03.02.14, 18:13Antoni Macierewicz (fot. Tv Republika)

Antoni Macierewicz dla Fronda.pl: Partia oparta o wulgarny genderyzm i tradycję komunistycznych służb specjalnych

Dlaczego, według pana posła, właśnie teraz, ponownie, pojawiła się sprawa likwidacji WSI?


Trudno jest mi wchodzić w skórę tych środowisk, które czują się tak zagrożone ze względu na swoje związki z aparatem komunistycznych służb specjalnych. Nie wiem co je tak przeraża ale rzeczywiście mamy do czynienia z szeroką koalicją pana Schetyny przez pana Palikota, ludzi dawnej WSI. Patronuje temu na pewno pan prezydent Komorowski. Jakie są tego intencje? Może chodzi o stworzenie nowej formacji, która będzie oparta o skrajnie wulgarny genderyzm reprezentowany przez pana Palikota i tradycje komunistycznych służ specjalnych. Może taka mieszanka komuś się bardzo podoba? Może ktoś uważać, że taka mieszanka polityczna będzie miała istotnie znaczenie i przyszłość w Polsce. Ja nie wróże takiej koalicji specjalnych sukcesów. Nie wydaje mi się by w Polsce było to specjalnie skuteczne.

Może są to problemy gospodarcze związane z dużymi pieniędzmi jakie są przeznaczane na inwestycje i zamówienia zbrojeniowe w najbliższych latach. To jest ponad 130 mld zł. Może ktoś by chciał w tym brać udział. Na to też trzeba spojrzeć. Może to jest związane z tragedią smoleńską? Warto pamiętać o tym, że drugi raport smoleński był w dużym stopniu poświęcony tajemnicy związanej z remontem Tu- 154. Wskazywano, że ten raport był robiony pod dyktando wywiadu rosyjskiego, a w to były zaangażowane firmy działające  Polsce, które dostały w sposób niezgodny z zasadami ten kontrakt. Zdaje się, że zanim zrobiono przetarg już wszystko było zdecydowane i wdrożone w życie. A więc tu są daleko idące nieprawidłowości. Może jacyś ludzie związani z WSI byli w to zamieszani i czują, że komisja nasza dochodzi zbyt blisko do nich. To jest rzecz, którą też trzeba wziąć pod uwagę. Ale to wszystko są hipotezy. Jaka jest prawdziwa przyczyna to trudno mi przesądzić. Jedno jest pewne zaangażowani są w to ludzie, którzy nie wątpliwie mieli bardzo ścisłe kontakty z ludźmi z II zarządu sztabu generalnego WSW czy WSI, którzy mają prawo się tych swoich kontaktów wstydzić.

 

Przegrał pan sprawę z gen. Dukaczewskim. Ma pan go przeprosić oraz wpłacić odpowiednią sumę na dom dziecka? Czy zamierza się pan poseł z tego wywiązać?

 

Już wielokrotnie mówiłem, iż wszyscy którzy sądzą, że ta sprawa jest zamknięta mylą się. Ta sprawa będzie wznowiona.

 

Nie obawia się pan poseł komornika, o którym mówił gen. Dukaczewski?

 

Czy państwo obawiacie się różnych rzeczy? Różne sprawy nas spotykają i trzeba im stawiać czoła. Strach zarezerwujmy dla innych wydarzeń, innych okoliczności.

 

Not.Ab

Komentarze

anonim2014.02.3 18:21
Dzielny człowiek o wielkich zasługach dla Polski.
anonim2014.02.3 18:30
Pan Macierewicz to jeden z niewielu ludzi ze świata polityki, dla którego mam ogromny szacunek za odwagę i wytrwałość w dążeniu do prawdy i naprawę Polski. Warto się za niego i jego sprawy modlić.
anonim2014.02.3 18:52
"genderysci" :D no wreszcie. odpowiednia nazwa wyznawcow tej ideologi. faszysci, komunisci, genderysci... cztery pancerki i pies gender...
anonim2014.02.3 18:55
Niesłusznie oskarżono tych, co chcą badać sprawę o to, że forsują oni tezę o zamachu. Jest tpo zabieg medialny, polegający na polemice z teządyskutanta, której on nie wygłaszał. Wystarczy jedno słówko zmienićw tym, co mówił rzeczywiśćie i umieszczać te wypowiedzi w innych kontekstach. PO co? po to, by ośmieszyć i zamknąć uszy i oczy odbiorców na jego rzeczywiste tezy i zawarte w nich racje, które byłyby dla strony ośmieszającej niewygodne. Krytycy choćby A. Macierewicza dokonują manipulacji polegającej na kłamliwych twierdzeniach, że: 1. Mówienie o wybuchu, to mówienie o zamachu. 2. Uwzględnianie możliwości zamachu jest twierdzeniem, że on miał miejsce. Zbadanie wszystkich poszlak za nim przemawiających jest psim obowiązkiem, każdego śledztwa.
anonim2014.02.3 19:38
Panie Macierewicz wytrwałość popłaca, jest pan silnym człowiekiem. Nie jeden z tych karłów atakujących, będąc tak atakowany jak pan, już dawno by przepadł.
anonim2014.02.3 19:44
chcący - przyznał bym Ci rację, ale panu Macierewiczowi się parę razy przy kamerach słowo "zamach" wymsknęło, że tak powiem.
anonim2014.02.3 19:58
@Szarlej I tera zsiębędziemy czepiaćjakiegośsłówka? Jest taki mechanizm że siępewne słowa same cisnąna usta i nawet przeciwnikom macierewicza się wypsnęło...
anonim2014.02.3 20:16
Macierewicza należy słuchać u o. Dyrektora , tam odkrywa swoje marzenia. Tam na wszystkie problemy odpowiada twierdząca, nie zastanawia się ani nie pyta. Jest bardzo odważny. Podobnie czyni na spotkaniach w terenie. Byłam świadkiem jego wypowiedzi w TVP i za ok. godz. w RM. Na te same pytania odpowiadał różnie. W TVP zastanawiał się , wahał, a w RM walił z grubej rury. Teraz się zastanawiam które media kłamią a które mówią prawdę. To zależy od takich dwulicowców. Dla mnie to nie jest prawdziwy Polak godny o. Dyrektora.
anonim2014.02.3 20:22
chcący - o czym Ty mówisz? Co się wymsknęło którym przeciwnikom pana Macierewicza? Słówko "zamach" jest warte czepialstwa, moim zdaniem.
anonim2014.02.3 20:27
A ja tak wyglądam kiedy fani Palikota się odezwą... Kiedy bronić własną forumową piersią będą tego jedynego polityka wartego dla nich aby pierś nastawić.
anonim2014.02.3 21:25
Brakuje w tym kraju polityków takiego wielkiego formatu, jak pan Macierewicz.
anonim2014.02.3 21:38
należy dokładnie zapoznać się z czym dokładnie mamy do czynienia gdyż nie ulega wątpliwości iż jednostki wsi to szkodliwe struktury związane z sowietami mogąca mieć udział w Smoleńskim przewrocie kiedy prezydent profesor Lech Kaczyński został unicestwiony.
anonim2014.02.3 21:56
Drowish Oczywiście,że zachowujecie się jak grupka drobnych idiotów,poza Witalijem ,który jest zwykłym bandziorem i gdyby nie był tchórzem to ochoczo dla paru groszu ukatrupiłby połowę ludzi w tym kraju.Możesz udowodnić ,że idiotą nie jesteś i pokazać nam słowa posła Macierewicza,w których ten mówi o zamachu.Możesz też spróbowac wytłumaczyć ,dlaczego prokuraturze wolno zajmowac się hipotezą o zamachu,a gdy to samo robi zespół parlamentarny ,najchętniej widziałbyś ich wszystkich u czubków ,czy tez jak Władimir,w piachu? http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/2013/12/18/prokuratura-nie-wyklucza-zamachu-czy-lemingrad-to-rozumie/ Jeżeli tego nie zrobisz jesteś idiotą.Osobiście słyszalem jak słowo zamach wymsknęło sie Sikorskiemu i o ile pamiętam Żakowskiemu.Nigdy Macierewiczowi
anonim2014.02.3 22:58
jeden z tych "wybitnych" ekspertów przytakujących dla raportu laska będącego kopią sowieckich ustaleń, niejaki kowaleczko nie miał odwagi skonfrontować się z naukowcami którzy jego brednie obalili tym bardziej że kowaleczko swe fałszywe wnioski opierał na obliczenia wynikających z parametów zupełniej odmiennej konstrukcji od tej która uległa w Smoleńsku zniszczeniu całkowita kompromitacja zwolenników pancernej brzozy :D
anonim2014.02.3 23:29
@Drowish Preanalizuj dostępne wypowiedzi Macierewicza. I zestaw je z moimi hipotezami. Wiesz, twierdzenie, żę bardzo wiele wskazuje na to, że to był wybuch to nic oburzającego. Tak samo twierdzenie, że bardzo wiele jest poszlak wskazujących na zamach nie jest tożsame z twierdzeniem że to był zamach. Szczerze? Staśnieście sie dali zmanipulować.
anonim2014.02.4 9:20
@Drowish "Wszyscy wiemy dobrze" "Promuje" A nawet jeśli , to co? Po prostu jest bardzo wiele czynników, które za taką opcją przemawiają.SAmo paniczne odrzucanie możliwości nie zamachu a wybuchu, unikanie konfrontacji Sprawdzić, podjąć dyskusję a nie z góry odrzucać, bo ktoś przylepił mu z góry łatkę szaleńca., Wiesz, media działają tak, zę wystarczy że dziennikarz wypowie sięz ironicznym uśmiechem, wytnie sięakurat takie a nie innne części wypowiedzi, pokaże takąa nie innąminę, i wszyscy będą myśleli, żę to oni swoim własnym intelektem wydzą, że Macierewicz głupi. A to typowa i bardzo sprawna manipulacja. "prawdopodobnie" "hipotezę zamachu wzmacniają okoliczności poprzedzające tragedię" hipotęzę! "mogło dojść"
anonim2014.02.4 14:50
Pan Macierewicz zawiadomił prokuraturę (jego ulubione zajęcie) o tym ,ze Polscy zolnierze strzelali do Afgańczyków i niechcący ktoś oberwał .Ci biedni żołnierze byli długo w areszcie ,potem ich sądzili i pouniewinniali .Za sprawą tego łotra Antosia zniszczyli im życie za to ze na wojnie strzelali. Antoś to wstrętna postać policzna ,król pomowień i absurdalnch teorii ,swymi kłamstwami i bredniami próbuje tak zmanipulować opinią publiczną aby Kaczor wygrał wybory. Każdy pamięta jak ,dawał głowe ,że w Smoleńsku przeżyły trzy osoby (wiarygodne źródła). Kłamca i manipulator .
anonim2014.02.4 18:59
wywalił komuchów ze stołka i stąd ta nagonka a komuchy powinny być w piecu
anonim2014.02.4 21:42
@Drowish NIe, ja te wypowiedzi uwzględniam, czegfo dałem wyraz. To ty nie uwzględniasz innych wypowiedzi.