23.11.21, 15:12fot. yt/kprm

Absolutny skandal! Premierowi Morawieckiemu odmówiono prawa głosu podczas debaty w PE nt. Białorusi

- Parlament Europejski odmówił premierowi Mateuszowi Morawieckiemu wystąpienia podczas dzisiejszej debaty nt. Białorusi - przekazał rzecznik PE korespondence RMF w Brukseli Katarzynie Szymańskiej – Borginon.

Jak wiemy, to właśnie Polska ponosi największy ciężar odpierania hybrydowej agresji reżimu Łukaszenki, realizowanej według operacji „Śluza”. Białoruskie służby w sposób siłowy próbują przemycać na teren Polski całe rzesze migrantów, którzy wcześniej zostali sprowadzeni na teren Białorusi z Bliskiego Wschodu.

Polscy funkcjonariusze są chwalenie przez różne kraje, media i służby, a w tym przez unijny Frontex za obronę skuteczną obronę granicy.

- Polscy strażnicy graniczni, żołnierze i policjanci odparli kilka szturmów zorganizowanych i nadzorowanych przez białoruskie służby. W tym czasie w Polsce rozpętywana jest histeria "wiodących mediów", bliskich Brukseli i Berlinowi polityków "opozycji", "aktywistów" i celebrytów – podaje portal tysol.pl.

Co ciekawe, powyższe histeryczne tezy propagandowe są całkowicie  zbieżne z propagandą białoruską, a więc z konsekwencji - rosyjską.

 

mp/rmf24.pl

Komentarze

matis892021.11.23 22:08
Morawiecki szatanisto lewacki, twój głos jest tym samym co Syntezatora Niedzielskiego i PIS Kościńskiego od państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii.
Anonim2021.11.23 21:40
Brawo, nareszcie kłamca nie może wypowiadać swoich bzdur !!!!!!!!!!!!
cam2021.11.23 20:57
Cóż za zdziwienie. W PE już przed debatą październikową pojawiły się niechętne głosy eurodeputowanych w sprawie nadmiernego wykorzystywania przez polskiego premiera mównicy PE, obliczonego na krajową politykę. W PE dobrze też pamiętają jak Pinokio nadużyć gościnności i przemawiał dłużej niż było to umówione.
NiechBredziOCenieChlebaWChlewniStarców2021.11.23 20:44
Postać Łgarza Tysiąclecia z Polski jest fetowana tylko w Kurwizji. Wszędzie indziej jest po prostu flekowana, Nikt nie chce wysłuchiwać tasiemcowych kłamstw, piramidalnych łgarstw, oszukańczego słowotoku i zwykłych bredni.
Lechu.."kretynizacjo"! Zmartwię cię!2021.11.23 20:37
Premier "JEST MĄDRZEJSZY, NIŻ ŁADNIEJSZY"! A ty tyle się tu napisałes wpisów, w różnych nickach!--- Grubo ponad 100! I na nic!.... Aj, waj ! --- Otóż Pan Morawiecki nawet nie przyjechał na Debatę! Premier poprostu dał swój List do przeczytania dla prof. Legutko, który go tam przeczytał!.... Treść jego jest opublikowana w w następnym Art. "Nic o nas bez nas" ! Już chyba wiesz, dlaczego nie chcieli słuchać Premiera?--- W tym liście jest 100% prawdy!--- A oni nie chcieli słuchać o sobie prawdy! Podobnie, jak ty!
Skrzypek na dachu2021.11.23 20:18
Brawo Pan Profesor Ryszard Legutko . Tez komentarz 14:36 .
Ena2021.11.23 20:00
Ja svoje loše dane volim gristi sam Piti i lutati po krčmama Al' često stignem samo do njenog pogleda Ena je divna žena, Ena dobro zna Da takvi dani svrše s gužvama Zato me zove k sebi da bi mi pomogla Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Znam da bi Ena htjela da sam stalno njen Valjda jer tako često nestanem Ona me uvijek ima u svojim mislima A kad joj želim reći da je bolji kraj Od naših bjegova i zasjeda Ena me samo gleda i kaže "Ne, ne, ne" I ne idi bez kaputa Pogledaj, sve je bijelo, zima je I ne idi bez kaputa Pogledaj, sve je bijelo, zima je Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Prošlo je dugo vrijeme i daleki bijeg I, mada, nemam čak ni imena Ja često sretnem Enu u svojim snovima Kad svoje loše dane ovdje grizem sam I sretnem putnike po krčmama Ja pitam da l' je znaju i je li ponosna Kažu da još je lijepa i da ima stav Al' često, čak i kad je vesela Opaze plavu sjenu u crnim očima Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Do mene nema puta Pogledaj, sve je bijelo, zima je Do mene nema puta Pogledaj, sve je bijelo, zima je Do mene nema puta Pogledaj, sve je bijelo, zima je Do mene nema puta Pogledaj, sve je bijelo, zima je Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Ja, Ena, nisam tvoj sin, zapamti to To možeš raditi s njim, za mene je već kasno Do mene nema puta Do mene nema puta Do mene nema puta Do mene nema puta Pogledaj, sve je bijelo, zima je
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.11.23 19:59
Morawiecki nawet jak milczy to łże jak pies. Nikomu w Europie nie potrzebna jest taka zakłamana gęba.
Mała162021.11.23 20:17
A kogo bolszewiku z Łubianki obchodzi twoje zdanie. Nikt ciebie tu nie bierze pod uwagę. Jesteś takim walającym się śmieciem...
kefas2021.11.23 19:49
premier polskiego (nie)rządu zwany Pinokiem zarzuca legitymizację władzy Łukaszenki przez Kanclerz Merkel bo Ta z nim rozmawia. Matłuszek zaś tupie nóżką, szabelką macha, o III WŚ z UE majaczy i dziwi się, że nikt z nim nie rozmawia, bo po co, wszak to nie on gada lecz ludzki pan z Żoliborza. Szkoda czasu marnować.
O ile procent więcej…2021.11.23 19:45
wyda ludek frondowy na Boże Narodzenie '21 niż rok temu?
Morawiecki to pacynka2021.11.23 19:42
Wysłać Yaroslava Spasitiela do PE.
Žůk2021.11.23 19:38
W czasie poprzednie debaty Morawiecki dostał 10 minut na wygłoszenie stanowiska, a gadał 30 minut. Przypominam, że w polskim sejmie wyłączają mikrofon posłom, którzy przekroczą czas wystąpienia o 30 sekund.
Krakus2021.11.23 19:25
PiS zaczyna odczuwać swoje miejsce w szeregu...
Polak2021.11.23 19:21
Czyli bez niespodzianek, ***owska mafia jak zwykle sobie nie radzi ze sprawami innymi niż ordynarne kradzieże.
Nol2021.11.23 18:59
Nie pozwolili mówić premierowi Morawieckiemu? a po co? przeciez to wojna Niemców i Rosji z Polską! jak zawsze w historii...Szkoda,ze tylu tumanów, takich "nibypolaków" tego nie widzi. ...przestali wierzyć w Auszwic...?
PSL i PO to samo zło !2021.11.23 18:56
Prędzej czy pózniej UE rozpadnie się . To tylko kwestia czasu . UE powstawała jako zupełnie inny twór . Robert Schumann , de Gasperi i inni ojcowie unii przewracają się w grobie widząc co się dzieje w euro-kołchozie .
O tym nie dowiesz się z Frondy....2021.11.23 18:43
Sondaż CBOS : - poparcie dla rządu najniższe od sześciu lat. Skoro w CBOS toną, to w rzeczywistości już są na dnie i wgryzają się w muł.
Anonim2021.11.23 18:44
Jak można popierać ekipę, która doprowadziła do załamania waluty, potężnej drożyzny i niewyobrażalnej zapaści służby zdrowia i umieralności? Jak można popierać coś takiego?
stop lewackim POżytecznym idiotom !2021.11.23 18:58
Wygrajcie zatem wybory , głupole !
Anonim2021.11.23 18:35
a pis chwalil sie jak to Unia teraz szanuje ich i powaza. zebrakow sie nie powaza, klamcow nie szanuje sie.
alzara_2021.11.23 18:32
Premier Mazowiecki jest zbyt dobry, dlatego okazali mu brak szacunku. To typowe dla ludzi z ograniczonym umysłem, a tam w PE ich jest wielu....Prostactwo. Prawicowi europarlamentarzyści powiedzą co trzeba, a Morawiecki jest umówiony z Macronem i Merkel i to jest ważniejsze niż jakaś tam debata, która na pewno nie zakończy się dla Polski dobrze. Prezydent Czech zadeklarował wojska na granicę i takie deklaracje są dzisiaj ważne.
Anonim2021.11.23 18:32
i BARDZO DOBRZE!!
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.23 18:26
WROGOM POLSKI, POLAKÓW i POLSKOŚCI dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ" jak rzekł ichny FIRER znany "WNUCZEK" NIEMIECKIEGO HITLEROWSKIEGO WERMACHTOWCA", KRÓLICZEK swojej EUROPEJSKIEJ "TESCIOWEJ", PRZYPOMNĘ. Pamiętam to dramatyczne wystąpienie profesora Władysława Bartoszewskiego, które odebrałem inaczej. Całkiem inaczej jak by chciała to PO. Moim zdanie te ostre słowa Profesora Władysława Bartoszewskiego i to zasadne określenie było skierowane do WROGÓW POLSKI, POLAKÓW i POLSKOŚCI, do tych dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ". Do tych którzy myślą jak tu WYDOIĆ POLSKĘ i POLAKÓW. Do tych różnych NOWYCH TARGOWICZAN, do tych którzy NIENAWIDZĄ POLSKI i POLAKÓW, do tych różnistych którzy są teraz w KONFEDERACYJI, jakiś MIKCKEBRAŁUNÓW, a nawet do ZŁODZIEI z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. Ten DRAMATYCZNY OKRZYK do ZDRAJCÓW "BYDŁO", tak WYKRZYCZAŁ, jak kiedyś REJTAN zaprotestował, PROFESOR WŁADYSŁAW BARTOSZEWSKI dosadnie właśnie TAKICH określił ich słowami "BYDŁO".
Felek2021.11.23 19:49
Nikt nie rozlicza z afer Pisu ale szambo wyplynie na wierzch jak tylko utraca wladze. Mam gdzies PO nigdy na nich nie glosowalem, ale zaglosuje na kazda partie ktra podejmie rozliczenia "Bydla" z PiS.
Alojzy Cedzidło2021.11.23 18:26
No to się nam Unijkoberlin odsłonił .. Rozmowy z Putinem nad naszymi głowami . Granicę Polakom wolno bronić ale tak aby Putina nie denerwować W żadnym przypadku bandyckich sposobów przekraczania granicy nie traktować nie humanitarnie. Nad sprawą ijej zgodnocią z zaleceniami Berlina ,pilnują nasi " tiuskdojcze ". A Polacy mordy w kubeł . Ciiiszszszszaaaaaa..... .
Anonim2021.11.23 18:13
Po co im tracic czas na sluchanie klamstw tego pajaca? Znaja jego i innych z pisu zbyt dobrze, by nabiera sie. wazne jestescie pisiorki. hehehe!
" Anonimie"??? To ty jesteś "pajacem"2021.11.23 18:27
Dlaczego obrażasz!--- Ile i kto ci płaci za pisanie takich obelg!? -- Trollu, Lechu Keller, brakuje ci na chleb, że się tak sprzedajesz??? Przecież pisałeś, cytuję ciebie: --- " jestem na socjalu"! Kto tu jest pajacem i zdrajcą w jednej osobie, jak nie ty! --- Nie podoba ci się w Polsce? /"ateisto- żydowski"/, kto cię trzyma? Wiec możesz jechać do swojej ojczyzny! Jaki problem? Nie widzę!?
w Europie2021.11.23 18:13
Cóż, jaki premier, takie możliwości. Ale wstyd...
Alojz2021.11.23 17:57
W ramach troski o zbawienie duszy Mateusza, co Frondzie powinno szczególnie leżeć na sercu, oszczędzili mu okazji do kolejnych kłamstw. Czy Pis jest świadom, że przed Bogiem trzeba będzie zdać sprawę ze śmierci niezaszczepionych, z wybrania poparcia zamiast zdrowia, z pieniędzy na Kurskiego zamiast na zdrowie, z niebotycznego nepotyzmu i pogardy.
krzysztof2021.11.23 17:55
PE I JEJ LEWICOWE PARTIE TO KOMUNA W NAJGORSZYM WYDANIU POLACY ZA LEKCEWAŻENIE NASZEGO PREMIERA I RZĄDU CHCEMY REFERENDUM O DALSZEJ OBECNOŚĆI W UNII ZDRAJCÓW I POPLECZNIKÓW PUTINA
Anonim2021.11.23 18:24
Komuna to utopia, w polsce od 1945r istniał pis zwany PZPR i niestety wrócił.
Delbrück2021.11.23 17:41
Putin uderzając w Polskę imigrantami testuje poziom międzynarodowej izolacji naszego kraju po sześciu latach polityki Kaczyńskiego. Tymczasem Kaczyński w odpowiedzi na działania Putina robi wszystko, aby Polska była jeszcze bardziej izolowana. Nasz Wódz jest w ataku narcystycznej psychozy czy ktoś po prostu ma na niego haka? – pisze Cezary Michalski.
matis892021.11.23 17:52
Nie tylko Putin, ale i Niemcy. Ten islamsko-migrancki cyrk objazdowy od lat w UE jest finansowany przez Niemcy i ruskie lewactwo z Ruskiej UE.
Japa2021.11.23 18:05
Noo ... Racja . To co by Sz."Delbruck" radził zrobić Kaczyńskiemu aby było OK z Berlinem i Moskwą ? Tylko błagam , poradz tak , abyśmy w Polsce mieszkali. I aby Auschwitz było nadal muzeum.
Ejże.., chłoptasiu? Delbrucku!2021.11.23 18:31
A kimże jest dla nas Cezary Michalski!? To jego własna opinia, mnie i zapewne większości Polaków , to g...... obchodzi! Każdy ma swój osąd, ja tez! Nie obchodzi mnie twój"Cezary"! Poniał?
Anonim2021.11.23 18:48
Mam dziwne podejrzenie, że w miejsce mózgu ktoś zapobiegliwy wpuścił ci piankę montażową, żeby nie było szkodliwego przeciągu..
"anonimku"! Czyżbyś się wstydził?2021.11.23 19:10
Ależ ja nie podejrzewam?! Ja to wiem, to widać w twoich wpisach! Tobie pianki nie potrzeba, ty już nie umiesz myśleć! Mózg ci chyba wyparował!? Nie czytasz jak ci nie raz piszą, abyś ... leczył nogi, bo rozumu już nie masz!? ... Można było się z tego uśmiać! To było takie trafne określenie!
katolik2021.11.23 17:37
to najlepszy wojenny kawał o szmateuszku
Anonim2021.11.23 18:11
Ostatnio dostał 5 minut na swoje łgarstwa, a kłamał 30 minut. Limit w tej kadencji został wyczerpany
nemo2021.11.23 18:16
Skąd tu tylu durniów? dobrze wam płacą? zdrajcy , przepadnijcie na wieki!!!
Do "nemo"...! Nie udawaj!2021.11.23 18:51
Pytasz skąd tu tylu "durniów"? ---Aj, waj! Naprawdę nie wiesz?--- Jest tylko jeden!--- Przecież ty nim jesteś, Lechu Keller, i to od bardzo wielu miesięcy! Każdy z nas cię zna!... Piszesz tu w dziesiątkach nicków, a co jest w tym najgłupsze? --- To że sam piszesz do siebie, sam sobie odpisujesz i nawet się ze sobą w nickach się sprzeczasz! Bardzo często powielasz te same wpisy w różnych artykułach! Czy może być jeszcze coś głupszego? Nie wiem, czy Szanowna "FRONDA" tego nie widzi, jak ich Portal zaśmiecasz???
"anonimie"??? Napisz nam!2021.11.23 18:38
Napisz nam w końcu !----- A KIEDY TY WYCZERPIESZ LIMIT I PRZESTANIESZ NAS MORDOWAĆ SWOIM TROLLOWANIEM,--- NIENAWIŚCIĄ DO WSZYSTKIEGO I WSZYSTKICH! Tych wielkich twoich bredni nie da się przetrawić! To jest chore!
Faustyna2021.11.23 17:30
Banda chamów, nie rozumieją, że do czasu będą nosili swoje głowy.
matis892021.11.23 17:30
Dlaczego Fronda wprowadziła technologiczne uwstecznienie, aby komentarzy było mniej i aby wyświetlały się z opóźnieniem ??? Wcześniej komentarze wyświetlały się od razu, a teraz do kamienia łupanego ??? Takie celowe uwstecznienie dla katolików gdy lewacki PIS wprowadza 5G i cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii ???
matis892021.11.23 17:25
Masoński lewacki szatanista Morawiecki odmówił prawa studiowania tym co nie przyjęli aborcyjnego, demonicznego PIS szajsu szczepionkowego od Ruskiej UE.
kat2021.11.23 17:23
Dopóki lewactwo "rządzić" będzie Europą, dopóty ludzie normalni ze swoją reprezentacja w postaci rządów prawicowych będą marginalizowani. 3/4 eurodeputowanych, to zwolennicy aborcji i eutanazji, popularyzatorzy wszelkiej maści zboczeń i hedonizmu, wrogowie Boga, Kościoła i tradycyjnych wartości chrześcijańskich, przeciwnicy samodzielnej polityki niepodległych państw, członków UE. Wysłuchiwani są i jakiś czas jeszcze będą kolaboranci, zdrajcy i destruktorzy własnych państw. Na forum PE to właśnie V Kolumna wiedzie prym i skutecznie szkodzi Polsce. Milczeć jednak nie wolno. Musimy dbać o narodowy interes, a prawda wkrótce zwycięży.
Anonim2021.11.23 17:23
Róbmy swoje!
ONLY PEACE2021.11.23 17:21
IV Rzesza pod kierownictwem hitlerowskiej agentki STASI ma za zadanie zniszczenie Polski i wymordowanie reszty Polaków.
katolik2021.11.23 17:38
i właśnie SSPIS nazisci to robią !
ONLY PEACE2021.11.23 17:18
IV Rzesza pod kierownictwem hitlerowskiej agentki STASI ma na celu zniszczenie Polski i wymordowanie reszty Polaków.
24 października 20162021.11.23 17:18
Morawiecki cementuje relacje z Łukaszenką. W poniedziałek rano wicepremier Mateusz Morawiecki spotkał się w Mińsku z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką. Do takiego spotkania nie mogłoby dojść w Warszawie, bo prezydent Białorusi jest objęty sankcjami UE. - W gospodarce nie straciliśmy kontraktów, tak jak w polityce. Tym niemniej trzeba je podnieść na bardzo wysoki poziom - powiedział podczas spotkania Łukaszenka, cytowany przez rządową białoruską agencję BiełTA. Dodał, że właśnie gospodarka ma być fundamentem ściślejszych relacji Białorusi z jej najbliższym sąsiadem
Suweren2021.11.23 17:18
A mogli po prostu mikrofon wyłączyć, jak różnego rodzaju Terliszki i Wiciowce w Polsce.
ak2021.11.23 17:11
Och ! Cóż za strata. Cała Europa wstrzymała oddech ! Nie będzie lansiku !
kibuc EjU sami swoi jak w polin2021.11.23 17:08
.. pejsate kanibale wysp p o l i n -ezji nielubio jak im sie sjeste przerywa ... POPO abortowanych a nieurodzonych ... "zlepkach" ..... schalom kaczor donald
z Kanady2021.11.23 17:05
Co sie dziwicie, przecież mamy napad na Polske ze wschodu i z zachodu. Powtórzył się rok 1939.
poseł ZP2021.11.23 17:16
I DLATEGO TA UCIECZKA DO KANADY, CO?
z Kanady2021.11.23 18:03
mylisz sie i to bardzo, wyjazd byl po stanie wojennym, dla takich jak ja nie bylo miejsca w Ojczyznie
tak działa pisowskapolicja jak nie jesteś Tuskiem2021.11.23 17:00
https://www.o2.pl/informacje/zapomniala-wylaczyc-mikrofon-jej-maz-jest-policjantem-skandal-w-nowogardzie-6707848267430656a
Kola2021.11.23 16:59
Sprawdzić warunki podpisanych z UE umów .Szczegółowo. I wykorzystać.
M.2021.11.23 16:59
Tak, tak, tak! Lewacy z PE boją się sukcesu Polski i polskiego Premiera. Jest naturalnym przywódcą, świetnym mówcą, ma wiedzę nie tak jak pajace unijni. Jest niebezpieczny bo pokazuje wielką dysproporcję intelektualną, więc jak mogą podkładają nogę Polsce na wszystkich możliwych i nieprawdopodobnych frontach, bo honoru te szmaty nie mają!
jerzy2021.11.23 16:53
Lewactwo europejskie wyszło z worka.
katolicka mineralizacja Polski2021.11.23 16:48
A w jakim trybie Morawer miał przemawiać?
Ala Wilk2021.11.23 16:41
Najpierw Morawiecki bluzgał na UE a teraz się dziwi że nie chcą go słuchać?
nemo2021.11.23 18:19
A co to jest unia?absolut jakiś? świetość?
Anonim2021.11.23 16:40
„odmówiono prawa głosu:. Ha, ha, ha, ha. Piękny widok. Nieszczescie przy pracy: PiSdzielce w czasie wstawania z kolan padli na ryj.
wydalić Tuska z EPL z wilczym biletem2021.11.23 16:40
banity
A gdzie2021.11.23 16:40
król Jewropy ? Tłumaczy się z jazdy na gazie ?
Nina2021.11.23 18:11
Nie król tylko rudy srul jewropy szwabskiej.
Koniec Świata2021.11.23 16:40
Za ok. 4 mld lat Słońce stanie się czerwonym olbrzymem i pochłonie planety wewnętrzne, w tym Ziemię.
Po 11 ...2021.11.23 16:31
Cóż, jak Kuba Bogu, tak Bóg ... Cubańczykom.
katolicka deratyzacja Polski.2021.11.23 16:31
PO + Konfederacja = POWROT KOMUNY i Tuska !!!
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:34
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
czere2021.11.23 16:27
Nie dziwota. Lewactwo w PE popiera lewactwo zbiru i tyle. Będzie smutno czy wesoło jak większość muzułmańska będzie obcinać części ciała za różne formy "nowoczesności" przyszłej mniejszości rdzennych Europejczyków?
Właśnie PE strzeliło sobie w kolano2021.11.23 16:27
To duży zgrzyt, więc media to rozdmuchają, więc Morawieckiego usłyszy dużo większa grupa ludzi... Teraz każdy będzie chciał się dowiedzieć, jakie treści miały być ocenzurowane.
Anonim2021.11.23 16:23
hhahah A wczoraj pisano że cała Europa wspiera Polskę w sprawie Białorusi.A tu znaczymy pod rzadami PiS tyle co nic.
Ojojoj2021.11.23 16:22
To te sławne wstanie z kolan? Że za czasów pis, Polska ma powazanie w Europie?
Hue2021.11.23 16:22
No to mamy pokaz wstania z kolan.
Filip2021.11.23 16:19
W Polsce do władzy dorwali się durnie, którzy działają na niekorzyść kraju, ale do perfekcji opanowali umiejętność okłamywania i manipulowania społeczeństwem. W wyniku łamania praworządności przez polityków z PiS-u i Solidarnej Polski nasz kraj straci prawdopodobnie dotacje w wysokości 770 mld euro. Rządzący wydali już 6 mln zł z budżetu państwa na bilbordy reklamujące powyższe dotacje, których nie będzie. Dla nich bezprawie jest ważniejsze niż 770 mld euro unijnych dotacji. Mylą "suwerenność" z łamaniem praworządności. Wyborcy PiS-u wybrali durni do rządzenia!!!! Mam nadzieję, że durnie po utracie władzy zostaną surowo rozliczeni!!!! Na arenie międzynarodowej nasz kraj znalazł się w izolacji i rządzący nie mają za granicą żadnego autorytetu, a sami na to zapracowali!!!!
Cip, cip, cip ... ?2021.11.23 16:37
.
"Filipie"...? vel Lechu!2021.11.23 19:34
Mylisz się! To nie do władzy "dorwali się durnie"! ....To do pisania komentarzy tu dorwał się tylko --- 1 DUREŃ---- ! W dodatku udaje, że jest tych durniów wielu! ... Niestety, jest jeden, ale w wielu nickach które jak zwykle zmienia przy każdym wpisie!! --- TO NIE NOWINA, TEN TYP TAK MA! --- Wiemy o tym, aż za dobrze!
Filip2021.11.24 8:04
W twoim wpisie brak jest treści merytorycznych. Bardzo nad tym ubolewam bo lubię polemikę tj. walkę na argumenty!
matis892021.11.23 16:18
Masoński szatanista Morawiecki odmówił prawa studiowania tym co nie przyjęli aborcyjnego, demonicznego PIS szajsu szczepionkowego od Ruskiej UE.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:25
Konfederacja sprzedala Polske lesbijce Putinowi,smierc wrogom Ojczyzny !
Śmierdź wrogom Ojczyzny2021.11.23 16:45
­
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:35
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
Anonim2021.11.23 16:30
Nikt Ci nie zabroni studiować książek - np. tych o szczepionkach, szczepieniach i ich dobroczynnych skutkach.
Newsroom2021.11.23 16:14
Discovery, które przez wiele lat dzieliło się skokami z TVP, nie ma obowiązku sprzedawać sublicencji do pokazywania Pucharu Świata. Ustawa o radiofonii i telewizji mówi jasno, że najważniejsze wydarzenia sportowe dla polskich kibiców, w tym PŚ w skokach, muszą być pokazywane w telewizji ogólnodostępnej. A TVN spełnia te wymagania. Grupa Discovery cały czas jasno stawia na to i otwarcie o tym komunikuje, że jedyną ogólnodostępną stacją pokazującą skoki narciarskie w Polsce jest właśnie TVN.
Anonim2021.11.23 16:14
Ale komuchom, prominentnym członkom PZPR nie odmówią głosu - to wiele mówi o tym, co z Unią zrobili Niemcy.
To tylko kwestia czasu....!2021.11.23 19:01
I to dość krótkiego czasu!.... Od dawna to wiadomo! Taka wersja Unii niedługo się rozleci! Dobrze zrobiła Wielka Brytania, że rzuciła tego olbrzyma " na glinianych nogach"! ... Nie do takiej UE wstępowaliśmy! Taka Unia musi być podzielona w/g państw!! Obecnie jest jak... "Bestia"!
***** Nowy Lad i caly POPIS2021.11.23 16:09
https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19127971-wielka-brytania-77-tys-nadmiarowych-zgonow-poza-szpitalami-12-proc-to-covid -----------------juz tylko Norwegia zostala PISiorom by straszyc brakiem lockdownu........... 7 000 to obecnie nadwyżka zgonów w Szwecji (2020 i 2021) w porównaniu ze średnią z lat 2015-19. Ok 3000 to obecnie nadwyżka w Danii. Norwegia 0. Finowie ok 3300. Różnica w Danii, Finlandii, Szwecji (na mieszkańca) jest obecnie niewielka
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:27
Lajdacy z Konfederacji liza dup[e Putinowi i Lukaszence i pokazuja im z duma polskie zaswiadczenia zgonu !
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:34
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:35
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
PE to część wojny hybrydowej2021.11.23 16:08
...zorganizowanej przez merkel i putina. Prawda może zabić żydokomunę. Działa na tę hołotę jak woda święcona...
Chamswo2021.11.23 16:08
i drobnomieszczaństwo, zaprzaństwo w UE. że też Polska jeszcze uczestniczy w chamskich posiedzeniach Parlamentu UE. Won UE.
Newsroom2021.11.23 16:01
Ta blokada premiera Morawieckiego to nic innego jak wyraz bezsilności i bezradności Niemiec i całej lewicy w PE i KE. Totalna opozycja padła w Polsce - ulica i zagranica była kompromitacją ! Teraz atak na granicy również niewypał, dlatego w Brukseli i w Luksemburgu panuje wścieklizna, bo nie mogą nas rzucić na kolana ! Imają się różnych sposobów i cały czas lipa, nic nie wychodzi ...
Google2021.11.23 16:00
To wspaniała okazja Panie Premierze! Otworzyć linie kredytowe dla Polski poza budżetem UE i wyswapować się z tego 'cyrku'. Szkoda czasu na rozmowy z ludźmi bez rozumu. Pozdrawiam i gratuluję zaoszczędzonego czasu. Tak Trzymać!
ak2021.11.23 17:18
Nie zapomnij zapisać się jako chętny do spłacania długu !
Eustachy2021.11.23 15:56
Moskal , Niemiec nie osiędzie , dobędziem pałasza , hasłem naszym zgoda będzie i ojczyzna nasza !
jak spacujesz2021.11.23 16:15
gimbazo niedouczona?
co za wspaniała wiadomość2021.11.23 15:53
nie może być, ten co jest na Frondzie i w tvPIS przedstawiany na zbawcę wszechświata, mądrość objawiona i nieobjawiona został potraktowany jak zwykłe zero, jak zwykła pisowska szmata, nie dali mu możliwość wygłoszenia swoich kłamstw? już nawet oni maja jego dość, narobiłeś Morawiecki im gnoju z granica to ciebie potraktowali jak to zero (0), oczywiście w tvPIS w wiadomościach przekują to w pisowski sukces, skandalem to jest Morawiecki i cały PIS
katolcka deratyzacja Polski2021.11.23 16:14
PO to partia faszystowska
cymbał z PIS2021.11.23 16:31
PIS to partia bolszewicka
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:35
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
Jenny2021.11.23 15:50
Wszyscy i wszedzie ignoruja pisiorow,well done!
I nikt2021.11.23 16:09
nie wspomina nawet przy s..niu o PO.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:15
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
polska deratyzacja Ojczyzny2021.11.23 18:36
PiS i jego gamonie to żydowskie pachołki!
Anonim2021.11.23 16:27
Gdy się kogoś ignoruje to nie traktuje się go wyjątkowo.
Moder2021.11.23 15:47
Moder - tylko idiotyzmy i wulgaryzmy dajesz, a konkretne posty nie interesują cię ?
Tu nie ma modka2021.11.23 15:59
­
Anonim2021.11.23 15:47
To że żydziska łżą jak psy, to jest zrozumiałe, oni nie potrafią inaczej utrzymać się przy cycku. Ale co te żydziska bulwersuje najbardziej, że wszyscy ICH mają w D UPIE! 😁😁😁
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:16
PO to partia faszystowska
"anonimie"??? Ręce opadają?2021.11.23 19:26
Przecież znów, Lechu, sam piszesz o sobie i swoich Rodakach-Żydach, w dodatku, nazywając ich "żydziska"! To twój nick! -- Sądzisz, że nie znamy twoich zwrotów i nicków? Obudź się, chłopie! Nie obrażaj też swoich rodaków!
jg2021.11.23 15:46
Św. Andrzeju Bobolo, Ty się tym zajmij !
Ru2021.11.23 17:45
Żaden p. Bobola tym się nie zajmie.
vat2021.11.23 15:44
A kto takiego przygłupa chce słuchać. żydło i downjaki ?
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:17
PO to partia faszystowska
Anonim2021.11.23 15:41
Przecież on i tak nie ma nic do powiedzenia, szkoda czasu.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:18
PO to partia faszystowska
Anonim2021.11.23 15:37
Haha, mamy swoje 27:1 xD Nikt już się z nami nie liczy, nie mamy głosu nawet we własnej sprawie. Brawo PiS!
I słowo od mojego sponsora.2021.11.23 15:42
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu!"
Lechu? I kto to pisze?...2021.11.23 19:43
Jeszcze ci się nie znudziło wklejać tych samych wpisów! Tyle razy to powtarzasz! Z takiej tragedii żydowskiej się śmiejesz? Jak możesz tak obrażać swoich rodaków? Jesteś też Żydem, pisałeś wcześniej, że jesteś: ".... ateistą-żydowskim i /dumnym gejem"/ ! Z czego jesteś dumny, nie wiem?! Tu trzeba płakać nad sobą!
turkuć podjadek2021.11.23 15:52
KRETYN
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:18
PO to partia faszystowska
Anonim2021.11.23 15:36
Polska ponosi największy ciężar? Bez przesady. Gdyby nie Angela to nasze chłopaki jeszcze by przy armatkach wodnych stali.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:20
PO to niemiecka partia faszystowska,jak NSDAP
Skrzypek na dachu2021.11.23 15:36
To niech Pan Europosel Profesor Ryszard Legutko przedstawi Polskie Racje Stanu .
I słowo od mojego sponsora.2021.11.23 15:42
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu!"
Skrzypek na dachu2021.11.23 20:16
Jednak wyszlo na to ze moja racje .
Fryderyk2021.11.23 15:36
Jaki to parlament: to spęd lewactwa.
turkuć podjadek2021.11.23 15:57
PE to zbieranina pedaŁUF , lesbijek , sFołoczy bolszewickiej .....i co ważne , całą tą zgraję ogarnęła choroba zwaną kretynizmem FFFFtUrnym
Co za strata, co za bieda2021.11.23 15:34
'Teusz dzisiaj głosu nie da 😖😖😖
Anonim2021.11.23 15:46
komuniści nie chcą być ośmieszeni na własnym terenie
Przeproście i Spierdalajcie2021.11.23 15:57
­
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:21
PO to partia faszystowska
kamil2021.11.23 15:34
Od dawna przeciwko Polsce działa sojusz Niemiec i Brukseli z Rosją. Totalna opozycja w tym układzie to zwyczajna agentura zarówno Niemiec, jak i Rosji.
Google2021.11.23 15:33
To wspaniała okazja Panie Premierze! Otworzyć linie kredytowe dla Polski poza budżetem UE i wyswapować się z tego 'cyrku'. Szkoda czasu na rozmowy z ludźmi bez rozumu. Pozdrawiam i gratuluję zaoszczędzonego czasu. Tak Trzymać.
Detonator2021.11.23 15:33
A to ci klops. Co już go brania fartuszkowi nie lubią?
kamil2021.11.23 15:31
Od dawna mamy sojusz Niemiec i Brukseli z Rosją przeciwko Polsce. Natomiast totalna opozycja to zwyczajna agentura zarówno Niemiec jak i Rosji.
matis892021.11.23 15:30
A czego się spodziewał lewacki, szatanistyczny PIS po sprzedaniu polskiej suwerenności dla Ruskiej UE ??? To było oczywiste i tego chciał PIS i całe lewactwo. PIS od lat na to pracował reprezentując lewactwo.
I słowo od mojego sponsora.2021.11.23 15:43
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu!"
kayolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:23
KOnfederacja Rusko-chasydzka morduje katolikow zgodnie z zaleceniami Talmudu.
Meg2021.11.23 15:28
Bo to same qRVy i złodzieje -hodowcy Tuska i Brauna są! Zdziwiony? 'Zjednoczona Jewropa'
MilczącyŁgarzTysiącleciaPinokiuszMorawicker2021.11.23 15:27
Postać Łgarza Tysiąclecia z Polski jest fetowana tylko w Kurwizji. Wszędzie indziej jest po prostu flekowana, Nikt nie chce wysłuchiwać tasiemcowych kłamstw, piramidalnych łgarstw, oszukańczego słowotoku i zwykłych bredni.
I słowo od mojego sponsora.2021.11.23 15:30
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu!"
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:24
PO to niemiecka partia faszystowska ,jak NSDAP
Anonim2021.11.23 15:25
Bardzo dobrze. Wystarczy ośmieszania Polski.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:29
PO to partia faszystowska
Nas nie ośmieszasz, "anonimie"!2021.11.23 19:48
Jesteś za mały, za "cienki w uszach"! Ośmieszasz siebie swoimi głupimy komentarzami! NIE NAS! Daruj sobie! Zarobiłeś już trollowaniem na " kieliszek chleba"? Aż tak mało srebrników zdradzieckich ci płacą?
Anonim2021.11.23 15:16
Pinokio olany, kto zdziwiony?😁
nikogo głupota2021.11.23 15:20
europarlamentarzystów już nie dziwi
Anonim2021.11.23 15:44
komuniści w Brukseli tylko mogą słuchać własnych klakierów
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:30
PO to niemiecka partia faszystowska,jak NSDAP