10.02.20, 10:05

Audyt Grodzkiego w PiS trafił w pudło. Będzie kolejny?

Jak informuje interia, jej reporterzy dotarli do wewnętrznego audytu w senacie, który miał zlecić marszałek Grodzki. Miały być haki na PIS, jak na przykład to, że marszałek Stanisław Karczewski miał zatrudniać pracownika od pisania przemówień. Mowa była o kilkuset tysiącach złotych wydanych podobno na nową stronę internetową, która dotychczas nie powstała.

Ten audyt miał być kopalnią nowych haków na PIS. Okazał się jednak niewypałem. Kontrolować trzeba, ale czy nie jest to oby szukaniem haków na siłę, albo igły w stogu siana?

Jak stwierdził informator portalu:

– Ten audyt to miała być bomba, a nie wynika z niego nic. Trzeba go przeprowadzić jeszcze raz.

Jeszcze raz? Ciekawe!


mp/interia

Komentarze

Marszruta2020.02.10 16:28
W języku polskim nie istnieje frazeologizm "trafić w pudło". Można "nie trafić w cel", czyli "spudłować"...
Marszruta2020.02.10 16:30
Aaa, można jeszcze przecież "trafić do pudła", ale to już znaczy coś zupełnie innego :)...
Polak2020.02.10 14:13
Interesujący spin, ale tylko ciemny lud to kupuje. Audyt wykazał niespotykany w historii cywilizacji poziom bałaganu mającego maskować pisowskie przestępstwa. Już samo to pokazuje jak groźna dla Polski jest pisowska mafia.
Zyg2020.02.10 12:55
Halo pomyleńcu Grodzki, tobie, i tobie podobnym w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś się pomyliło – w twoje życie wkradł się jakiś błąd ! Wiesz dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A ty tkwisz w tej waszej PO-PSL-ZLew-głupiźnie bez końca. Ty nie jesteś normalny, bo ty nie myślisz o tym, o czym mówisz !. Ty jesteś po prostu gorszym sortem !!!
vivi2020.02.10 12:52
To ta profesorska kalika zamiast uderzyć się w piersi, szuka haków na PIS ?! Ten zajob ani myśli podać się do dymisji ! No to PIS-owscy senotorowie zróbcie pucz jak oni kiedyś zrobili w selmie i przegonić ich stamtąd ! Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które wyglądają wiarygodnie. Opozycja powinna już pomyśleć o wymianie marszałka senatu. 2 tys za operację w publicznym szpitalu (przyjęte w prywatnym gabinecie- bez różnicy) do czego Grodzki się sam przyznał rzuca cień na jego etykę zawodową. Jest obciążeniem dla opozycji. Sprawa wizerunkowo jest dla PO przegrana. Myślcie lepiej jak z tego wyjść.
Urszula2020.02.10 12:48
2 rodzaje wypowiedzi: pierwsze odnoszące sie do treści przedstawionych w artykule, stonowane, profesjonalne i druga wypowiedź pełna złości, nienawiści, pomówień i wydumanych oskarżeń przeciwko tym, którzy się z PiS nie zgadzają. Zero odniesienia do artykułu. Mamy zatem 2 światy: świat ludzi inteligentnych bez okazywania antypatii do przeciwnika i świat zazdrośników i nienawistników z Bogiem na ustach stale opluwający opozycję.
Zyg2020.02.10 12:57
Urzula, a trzeci świet to ślunzki raś ! Jak tam leci w raś ? Chcecie ślunzk do niymcouw abo do ciech ?!
JS2020.02.10 10:38
Przeraża mnie stopień nienawiści tych do tego co Polskie. Oni atakują jak wściekłe psy, wilki ścigające jelenia, czy sarnę. Najgorszy jednak jest stan ich ducha, w którym nie ma miejsca dla Boga, dla Jezusa, dla Ewangelii, której się wyparli. Swoje serca, czyli te emocje, które ich napędzają oddali szatanowi. Za co ? Za nędzny byt na tym świecie. Zdziwią się po śmierci co stracili. Nie życzę im tego ale są na najlepszej drodze do nieugaszonej wiecznej nienawiści. Jeżeli Jezus nie okaże im Swojego Miłosierdzia, będą w wiecznej walce ze sobą, w wieczności oskarżać siebie o to co stracili, a co mieli w zasięgu ręki. Miałeś chamie złoty róg.... Ktoś kiedyś napisał. Miałeś człowieku Ewangelię... Króluj nam Chryste - nie antychryście Pozdrawiam
Polak2020.02.10 14:14
Owszem, poziom nienawiści katolików i pisowców do Polski jest przerażający.
antoni.s2020.02.10 20:14
Tacy jak ty są najgorsi,wyjątkowo niebezpieczni,udając gorliwego obrońcę polskości, gorliwie służysz judaszowym okupantom,naszym największym wrogom,ty,tobie podobni i twoi mocodawcy pilnujecie abyśmy od wieków tkwili w tej kruchcianej wegetacji,tylko pilnujecie łajdaki aby kościelne majątki były coraz większe,nie masz prawa nazywać siebie polakiem kościelny agencie.
Dam2020.02.10 10:36
Lepszy uczciwy audyt, który wskazuje małe nieprawidłowości, niż wielki "audyt" z rządów PO, w którym nie było żadnych konkretów (tylko wiele krzyku), a w związku z którym żadnych czynności nie rozpoczęto. 4-ty rok już moja, a rządy PO-PSL wciąż nie rozliczone. No chyba, że jednak nie ma za bardzo czego rozliczać.
ABC2020.02.20 17:25
Kto ich rozliczy jak kasta sędziowska działała z nimi ręka w rękę.
Roozbawiony2020.02.10 10:09
Ale jak zrobia audyt uczciwości pisich senatorów to już się okaże ze w Polsce wolontariat senatorski jest cholernie drogi