17.02.16, 15:11

Aborcja, pedofilia, kanibalizm - czyli o Kajetanie Poznańskim słów kilka!

Tygodnik „Polityka” publikuje konspekty artykułów, które pisał podejrzany o zabójstwo młodej kobiety na Żoliborzu. Kajetan Poznański odbywał staż w redakcji, a jakże, kultury tego czasopisma. Tam też proponował konspekty swoich tekstów, których motywem przewodnim był kanibalizm.

Zapewne wtedy nic nie wzbudziło podejrzeń doświadczonych redaktorów tego zasłużonego tygodnika. Mało, pewnie ów młody stażysta, jawił się jako kaganek postępu, przekraczając granice, przesuwając wrażliwość tego co wczoraj uchodziło za tabu, a dziś staje się normą. Bo normą są dziś nietypowe zachowania, ocierające się o perwersję.

Kulturowa granica tego, co powinno być izolowane i zwalczane w zarodku, pod hasłem tolerancji dla inności, zdaje się zacierać. Zaczyna się niewinnie, choćby od aborcji, choć to morderstwo, które w poprawnych politycznie kręgach, nazywa się zabiegiem czy spędzaniem płodu. To samo z sodomią czy pedofilią, która staje się tak lekka, że do udźwignięcia, jeśli zmruży się oczy…

Dlaczego więc nie pozwolić ludziom realizować swojej inności jak choćby popularna i legalna w wielu krajach Unii Europejskiej zoofilia (przeważnie w Skandynawii) czy kanibalizm, którego przypadki również zdarzają się w wysoce cywilizowanych krajach Europy Zachodniej? Na tym tle pisanina Kajetana Poznańskiego jest normą.

Gorzej, gdy ze studenta, bibliotekarza i stażysty, wyjdzie demon. Wówczas sytuacja wymyka się spod kontroli. A może dodaje sprawie tylko dodatkowego smaczku, który próbuje wykorzystać redakcja?

Dlatego symptomatyczne jest dla mnie, że do sprawy ze zrozumiałym dystansem podchodzą lewicowe media. Skoro dziecko w brzuchu matki to nie dziecko, nic dziwnego, że nie widzi się potem moralnej różnicy między zjedzeniem kawałka człowieka czy kurczaka.

Tomasz Teluk

Komentarze

anonim2016.02.17 15:48
Może raz jeszcze odkodujmy wyrażenie "lewica": <lewica> = <diaspora żydowska otoczona wszelkiej maści złoczyńcami>. Lewica lub jak kto woli lewactwo jest tworem żydowskim i widać to wyraźnie, że odkąd Żydzi zaczęli być tolerowani przy sterach krajów, które nie są ich krajem, to poplecznictwo dla wszelkiej swołoczy atakującej prostych i uczciwych ludzi zaczęło się umacniać. W Chinach też mamy komunizm i tzw. silnie lewicowe władze, ale tam bandytyzm się tępi - jest tak bo tam nie ma Żydów we władzach.
anonim2016.02.17 16:29
"Skoro dziecko w brzuchu matki to nie dziecko, nic dziwnego, że nie widzi się potem moralnej różnicy między zjedzeniem kawałka człowieka czy kurczaka." - dobra puenta na umysłowe lewactwo
anonim2016.02.17 16:39
Może raz jeszcze odkodujmy wyrażenie "lewica": 'lewica' = 'diaspora żydowska otoczona wszelkimi wrogami uczciwych ludzi'. Przecież napisałem tą równość, a mimo to jakoś zniknęła.
anonim2016.02.17 21:12
Tak frondelek lubi robić powiązania rodzinno-polityczne, to niech opisze kto namaścił dubienieckiego i nauczył go wyłudzać pieniądze i kto chronił go za czasów piSSu.
anonim2016.02.18 9:07
Nie rozumiem dlaczego fronda publikuje takie brednie. Pan "PSYCHOLOG" Teluk rozpracował widzę portret psychologiczny Kajetana P. i przy okazji tygodnika POLITYKA. Wg mnie ktoś kto wypisuje takie idiotyzmy i miesza aborcję, pedofilię z psychopatycznymi mordercami to sam potrzebuje pomocy specjalisty. Teluk zarzuca, że dziennikarze Polityki nie zareagowali po tym co pisał o kanibalizmie itp a widzę że fronda też nie reaguje na to co wypisuje autor tego "artykułu" ...żeby potem nie było ;)