą koronką, od której szpadlem odrąbałem koronkę i schowałem do kieszeni” [140] . „Dentysta” koronkę zgubił, gdyż – jak zeznał po wojnie, podczas rozprawy – miał dziurę w kieszeni.
Anonim2022.01.18 20:06
Tylko żydowski dentysta łopatą wyrywa zęby z koronki , innym by się to nie udało.
Lord of chandelier2022.01.18 17:34
Aj waj, a to ładnie tak swoich się wypierać ?Dziwne, że jak popełniali zbrodnie to byli komunistami bez narodowości, a kiedy ktoś chciał się dobrać do ich skóry to darli się , ze to antysemityzm.
Trybunał Narodowy powinien osądzić2022.01.18 17:32
żydokomunę
YORK2022.01.18 17:08
To taka jaskółka, ale dobre i to. PRECZ Z ŻYDOKOMUNĄ.
staszek2022.01.18 17:05
żydzi to najwięksi mordercy w histori jakich zna świat.
"Na Posterunku"2022.01.18 17:20
"Trudno powiedzieć, ilu było „strzelających” policjantów, ale jednym z nich był na pewno Henryk Piniecki, syn Alfonsa Pinieckiego, oficera łącznikowego w komendzie krakowskiej policji [78] . W dniu ostatecznej likwidacji getta w Krakowie młody Piniecki miał niecałe dwadzieścia jeden lat i był policjantem z zaledwie kilkutygodniowym stażem. Na czas likwidacji oddelegowano go z III Komisariatu do wartowni na placu Zgody. Kierownikiem wartowni był sierżant Karol Gawroński, który kilka lat po wojnie w ten sposób opisał przebieg wydarzeń: „Wczesną wiosną przy likwidacji »Geta« w r. 1943 był rozkaz, ażeby strzelać do wszystkich osób, które będą usiłowały opuścić »Geto«. Za niewykonanie tego rozkazu groziło aresztowanie. Policja polska pilnowała na zewnątrz »Geta«, a wewnątrz »Geta« pełnili straż policjanci żydowscy. Pamiętam, że wczesnym rankiembędąc na wartowni nr 2, na placu Zgody, usłyszałem strzał i kiedy wybiegłem z wartowni, zobaczyłem, że policjant Piniecki strzelał drugi już raz do leżącej kobiety z odległości 3 metrów. Kobieta ta usiłowała przejść koło bramy przeczołgując się pod drutami i była z małym dzieckiem liczącym około 5 lat. Piniecki oddał drugi strzał do leżącej kobiety w tym momencie, kiedy wybiegłem z wartowni i działo się to wszystko na moich oczach z odległości 10 metrów. Piniecki chciał jeszcze zabić dziecko, ale zabroniłem mu tego. W tych warunkach zawiadomiłem straż żydowską, która zwłoki owej kobiety zabrała wraz z dzieckiem."
Kornhauser - Kramsztyk2022.01.18 17:05
Polacy chcą też coraz częściej zapomnieć o rządach Pisokomuny
stara wiedżma cyganka2022.01.18 16:39
A kto wydal na śmierć Anie Frank, no kto? Żydowski notariusz!
żydowska ratyzacja Polski2022.01.18 16:33
Nazywam się HERTRICH-WOLEŃSKI i nie jestem taki se zwykły "szczur"... ..... Nazywam się JAN HARTMAN i też nie jestem taki se zwykły "szczur"... ... Nazywam się JERZY URBAN, nie jestem taki se zwykły "szczur", jestem zwykła żydowska kürwa ......... Nazywam się DANIEL PASSENT i nie jestem taki se zwykły "szczur" jestem zwykła żydowska kürwa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mamy tytuły naukowe i byliśmy przez towarzysza rabina sierpem obrzezani, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u nas niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżniamy się tak gdzie stoimy.
A czy wilczur "hrabiego" już nakarmiony?2022.01.18 16:34
jw.
Anonim2022.01.18 15:40
Żydzi wy macie jeden podstawowy problem , myślicie ,że metodami policyjnymi wymusicie miłość do was lub poddaństwo napędzane strachem. Wy budzicie jedynie niesmak powodowany waszą hucpą , pazernością , zdradą i masowym udziałem w latach 1945 -56 w mordowaniu polskich patriotów .
Ach ta żydowska nienawiść do prawdy...2022.01.18 15:36
...i do ludzi. Sorki. Do gojów.
Żaden zbrodniarz nie lubi słuchać2022.01.18 15:15
...że jest zbrodniarzem. Ale fakty pozostaną faktami. Bez względu na to czy żydzi tego chca, czy nie.
Żydzi nie chcą słuchać o ,,żydokomunie''2022.01.18 15:04
Czemu? Przecież to ich pomiot. Niedawno byli dumni... Fakty historyczne potwierdzają jednoznacznie istnienie zarówno żydokomuny, jak i zbrodni żydowskich na całych narodach.
Anonim2022.01.18 15:00
won z Polski
"Anonimie"..? Kogo wyganiasz z Polski?2022.01.18 23:37
Czyżby siebie samego? Nie jesteś Polakiem!... Piszesz, że jesteś, "ateistą żydowskim ...dumnym..g...! " Taki masz właśnie nick, który setki razy używałeś! Jesteś staruszkiem, masz dużo ponad 70 "+"! Z tego co mi wiadomo, to jesteś na "socjalu"! Więc zbastuj, chłopie!
rabbi inoCenty stinkfurtz2022.01.18 14:53
... ja se wypraszam ... my dobrzy ludzie .... nie czerwono krew mamy na rencach ... jeno sok z czerwonego buraka ... naszego swiatowego pejsatego kibucu ... schalom kaczor donald
katolicka deratyzacja Polski2022.01.18 14:49
Zydokomuna ma od 1917 roku na sumieniu krew kilkunastu milionow polskich katolikow. Tak wyraza sie WDZIECZNOSC zydowska Polsce za 1000-letnia goscine,i za kilkakrotne calosciowe uratowanie przed ludobojstwem. Co narod to obyczaj.
Olej2022.01.18 14:45
Co dasz powróci do ciebie tak człowieku jak i narodzie. Dali w 1917 piekło, tak to wróciło do nich w czas II Wojny.
pejsatci kanibale europejskich wysp polin-ezji2022.01.18 15:01
... zydzi ...zydom zgotowali ten los .... by nam ten holokaust przypisac i nas ograbic ..... Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Alojzy Cedzidło2022.01.18 17:00
Może i karma wraca. Może taka jej praca.
ciekawy2022.01.18 14:06
Żydokomuna to już historia teraz jest nowa ideologia żydomasoneria . Cel bardziej szczytny niż żydokomuny tym razem chodzi o depopulację Świata ?
katolicka deratyzacja Polski2022.01.18 14:50
Klamiesz prowoku,Zydokomuna zyje i prezna i zywotna jak zawsze.
Act2022.01.18 14:03
Ustawa Just jest w celu zwrotu indianom ich własności a amerykanie opuszczą co nie jest ich własnością. Niektórzy do Afryki, inni do Anglii część do Izraela
droma2022.01.18 14:03
cyta z mowy JEZUSA ; 'żmijowe plemię ' ...
AAAtomek2022.01.18 13:44
Dzień bez antysemityzmu na portalu poświęconym jest dniem straconym. Brawo katolicy!
co na to Natanjahu2022.01.18 14:08
nie oceniaj podług siebie
AAAtomek2022.01.18 14:19
Nie wiem co na to Netanjahu, bo mnie nie obchodzi, ale dziwię się, że jesteś antysemitą który modli się do Żyda na krzyżu?
stara wiedźma Cyganka2022.01.18 16:42
A notariusz żydowski co wydal na śmierć Anne Frank to antysemita czy brat?
AAAtomek2022.01.18 21:02
Był takim samym szują jak Polacy donoszący na swoich sąsiadów w stylu: "Szanowny panie gistapo"!
AAAtomek2022.01.19 7:45
nie oceniaj podług siebie i swojej rodziny, faszystowska mendo
AAAtomek2022.01.19 9:00
Widzę, że znasz temat z rodzinnych relacji? Twój dziadek czy twój tatuś donosili na Żydów do gistapo? A propos, jak ci się mieszka w pożydowskim domu?
Obiektywny2022.01.18 13:41
NIE MA WIĘKSZEGO KŁAMCY I ZŁODZIEJA ORAZ MORDERCY OD ŻYDA !!!!! PRAWDA ICH BOLI I NIGDY TEGO NIE ZATAJĄ !!!
Wiesz "obiektywny"..!?2022.01.18 23:43
To dziwne, ale prawdę piszesz o swoim narodzie! Przecież wiadomo, że tym pseudo-obiektywnym jesteś ty, Lechu Keller, też Żyd! Myślałeś, że nas nabierzesz na to !? Za bardzo cię znamy i twoje komentarze!