Szukasz wydajnej prostownicy do włosów, z pomocą której uda Ci się perfekcyjne wystylizować włosy różnej grubości? Zależy Ci na bezpiecznym prostowaniu? W takim razie możemy Ci polecić model BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE. To nowoczesna, bardzo funkcjonalna prostownica, która ma nagrzewające się z obu stron płytki. Po zablokowaniu płytek możesz użyć tego urządzenia także do kręcenia włosów. Warto podkreślić, że prostownica BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE to bardzo częsty wybór doświadczonych fryzjerów.

BaByliss Pro Elipsis 3000 - nowoczesna prostownica z jonizacją

Model BaByliss Pro Elipsis 3000 na wbudowany generator jonów ujemnych, którego działanie bazuje na technologii IonMultiplier. Podwyższona koncentracja emitowanych przez urządzenie jonów ujemnych przekłada się na niesamowitą gładkość, elastyczność i zwracający uwagę połysk włosów. Emitowane jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie zgromadzone na włosach. W efekcie dochodzi do domknięcia łusek włosowych - to dlatego jonizacja powoduje wyraźne wygładzenie.

Bezpieczne prostowanie dzięki regulacji temperatury

Jak większość profesjonalnych prostownic także i model BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE ma funkcję regulacji temperatury. To bardzo ważne w kontekście dbałości o kondycję włosów. Przy użyciu tego nowoczesnego sprzętu możesz prostować lub kręcić włosy w takiej temperaturze, która nie będzie im szkodzić. Zakres temperatury wynosi od 150 do 230 stopni C. Możesz ustawić, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, jeden z pięciu poziomów: 150°C, 170°C 190°C, 210°C i 230°C. Grubsze włosy możesz stylizować w wyższej temperaturze, do prostowania i kręcenia włosów cienkich ustaw niższą.

Zaawansowane technologicznie płytki grzewcze

Przy produkcji płytek grzewczych prostownicy  BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE wykorzystano innowacyjną EP TECHNOLOGY 5.0. Co to oznacza? Płytki grzewcze zostały wykonane z cząsteczek metalu nowoczesną metodą elektrogalwanizacji. W efekcie płytki te są idealnie gładkie, zredukowane zostało zatem tarcie podczas termostylizacji. Struktura włosów pozostaje w trakcie prostowania lub kręcenia nienaruszona, ich łuski są zamknięte. Warto dodać jeszcze, że EP TECHNOLOGY 5.0 podnosi wytrzymałość płytek - zarówno na środki chemiczne, jak i na uszkodzenie mechaniczne. Co więcej, efekty prostowania przy pomocy płytek wykonanych w EP TECHNOLOGY 5.0 utrzymują się na dłużej.

Profesjonalna prostownica dla wymagających

BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE to energooszczędna prostownica (moc: 55 W), z pomocą której zarówno wyprostujesz włosy, jak i wykonasz sprężyste loki lub romantyczne fale. Urządzenie ma długi, obrotowy kabel, który umożliwia komfortową stylizację włosów. Dzięki jonizacji Twoja fryzura będzie lśniąca i gładka, zapomnisz o problemie elektryzujących się włosów. Czy warto wybrać ten model? Zdecydowanie tak! To profesjonalny sprzęt, który umożliwi Ci perfekcyjną stylizację włosów, chroniąc je przed negatywnymi skutkami kontaktu z wysoką temperaturą. Oryginalną prostownicę Elipsis 3000 możesz zakupić w oficjalnym sklepie fryzomania.pl