30.12.19, 10:55Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Ależ cios! Ten sondaż to absolutna KOMPROMITACJA Schetyny

Grzegorz Schetyna nie ma ostatnio wielu powodów do radości. Najnowszy sondaż, w którym Polacy odpowiadali na pytanie, kto powinien stanąć na czele Platformy Obywatelskiej, będzie dla niego kolejnym potężnym ciosem.

W badaniu przeprowadzonym przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" w dniach 20-22 grudnia na pytanie „Którego polityka najchętniej widziałbyś jako szefa Platformy Obywatelskiej?” najwięcej osób wskazało na Borysa Budkę. Uzyskał on 26 proc. głosów.

Dalej uplasowała się Joanna Mucha z wynikiem 27 proc. Ostatnie miejsce na podium zajął Bogdan Zdrojewski z 15 proc. poparcia. Dalej jest Bartosz Arłukowicz, którego na fotelu szefa PO widzi 13 proc. badanych. Tyle samo osób odpowiedziało, że powinien to być… inny polityk.

Na samym końcu znalazł się zaś Grzegorz Schetyna. Wskazuje na niego tylko 11 proc. respondentów.

dam/"Super Express",Fronda.pl

Komentarze

Klemost2019.12.31 8:43
Fronda Bomba - Borys Budka wygrał z 26 proc, wynikiem z Panią Joanną Muchą która miała 27 proc głosów.To samo z pozostałymi. Widzę, że diabeł rządzi u was.
Tylko prawda sie liczy.2019.12.31 6:08
Wlasciwie tylko jedno slowo powinno byc uzywane w odniesieniu do Schetyny W O N z Polski.Pamietam , kiedy to bydle do Niemiec latalo i o interwencie Makrele blagalo. W O N z mojej pamieci, bo jak sobie przypomne o tobie to mnie rzygac sie chce. W O N z Sejmu, miejsce nie dla ciebie lewacki lajdaku, zawsze bedziesz nalezal do tych najgorszych, wrogich Polsce, ciemniakow.
mga2019.12.31 1:38
Nie ma większego kretyna niż Franek Szetyna, wystarczy popatrzeć
Dr Nobody2019.12.30 23:36
Tylko że w wyborach do PełO nie głosują Polacy i dlatego guru Schetyna ma duże szanse..
Urszula2019.12.31 10:13
Częściowo się zgadza. Nie głosuję na PO, ale nie jestem Polką. :D Być Polakiem obok pismatołów to obciach.
sasza2019.12.30 17:38
Schityna nie daj się , nie oddawaj stołka, gdzie PiS znajdzie takiego drugiego wała. Do boju towarzyszu uuuuuuuuuRrrrrrrraAAAAAAAAAAAAAA
walek2019.12.30 17:05
z tego artykułu wynika,że 26 to więcej od 27.
Grzegorz.2019.12.30 15:44
Jak widać z artykułu to Budka ma 26% głosów a na drugim miejscu Mucha 27% To co za pierdoły piszecie. Myślicie że ludzie nie znają się na procentach.Macie nas za debili.
Maciej2019.12.30 13:10
Schetyna - DO DOMU !!!!!!!!!!
Jack Em2019.12.30 12:52
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Leon Napoleon2019.12.30 13:49
SZCZERZE?? Coś podejrzana ta laurka...
Sariel2019.12.30 12:51
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „seryjny łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, następne się zgłaszają, a ostatnio facet wręczył 3000 zł za nieudaną operację. 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?! 6. Jest trzech kandydatów na nowego przewodniczącego PO: Mucha, Budka i Zdrojewski. Faworytem jest Mucha. Dlaczego ?! Uważam, że nikt inny nie rozwali tej mafii do końca tak szybko i tak sprawnie jak właśnie Mucha !
Konfederata2019.12.30 12:50
Ten PO-je-b Schetyna jest największym przegranym, za Rysiem Pietru, w 2020 roku. Polacy, tak kończą ci, którzy zamiast programu i jego promocji skoncentrowali się na antyPIS-ie, na kłamstwach, nienawiści i wyzwiskach typu "strząśniemy tą szyrańczę ze zdrowych drzew". Widzisz Grzesiu, wykrakałeś sobie, bo jednym z tych szarańczy jesteś ty - i teraz będziesz spadał ze zdrowego PIS-owskiego drzewa. Upadek będzie groźny dla ciebie, więc uważaj żebyś nie połamał gnatów ! Dziękujemy ci Grzesiu i wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Dziękujemy ci Grzesiu i wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
PePe2019.12.30 12:49
Tyle złego, ile zrobili Tusk i Schetyna dla polskiej polityki i polskiego parlamentaryzmu, nie zrobił dotąd nikt ! Zamiast budować konkretne programy wyborcze i polityczne i walczyć o ich akceptacje wśród wyborców, wybrali inną drogę – drogę nienawiści do innej partii politycznej – do PIS. Oboje reprezentują poziom intelektualny Afrykańczyków z Rwandy, gdzie w końcu z nienawiści doszło do rzezi pomiędzy dwoma zwaśnionymi plemionami Tutsi i Hutu. Ci dwaj PO-je-by planowali to samo w Polsce. I podobnie jak Afrykańczycy z Rwandy nazywali siebie robactwrm, tak ci dwaj pseudopolitycy nazywali swych przeciwnikłw politycznych od watach, szkodników czy szarańczy ! To, odsunieęcie ich od władzy i od koryta korupcji w 2015 roku wywołało u tych osobników takie zachowania, taką nienawiśś, taką zajadłość, mściwość i zacietrzewienie ! Posługując się kłamstwami i zdradą opluwali rządzących z PIS dążąc permanentnie do konfrontacji i siłowego przejęcia władzy. Jeden z nich Tusk ostatecznie stchórzył i zrezygnował z polskiej polityki, drugi zaś Schetyna, stoi na krawędzi bankróctwa politycznego. Trybunał Stanu oceni ich działalność polityczną, a historia oceni ich obu jako zdrajców narodu polskiego ! Oby Polska zapomniała o nich jak najszybciej !
Won!2019.12.30 12:49
https://www.cda.pl/video/434106212
Antek z Czerniakowa2019.12.30 12:26
Tak, wywieźć w niebyt Schetynę na taczkach pełnych gnoju za reaktywowanie PZPR-u i całej komuszej nacji !!!
Prorok2019.12.30 11:07
Scettino to już absolutne zero,czyli -273C.