06.04.17, 13:45fot. youtube

18-latka sprzeda dziewictwo za 1 mln euro, żeby pomóc rodzicom

Alexandra Khefren ma rodziców z długami. Cóż, zdarza się. Dobrze, gdy dziecko chce wówczas pomóc. Gorzej, gdy robi to tak, jak w tym wypadku...

Khefren na swój pomysł wpaadła obejrzawszy film "Niemoralna Propozycja". Zainspirował ją tak bardzo, że sama zgłosiła taką właśnie niemoralną propozycję. Jak poinformowała media, chce sprzedać w Europie za 1 milion euro swoje dziewictwo. Za zarobione pieniądze chce kupić rodzicom dom.

Dziewczyna umieściła stosowne ogłoszenie w internetowym serwisie dla prostytutek. Jak mówi Khefren, zainspirował ją wspomniany film. "Miałam 15 lat, kiedy widziałam ten film w telewizji. Był o dziewczynie, która sprzedała się na jedną noc. Może ja mogłabym to zrobić ze swoim dziewictwem. Widziałam wiele dziewczyn, które sprzedają się za 3.5 miliona funtów i więcej" - powiedziała na antenie telewizji.

Co za żałosna degrengolada! I nie chodzi o to, że "w dawnych dobrych czasach" było lepiej. Nie było, oczywiście, a podobny brudny handel to nic nowego. Problem w tym, że dziś 18-letnia dziewczyna opowiada o tym w telewizji i grzeje się w świetle reflektorów tylko dlatego, że chce sprzedać swoje ciało.

W ten sposób - tak jak skrajnie niemoralny film, który ją zainspirował - zachęci do frymarczenia kwiatem dziewictwa jeszcze inne młode kobiety. Wszystko oczywiście w głęboko zdegenerowanym, ateistycznym społeczeństwie brytyjskim...

W ostatnim czasie coraz więcej jest niestety portali, które oferują młodym kobietom możliwość sprzedania swojego dziewictwa. Jak informują polskie media, właścicielem jednego z nich jest w dodatku Polak mieszkający poza granicami naszego kraju.

To doprawdy fatalna degeneracja - ale takie są owoce seksualnej rewolucji i ruchu LBGT, czyli zjawisk, które chcą sprowadzić ludzkie życie do zupełnie zezwierzęconego wymiaru. Żałosne.

mod/se.pl, fronda.pl