12.07.21, 10:08angielscy fani oglądający finał Euro 2020 - screenshot The Telegraph / pixabay

60 000 kibiców bez maseczek przy 33 000 zakażeń w Wielkiej Brytanii!

Pamiętacie Państwo? Jak zaczynała się “pandemia” w poszczególnych krajach? Jeśli nie to przypomnę, że w Hiszpanii zaczęło się od demonstracji feministek i LGBT, w Anglii od meczów z pełnymi trybunami, we Włoszech od pacjenta zero, który chodził po knajpach, a w Polsce od spacerów po lesie. Pamiętacie Państwo jakie ograniczenia dotyczyły rozgrywek sportowych i dotyczą nadal? Moim ulubionym były zasady gry na „Orliku”, gdzie mogło przebywać maksymalnie 14 osób plus 2 trenerów i wszyscy musieli zachowywać dystans.

W światowym sporcie też jest „wesoło”, na przykład Iga Świątek na otwartym korcie Rolanda Garrosa grała przy pustych trybunach, bo mecz rozpoczął się w czasie godziny policyjnej, wprowadzonej na cześć „pandemii”. W tamtym czasie we Francji było po kilkaset przypadków zakażeń, parę tygodni później odbył się półfinałowy mecz Mistrzostw Europy z udziałem Anglii i Danii. Na trybunach stadionu Wembley znalazło się 60 000 kibiców bez maseczek, bez dystansu i w dodatku propagowali aerozol zdzierając gardła. Tego samego dnia w Wielkiej Brytanii odnotowano ponad 33 000 przypadków zakażeń. Jeśli się komuś wydaje, że wirus inaczej traktuje piłkę nożną, a inaczej tenis ziemny, to się myli. Na tych samych Mistrzostwach Europy odbywały się mecze z ograniczoną liczbą kibiców w maseczkach. Sama „idea” organizacji zawodów też idealnie się wpisuje w „mądrość pandemii”. Organizatorami ME zostało wiele krajów, co miało zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Logiczne, prawda? Z jednej strony wprowadzamy lockdown i godzinę policyjną, zakazujemy lotów samolotami, z drugiej latamy po całej Europie i nawet gdzieś pod granicę Azjatycką w Rosji i wszystko po to, żeby wirus się nie rozprzestrzeniał.

No dobrze, ale czy warto o tym wszystkim po raz 1234 mówić? Przecież „wszyscy, wszystko wiedzą”! Jestem przekonany, że nie wszyscy, tylko zdecydowana mniejszość i nie wszystko, tylko niewiele. Oczywiście takich absurdów „pandemicznych” da się przytaczać po kilkadziesiąt dziennie, ale jest pewien problem. Jak to się dzieje, że impreza na Krupówkach z udziałem 1000 ludzi staje się tak śmiercionośna, że każdy ekspert we wszystkich mediach wygłasza swoje złowieszcze "ekspertyzy", natomiast o 60 000 kibiców na Wembley i to w czasie rekordowej liczby zakażeń w Wielkiej Brytanii, nie zająknął się nikt. Z największą uwagą śledziłem wczoraj komentarze ze strony znawców futbolu i innych dziennikarzy. Żaden, podkreślam, żaden nie podniósł alarmu i nie mówił o „siewcach śmierci”, nawet Krzysztof Stanowski po maturze, który swego czasu ścigał pojedynczych obywateli i piłkarzy odwiedzających rodziców albo wychodzących z dziećmi na spacer. Dlatego też warto 1234 i 2345 raz obnażać te kretynizmy i tych ludzi, którzy są sterowanymi pacynkami medialnymi. Śmiechom i „teoriom spiskowym” nie ma końca, gdy się mówi prawdę o centralnym zarządzaniu „komunikatem społecznym”, tymczasem jest to wyłącznie fakt i to dość banalny.

Dlaczego nie było oburzenia z powodu tak „skrajnego braku odpowiedzialności” przy półfinałowym meczu na Wembley? Z prostego powodu, nikt Stanowskiemu, Szpakowskiemu, Mrozowskiemu, Anicie Werner, Jankowskiemu i Gozdyrze, a co za tym idzie TVP, TVN i Polsatowi, nie powiedział, że mają w tym obszarze robić medialną zadymę. Naturalnie to tak nie działa, że do każdego z wymienionych i nie wymienionych dochodzi mejl ze skrzynki Dworczyka, byłaby to strata czasu i energii. Oni wszyscy doskonale i instynktownie wiedzą, co mają mówić i robić, gdy tylko jedna ze stacji, czy ważna postać da sygnał. Proszę wskazać jednego dziennikarza z topu, który się postawił „pandemii”? Mówię o ścisłym topie telewizyjnym, bo przyzwoici dziennikarze z „dołów” się znaleźli. Tak się kręci ta paranoja napędzana przez sterowane i umieszczone w różnych kieszeniach sponsorskich medialne pacynki i dotyczy to wszystkich „dziennikarzy”, od politycznych, przez „lajfstylowych”, aż po sportowych. Milczą kiedy mają milczeć i kabotyńsko drą japę, gdy dostaną sygnał z centrali.


Matka Kurka

Komentarze

Anonim2021.07.26 21:10
/stp/ "przy pustych trybunach, bo mecz rozpoczął się w czasie godziny policyjnej, wprowadzonej na cześć „pandemii” /...../ Takie przygryzki dla ciężko walczących z pandemią to szczyt chamstwa!
Marek2021.07.13 10:13
Tak tutaj wielbicie tego MatkęKurka a to ateista jest przecież! Macie grzech i pójdziecie do piekła . A w dodatku matka kurka napisał tak: 25 września 2008 r. już na Kontrowersje.net: "Nie lubię Kaczyńskich, ponieważ są chodzącym symbolem polskiego stereotypu, wszystko, co można najgorszego powiedzieć o Polakach, jest zawarte w organizmach i działaniach tych dwóch Panów. () Jednym z flagowych zawołań Kaczyńskich jest wiara ojców, ale za symbol wiary ojców wybrali Kaczyńscy katolicką mutację, katolicką patologię i antypapieża Tadeusza Rydzyka". I on pisze na frondzie ?
Skrzypek na dachu2021.07.12 18:19
Ludzie nie dajcie sie nabrac . Plandemia to medialne klamstwo na zamowienie globalistow bezboznych banksterow . Testy PCR lateral flow sa falszywe w 100% . Latem zadnej grypy nie ma , to teraz jest uczulenie na pylki roslinne a nie zadna grypa czy katar .
Marek2021.07.13 10:06
Specjalista się znalazł z podstawowym wykształceniem się znalazł. Debil który do szkoły miał pod górkę. Specjalista od wszystkiego - polityki, samochodów, farmacji i medycyny. A ja ci powiem tak barani łbie. Jestem lekarzem i leczyłem setki pacjentów z Covid. Jak przyjdziesz do mnie i coś takiego powiesz to dostaniesz w ryj bo w ten sposób dyskredytuje wysiłek wielu osób które z narażeniem własnego życia ratowały ludzi. A może kiedyś twoja matka lub twoje dziecko do mnie trafi na oddział ? I co wtedy ? Przybiegniesz i na kolanach będziesz błagał o pomoc dokładnie tak jak to robią inni którzy zgrywają cwaniaków w internecie.
fcuk piss2021.07.12 17:49
Mr. Bix Aliu, That is obvious you not suppose to put your nose into not your business. Those are Polish matters of Polish Parliament, not American Embassy. Your are not even an Ambassador, a medium range diplomat that think he is a genius. We will kick you out of Poland soon as a persona non grata. I hope you know what is that mean.
Skrzypek na dachu2021.07.12 18:22
Pisz po Polsku , bo jynglisz masz za cienki .
Stęka żydek Skrzypek na dachu2021.07.12 17:43
siedząc na nocniku, ta obrzezana niedojda, bo w dupsku ma żydek po ch uju wielkiego hemoroida.
Skrzypek na dachu2021.07.12 17:19
Dosc tego klamstwa bo Plandemia to medialna sciema , zadnej grypy nie ma . Latem jest tylko uczulenie na pylki roslinne ktore nie jest zakazne ani przenosne .
fcuk piss2021.07.12 16:20
uzupelnie a ofiar covida tylko 21 i tak jest od miesiecy dzieki szczepieniom
gumowa kaczka2021.07.12 15:40
Matka kurka czyli tradycyjnie o niczym.Formuła rozgrywek w wielu krajach wymyślona została przed pandemią (więc co to ma do rzeczy) ,w UK liczba zakażeń rośnie ale hospitalizacji i zgonów jest dożo mniej z okazji zaszczepienia 65 proc. społeczeństwa,więc mądre społeczeństwa mogą sobie na pewne rzeczy pozwolić.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.12 15:07
I kilka słów od naszego sponsora. Z czegoś trzeba żyć. - - - - - -- - - Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia du py! Ale tylko du py, szczególnie dziury w du pie po srraniu!"
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.12 14:42
15-ty dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Taro2021.07.12 14:25
W moim miasteczku centrum i duze parkingi musza byc zafoliowane maseczkami, teraz w tej chwili urlop w Grömitz, kazdy chodzi jak chce, promenada, plaze pelne ludz bez maseczek, restauracje, lokale gastronomiczne pelne ludzi bez maseczek, musisz tylko na chwile stanac przed restauracja, podchodzi kelner,sprawdzi czy namordnik na miejscu, podprowadzi cie do stolu i maske wyrzucasz. Operacja jadlo.picie i wyjscie z lokalu bez maski.. wymagaja bo musza,by miec otwarty lokal i miec klientele.
katolik2021.07.12 14:21
jakikolwiek wirus nie był, nie jest i nie będzie bardziej szkodliwy niz zazwyczaj! Mordują ludzkość chemią genetyczną, zniewoleniem.
Po 11 ...2021.07.12 12:58
Angole to łosiowaty naród... Wy Polskie Biało Czerwone Ludziki !!!! .... Nasz ❤️ Izrael ma najnowszy sprzęt taktyczny, czołgi, samoloty i broń jądrowa. ...... Rosja to wielka Cywilizacja. .....
Portofino2021.07.12 12:16
We Włoszech to od całowania Chińczyka.
Po 11 ...2021.07.12 12:13
Angole to łosiowaty naród. Brexit o tym świadczy.
Alek12021.07.12 12:10
Ludzie co robić? To że rząd nas perfidnie oszukuje jest bezsporne. Większość się już dawno poddała nowemu porządkowi, ale do czego to doprowadzi. Co oni planują dalej?
katolik2021.07.12 14:20
śmierc planuj i realizują. Zapominają, ze decyzja o ich rzadzeniu koniec konców należy do narodu, ale naród jest jak głupi osioł, idzie na rzeź. Trzeba się modlić
Marek2021.07.12 11:49
jezeli ten maecz miał cos wspołenego z infekcja to ,dlaczego jeszce na mapie jest taki kraj jak Dania. Na meczu w kopechadze 50000 tys ludzi a kraj ma 500000 dlaczego zyją. matały jesteście to jest sciema do potęgi i nowej NORYMBERGI tak zrobimy nową NORYMBERGE panie niedzielski
Anonim2021.07.12 11:04
A wiecie, że nastrzykniętym robi się 25-28 cykli PCR, czyli tyle ile trzeba, ale nienastrzykniętym robi się 35-45 a nawet 60, co oznacza, że "wykrywa się" jako covid różne resztki po bezobjawowym covidzie sprzed miesiąca, inne koronowirusy (to w sezonie grypowym). Każde 10 dodatkowych cykli oznacza tysiąckrotne wzmocnienie wyników fałszywie pozytywnych. W taki oto sposób "udowodniono" skuteczność nastrzyknięć.
tłusty kot2021.07.12 15:42
jak ty wygrałeś z innymi plemnikami?
Anonim2021.07.12 16:02
Ot, lewacka głupota. Te przypadki nie mają nic wspólnego, no chyba że tylko w pustym łbie lewaka. Lewaku, do zapłodnienia potrzeba jednego plemnika. Do zarażenia się covidem parę milionów wirionów. Lewaku, ty chyba jesteś dzieckiem kilku tatusiów.
fcuk piss2021.07.12 16:22
a ile mikrochipow wszczepiaja ?
Anonim2021.07.12 23:21
ze trzy będą
Anonim2021.07.12 10:46
Kurka, zapominajac o szczepionkach, manipuluje tylko czesciowo. Gdyby tak kazdy od razu mial sie zarazic, to juz dawno wszyscy by przechorowali. Nie ma dowodow ze hospitalizowanych bylo wiecej niz jest LGBT czyli 1%. Duzo tylko w telewizji, wiekszosc z chorobami wspolistniejacymi. Szczepionka chroni przed pobytem w szpitalu, ale nie przed zakazeniem. Na jesien TVP razem z mlodszymi bracmi z polsatu i tvn, moga naciskac na sanitarny holocaust.
PRZEPOWIEDNIA DLA POLSKI I POLAKÓW2021.07.12 10:39
" i rozdupce ten naród i zetrę go s powierzchni, bo sprzeniewierzają się słowom i przykazaniom moim czcząc pomniki i obrazki ręką ludzką czynionemi. "
Anonim2021.07.12 11:04
Lewaku, możesz sobie na kant dópy skoczyć
Matka Kurwka2021.07.12 10:37
Czy Kurka się zaszczepił? Czy liczy na to, że będąc niezaszczepionym wśród zaszczepionych nie zachoruje? Tak właśnie katole myślą...
slawek522021.07.12 11:54
Te czy u ciebie w domu aby wszyscy są zdrowi ?
swasta z wafelków2021.07.12 15:42
zdrowi bo zaszczepieni
PILNE!!!2021.07.12 10:35
Ale w czym problem? Nie rozumiem - przecież pandemia to bzdura
Anonim2021.07.12 10:40
Epidemia to umiarkowany problem, można go w zasadzie ignorować. Ale to co wyprawiają rządy to jest problem. Problemem jest również to co się dzieje z nastrzykniętymi. Lewaki, ale wy głupi!
Przeciw kretynom2021.07.12 10:35
Pełna zgoda! Tylko kto wie czy to milczenie nie było celowe aby gdy będzie taka potrzeba, mówić - zobaczcie oto mamy skutki i bach paseczki z liczbami zakażonych.
robaczek2021.07.12 10:30
I JAK TUTAJ ŻYĆ!!??? ;] ................. foliarze w PIS nie maja łatwo...................a tutaj kurde na powiatach pisowskich nikt nie chce sie szczepic ;] ............................................. SELEKCJA NATURALNA TRWA ;]
matis892021.07.12 10:25
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
XYZ2021.07.12 10:19
Sytuacja jest zupełnie inna niż na początku,oni są w znacznym stopniu zaszczepieni.Zachorują,ale do szpitali nie trafią.
Anonim2021.07.12 10:38
Buachacha!!! Śmiertelność wśród nastrzykniętych, jeśli chwycą covida, jest sześć razy wyższa. Kto się zaszczepił, musi umrzeć. Teraz albo w ciągu 6 lat, bo tyle czasu zajmie aż go rak zeżre. Nie wspominając o tym, że w USA zdechło na 7 lipca 9048 głupców. No, ale jak wiadomo Władze wiele robią, żeby tuszować nieboszczyków, więc trzeba te 9048 pomnożyć razy 10. W "zwykłych" szczepionkach ujawnia się max 5%, ale zachowajmy ostrożność i uznajmy, że teraz ujawnia się 10%. No więc, w USA zdechło 1,2 promila kretynów. No, to wynik nie notowany w historii medycyny. Więcej jak co tysięczny kopie w kalendarz natychmiast po zastrzyku. A to znaczy, że wykitują , tylko później, WSZYSCY. Szczepta się lewaki, świat odetchnie jak was braknie.
Covid bullshit no more!2021.07.12 10:12
Może to wreszcie zdemaskuje ten covidowy bullshit