08.06.21, 13:45Screenshot Youtube

Amerykański senator: USA powinny traktować Rosję jako państwo przestępcze

Stany Zjednoczone powinny traktować Rosję jako państwo przestępcze po cyberatakach na Stany Zjednoczone – powiedział Roy Blunt, amerykański senatorem ze stanu Missouri. Polityk uważa, że ​​Waszyngton powinien stawić czoła Moskwie, podaje Business Insider.

Wydanie donosi, że Republikanin złożył takie oświadczenie podczas swojego wystąpienia w NBC News, kiedy prezenter zapytał go, jak strona amerykańska powinna zareagować na „rosyjską agresję”.

Ukrywają przestępców, nie cenią rządów prawa ani żadnego poziomu wolności osobistej. I myślę, że musimy walczyć” – powiedział Blunt.

Koledzy senatora z Partii Republikańskiej również ostro reagują na agresję Rosji, w szczególności na ataki hakerskie na amerykańską infrastrukturę.

Jagiellonia.org

Komentarze

oficer LWP2021.06.8 19:53
jak łatwo było temu amerykańskiemu bandycie nie wspomnieć o 1,2 milionie zabitych Irakijczyków przez ich bandyckie wojsko, jak z radością nie wspomniał o pół milionie zabitych Syryjczyków przez ISIS, które finansowali, nie wspomniał o bombardowaniu Jugosławii czy Libii o Afganistanie nie wspominając, oczywiście według tego bydłopasa nie ma to nic wspólnego z ich państwowym bandytyzmem,
PILNE! SZOK!2021.06.8 14:04
III-ci Sekretarz Konfederacji grażdanin Bosakow jest na Krymie na prywatnych rozmowach z Pieskowem. https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
katolicka deratyzacja Polski2021.06.8 15:15
Bylo do przewidzenia.
PILNE! SZOK!2021.06.8 13:58
W Polsce senatorowie na temat PiS także w różny sposób się wypowiadają. Wasza informacja to żadna informacja