12.03.14, 10:39Anna Grodzka (fot. Radek Oliwa/Wikipedia)

Anna Grodzka w szkole. Wszechpolacy protestują

Celem spotkania z Anną Grodzką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 6 w Rudzie Śląskiej była promocja jej najnowszej autobiograficznej książki „Mam na imię Ania”. Zdaniem Wszechpolaków, nie do końca tak było, bo wizyta posłanki Twojego Ruchu miała charakter zamkniętego spotkania politycznego.

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej są tym bardziej oburzeni, że kiedy oni organizowali spotkania patriotyczne, niektóre media zarzucały im wnoszenie polityki do szkół i na uczelnie. Tak było choćby w przypadku akcji rysowania kartek świątecznych dla kombatantów z Kresów Wschodnich w szkole w Czarnej Białostockiej, które storpedowała „Gazeta Wyborcza”. Echem odbiła się także lekcja patriotyzmu w szkole w Trójwsi (woj. Śląskie) – Wszechpolakom zarzucono szerzenie politycznej propagandy.

Młodzież Wszechpolska powołuje się na relację „Dziennika Zachodniego”, w którym można było przeczytać: „Spotkanie zapowiadane początkowo jako promocja książki, ostatecznie miało formę zamkniętej rozmowy posłanki z wyborcami o demokracji, tolerancji, śląskiej manifie i pracach parlamentarnego klubu Twój Ruch. Wzięły w niej udział również kandydatki ze śląskiej listy komitetu Europa Plus-Twój Ruch w wyborach do Parlamentu Europejskiego, europosłanka Genowefa Grabowska i Elżbieta Fornalczyk”.

Działacze MW postanowili więc wybrać się na spotkanie z Grodzką, by wyrazić swój sprzeciw wobec "promowania lewackiej ideologii i partii Twój Ruch w szkole”. Do protestu katowickiej MW dołączyły się osoby niezrzeszone, ale nikt nie został wpuszczony na spotkanie z posłanką TR. Według relacji narodowców, organizatorzy spotkania mieli wręcz zabarykadować się w szkole. Działacze MW przenieśli się więc pod okna sali, w której trwało spotkanie, by tam skandować swoje hasła wyrażające dezaprobatę wobec “promowania wynaturzeń w szkole”. Do grupy ok. 25 osób wysłano aż siedem radiowozów policji.

Katowicka MW wydała ponadto specjalne oświadczenie ws. spotkania z Grodzką, w którym poinformowała o zamiarze złożenia skargi do kuratorium oświaty. “Złożenie skargi do kuratorium oświaty motywujemy faktem, iż niedzielne spotkanie w ZSP nr 6 w Rudzie Śląskiej, stało się okazją do promocji związków homoseksualnych oraz osób transpłciowych. Choć spotkanie nie dotyczyło bezpośrednio uczniów szkoły, odbyło się ono za zgodą dyrekcji placówki, a fakt ten włącza szkołę we współodpowiedzialność za charakter spotkania, co skutkuje naruszeniem ustawy o systemie oświaty, gdyż Art. 1 ust. 2 z rozdziału 1. Ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r., mówi, że: "system oświaty zapewnia wspomaganie przez szkołę wychowawczej roli rodziny". Jak wiadomo szkoła winna być także miejscem apolitycznym, a spotkanie Twojego Ruchu, na pewno do apolitycznych nie należało” - czytamy w oświadczeniu MW.

Beb/Narodowcy.net

Komentarze

anonim2014.03.12 10:47
Już ja znam te protesty wszechpolaczków... Banda agresywnych chuliganów.
anonim2014.03.12 10:51
Jaka"anna"i jaka"grodzka"??????? Do cholery!!! Begowski powinien siedziec w pierdlu za zfalszowanie wyborow i poslugiwanie sie podrobionymi dokumentami!!!!! Prokuratorze slepakuro! Gdzie twoje jaja???
anonim2014.03.12 10:59
Widać że działacze Ruchu na rzecz swobód i Prawa do Grzechu nieczystego planują na przyszłość tj. próbują uformować sobie sobie nowe pokolenie w podobnym duchu, po to, aby jego działacze byli nie tylko w Sejmie RP ale i Europarlamencie Eurolandu Europejskiego, Co z tego że nawet zasiądą w ławach poselskich? Skoro nie myślą, tak jak Bóg wymaga aby być w NIEBIE tzn., że takie działania aspołeczne im samym zapewnią, - jak to się mówiło w czasach Socjalizmu "świetlaną przyszłość" Gdzie? w Raju tak pięknie opisanym przez Mahometa gdzie dziewicze hurysy umilają życie wszystkim czcielom Jaśniejącego (Sura 113,1; Iz 14,12-15) Lucyfera (wg łac.) w otchłaniach piekła!
anonim2014.03.12 11:04
Dyrektor tej szkoły jest idiotą!
anonim2014.03.12 11:05
@biegnijlola - na pewno dobiegniesz razem z Ruchem dla GENDER w objęcia Buddy majtreja który swoich wyznawców prowadzi do ukochanego księcia ciemności który przecież zapewniał Ewę w Raju "na pewno nie umrzecie! /Rdz. 3,1 nn./ I co może Ewa nie obróciła się w proch?
anonim2014.03.12 11:32
Czy Ewa się obróciła w proch czy w cokolwiek innego nie interesuje mnie wcale. Nie wiem co ma Budda i szatan do mojego poglądu, że wszechpolaczki to banda zadymiarzy, ale się ubawiłam twoim komentarzem przednio!;)
anonim2014.03.12 11:47
Dobrze ze nasza młodzież dorosła i nie da się zagonić w kozi róg!!
anonim2014.03.12 11:49
Krzyczy postkomuna że młodzież wszechpolska to chuligani!! Putin też Majdan uważa za ekstremę
anonim2014.03.12 11:53
Redaktór naczelny mógł swoim zwyczajem przyklepać bardziej frondowski tytuł: "Heroje walczą na Krymie a moskwicze kwiczą w szkole". Pozdrawiam judeochrześcijańsko naczelnego : )
anonim2014.03.12 11:56
^ Jankiel cymbalista a "wierzacy123" wierzy w socjalizm - niechaj socjal będzie z wami! Każdemu wedle potrzeb.
anonim2014.03.12 12:33
"Mam na imię Ania" Co za tytuł książki? Jaka Ania? To już nie tylko iluzja zmiany płci, ale także wieku? Autor zdaje się mówić: Byłem starym chłopem, ale odkryłem że jestem małą dziewczynką i mam do tego prawo. Kto mi zabroni? Nie mogę być dyskryminowany! To moja wolność, to moja tożsamość! Jestem małą Anią!
anonim2014.03.12 12:34
Próbuje opchnąć swoją książeczke
anonim2014.03.12 12:51
Bęgowski ciągle przegrywał w lokalnych wyborach, nikt go nie chciał we władzach samorządowych. Wystarczy zmienić płeć i jazda!
anonim2014.03.12 12:55
Credo Heh popatrz jak to się sprawdza w Hameryce-nic tylko udawać gejów i doić frajerów :]
anonim2014.03.12 12:58
@biegnijludmiła nie ubawisz się tak jak Ewa się nie ubawiła kiedy została wygnana Raju, co uważasz może że uradowała się, była bardzo szczęśliwa jak Kain zabił brata, jej umiłowanego syna Abla. Czy raczej nie przekleła go? A przecież to była tylko jej wina, bo chciała błyszczeć, być bogiem takim jak Bóg, tak jak samo tego pragną założyciele tego bezbożnego Ruchu. Jak ona nie została tak i oni nie zostaną nim? "Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia" Co z tego że Ruch realizuje cele Illuminati tzw. starszych braci którzy w myśl założeń szatańskich wprowadzają Katolikom Sodomię i Eutanazję /cyt z narady Zamkniętego kręgu Illuminati!/ Jak Sodoma i Gomora nie unikneły Kary Bożej tak samo już wkrótce /tzn. za niedlugi już czas" pochłonie ich ogień na zawsze. W otchłaniach piekła będą więc za niedługi czas podrygiwać na arenie scenie dla swojego pana i władcy - króla piekła Yamy Czy Jezus Chrystus nie przyszedł do swojego narodu, aby go zbawić. Czy myślicie, że Internacjionaliści, Kosmopolici, Liberałowie, Socjaliści ect to prawdziwi Patrioci a może raczej tak naprawdę szumowiny tego świata?
anonim2014.03.12 13:51
@radzi Ty to masz fantazje, nie powiem:) A Wszechpolaczków kara ominie czy żywcem do nieba pójdą?:)
anonim2014.03.12 14:59
@biegnijlola Na pewną mają większą szanse niż wszyscy bezbożnicy. Mają swoje zasady a ci drudzy nie mają żadnych zasad moroalnych. Czy żyjąca bez zasad moralnych Sodoma i Gomora ocalała, lub podomnie słynne Pompeje w której podobnie było jak dzieje się obecnie w świecie tzn równie rozpustnie żyła. A przecież mieszkańców Sodomy i Gomory podonie jak Pompejów - nie oświeciło Prawo i Ewangelia jak współcześnie nam żyjących ludzi. Kto jest więc bardziej winny kary ognia wieczystego? Oczywiście chrześcijanie ,ci judasze zdradzający Chrystasa poniosą wielokrotnie większą karę, będą cierpieli wielokrotnie więcej niż ci poganie bałwochwalcy czczący bogów-demonów z piekła rodem! - Czy inaczej zapowiedział Pan nasz Jezus Chrystus współcześnie żyjącym mu mieszkańcom Kafarnaum ect tj. żydom, że będą wielokrotnie więcej cierpieli niż ww. Sodomici
anonim2014.03.12 15:09
To jest jeden z dowodów, że Polacy nie rządzą w Polsce.
anonim2014.03.12 15:44
Michalinka bardzo byś się zdziwiła jak dobrze wiem jacy są wszechpolacy.. Oj bardzo. Za nikim nie powtarzam. Dobrze wiem co mówię. Banda zakłamanych chuliganów którzy wiara w Boga wycierają sobie gęby tylko po to żeby mieć pretekst do szkalowania, obrażania i bicia innych ludzi.
anonim2014.03.12 16:02
Zadna "Anna Grodzka" tylko Bęgowski!Mówcie prawdę!
anonim2014.03.12 16:53
Szkoła nie jest miejscem do sankcjonowania zaburzeń osobowości i wspierania terapią osób stanowiących zagrożenie dla rozwoju osobowości nieukształtowanych osobowości dziecięcych. Miejsce tej osoby jest u psychologa lub innego specjalisty od kształtowania emocji. Na miejscu rady rodziców natychmiast wystąpiłbym do kuratorium o wyjaśnienia i zawieszenia osób odpowiadających za promocję wynaturzeń.
anonim2014.03.12 17:28
Zboki i odmieńcy precz od szkoły i naszych dzieci !!!
anonim2014.03.12 18:44
żadna Anna tylko Krzysztof to że ubrał sobie kiece i pomalował usta nie czyni z niego kobiety. Zwykły zboczeniec ma żonę i dzieci a udaje wariata