30.03.19, 13:17

Anna Fotyga: Całą kampanię dedykuję śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu

Na dzisiejszej, już kolejnej konwencji regionalnej PiS (tym razem w Gdańsku), zaraz po przemówieniach Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego, na scenę weszła Anna Fatyga - numer jeden na pomorskiej liście PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Była minister Spraw Zagranicznych między innymi powiedziała: „Chcę podziękować za wspomnienie naszych ostatnich walk, ACTA 2. Mieliśmy do czynienia z historycznym lobbingiem w tej sprawie. Nie było tak łatwo się zorientować. Zrobiliśmy to jednak dzięki znakomitym prawnikom i działaliśmy jak jeden mąż. Przed nami ciągle batalia o pakiet mobilności, który rzeczywiście bardzo wpływa na los polskich kierowców. Będziemy to robili do końca. Jesteśmy bardzo w tym zjednoczeni, w całej Europie środkowej i wschodniej. Dawno ustawodawstwo nie pokazywało takich różnic. A przecież nas nie trzeba uczyć tej równości. To my możemy Unii Europejskiej i całego światu możemy pokazać koncepcję, umiejętność i możliwości takiej współpracy, która służy wszystkim".  Fotyga dodała następującą dedykację: "Całą kampanię dedykuję osobie, która włożyła ogromny wkład w rozumienie miejsca Polski w Unii Europejskiej, świętej pamięci prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu".

erl/niezalezna.pl

Komentarze

pu lluP2019.03.31 12:24
To chyba odpowiedni moment na przypomnienie najważniejszych słów śp. Lecha Kaczyńskiego, te o dziadzie... Fajnie, że jest głównie z tego pamiętany.
Stanislaw znad Dunajca2019.03.30 15:17
Gdzie batalia Zachód-Wschód jestem po stronie Wschodu! http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/Dlaczego-wybieram-Polske.pdf
słowiczek poznański2019.03.30 14:06
Stachu, Who the fuck is Mariusz? Już ci pisałam, jak poobcierasz wszystkie doopska pootwieraj okna. Jesteś odurzony. Zajrzyj do gramatyki jęz. polskiego i "zaklasyfikuj", cyt: - "mieli prosić stronę polską" - Bez podania nazwisk "dyplomatów" i "mieli prosić" - to tyle co cytat ze Sputnika.
słowiczek poznański2019.03.30 13:49
Poliamorysta osoba/-y nie mają rozwiniętych organów płciowych mówiąc wprost "ni to ni owo". Ich preferencje to zwierzęta, np. kotom wyrywają zęby aby mogły im "robić laskę", albo "lecieć patelnie", albo jedno i drugie w tym samym czasie. Luźne tłumaczenie z Brockhaus Enzyklopädie.
Stachu2019.03.30 13:56
Mariuszu, nie zadawaj niemądrych pytań - tej ambasady co zwykle: "Według informacji gazety, strona amerykańska jest zirytowana nawet samym używaniem nazwy "Fort Trump". Amerykańscy dyplomaci mieli prosić stronę polską, by nazwy już nie używać. - Komplikuje nam stosunki z innymi krajami Europy oraz z Rosją - mieli argumentować.Powodem rezygnacji z projektu Fort Trump ma być m.in. cięcie wydatków USA na obronę flanki wschodniej NATO." https://www.money.pl/gospodarka/fort-trump-odjezdza-amerykanie-wycofuja-sie-z-pomyslu-6359212981610113a.html
Stachu2019.03.30 14:13
https://en.wikipedia.org/wiki/Polyamory
anonim2019.03.30 13:27
I dlatego braciszek Lecha Kaczyńskiego zdemolował wszystko o co śp. prezydent walczył?