Megan była torturowana i gwałcona przez recydywistę 18-letniego Oumara Ndiaye. Jak się okazało zwyrodnialec gwałcił kobietę kijem od szczotki z taką siłą, że poprzebijał jej jelita, część brzucha i uszkodził narządy wewnętrzne.

Recydywistę przesłuchano w sierpniu w sprawie gwałtu. Przyznał się do winy.

Teraz ojciec bestialsko zamordowanej kobiety oskarża francuski rząd i wymiar sprawiedliwości o zamiatanie sprawy pod dywan.

- 29-letnia Megane, z wieloma uszkodzonymi narządami po gwałcie, do którego doszło w sierpniu w jednym z budynków centrum miasta Cherbourg w Normandii na północy Francji, znajduje się w śpiączce farmakologicznej – podaje portal TVP Info.

Kiedy Megan po raz pierwszy trafiła do szpitala, „lekarze i pielęgniarki, którzy zajmowali się ofiarą (...) byli tak poruszeni i przerażeni odniesionymi obrażeniami. - „Niektórzy załamali się i wybuchnęli płaczem”. Medycy mają obecnie zapewnioną pomoc psychologiczną” – informuje France Bleu.

- W mediach i internecie trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Megane, która od kilku dni jest wybudzana ze śpiączki – podaje portal TVP Info.