25.02.19, 18:54zdj. screen TVP Info

ABW w gnieździe V Kolumny Putina

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyła do Centrum Edukacyjnego Powiśle. Mieści się tam internetowa telewizja przeprowadzająca wywiady z kontrowersyjnymi publicystami jak Grzegorz Braun czy Stanisław Michalkiewicz. 

Szef CEP, Rafał Mossakowski, który na co dzień przeprowadza wywiady w internetowej telewizji, tym razem opowiedział o swojej sytuacji Grzegorzowi Braunowi. ABW miała zarekwirować wszelkie nośniki elektroniczne. 

Sytuacja miała miejsce w zeszły piątek, ok. godziny 9 rano. Sześciu funkcjonariuszy ABW, w tym trzej w kominiarkach, zażądało udostępnienia nośników elektronicznych. Agencja zajęła sprzęty. Funkcjonariusze wkroczyli wcześniej o godzinie 6 rano do mieszkania zajmowanego niegdyś przez matkę Mossakowskiego, a dziś- przez jego dorosłe już dzieci. Mieszkanie zostało przeszukane. 

"Tam dokonano przeszukania. Poszukiwano dokładnie tych samych materiałów. A ze względu na to, że nie znaleziono mnie, rzekomo głównego winowajcy w tej sprawie, to po trzech godzinach pojawili się u mnie w mieszkaniu w innej części Warszawy"- relacjonował Mossakowski. 

 

yenn/Youtube, Fronda.pl

Komentarze

Unknown defence2019.05.23 20:07
Już myślałem, że w kontrwywiadzie nikt nie zauważy tego towarzystwa: Jabłonowski vel Olszański + Poręba, dr. przybył, Braun + Pan Nikt, Korwin + Michalkiewicz - każdy na swój styl, ale ich cel jeśli się przyjrzy ich działaniom i uważnie posłucha ich przekazu (a wymaga to jednak poświęcenia sporo czasu) to grają oni wszyscy do jednej bramki. Każdy z nich po swojemu, ale zawsze. Po porstu ludzie zorientowani w rzeczywistości lub po prostu myślący krytycznie rozumieją, że nie Polska w układance międzynarodowej Europy środkowej jest źródłem siły. Mossakowski niby był z pierwszymi z mojej wyliczanki w konflikcie, ale brał aktywny udział w zwalczaniu pomysłu baz amerykańskich i wydobycia łupków, ci dwaj pierwsi popierali wizyty rosyjskich motocyklistów i protestowlai pod ambsadą ukraińską .... W centrali ABW ktoś powinien temu towarzystwu poświęcić nieco uwagi - nieco, bo to bvyć może tlyko jedna z prób uzyskania wpływu na myślenie młodych, naiwnych na "prawicy", albo przy okazji odwrócenie uwagi od naprawdę groźnych ludzi wpływu ze Wschodu. Polska zupełnie utraciła autorytet - jawni agenci Berlina już tutaj są, ale rónie groxni są Moskwicini, bo oni jeszcze lepiej potrafią nami manipulować: mają 300 lat tradycji i uraz od kiedy Kreml był rządzony przez Polaków przez niemal 2 lata ....
Unknown defence2019.05.23 20:19
Ogromnie dużo tutaj prosowieckich trolli - zupełnie jak na stronach niemieckich mediów po polsku. świetnie widać, w kogo celują nowi sowieci z frajerskiej rasijji i ogłupieni przez nich młokosi. Macierwicz miał świętą rację organizując WOT bo to szansa na odbudowę, skromną to prawda, potencjału Wojska Polskiego i jednocześnie patriotyczne wychowanie. Niestety siły obecnie działające przeciw Polsce na wielu polach są zbyt aktywne i mocne: Żydzi z Palestyny i NY na garnuszku USA, Niemcy z resztkami elyt okrągłego mebla, Sowieci z całym zastępem zalegendowanych jako prawicowcy oszołomów, Ukraińcy wykorzystujący fakt chęci stworzenia polskiego bufora na wschodzie w oparciu m.in. o Ukraine-państwo widmo, nowocześni marksiśći liberałowie z jądra UE. Niestety to kolejny raz ponad siły wyniszczonego i podzielonego państwa jakim jest RP, a wewnątrz tradycyjnie paraliżujące podziały i brak jakichkolwiek poważnych koncepcji polityczno-gospodarczych, a teraz koniecznie trzeba działać sprytnie, odważnie, przebojowo - dopółki rządiz Trump i dojrzewa konflikt USA-Chiny i kolejny USA-Niemcy alias UE.Trump to biznesmen, a USA ma wiele do stracenia, Chiny i Niemcy dużo do zyskania. W zamian za określony serwilizm wobec Waszyngtonu można uzyskać konkrety i w tym trudnym moemencie powrócić szybko do świetności RP tj. w XVI wieku. Ale to wymaga wyobraźni i odwagi jaką kiedyś mieli twórcy polskiej państwowości w 1918 roku.
Zniesmaczony2019.03.17 18:03
Wyjątkowo chamski tytuł... Orwell się kłania... Albo raczej Zarako-Zarakowski... Próbując zhańbić przyzwoitych Polaków i patriotów - hańbicie sami siebie... Niestety, od pewnego czasu Fronda zachowuje się jak tania kurtyzana wypinająca swe gołe pośladki na ulicy...
OMCh2019.03.15 8:03
Brawo za tytuł. No, geniusz jakiś to napisał. Dno.
Tom2019.02.27 11:47
Dlaczego ten perfidny oszczerca nie ujawni swego nazwiska? A dlatego, ze jest V kolumna Putina.
edi2019.02.26 13:50
od jakiegoś czasu P. Brauna ciężko się słucha, a P. Michalkiewicz ze swoim "nieszczęśliwym kraju" zaczyna dziwnie bredzić
anonim2019.02.26 8:01
Braun i Michalkiewicz V kolumną Putina no pisiory udał sie wam ten dowcip bym powiedział gdyby nie to iz takim pluciem na prawdziwa prawice wpychacie Polaków w objecia TVN i Berlina
Dejv2019.02.26 7:54
Zastanawiam się czy fronda nie jest V kolumną Putina skoro pisze takie rzeczy o patriotach mówiących trudną prawdę o sprawach Polski.
ZastraszanieMediówMundurowymiSotniami2019.02.25 23:08
CEP Mossakowskiego od kilku miesięcy systematycznie ujawniał i publikował dokumenty pełne ludzi o znanych nazwiskach, którzy WZIĘLI pożyczki ze SKOK Wołomin i nie spłacali ich WCALE. Jakby wiedzieli, że spłacać nie trzeba, bo SKOK Wołomin upadnie. Ze SKOK Wołomin ukradziono 3,5 miliarda zł. a odsetek niespłacanych pożyczek wyniósł bodajże 95%. To chyba rekord świata w upadłych instytucjach finansowych. Przez całe lata nadzór nad tak skandalicznie prowadzonym SKOK Wołomin sprawował Grzegorz Bierecki, poprzez Kasę Krajową. Mossakowski i jego stały rozmówca ze stowarzyszenia pokrzywdzonych przez SKOK Wołomin zapowiadali ujawnianie kolejnych dokumentów, nazwisk i kwot w sprawie SKOK Wołomin - afery finansowej wielokrotnie większego kalibru, niż AmberGold i ArtB razem wzięte.
OLI2019.02.26 0:03
FAKTYCZNIE!!! Przecież tam leciały nazwiska, znane nazwiska. Nawet pan Skowroński, co na uczciwego wyglądał, wziął i nie spłacał! Skądsiś wszyscy wiedzieli, że nie muszą! Że się społeczeństwo złoży, a udziałowcom ściągnie się z tyłka ostatnie spodnie. Mossakowski poruszał niebezpieczne tematy, takie , od których można sobie strzelić prawą ręką w lewą skroń, albo utopić się w wodzie po kostki.
Bizon2019.02.25 22:30
Co za draństwo, aby pisać o V kolumnie Putina?! Słuchałem wielokrotnie programów tego pana i zawsze cechował go duży patriotyzm, podobnie jak jego rozmówców. Określanie go V kolumną Putina to bełkot. Podobnie jak np. inni polscy patrioci m.in. goszczący u niego Grzegorz Braun, czy Jerzy Robert Nowak cechowała go zawsze trzeźwa ocena relacji ukraińsko-polskich, ale nigdy nie był żadnym fanem Rosji! Powiem więcej, ten człowiek i jego portal nigdy nie byli radykalni, ale wyważeni - dlatego w nadchodzących wyborach oddam głos na Koalicję Propolską Ruchu Narodowego, Korwina, Brauna, Liroya i Godek.
ZERR02019.02.25 22:30
Z izraelskich źródeł wiadomo, że ambasador Kurnicki spotkał się w grudniu 2018 roku z przedstawicielami The World Jewish Restitution Organization (WJRO), która reprezentuje światowe żydostwo w sprawie odzyskiwania żydowskich nieruchomości w Europie. Jakie zobowiązania zaciąga za plecami społeczeństwa ten rząd?
Judyta.2019.02.25 21:26
PiS działa w interesie Żydów.
Grizzly2019.02.25 21:03
Ciekawe.....
Polak Ma\\\\305\\\\202y2019.02.25 19:42
PIS to realizacja państwa policyjnego i nie różnią się od platformersów !!!!!!!!!!!!!!! Wstyd i zdrada Polski . Nie wiem co sądzić o tym tytule!? Frondo ???? Czyżby prawica Polska była agendą Putina !? Pamiętajcie chłoptasie z PIS-u i bez mózgowe sługusy , że 12 lat temu przegraliście wybory. Głos mojej rodziny już tylko dla ruchów narodowych . Trzeba tych zdrajców eliminować z życia politycznego , bo w gospodarczym to komuchy. Już w zeszłym roku raz mnie okradli zwiększając podatek ryczałtowy od najmu o 50 % . Ciekawe kogo okradną teraz , a kradną w majestacie prawa , potem rozdając populistycznie , aby tylko rządzić . Udają katolików , a nie są lepsi od lewaków.
Agnieszka2019.02.25 19:38
V kolumnę Putina to m.in. w Izraelu i USA macie skoro swoimi działaniami potwierdzają wszelkie słowa, jakie o nich najostrzejsi komentatorzy Mossakowskiego wypowiadają. A bardziej kontrowersyjni od Brauna czy Michalkiewicza są dziennikarze prawicy, którzy usilnie próbują nam wmawiać, że deszcz pada jak nawet tak filosemickie blondynki jak ja zorientowały się w końcu, że nasi "sojusznicy" plują na nas od dawna i wciskają na chama w ręce Putina
OLI2019.02.25 19:29
Co to za tytuł? Szczucie i zamordyzm??? Jak Karnowscy, Sakiewicz i Kurski przestaną blokować informacje o żydowskich wyczynach, i innych niewygodnych sprawach - to może CEP okaże się niepotrzebna. Jak na razie o tym, o czym informuje CEP - w prorządowych przekaziorach ani słychu, ani dychu. Embargo na wszelkie ważne informacje, potrzebne władzy , aby po cichu grać sobie pod stołem znaczonymi kartami - już przerabialiśmy. Za komuny.