05.07.19, 14:36(fot. Grzegorz Jakubowski KPRP)

Agata Duda spotkała się z księżmi. ''Sprawa jest poważna''

Pierwsza Dama jest krytykowana przez przeciwników Prawa i Sprawiedliwości za to, że za mało udziela się w życiu publicznym. Tymczasem Agata Duda prężnie działa w różnych charytatywnych akcjach.

- Ostatnio doszło do nietypowego spotkania prezydentowej przy ciasteczkach z dwoma księżmi. O tym się nie mówi, a sprawa jest poważna. - donosi "Super Express"

Jak podkreśla tabloid,  "Agata Duda przyjęła dwóch księży - Krzysztofa Misia i Piotra Jaska. Obaj duchowni należą do zgromadzenia orionistów. "

- Rozmowa dotyczyła działalności dobroczynnej Zgromadzenia Zakonnego Małe Dzieło Boskiej Opatrzności skupiającej się wokół seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych, młodzieży sprawiającej kłopoty wychowawcze, czy bezdomnych  - czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszonym na stronie prezydenta RP.

Księża prowadzą w Brańszczyku koło Wyszkowa (woj. mazowieckie) dom dla osób starszych wymagających opieki.

- Staramy się napełnić ich serca radością oraz zapewnić troskliwą opiekę i dobre warunki bytowe –podkreślili duchowni. 

bz/se.pl

Komentarze

Mieczysław2019.07.7 11:08
Przykro to komentować. Elita polityczna Polski b. często służy obcym. K.k swoją stolicę ma w Watykanie! A Watykan to największy zaborca ! Oczywiście, p. prezydentowa i jej Szacowny małżonek, pan Prezydent są lojalni wobec Polski tu nie ma wątpliwości. Ale kk jest tworem obcym! Mieczem i ogniem kk zdobywał "wiernych". W imię Boga Watykan organizował krucjaty przeciw arabom, wymordowano przy tej okazji kilka milionów ludzi. W A. Środkowej też wymordowano kilka milionów Indian, za co? Ponieważ "ciemnota" nie chciała przyjąć jedynej słusznej wiary. Po zamachu na Hitlera papież składał życzenia temu zbrodniarzowi, szybkiego powrotu do zdrowia ! W czasie kiedy zbrodnie niemieckie były już powszechnie znane ! Po wojnie tysiące niemieckich zbrodniarzy uciekło z Europy do Argentyny. Watykan organizował tę akcję ! Dziś p. prezydentowa firmuje tych grzeszników ! Pan Prezydent też !
Szlomo Rozencwajgier2019.07.6 10:45
Pierwsza Koszer Dama słusznie nawiązuje ekumeniczne stosunki z katolikami. Na jesieni pierwsze transze czekamy, układ i klimat dla spłaty zobowiązań jest idealny. Koszer premier, Koszer Pierwsza Dama, pan Kalkstein u steru partii przewodzącej, doskonale!
zmiecz2019.07.6 10:19
Czyzby zydzi zamierzali pisac dla KK nowe Ewangelie?
violencja2019.07.5 21:46
No i co z tego.....co nas obchodzi z kim spotyka się Agata Kornhauser , ważne jakie wiersze pisał przeciwko Polakom jej ojciec
Marcin2019.07.5 17:33
Zamaszystym krokiem defiladowym, pierwsza dama Rzeczpospolitej Polskiej... imienia nie pamietam... zaznaczyła swoją obecnością klesze pijawki Obgadywali, jak by z dotacji, wycisnąc jak najwiecej, dając od siebie jak najmniej Żona prezydenta Doopy, kiwając głową, i przewracając gałkami ocznymi, znajdujacymi sie w twrzoczaszce ochoczo przystała na kazdy plan podboju księżyca, i budowy tam drugiego Watykanu ;) O zgodę poddanych, nie pytano ;P
pisia kukła2019.07.5 16:03
Dla nauczycieli krowa jedna czasu nie znalazła
michu2019.07.5 16:39
No dobra, ale przecież nauczyciele się w tym roku dość mocno skompromitowali ;)
z Bródna2019.07.5 15:39
Idiotycznie, długie "nicki", język wzięty z Isaaka Babla - niezbity dowód, że ateizm bolszewicki tak długo "żywy" jak długo jest żywy Albert & Co. of hateful assholes.
nikt2019.07.5 15:29
Och , ach , uch .........jakie to wzruszające . Krokodyle łzy mi pociekły od tego wzruszającego obrazka . Szkoda , że widoczna jest tylko połowa ich twarzy . Ale mimo to napiszę , że swój ciągnie do swego . Jedną twarz znam , drugą widzę a trzeciej mogę się domyślić .
Mądrala2019.07.5 17:14
Jakbyś przeczytał artykuł to byś się nie musiał domyślać ,bo tam pisze .
ja2019.07.5 18:41
jest napisane ;)
KleroDewianciSzukająBezkarnościWBelwederze2019.07.5 15:09
Państwowo-episkopalne ocieplanie wizerunku kleruchaczy. Oto przed kamerami osobnicy jowialni, spasieni, gładko wygoleni, misiowaci i grzeczni, jak kelnerzy. Ale po wyjściu z klatki z tą lalkowatą mumią, zaraz zmieniają się w cwanych i bezwzględnych klero-pedofilów, oszustów majątkowych, wyłudzaczy nieruchomości, malwersantów dotacji. Następne widzenie z prezydencką kukiełką powinno nastąpić w areszcie.
ja2019.07.5 15:00
"Agata Duda spotkała się z księżmi. ''Sprawa jest poważna'' ... A to ci niespodzianka :P Jasne że z księżmi... Bo przecież resztę olewa. Niemowa. Para Klęcznikowa
Marcin2019.07.5 17:26
Doprawdy, jestem pod wrażeniem :) ...dostaniesz łapkę w górę ja wiem że gdzie mnie widzisz, dajesz mi tyle co fabryka dała minusów, ale ja jestem uodporniony... ja robię zawsze na odwrót ;P
ja2019.07.5 18:39
Kolejny raz sobie coś ubzdurałeś :)